• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
@ahojkyholky vydržet, zítra se to dopolko pěkně povleče, tak to je fajn, že jen špinění, už máš jen týden
:wink: @sarii jojo jsou tam, kdybych testovala až dnes,tak budu víc v klidu, takhle já kráva řeším, jestli je slabší atd. no nic, každá si tím projdeme nebo prosšla.
Peto-asi je to jedno ten crinone nebo utrouš, zítra už máš taky za sebou týden, tak vydržet, je to úmorný :sweat_smile:
Sovi-tobě to ležení taky už začne :dizzy_face: za chvíli
zítra odpolko se ozvu, doufám, že s dobrými zprávami, tak dobrouuuuuuuuuuu
15. srp 2010 ve 20:00  • Odpověz
@sovicka_ zaváděj dál a až půjdeš na ET můžeš se zeptat co je lepší.Mě teda problém nedělal,večer jsem zavedla,hned šla spát,první návštěva wc dost vyteklo,pak ještě na druhý a pak už jen občas nějaký žmolek bílý,růžový nebo hnědý.Jen to krvácení mě zlobí a utrogestan můžu polykat, což je v tomto stadiu pro mě výhodný.Crinone neznamená,že se kvůli němu nezdaří těhu,myslím,že beryk ho měl taky.
15. srp 2010 ve 20:11  • Odpověz
@wobludka děkuji promiň že píši až teď,ale jistě to znáš hodně práce všude kolem :stuck_out_tongue_closed_eyes: kontorla dopadla tak že mě přestal píchat injekce že to už nemůže a že bohužel žádná změna jen mě řekl že tam vidí folikuly.Na kontrolu mám dorazit až druhého září a mám čekat na to jsestli dostanu menstruaci a zatím bohužel nic,ale snad to ještě příjde a hormony zapracují leč se spoždením,ale přeci.Budu v to doufat a věřím že to půjde sice asi pomalu,ale že pan doktor kdyžtak něco vymyslí.Jinak se měj krásně a samozřejmě i všichni ostatní tady :slight_smile:
15. srp 2010 ve 21:20  • Odpověz
tak já včera zavedla, šla jsem spát, v noci asi ve čtyři na wc a nevyteklo absolutně nic :confused: :confused:
15. srp 2010 ve 21:21  • Odpověz
Tak jestli někdo myslel, že jsme tý chalupě dali na prdel, tak dneska dopoledne jsme zkázu dotvořili :grinning:
15. srp 2010 ve 21:42  • Odpověz
Jinak sovi super, však jsem Ti psala, ať počítáš tak se třetinou :wink:
15. srp 2010 ve 21:43  • Odpověz
nebojte, v půlce září tam bude stát nová, skoro stejná
15. srp 2010 ve 21:44  • Odpověz
Sovi, kdy začala embrya odpadat - hned na začátku, bylo 5 zralých vajec (ze 6 odebraných) a druhý den byla jen 2 embrya, no a při ET bylo jedno skvělé a druhé špatné, ale zaváděla se obě. A prý to bylo morfologií.

Rozi, moc držím palce!!!

Gabi, 4 měsíce? To snad není pravda... A kouše? A čím jako :grinning: :grinning:

S Crinone naporadím, nevím.

Sari, tak to je dobrý odkaz, to koukám :dizzy_face: Já myslela, že se to s kočárkem nedá (jet na Lysou) a ono jo....

Přeju krásnou dobrou :wink:
15. srp 2010 ve 22:16  • Odpověz
Holky Wobludko, Rychnov - dík za reakce s embroušema.

A s Crinone vlastně taky :slight_smile: Zatím s ním pokračuju.

Dobrou noc všem :slight_smile: My koukali na Schindlerův seznam, já to viděla několikrát, manžel ještě ne - a teď je z toho celej zadumanej. Tak budeme mít zádumčivou noc :slight_smile:
16. srp 2010 v 00:40  • Odpověz
Ahoooooooooooooooooooooooooooojda holky,jsem zpět z chaloupky :wink: ,bylo tam nádherně ,akorát tam pak nešel nahodit net.V pátek jak vám psala Rozinka jsem byla UTZ v Arletě,zas jsem se moc bála a ještě k tomu bylo pátek třináctého,ráno,když jsem se oblíkala ,tak jsem si přetrhla řetízek,no nervy mi jen hrály,ale dr. řekla, že dle UTZ, vše v naprostém pořádku, ale ,že rozhodnout se musím sama. V úterý jdu ke Kokrdce, zatím jsem rozhodnutá, že na plodovku nepůjdu,holky je to hrozný , ted během měsíce 3 holčiny, co byly na plodovce o miminka přišly a ještě k tomu se dozvěděly, že mimískové byly v pořádku, no šílený.............

Rozi těším se na tebe a věřím, že HCG bude pěkné

Ahojky myslím na tebe,šetři se,hlavní je ,že mrcha nepřišla a testík třeba za 3dny budeš tam mít krásnou dálnici //

Petro vydrž ještě s testováním, budu držet pěstičky at při dalším jsou //

Sovi gratulka k úrodičce, na kdy vypadá transfér?

16. srp 2010 v 00:44  • Odpověz
@beryk ahojda, pokud bude vše ok, tak si myslím, že mě pozvou na úterý, nejpozději na středu.
16. srp 2010 v 00:52  • Odpověz
@sovicka_TAK TO BUDU DRŽET PĚSTIČKY, V KOLIK ZÍTRA TAM BUDEŠ VOLAT?
16. srp 2010 v 01:03  • Odpověz

AHooooj

Rozi držím všechno co mám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:

Někdo jeeště dneska? Jsem zase za ty 4 dny mimo :sweat_smile:

Bery a Sovi zítra........

Holky jak mám Sel vysvětlit, aby držela při čištění zubů??????????????????????????? Neboo stačí když si kartáček kouše nebo si ho má jako držet a já ji ručičku držet a piglovat zoubky??? A co pasta??????????????? A když trpí na atopák....??? Zase takové množství neslupne že.........
16. srp 2010 v 07:31  • Odpověz
Krásné ráno holky :slight_smile: :sunglasses: :sunglasses:

dopolko předám synovečka ségře a pak hurá za Rozinkou do města, moc na ni myslím
16. srp 2010 v 08:19  • Odpověz
@sanuska já vím, že ségra dávala kartáček Pétovi ,ale taky ho spíš jen tak kousal a pak mu to přejela sama ,navlíkla si ňáký speciální návlek na prst a vyčistila
16. srp 2010 v 08:24  • Odpověz
@beryk jak jsem ti už psala v IP. Taky jsem se hodně rozhodovala zda na plodovku jít či ne, ale když podle UZ je vše v pořádku tak jsem nešla, měla jsem strach právě z toho co píšeš. Držím pěstičky
16. srp 2010 v 08:56  • Odpověz
Ahoj, nakujuju a hlásím, že žiju :grinning:

@beryk super,, když je mimísek OK, taky bych nešla, proč pokoušet štěstí :wink:
@rozinka007 mooooooooooooooooooooooc držím palečky, určitě to klapne :wink:
@sanuska mě Kubík ze začátku držel, teď už moc nechce, tak hp nechávám, ať si je "čistí sám" a pak to zkusím ještě sama a funguje to, jinak pastu tu děti prý nepotřebují, tedy zatím, ptala jsem se na to lékarně, jinak prý vhodná nějaká, kterou mohou děti polykat třeba Promise :wink:

Jo, jinak v pátek jsem byla u kartářky, tak uvidíme..... :slight_smile:
16. srp 2010 v 09:15  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:

Moc myslím na Rozinku, s jakou dnes přijde!

Mně ubíhají poslední dvě hodiny do telefonátu, jsem z toho celá opocená :grinning:

@sanuska buď ten návlek na prst nebo nechat kartáček chvíli kousat, pak ho vzít, nechat otevřít pusu a čistíš sama :slight_smile:
16. srp 2010 v 09:52  • Odpověz
Ahoj pri pondělku, já nemohla ráno rozlepit oči :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Rozinko tak držím vše co maám na krev :wink:

Beryku na plodovku bodni už je stejně pozdě, 20tt je hodně a je to risk. Kokrdová tě ti vše v úterý potvrdí, že je mrně v pořádku, zbytečně by jsi se nervovala.

Valu zuby nemá to jo, ale dásněma mě stiskne bradavku vší silou, až se jí klepe brada a pustit nechce :sweat_smile: no mít zuby tak už je asi nemám :sweat_smile: :pensive:
16. srp 2010 v 11:09  • Odpověz
se mi nechce dnes nic dělat ....jsem nějaká mimo :unamused:
16. srp 2010 v 11:10  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Zuby... čistíme (až) od 13 měsíců a to tak, že si drží kartáček a sama si ho kouše. Anežka zkrátka neotevře pusu na povel a ještě aby jí tam někdo sahal, to ani náhodou... takže jen takto. Pasta snad až od dvou let? Ten "dentální kondom", neboli štětinky na gumě, co se dává na prst, to se mi líbí, ale u nás by to neprošlo.

Tesi, stav se častěji.

Rozi, myslím na Tebe.

Bery, já bych se na plodovku vykašlala, ale uvidíš u Kokrdy...
16. srp 2010 ve 12:00  • Odpověz
ahojky holky.rozi moc a tě myslím určitě to budew dobré testíky jsou pěkné tak určo hcg bude pěkné.
bery jestli je vše ok podle doktorky tak se na plodovku vykašli asi
16. srp 2010 ve 12:13  • Odpověz
Ahojky,

hlásím návrat z víkendu :slight_smile: bylo to fajn..užili jsme si to všichni :slight_smile: a dorazila paní mrcha, takže včera jsem si zobla první prášek HA a už se to rozjíždí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

rozi, držím pěsti :dizzy_face:

Sovi, koukám, že už jsi po OPU, tak držím pěsti, at se embryjka pěkně vyvíjí a máš je brzy u sebe :slight_smile:

Bery, já bych se bála komplikací po amniocentéze..nešla bych naní...uvidíš co Kokrdová :wink:

Zuby si Anetka donedávna čistila sama..teda spíš skousávala kartáček :grinning: Ale nedávno jsem koukala, že á na zubech plak, tak jí je čistí saa..vyyslela jsem si pohádku o červíkovi v zoubku a krásně se nechá :dizzy_face:
16. srp 2010 ve 12:16  • Odpověz
tak ze šesti embryí nám žije pět, jedno se zastavilo ve vývoji. ET zítra určitě ještě nebude, embryoložka chce počkat do středy (tj. 4 dny po OPU) nebo dokonce až do čtvrtka (tj. 5 dní po OPU). Zatím nic dalšího nemrazí (v mrazáku máme 3).
16. srp 2010 ve 12:26  • Odpověz
@sovicka_ sovi já tenkrát měla opu v sobotu jak ty a et ve středu :wink: jé to by bylo dobré kdyby jsi to měla jak já :grinning:
16. srp 2010 ve 12:28  • Odpověz
mě by zajímalo (a na to jsem se bohužel nezeptala), jestli je šance, že nám z těch zbylých pěti - kdyby všechna přežila - ještě něco zmrazí. Nebo už je pozdě? Dneska je to 2. den, zítra to bude 3. den.
16. srp 2010 ve 12:31  • Odpověz
@delf14 to jo, a třeba by mi to přineslo štěstí :slight_smile: :slight_smile:
16. srp 2010 ve 12:32  • Odpověz
Ahoj holky.Tak jak to Rozi vypadá,určitě dobře.Já jdu na kontrolu ve středu,podívá se na mě,zkusíme ještě transfér a když nic,tak dpktor říkal něco o darovaných embrií,jestli jsem ho dobře pochopila.Mám ztoho trochu strach. :frowning2:
16. srp 2010 ve 12:35  • Odpověz

No tak Sel si ten kartáček kouše no, ale pro ten pocit, přijde mi divný, že má zuby a nečistí si je :grinning: :sweat_smile: Nebo nečistíme je.... pořádně..... :sweat_smile:

Tesi a copak ti paní řekla, ty jsi tajemná.... :sunglasses:

Sovi, tak to by bylo skoro ve stádiu blastocysty ne ten 5. den...... to by bylo gut, protože to zvyšuje šanci, když už to tak daleko dopracujou..... :wink:

Jak asi Rozi.............

Dneska jdu koupit Sel botky samochodky, konečně už taky nebude v kočárku jezdit jen v ponožkách a budu ji moct i vyndat, aby si zacapala a nebude muset bejt pořád připásovaná.......
http://www.elefanten.de/catalogue/catalogue.do?act=showBookmark&favOid=195591
16. srp 2010 ve 12:39  • Odpověz
@sanuska vzpomínám si, že to tady Dr. Wobludka rozebírala, jak to s těmi dny je. Jestli to zvyšuje šanci, tak by to bylo opravdu dobré. Bože, jsem z toho tak nervózní, to je šílený, vůbec nic se mi nechce dělat, jen na to pořád myslím :grinning:

ááááách, botičky jsou roztomilý :slight_smile:
My včera řešili, kdyby se to náááááhodou zadařilo a dokonce na dvojčata a na holčičky - manžela z té představy málem ranila mrtvice. Prý dvě "chcandy" nechce :grinning:

Na Rozi šíleně myslím, jsem z ní nervní skoro jak z těch svých embroušů.
16. srp 2010 ve 12:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.