• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
zeptám se minimálně při ETu, ale zeptala jsem se i v diskuzi o Utrogestanu :slight_smile:
15. srp 2010 ve 14:27  • Odpověz
Ahoj, holky už Vás dobrou půl hodku dočítám.......
15. srp 2010 ve 14:33  • Odpověz
@rozinka007 koukla jsem na tvoje testíky a já bych řekla, že jsou v pohodě. :wink: Já testila teda 9 den a nebyla skoro vidět tak jsem ji do alba ani nedala a pak až 11a 13 a ty další test zas za dva dny a byl slabší...no jasný, že jsem plašila a deptala manžela, že asi hcg mizí, študovala jsem je u okna jak blázen :sweat_smile: hcg jsem měla něco kolem760 a bylo to OK
15. srp 2010 ve 14:39  • Odpověz
@gaban díky za tuto tvou story, mi připomínáš mě, já to studovala na sluníčku i pod lampičkou, prostě všechny druhy světla :grinning: no prostě zítra se to ukáže, jak jsem na tom :confused: ta neděle se tak vleče :unamused:
15. srp 2010 ve 14:53  • Odpověz
@sovicka_ vidíš zvládla jsi to parádně a počet je hezký, kam se tu na vás hrabu s dvouma...

jj utroš je lepší než crinon :wink:

woblu koukám, že chaloupku už skoro nemáte.Jsem zvědavá co teď budeš psát místo jedeme na chalupu.....jedeme a zříceninu :sweat_smile: jste jí teda dali na prdel :sweat_smile:

Sari tak dovča byla fajn ...to je dobře :wink:

Naše dovča byla opět doma , jen jsem kluky vytáhla do Kolína na tobogán do vodního světa .Bylo to fajn jen manželbyl utahanej jako kotě, pže ho Důša potahal 2 hodiny na klozačkách :sweat_smile: Jinak dělají rodiče střechu tak máknul ještě u nich a snad nám dopadne ten karavan v září jestli tam v moři nezmrznem :sweat_smile:
15. srp 2010 v 15:02  • Odpověz
@rozinka007 pod lapičkou jsem to taky koumala :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
15. srp 2010 v 15:03  • Odpověz
sakra tak fakt nevím proč ten crinone dávají :rolling_eyes: :rolling_eyes:
15. srp 2010 v 15:09  • Odpověz
Holky,úplně vidím sebe,kolikrát já už na to dnes koukala na světle,u okna,ve stínu....prostě jí tam chci vykoukat a kde nic tu nic.Fakt magor.Na záchodě sem furt,nevim co tam od toho čekám,kdo nezažil,nepochopí.

Dabli,i já jsem mrkla do alba a připadaj mi ty první testíky bez čárky-nebo už je vybledlá.Já jestli můžu třeba alespoň trošičku trošilinku věřit.

Petro,já mám ještě ten crinone,zbyl mi od posledně,ale vzhledem k mým potížím jsem se naň ho vyprdla a polykám ten utrouš ode dneška.

Jinak obecně mi přijde,že s tím crinone dělal dr. jako drahoty,měla jsem ho posledně a když se zjistilo,že nebude ET tak mi povídá ať začnu s utrogestanem,ať si crinone pošetřím na příště.Takže já dodělala ten první a ještě mám nový teď psaný.Myslím,že účinnost bude stejná,dyť i doktorům jde o úspěšnost néé i když byznys je byznys,doufám,že tam mám správně i a y,když né,tak omluva předem.Ale s tvrdým je to vždycky lepší,už jsme to tu kdysi rozebíraly chi chi.
15. srp 2010 v 15:09  • Odpověz
hoolky a Valuna mě pořád kouše :sweat_smile: :sweat_smile: a asi se začla vztekat :angry: a hlavně v kočárku opírá se o paty a mlátí zadečkem až nadskakuje :sweat_smile: jinak je hodná celou noc spí zato celej den neee jen dopoledne hodku a pak 20 min.

Důša ten má nerva páč jsem mu řekla, že za dva týdny už je škola .....

Jinak jsem vzpomínala 12.8. jsem měla poslední MS a teď jsem se chystala na píchání a šla jsem pro Valunku... už je to rok a Valu má zítra rovný 4 měsíce jáák to letí .....není možný :pensive:

zatím pádím mám žehlení a praní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. srp 2010 v 15:10  • Odpověz
vida, na zříceninu Woblu jsem chtěla reagovat... a nereagovala. Tedy, podle fotek pěkná ruinička... :confused: A co tam bude místo ní?
15. srp 2010 v 15:13  • Odpověz
autor
ahoj :slight_smile:

Rozi- ano po dovolené začne zase snaženíčko, ale nejsem momentálně optimista po tom všem.

sarii-myslím, že lázně v mém případě nemají cenu. A po psychický stránce mi pomůže víc dovča s manželem. :slight_smile:

No holky prostě uvidíme zda se mě ta smůla bude držet nebo ne........ :pensive:
15. srp 2010 v 17:50  • Odpověz
@ahojkyholky ty první testíky byly takový, že jsem je viděla jen z nějakého úhlu. Manža to neviděl, ale já jo. Taky jsem plašila.
15. srp 2010 v 17:55  • Odpověz
Taky jsem si dělala test a nic :frowning2: Dělala jsem si ho včera,třeba je brzo.
15. srp 2010 v 17:59  • Odpověz
@petra7788 jestli jsi ho dělala včera, tak je to jen 5 dnů od ET, to je podle mě opravdu hodně brzo a zbytečné.... Vydrž ještě 5 dnů :wink:
15. srp 2010 v 18:08  • Odpověz
@sovicka_
Já vím,že je to zbytečné.Včera jsem byla ve městě tak jsem si musela koupit pár testíků :slight_smile:
Jsem prostě nedočkavá.Další test si udělám v pátek.
15. srp 2010 v 18:10  • Odpověz
@petra7788 no, jestli jsi tak hrozně nedočkavá, tak bych řekla, že to do pátku nevydrží :wink: ale být tebou, tak vážně počkám - a nestresuj se tím, že tam zatím nic nebylo. To snad není ani reálné, pět dní od transferu :wink:
15. srp 2010 v 18:11  • Odpověz
@sovicka_
musím vydržet.
15. srp 2010 v 18:12  • Odpověz

Občas mě bolí břicho,tak mě přepadá panika
15. srp 2010 v 18:15  • Odpověz
@petra7788 5den je podle mě brzo. Od toho 8 si myslím, že možno něco vidět, ale je to individuální
15. srp 2010 v 18:34  • Odpověz
@petra7788 určitě je bzo když už tak 7 den nejdřív od et
15. srp 2010 v 18:56  • Odpověz
@delf14
Já vím.
15. srp 2010 v 18:59  • Odpověz
ale hápu já jsem byla takyy taková :grinning:
15. srp 2010 v 19:00  • Odpověz
@delf14
Je to děsný čekat.Ale musím to vydržet a doufat,že to bude OK
15. srp 2010 v 19:01  • Odpověz
jo jo je to těžké když si vzpomenu na sebe bylo to hrozné čekání fakt hrozné
15. srp 2010 v 19:04  • Odpověz
@delf14
Zítra jdu do práce,tak se alspon odreaguju a budu myslet na něco jiného.
15. srp 2010 v 19:07  • Odpověz
@petra7788 koukám taky jsi nedočkavá,ale alespoň bez obtíží,já bych dnes ten test nedělala,ale když jsem to ráno viděla tak mě přepadla panika,teď už je to jen špinění.

@dablikolik pokud se nic nezozjede tak testnu asi v tu středu a to si piš,že ho natočím taky ze všech stran,já i ten dnešní bílý snad i laserem propalovala,aby aspoň duch.

Rozi,zítra držím pěstičky a myslím,že jsi na dobré cestě třeba i ke dvojčátkům.Užijte si s Berykem společný oběd.
15. srp 2010 v 19:19  • Odpověz
Ahoooj... hlásím plné lesy těch bláznů houbařských...

Ahojko... neházej flintu do žita!

Rozi... jsou tam, tak zítra pěkný číslo... Zítra tu budeme jak na trní :wink:...

Woblu... :astonished: co vám ta chaloupka udělala :astonished: ???

Dani... nééé, to nebyla žádná skrytá infoška... jen jsem si tak zavzpomínala... Radhošť byl v pohodě, kočárků mraky i golfky, ale to bych nechtěla ani tlačit ani přát takovou jízdu dítěti. Na Lysé byly taky kočáry, ale ty to braly po asfaltce. My měli nosítko. Jinak kdo by chtěl... http://www.lysahora.cz/akce/ukaz.phtml?id=264918 :wink:

15. srp 2010 v 19:27  • Odpověz
holky nevíte některá jak s tím utroušem vs. crinone? Fakt nevím, jestli mám ten crinone zavádět...
15. srp 2010 v 19:35  • Odpověz
@sovicka_
A ríkala ti sestřička že ho máš zavádět?
15. srp 2010 v 19:37  • Odpověz
@sovicka_
mě to crinone párkrát vyteklo
15. srp 2010 v 19:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.