• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
@luucia
Pěkná změna pasu, ofiko gratulka ke snažilce :slight_smile: :grinning:
17. srp 2010 v 11:04  • Odpověz
Ahoj,Rozi moc mě to mrzí že ti to nedopadlo. :frowning2:
17. srp 2010 v 11:06  • Odpověz
holkýýý, já vím, že Vás to moje snažení těší, ale zas to tak nerozmazávejte, my jedem piánko a kdyby nic do jara, budu to nějak možná řešit, takže do zářijovek se rozhodně nepočítám :wink:

... tady už se počasí taky zkazilo...

Musím jít vařit, ale dočtu za chvíli, řízky se přeci smaží samy :slight_smile:
17. srp 2010 v 11:13  • Odpověz
Rvasata... podle mě jsou některá vyšetření opravdu zbytečná a je jen potřeba počkat na tu správnou konstelaci hvězd.... zkrátka až přijde Tvůj čas. Já bych ty doktory neodsuzovala. To, že Ti neudělali vyšetření, neznamená, že na to kašlou nebo šetří nebo tak. Jak už jsem mnohokrát psala, je řada zdravých párů se skvělými embryii a stejně jim to vyjde na šestý nebo sedmý ET / KET. Nebyla jsi tu, ale vzpomínám třeba na Marušku - oba mladí zdraví sportovci a vždy jedničková embrya. A tuším, že to byl 6. pokus (ET + KET, ne 6. IVF). Ale uvidíš, odběr krve na genetiku doktory nezabije, laparka Tebe taky ne, jen se pak čeká a odkládá, na to se připrav (genetika trvala v HK 8 týdnů)...
No a Pardubice jsou stejné jako HK a jako Jihlava, záleží, jak komu sedne který doktor. Pokud jsi s lékařem spokojená, nemá cenu přebíhat jinam (můj názor), no a i kdybys chodila do Pardubic, třeba laparka se stejně dělá jen v HK.
17. srp 2010 v 11:33  • Odpověz
Rvasta,já chodila taky do HK,ale dr.přesídlila do Pardubic,tak jsem přešla s ní.jsem na ni zvyklá a vyhovuje mi.Určitě to není o tom že jsou jinde lepší.My máme s hardeckýho Sanusu Adélku.
17. srp 2010 v 11:34  • Odpověz
@rychnov3 Ne přesídlovat asi ne.Já jsem s Dejmkem spokojená.Ke mě bycl a je vždy milý,vysvětlí a tak.,Jenže jsem asi histerická a v "diskuzi" jinde pořád scházují HK a dr. a mě tohle nepomáhá...SJem asi fakt debil. :frowning2:
17. srp 2010 v 11:45  • Odpověz
@madlina -děkuju za podporu.no já se uklidním.Mě jen štve,že někdo může házet špínu na centrum a doktory,když tam nebyli spokojené,že jim nesedlia tak a mě tohle dostane a znejistím.Já si myslím,že každému sedne jiný člověk a od toho se vše odvíjí
17. srp 2010 v 11:46  • Odpověz
@delf14 ještě jsem nevolala, vyčkávám tak do půl jedné, ať je nehoním, jsem napnutá :confused:

@madlina to je dobrý kup :wink:
17. srp 2010 ve 12:16  • Odpověz
Ahoj, dočíst nezvládnu - mám nějakej moribundus, od deseti do čtyř jsem seděla na záchodě a chytala to z obou stran :pensive: manžel musel nutně do práce, tak odvezl Martina k ségře... já se teď pokouším dostat do sebe vodu - holky, já bych to druhý dítě asi nedala :frowning2:
17. srp 2010 ve 12:18  • Odpověz
tak jsem volala, Tak to šesté embryo se rozhodlo, že bude ještě pokračovat, takže jich je zase 6. ET bude ve čtvrtek, tzn. 5 dní po OPU. To jsou dobré zprávy. Špatné zprávy jsou, že prý jsou všechna trochu pomalejší, ale že to nemusí ještě nic špatného znamenat. Akorát my jsme z toho s manželem takoví rozpačití... nějaké názory? :confused:
17. srp 2010 ve 12:23  • Odpověz
@wobludka a jéje, to je mrzuté... to chce jen čas, uleví se ti... ať je ti brzo lépe!
17. srp 2010 ve 12:24  • Odpověz
Ahoj holčinky :slight_smile: ,

ztracená duše se zase hlásí :grinning:. Jsem trošíčku KO, nevyspalá, ale už si nějak zvykám :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
Holky, 2.9. sraz bude? Já že už se těším :grinning:

Zkusím něco málo dočíst..

Rozinko, mrzí mě to.., ale budeme držet pěsti na září a to by v tom byl čert aby to nebylo.. Navíc vás tu bude víc :wink: . Jů já se těším, jak se to tu zase rozjede..

@rvasata když to má vyjít, tak to vyjde, o dr. nebo o CARu to není. Jestli ti to tam vyhovuje, tak prostě ty špatný příspěvky nečti ať pak nemáš brouka v hlavě :slight_smile:. Hlavu vzhůru :slight_smile: .

@wobludka uááá, drž se tohle je hnus, z obou stran :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..
17. srp 2010 ve 12:25  • Odpověz
@sovicka_ bohužel neporadím, nevím.. Ale myslím si, že v pupíku jim je drobkům stejně nejlíp, takže jak vypadají v misce, ještě podle mě nic znamenat nemusí..
17. srp 2010 ve 12:28  • Odpověz
čáry máry všem snažilkám :grinning:
17. srp 2010 ve 12:30  • Odpověz
@jusinka juuuu ten je kráááááááááásnej. :grinning:
17. srp 2010 ve 12:31  • Odpověz
@jusinka A díky za podporu.Už jsem se uklidnila.Jsem prostě fakt histerka
17. srp 2010 ve 12:32  • Odpověz
@rvasata dík, teď vás tu všechny začaroval a brzo to klapne :wink:
Já taky hysterčila, že jsme v podstatě zdraví a pořád to nejde.. Ale všechno má svůj čas, vydrž :wink: Jen těm šťastějším to vyjde na poprvé
17. srp 2010 ve 12:35  • Odpověz
@jusinka Však vydržím.Jen se bojí.máme 6 mrazáčků,ale na další polkus už nemáme.Kdyby nedej bože ani jeden u nich nevyšel.Ale doufám,že vyjde.Jen mě štve,že jsem to nedostala,že se mi to asi těma hormonama rozházelo.Sakraaa.
17. srp 2010 ve 12:37  • Odpověz
@rvasata hm, to chápu, už bys šla zase do dalšího boje, viď.. Když na to čekáš, tak se mrcha někde toulá..
Musíš věřit, že mezi těma 6ti, je jeden šikovnej silák, co se chytne a nepustí :wink:
17. srp 2010 ve 12:42  • Odpověz
@jusinka Tak to doufám.Jojo minulý měsíc jsem si chtěla odpočinout,jinak by byl další KET po nezdařeném KETU ,jsem chtěla počkat a podívej.Se to zasekl sakra a když to zrovna chci. :sunglasses:
17. srp 2010 ve 12:44  • Odpověz
Jusinko,děkuju za začarování. :grinning: :grinning: :grinning:

Rvasta,v CARu to opravdu není.Jak to někomu nevyjde v jednom,nadává na něj a jde jinam.tam jim to taky nevyjde,a nadávaj i na ten.Já byla v HK spokojená.Šla jsem do Pardubek fakt jen kvůli dr.Kdyby zůstala tady,taky bych tu zůstal.A neboj, Mareček od Jusinky nás začaroval,tak to dopadne. :wink:
17. srp 2010 ve 12:44  • Odpověz
@madlina Tak to je jasný.Takovej krásnej chlap nás začaroval tak to by bylo .... :sunglasses:
17. srp 2010 ve 12:48  • Odpověz
Ahoj holky.Dlouho jsem tu nebyla.Musela jsem si dát pauzu od netu.Nebo bych zas po netu lovila co nemám.Tak nakonec jsme o mimi opět přišli.Nejvíc mě štvalo,že hcg bylo o.k.a za dva dny na to konec .První moment,že už se na to vykašlu.Takže jsme rozjeli plno vyšetření a hlavně čekáme na výsl.z genetiky z Brna aby se popř.vyloučila a zaměřilo se na tu mojí krev kde byli protilátky na LA což způsobuje potraty do 10tt.Tak uvidíme.Jinak Jusi gratuluju sic opožděně ale máš krásný miminko. :wink: Rozi taky mě to mrzí se člověk těší vid ale máš další Ket a to už musí dopadnout. :wink: rvasata-já také chodím do Hk no ted už né ale až možná v zimě zase.Já si nemůžu stěžovat opravdu se tam snaží akorát když chceš nějaké vyšetření musíš si o něj říct já si tam vyžádala třeba imuno a hematologii jsem si šla sama tam by mě neposlali ač věděli,že mám onemocnění krve. :wink: Woblu at je líp já to měla před týdnem no děsný. :wink: zkusím dočíst...
17. srp 2010 ve 12:51  • Odpověz
tak mi to nedalo a volala jsem tam ještě jednou, protože jsme z toho s manželem byli fakt na větvi a vím i počty buněk.
Jedno desetibuněčné
Jedno osmibuněčné (to, které se původně zastavilo ve vývoji)
Zbytek (čtyři) pětibuněčných

Tak bych řekla, že to asi nějaké úplně špatné nebude...Ona říkala, že některá samozřejmě mohou ještě odpadnout a že je to pravděpodobné, ale že k transferu by něco být mělo.

Musej tam ze mě mít radost :grinning: ale kdybych nevolala, tak bych dneska asi nespala :slight_smile:
17. srp 2010 ve 12:53  • Odpověz
@andi2 JSem ráda,že někdo chodí taky do HK a je tam spokojenej.No já ani nevím,o jaký vyšetření bych měla žádat.....před další KETEM teda....A kolik se za to platí???
17. srp 2010 ve 12:54  • Odpověz
Sovi,tak to se teda "kluci" činěj. :slight_smile: .Pryvý bojovníci.To by bylo aby něco nebylo :slight_smile:
17. srp 2010 ve 12:56  • Odpověz
Andi, :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. srp 2010 ve 12:57  • Odpověz
@rvasata za vyšetření se neplatí nic a my máme imunologii, genetiku a já laparku.. O vše jsem si řekla ještě před IVF. Jestli tě to hodí do pohody, tak si vyštření taky vyžádej, na to máš právo.. Ale na výsledky se čeká, na imuno asi dva měsíce, genetika myslím měsíc..

@andi2 co na to napsat.. Snad jen, že budeme dál držet pěstičky i tobě :pensive:.

@madlina vyřídím, díky :slight_smile:

17. srp 2010 ve 13:00  • Odpověz
@jusinka díky za radu.řeknu mu a uvidím co na to :grinning:
17. srp 2010 ve 13:01  • Odpověz

Hoj

Jusi ten je božííííííííííííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: Taky ses konečně ozvala čéče, ty určitě netrénuješ kojení u počítače coooo, jak ti tady psala Woblu :grinning:
A už jste se s Marečkem zžili?

Andy, tak si to špunt rozmyslel jo :frowning2: To je mi líto, ale ta vyšetření určo dejte...!! Držíme teda pěsti dál....

Rvas fakt klid, nemá cenu číst jiné příspěvky, je to co člověk to názor, výsledky maj, tak si to pak už musí člověk vyzkoušet na vlastní kůži jestli tam bude spokojen nebo ne..... Já tam spokojená byla :wink:

Sovi to je dobrý, mě zaváděli 6ti a 8mi buněčné bojovníky....... že jsou pomalejší, z toho bych se zase tak neznepokojovala :wink: Hlavně, že se snažej a supr bude, že budou zavádět až tak staré embroušky.... :wink:
17. srp 2010 ve 13:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.