• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
... no to mě "nestrašte", že by to vyšlo hned... :grinning: :grinning: :grinning:
já do profilu radši sahat nebudu, ať to neshodí počítač, nejdou mi fotky, nejde mi nic, nějak je to na odpis...

Tesi, tak ten odkaz mě dostal, co všechno je možné...

Přeju všem krásnou dobrou. :wink:
16. srp 2010 ve 21:12  • Odpověz
@jajicek s brzdou :wink: a ještě se zvonkem a košíčkem :grinning:

tesi, odkaz je fakt hustej..všechno je fakt možný :wink:
16. srp 2010 ve 21:19  • Odpověz
Tak já si tu snažilku konečně po roce dala do pasu :grinning: když už beru tu HA :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2010 ve 21:22  • Odpověz
@tesinka ty bláho... tak to je příběh jako hrom, tolik IVF. A nakonec to vyšlo. A všechno v podstatě jen kvůli té štítné žláze. Ale je to prevít, já to znám, mám svojí zkušenost.
16. srp 2010 ve 21:50  • Odpověz
Tak ten příběh jsem četla se zatajeným dechem,obdivuju sílu,ale chápu.I já jsem rozhodnutá probrat s dr. odstranění zbylého vejcovodu,myslím,že to co mě zlobí je právě ono.Celkem mě štve,že mi třeba něco takového nenavrhnul před IVF,třeba jen kontrolní laparku i když si vzpomínám,že tenkrát říkal,že nebudem zbytečně zatěžovat organismus narkozou,protože jsem byla krátce po žlučníku.Dnes jsem to říkala chlapovi a nějak se netvářil,že bych chtěla podstoupit operaci,nevím,jestli si myslí,že je to zbytečné nebo mu vadí,že bych měla být zas na neschopence.Každopádně chci znát příčinu toho proč jsem na levé straně příliš citlivá,proč mi při utz nestačí už ani pohled do vzdáleného vesmíru.Je mi jasné,že to co podstoupila ta holčina já bych si nemohla s finančních důvodů dovolit.Alespoň néé v krátké době.
16. srp 2010 ve 22:08  • Odpověz
autor
odkaz na hotel pošlu zítra, teď už půjdu spát. Ráno do práce :confounded:
Ten příběh je fakt síla, obdivuju tu ženu musí být děsně silná a věřím v dobrý konec. A hlavně já teda nevím kde bych vzala peníze na 6 IVF.Já mám taky špatně funkční štítnou žlázu ,ale jen mírně pod průměrem a beru na ní léky.Člověk si uvědomí kolik je už neplodných párů a to číslo bude stoupat. :pensive: :pensive:
16. srp 2010 ve 22:33  • Odpověz
...bré ráno všem :slight_smile:
17. srp 2010 v 09:15  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Dnes jsem první??

Tady je nádherně modro, tak snad to vydrží. Užijte si den!
17. srp 2010 v 09:17  • Odpověz
krásný den holky.Pamatujete si mě ještě?Jsem se bavila a začínám být nervózní a špatná z toho,že mě v centru nedělali žádná vyšetření,ani laparo a tak před ICSI tak nevím.Máme po každé výstavní blastocyty sliznici vše a stejně nic.Jestli tam není někde probléjm.Ikdyž teda už jedno dítko máme,ale to už je přeci jen skoro 5 let a dr. žádné vyšetření neudělal. :confused:
17. srp 2010 v 09:41  • Odpověz
DOBRÉ RÁNO VŠEM!
Tak dnes kleslo hcg na 8, oddechla jsem si, že nemám třeba mimodělož. Včera jsem se pěkně vybrečela a na radu AHOJKY vypila dvoudecku vínečka a jdu do dalšího boje.Čekám na mrchu a těším se na září na naše mega snaženíčko-nás tady bude: LADY, MÍŠA, LUCKA, DANČA, JÁJÍČEK, možná SANUSKA váhá :grinning:
SANU- díky, sice nezdařené jednotýdenní těhu, ale bylo, aspoň to je pozitivní, příště jim nakážu ať se víc zakousnou :wink:
@rychnov3 my tu máme moooooooc ošklivě :unamused:
@rvasata to víš, že si tě pamatujem, jaká vyšetření myslíš? Genetiku a imunologii?
17. srp 2010 v 10:16  • Odpověz
@rychnov3 nejsi, páč první jsemjá :sunglasses: :wink: U nás ráno modro a krásně - ale už se to zkazilo.

@rvasata a co kdybys možnost těch vyšetření s doktorem probrala, zeptala se, zda není možné je udělat, a tak?

@rozinka007 no bude vás celkem mega-hodně :slight_smile:
17. srp 2010 v 10:21  • Odpověz
@rozinka007 no aspon že to teda kleslo je to velká škoda,fakt jsem si myslela,že to vyšlo podle těch testů no ale my budeme bojovat s tebou a podporovat neboj :wink:
17. srp 2010 v 10:23  • Odpověz
@sovicka_ a jak to vypadá u tebe?dobrý kdy bude et teda?
17. srp 2010 v 10:24  • Odpověz
@rozinka007 no tu možná taky nevím,kdy by to udělala,ale myslela jsem průchdonost vejcovodů atak.Jestli to taky nemá vliv.Když už mám vše ukázkové jak říká a embryjka jsou výstavní tak nechci nic zanedbat.My na další pokus nemáme :frowning2:
17. srp 2010 v 10:26  • Odpověz
teda holky chutná vám syrové maso,a karbenátky?já že jsem ted jen tak ochutnala co dělala babička a kdybych mohla tak bych to sežrala celé no já jsem prase ale :grinning:
17. srp 2010 v 10:26  • Odpověz
@sovicka_ jo zeptám.Jsem objednaná do centra v pondělí.Asi dostanu vyvolávačku.Se mi to asi rozházelo a nějak jsem to tenhle měsíc ještě nedostala.
17. srp 2010 v 10:27  • Odpověz
@rvasata no určo to prober to je divné,dupni si at ti udělají veškerá vyšetření než házet peníze do vzduchu jentak
17. srp 2010 v 10:28  • Odpověz
@delf14 to máš pravdu a my jsem si i na tohle museli půjčit..V pondělí se ho zeptám,zda by to nebylo dobré před dalším KET udělat
17. srp 2010 v 10:33  • Odpověz
to jo určitě si myslím,že ano at udělá ještě vyšetření neznameá,že když jedno dítko máš tak,že je vše ok oni to asi tak berou já mám vlastně káju a přirozeně a taky mi nedělali žádné vyšetření jen hormonální profil a to je vše :confused: docedla mě to zarazilo
17. srp 2010 v 10:37  • Odpověz
@delf14 AHA tak vidíš.A teda abych se rozientovala.První máš taky přirozeně jako jáa druhé pomocí Umělka???A taky nic nedělali?nebo sis řekla a udělali ti to
17. srp 2010 v 10:40  • Odpověz
hoj hoj,
hlásím návrat z dovolený.Vrátili jsme se už v pátek ale nějak jsem neměla čas.Náramně jsme sei to užili.Sice v pondělí když jsme dorazili na místo,tak lilo.Chvílu jsme to přečkali v autech,pak navlíkli dětem holiny a pláštěnky a hurá stavět stany.Samozřejmě za deště.Pak pršelo až ve čtvrtek odpolko a v pátek ráno.Adélka měla premiéru pod stanem a strašně se jí to líbilo.Byla nadšená že spí ve spacáku jako v pelíšku.Byli jsme na výletě ve skalách a v Šťastný zemi.Fakt jsme si to užívali.Hlavně maminky si užívali večer.Uložili jsme dětičky a do 1do 2 v noci jsme seděli u vínečka a drbali.Když to půjde,jedem příští rok znova.Adélka se těší už te´d :grinning: :grinning: :grinning: Vložím pár fotek na chlubení.

Snad se nebudete zlobit když celej týden nebudu dočítat.To bych asi nedala :wink: .

Jinak domácí snažení zase bez výsledku :frowning2: .Tak jsem si koupila v CaA koženou bundu.Byla zlevněná ze 2239kč na 1298kč.
17. srp 2010 v 10:45  • Odpověz
@rvasata přesně prní mám přirozeně snaha asi 11měsíců a zadařilo se druhé saha dva roky a nic tak umělko a žádné vyšetření nedělali jen hormonální profil a to je vše no ale naštěstí se zadařilo první ivf,ale kdyby né tak bych taky asi chtěla všelijaké vyšetření
17. srp 2010 v 10:47  • Odpověz
Rvasta,já v září chci probrat s dr.jestli by nešlo udělat zase laparku.Máme taky všechno krásný a furt nic.
17. srp 2010 v 10:48  • Odpověz
no já na ničem takovém nebyla a třeba po císaří kdoví a ty chodíš kam do centra?
17. srp 2010 v 10:50  • Odpověz
@delf14 tak to snažení máme stejný jen tobě se to povedlo.Což je super,ale já věřím,že vše nám tady taky jednou.Já jen opravdu chci udělat vše.Máme sice 6 mrazáčků,ale na další nemámi to rozmražení je pro nás pálka
17. srp 2010 v 10:51  • Odpověz
Já jezdím do Pardubic k dr.Novotný.
17. srp 2010 v 10:53  • Odpověz
Mě už jednou rušili srůsty a pak jsem otěhotněla.Chci se dr.zeptat jestli se mi nemohli udělat znovu.Moc se mi do tý laparky nechce ale asi to zkusím.
17. srp 2010 v 10:54  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

dnes se vracíme domů z Vysočinu
užili jsme si pár výletů :wink: , trochu zklamaná jsem byla z Lednice, ale za to mile překvapená ze ZOO v Jihlavě, hrozně se to od poslední návštěvy změnilo k lepšímu, takže doporučuji :wink: , není to jako nějaké velké ZOO, ale na výlet krásně stačí :slight_smile:

všem jsem poslala IP na koho jsem našla adresu, a na koho ne, tak si prosím o IP písněte, díky moc :wink:
17. srp 2010 v 11:02  • Odpověz
@madlina AHA,všichni jezdí do Pardubek.A jen já do HK,že by byli v Pardubkáczh lepší?no jak říkám,já jsem nic takového ještě neměli,nedělali a asi bych to taky zkusila,ikdyž narkózy se tady bojím a hlavně,aby něco nenašli
17. srp 2010 v 11:03  • Odpověz
@rozinka007
Rozinko, co to tu vidím :frowning2: , já myslela, že je to jasný, když byly takový hezký // :confounded: , ach jooo :pensive: , je mi to líto, přeju ti to moc, ale to všem tady

17. srp 2010 v 11:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.