• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
@rozinka007 ach jo je mi to líto ale fakt jen 15?a tak krásná čárka?to nechápu.a to už nemáš jít na kontrolní krev jestli to klesá nebo stoupá? :confounded:
no darovat embria tak nevím je to těžká volb,ikdyž my máme ještě dvě no,no uvidíme jak to bude všechno že třeba do třetice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2010 v 18:00  • Odpověz
autor
ahoj :slight_smile: :slight_smile:
tak koukám jak dopadla Rozi a já si myslela, že to můžou být i dvojčátka :pensive: :pensive: :pensive: .Rozi přeju moc síly a optimismu na září. Mě to čeká taky.
Já bych darovala embrya , po tom všem co se děje okolo neplodnosti bych moc ráda pomohla někomu na té druhé straně :pensive: .

Holky dnes nám poslala paní potvrzenou rezervaci na Spojený emiráty hurááááááááááááááááááááá!!!!!!! Já se moc těším ,že si pořádně odpočnu a budu připravená na další boj.
16. srp 2010 v 18:03  • Odpověz
jůůůůůůů tak to bude báječná dovolená.. kam přesně jedete? :slight_smile:
16. srp 2010 v 18:11  • Odpověz
Agi, gratuluju k dovolené :dizzy_face:

... tak vřeštění Anežku přešlo. Bylo to z nevyspání a přetažení, teď už je zas normální... ale občas aby se v tom praxe vyznalo...
16. srp 2010 v 18:25  • Odpověz
Embrya bych asi taky darovala :wink: sice je to divný pocit, že by mi někde běhalo ještě hodně dětí :confused: ale zas je to pro dobrou věc a rodič je ten, kdo dítě vychovává :slight_smile: ale to je předčasný řešit :slight_smile:

@agatice jééé Emiráty závidím :dizzy_face: tam bude krásně :dizzy_face:
16. srp 2010 v 18:29  • Odpověz
Rozi... to nééé :frowning2: ... za měsíc bude snad veseleji, už musí :wink: ...

Sanu... mně zubař doporučil Elmex. Ten pro první zoubky.

Tesi... a co u kartáře??? Jsi nějaká tajemná :dizzy_face: ...

Co Jusi??? Byla tady??? A Věrka???
16. srp 2010 v 18:32  • Odpověz
Agísku supr, to bude dovča :grinning: , tak si to pořádně užij, Je vidět, že už se na ni moc těšíš, a kdy odlétáte?
Rozinko, co na to říci, no nečekala jsem to takové krásné čárky tam jsou ach jo :frowning2: . No v září to vyjde, jak píše Danča ještě je dost dětí na "zimním táboře", tak tfuj tfuj, na září, at je to ten pravý ket :slight_smile:
@rychnov3 Dani ani jsem nepostřehla jestli jsi někde psala, jak bude u vás to snažilkování, psala jsi, že se rozhoduješ zda začít v srpnu, :dizzy_face: . Tak nevím jestli to bylo odsouhlaseno :grinning: :grinning: a nebo se to odkládá :dizzy_face:
16. srp 2010 v 18:41  • Odpověz
... asi bych si měla v profilu změnit, že už jsem snž :grinning: :grinning: :grinning: tedy přesněji od včerejška. Tak uvidíme :wink:
16. srp 2010 v 19:25  • Odpověz
@rychnov3 jé to je supr tak si to koukej změnit jo :sweat_smile: a snad se zadaří to by bylo obré kdyby se zadařilo hned co :grinning: víš jak náhoda je svině :wink:
16. srp 2010 v 19:27  • Odpověz
autor
sovičko- myslela jsem ,že přímo do Dubaje ,ale je to do Spojených arab. emirátů,ale úplně přesně nevím kam. Je to na týden a s polopenzí. Budem ubytovaní v rákosových bungalovecj přímo u pláže. Hotel jsem nechtěla , chtěla jsem změnu. Tahle země je blbá na pobyt v tom, že většinou je to jen na týden a nebo 15 dnů a jen se snídaní. 15 dnů ,to je moc velká kupa peněz takže by to nešlo. Tohle jsme chytli přes rádio impuls a je to přes Eximtours.

hop- odlétáme 29.září ,teď tam je pořád děsný teplo.

Dani- tak budeš opět snažilka?? :wink: Přeju rychlý přesun do těhulek.I když já bych tam už teda chtěla taky konečně být :pensive: .
16. srp 2010 v 19:37  • Odpověz
autor
luuci- četla jsem , že Mallorca byla super :slight_smile: .Ty budeš taky stimulovat v září??
16. srp 2010 v 19:37  • Odpověz
@agatice agi, jj, Mallorca byla úžasná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ted jsem začla zobat HA a za 3 týdny bych měla začít s pícháním :wink: Máš odkaz hotelu, kam v Emirátech jedete? že bych se pokochala :slight_smile:
16. srp 2010 v 19:48  • Odpověz
@agatice jujda, to bude krása, vy se máte :slight_smile: Já co jsem tak koukala do last momentů třeba v novinách, tak mi přišlo, že je to většinou All Inclusive? Ale rákosové bungalovy budou vážně fajn :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@rychnov3 moc gratuluju ke snažení :slight_smile:
16. srp 2010 v 19:50  • Odpověz
agi, ahááá v bungalovech..ted to čtu :wink: to bude super..se těším na fotky :wink: brácha ta byl v únoru a fotky maj nádherný :dizzy_face:
16. srp 2010 v 19:58  • Odpověz
zdravím všechny po delší odmlce

byla jsem hodně u našich a tam nemám net

Verunka měla zase teplotky a průjem,ale už skoro fit, asi jen střevní chřipka
dočítat nestihnu :frowning2:
rozi moc mě to mrzí
agísku gratulka k dovče

my budeme dovolenkovat po výletech příští týden má manža dovču :slight_smile: se těšíme
ted ho moc nevídáme má moc práce a jezdí se domů jen vyspat :slight_smile:
Verunka už začíná dost mluvit, je stále živá jak čertík :slight_smile:
už pomalu koukám po podzimní a zimní výbavě
Jo a segra čeká holčiku, asi to bude Adélka

Dani gratulka ke snažilkám, já se přidám v září, to jdu na ovulaci ke své dr, už mám doma i léky, pokud se to nepovade do konce roku razíme směr sanus Pardubky :slight_smile:

a co ještě nového napište mi
co šári, beryk,sanuska, madli, a ostatní?????
16. srp 2010 ve 20:24  • Odpověz
Dani tak já budu koukat až zase půjdu s Maxíkem
16. srp 2010 ve 20:25  • Odpověz

Tyjo holky tady se to s tou druhou vlnou rozjíždí :confused: Už takhle brzo jo, fíha.... Včera jsme o tom mluvili s manžou, jsem říkala, kdyby člověk tušil, jak dlouho to zase bude trvat.... :sweat_smile: :rolling_eyes:

Agi to bude supr, taky se těším na fotky.... :sunglasses:

Jaji, tak Veru už takhle rozvazuje jo a co povídá např....???? A kam budete vejletit?
16. srp 2010 ve 20:39  • Odpověz
@jajicek teda, koukám, že září bude pěkně našlapané :slight_smile:
16. srp 2010 ve 20:41  • Odpověz
To teda bude :dizzy_face: nikdy jsem se tak na podzim netěšila jako ted :dizzy_face:
16. srp 2010 ve 20:43  • Odpověz
sovi to teda jo :slight_smile:))

sanu tak pojedeme do zoo, pak do kolína k babče, do prahy atd, ješte přesně nevíme
říká že je hamba, že půjdeme nakoupit do alberta, popo - to jsou popeláři, umí zvuky asi tak 10 zvířátek, dělá zvuk sanitky atd, je toho dost dle mě na to kolik jí je, je s ní fakt sranda a člověk jen kouká jak se z ní stává slečna

jo a dneska poprvé měla na ofince sponečku s beruškama i ven, to je u nás svátek, jinak to nechce nosit :frowning2:
16. srp 2010 ve 20:45  • Odpověz
Já si dneska prohlížel krabici, kde mám všechny Anetčiny poklady :slight_smile: obleček, ve kterým šla z porodnice, těhu průkazku, těhu kalendář, dokonce těhu test,.... tak rychle to uteklo :pensive: :pensive: :pensive:
16. srp 2010 ve 20:46  • Odpověz
luci prosím tě jakou značku toho kola bez šlapek má Anetka, my o něm uvažuje pro Verunku k vánocům
moc díky za info
ale nevím zda to pro mí není zbytečné a nemám rovnou koupit to se šlapkama?
16. srp 2010 ve 20:46  • Odpověz
@jajicek sponečka u nás bývala taky svátek :wink: ted se ráno probudí..hned chce šatičky, čelenku, botičky a tancuje tady před zrcadlem :grinning:
16. srp 2010 ve 20:47  • Odpověz
luci úplně s tebou souhlasím
já jsem minulý týden přebírala a půjčoval sestře věci po Verunce, ty mimi oblečky no měla jsem slzičku v oku, tolik ted sestře zavidím, že bude mít za chvili mimi v náruči, já se tak těším na to druhý, snad nám osud bude přát :slight_smile:
16. srp 2010 ve 20:48  • Odpověz
juu tak Anetka je taková parádnice, to ta naše asi nebude ach jo...
16. srp 2010 ve 20:49  • Odpověz
@jajicek kolo je First bike...v testech vyšlo nejlíp :wink: je super, pak ji to s těma šlapkama půjde samo, pže už uměj udržet stabilitu :wink: Anetce budou 3, ale kolo se šlapkama by neušlapala :wink: to jí koupíme až na jaře
16. srp 2010 ve 20:49  • Odpověz
@jajicek neboj, bude :wink: Anetka taky nebyla :wink: a ted si rozhduje, co chce na sebe a jaký boty,..
16. srp 2010 ve 20:50  • Odpověz
Hezký večer,
kleknul mi PC mojí vlastní vinou, tak jsem musela počkat na manžu, až ho zprovozní. :grinning:

Rozi, to mě moc mrzí, ale určitě to vyjde, moooooooooc držím palce :wink:
Jinak nějak nestíhám, Kubík je moc akční, ale průběžně koukám, jen nestíhám dočítat :unamused:

Agísku, ty si užij dovolenou, aby to konečně vyšlo :wink: Hele, ale dám ti krásnej příklad toho, že zázraky se dějí, je to album jedné holčiny na MK http://www.modrykonik.cz/fotoblog/bellka/

Jo, jinak co řekla kartářka, bylo zajímavý, potěšující, tak uvidíme, rozebereme když tak na srazíku, přece jen ve volně přístupné diskuzi ee, víte proč :wink:
16. srp 2010 ve 20:52  • Odpověz
no uvidíme ona je asi po tatínkovi miluje jeho motorku, to má uplně záchvat, museli by jste jí vidět

jinak jsem Verunce koupila na pouti krásné tričko s nápisem, který se pro ní hodí:

vypadám jako anděl, zlobím jako čert

musím ji v tom vyfotit a dát sem fotečku :slight_smile:
16. srp 2010 ve 20:53  • Odpověz
@luucia luci a má Anetka to kolo s brzdičkou nebo bez? Díky
16. srp 2010 ve 21:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.