• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
@sanuska , a který to bylo den? 3.? Mně nedělá těžkou hlavu ten počet buněk, spíš to, že to neodpovídá tomu 3. dni, kdy by mělo to embryo mít 6-8 buněk a my máme u čtyřech jen 5... ale asi se to stává, že...
17. srp 2010 ve 13:08  • Odpověz
@jusinka nádherné miminko :dizzy_face: :dizzy_face:
17. srp 2010 ve 13:09  • Odpověz

Sovi to ti popravdě nevím, nevím kolikabuněčný dávali zamrazovat........... :unamused:
17. srp 2010 ve 13:11  • Odpověz
Zdravím,

Jééé tak doufám, že vás Mareček všechny snažilky očaruje :wink:

Jusinko moc hezké :wink:
17. srp 2010 ve 13:16  • Odpověz
sovi já ted při posl.ketu měla zamražený dvě 4 buněčný a jednu morulku což jsem si myslela,že morulky se nemrazí no se v tom vyznej vid.Ale oni vědí co dělají neboj.
17. srp 2010 ve 13:17  • Odpověz
@sanuska mě už bylo po vás smutno, ale manža měl dovču, tak jsme se sžívali :grinning: a já na net moc nechodila.. Kojení u PC teda fakt netrénuju, ale teď už začnu :slight_smile: abych tady mohla být s váma..
Už jsme se tak nějak sžili, i když teda já bych se v noci tolik zžívat nemusela :grinning: .. Né, je to lepší.. Mareček se budí na baštu po 2-3 hodinách, a přes den vcelku chrupká.. Ale jakmile nastane 19 hodina, je zhruba 3-4 hodiny vzhůru, pobrekává, někdy hysterčí (ale prdí si dost, to ho snad netrápí) pořád chce být u prsa, pak blindí jak je přepitej.. Kolem 23 hod. usíná a vstáváme kolem 6 hod., to už si v postýlce povídá a ne a ne zabrat, což je tak do 10 hod. Mezi tím docela spinká :wink:.
17. srp 2010 ve 13:20  • Odpověz
@sovicka_ taky jsem měla 6ti a 8mi buněčný.. Třetí den. Zamražený byli hned po oplodnění, takže zygotky ..
17. srp 2010 ve 13:21  • Odpověz
@andi2 ale který den?

@jusinka nj, tak je mám fakt pomalejší :confused: :confused:
17. srp 2010 ve 13:22  • Odpověz
@jusinka drobeček zlatej.... krásně se to čte :slight_smile:
17. srp 2010 ve 13:23  • Odpověz

Jusi a co víc foteček....???? Jo a co říká na Máru trhač??????
17. srp 2010 ve 13:29  • Odpověz
@sovicka_ a minulý KEt 4 a 6ti a embriolog říkal, že jsou hezký.. A taky třetí den..
17. srp 2010 ve 13:33  • Odpověz
Ahoj Rvasi,já taky chodím do HK do Sanusu.U Dejmka jsem byla jenom jednou,protože tam nebyl ten muj dr.Jinak chodím k primářovi štěpánovi a ten je taky dobrej.Mě to taky nejde o těhotnět.Ale jednou to výjde.
17. srp 2010 ve 13:38  • Odpověz
@sanuska přidám.. :slight_smile:
Trhač žárlí jak pominutej, počůral mu před týdnem lehačku a bryndák a ukousnul dudlík :angry: , takže ho k Márovi radši moc nepouštíme a doufáme, že se to zlepší.. Jinak dobrý :grinning:
17. srp 2010 ve 13:38  • Odpověz
sovi myslím,že také 3 den já měla 6 zamražených po 3 a tohle byla ta druhá várka.Hele někdy jsou kvalitní a nic a někdy horší a je to. :wink:
17. srp 2010 ve 13:45  • Odpověz
Andi :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: to snad ne! Drž se!!!

Sovi, to, že jsou pomalejší, snad nebude nic znamenat... i když, nechci strašit, ale třetí den vývoje přebírá odpovědnost za embryo spermie a pokud spermie nebyly dobré, můžou to embrya teď vzdát. Ale říkám, nechci strašit a třeba jsou jen líní a odpočívají, aby se pak pěkně zakousli, brouci malí...

Jusi, ten je krásnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A díky za čarování :wink:

Woblud, to je fuj, ať je Ti brzy líp!
17. srp 2010 ve 13:53  • Odpověz
@jusinka no teda tak to je parádní žárlivec :confused:
17. srp 2010 ve 14:23  • Odpověz
@rychnov3 držím se prostě si myslím,že někde něco bude u mě že to není jen těma spermíkama že kdybych byla zdravá tak to dotáhnu až do toho 40tt a né jen 8tt no uvidíme jak dopadne ted hlavně ta genetika.Jinak genetik v Brně byl suprovej vše nám vysvětlil a výsledky pak bude s náma ještě konzultovat.Ted čekám na mršuli měla by do 6týdnů dorazit no už je to přes 4 týdny a nic.Ale na ko jsem byla a je vše v pořádku děloha je čistá .Tak uvidíme dle výsledků jestli budem bojovat dál.
17. srp 2010 ve 14:28  • Odpověz
holky máte přidáno pár fotek :wink:

@rychnov3 ty už taky patříš mezi snažilky :confused: ? Týjó :dizzy_face:
17. srp 2010 ve 14:35  • Odpověz
AHOJDA holky :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

vše jsem nestilhla dočíst, nechám to na večer. Dnes ko u Kokrdky a řekla mi tu nejhezčí zprávičku, že miminko se jí líbí a nevidí tam žádnou vadu. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: Pak jsem mluvila s genetičkou,ta mi říkala, že na UTZ poznají vývojové vady, ale chromoz. vady jen z plodovky, já jsem jí vše vylíčila jak se bojím plodovky a kolik let jsme se snažili o mimi a že je to pro mě zázrak být konečně těhotná,pak se dívala na mé výsledky z krve a říkala, že zas tak hrozný to není,že měli i horší výsledky a nakonec to dopadlo dobře, že mě i chápe, ale ........., jenže co je dnes na 100%????? S Kokrdkou jsem se dohodla, že plodovku odpískávám a věříma modlím se za to, že budeme mít zdravé miminko.

17. srp 2010 ve 14:44  • Odpověz
:dizzy_face: BERY, mooooooooooooooooooooooooooccccccccccccccccccccc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face:
17. srp 2010 ve 14:46  • Odpověz
bery taky strašně moc gratuluju.
17. srp 2010 ve 14:53  • Odpověz
Hoky, chtěla jsem se vás zeptat,byla jste některá po 20tt na UTZ u Eliáše?
17. srp 2010 ve 14:54  • Odpověz
@beryk ptala se na pohlaví?
17. srp 2010 ve 14:55  • Odpověz

@beryk

Beryku, mocinky gratuluji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , krásná zpráva :wink:
a máš IP :wink:
17. srp 2010 ve 14:56  • Odpověz
Andi, tesi dík

Andi ted jsem se k tobě dočetla, achjoooo,to je krutý, je mi z toho hrozně, přeji ti hodně štěstí a at se zadaří a už je to s dobrým koncem

letím s kámoškou na kavčo :wink:
17. srp 2010 ve 14:57  • Odpověz
@verysek1 dík, IP přečtu a vše dočtu večer, kámoška už na mě čeká
zatím Pááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
17. srp 2010 ve 14:58  • Odpověz
Sanusky!!!!

moje milé sanusky, na základě naší dohody jsem založila soukromou diskusi :wink:
z důvodu nééé jedné škodné :confounded: se budeme scházet soukromě.

Rády uvítáme nové snažilky, máte-li opravdu problém a chcete se poradit napiště svůj příspěvek, diskusi budeme sledovat a na opravdový problém, rády odpovíme.

Pokud chcete, napište něco o sobě a co vás trápí, kdo chce patřit mezi sanusky a pravidelně přispívat do diskuse piště mi do IP nebo do IP: rychnov3.

Děkujeme všem za pochopení
17. srp 2010 ve 14:58  • Odpověz
@rychnov3 to je dost zajímavá a důležitá informace, díky za ní moc. Neberu to jako strašení, pokud to mají ta embrya vzdát, tak to holt vzdají. Dneska jsou to 3 plné dny od OPU - vlastně pokud oplodňovali ta vejce hned v sobotu po OPU, tak už ta embrya začaly žít svůj 4. den.

@beryk holka, moc gratuluju, to jsou úžasné zprávičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. srp 2010 v 15:01  • Odpověz
Sanusky!!!!

moje milé sanusky, na základě naší dohody jsem založila soukromou diskusi
z důvodu nééé jedné škodné se budeme scházet soukromě.

Rády uvítáme nové snažilky, máte-li opravdu problém a chcete se poradit napiště svůj příspěvek, diskusi budeme sledovat a na opravdový problém, rády odpovíme.

Pokud chcete, napište něco o sobě a co vás trápí, kdo chce patřit mezi sanusky a pravidelně přispívat do diskuse piště mi do IP nebo do IP: rychnov3.

Děkujeme všem za pochopení
17. srp 2010 v 15:07  • Odpověz
@petra7788 ahoj,přeji ti k tvému svátku vše nejlepší,hlavně ať najdeš na testíku ty vytoužené krásné dvě čárky.Já bohužel dnes dostala ms,tak si budu zítra volat co dál.
17. srp 2010 v 17:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.