• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
@ahojkyholky
Ahoj. Děkuju.Tak to je mi líto.Já jsem si včera dělala test a byla tam slaboučká druhá čárka
17. srp 2010 ve 22:10  • Odpověz
@petra7788 jééé tak to ti potichoučku gratuluju a přeji ať sílí.V práci se šetři.
18. srp 2010 v 08:31  • Odpověz
@ahojkyholky
To doufám,že bude sílit.Už jsi volala do Sanusu?
18. srp 2010 v 10:52  • Odpověz
Sanusky!!!!

moje milé sanusky, na základě naší dohody jsem založila soukromou diskusi
z důvodu nééé jedné škodné se budeme scházet soukromě.

Rády uvítáme nové snažilky, máte-li opravdu problém a chcete se poradit napiště svůj příspěvek, diskusi budeme sledovat a na opravdový problém, rády odpovíme.

Pokud chcete, napište něco o sobě a co vás trápí, kdo chce patřit mezi sanusky a pravidelně přispívat do diskuse piště mi do IP nebo do IP: rychnov3.

Děkujeme všem za pochopení
18. srp 2010 v 11:08  • Odpověz
@petra7788 dodatečně vše nej ke včerejšímu svátku a přidávám se taky-polehoučku a potichoučku gratulujuuuuuu :dizzy_face:
@ahojkyholky ach joooo :frowning2:
18. srp 2010 ve 20:10  • Odpověz
@rozinka007
děkuju.doufám,že bude sílit :slight_smile:
18. srp 2010 ve 21:05  • Odpověz
Ahoj holky.Jdu zítra na transfér a nechám si zavíst 3embria a uvidíse.V tom by byl čert,aby se jeden nechytil.Tak se uvidí až za 14dní. :slight_smile:
20. srp 2010 v 08:31  • Odpověz
Týýýýjo ,tři jo? hele piš do uzamčenýho pokojíčku.
22. srp 2010 ve 13:31  • Odpověz
Ahoj holky - chodí sem ještě někdo?Nám se už blíží 1.návštěva CARu a vy jste najednou všechny pryč :frowning2:
29. srp 2010 v 09:59  • Odpověz
@dasty79 já sem stále nakukuji a hlídám :slight_smile:

kam budete chodit? :slight_smile:
29. srp 2010 v 10:03  • Odpověz
Do Pardubek k dr. Novotný - a už se moc moc moc těšííííííííím.
Jéé, díky že někdo zareagoval :sunglasses:
29. srp 2010 v 10:04  • Odpověz
@dasty79 napiš Verysek1 a ona tě pustí do naší uzamčený diskuze :wink:
29. srp 2010 v 10:09  • Odpověz
Nazdarek,holky!
Tak asi ze Sanusem končim.Ten přistup je čim dal horši!
Naposledy jsem se tam rozbrečela,Dr.mně dotal.Po 2xIUI,1IVF s3transfery počadala jsem ho o dalši vyšetřeni.Mam za sebou laparku+hysteroskopii,tak jsem chtěla genetiku.A on mně řekl,že nechape proč to chci,že to bude 100% v pořadku,at jdu zrovna na 2IVF.Tak jsem na nej čuměla :fearful: .Ještě by mně mohl řict kde brat korunky!!!!!
Přemyšlim o Kostelci nad Orl.
29. srp 2010 ve 12:45  • Odpověz
@toma75 to je smutné, a ke komu jsi chodila? Takový přístup by asi být neměl...
29. srp 2010 ve 13:12  • Odpověz
Muj doktor je Šilhan,ale on měl dovču,tak zastupoval ho Dejmek.
29. srp 2010 ve 13:30  • Odpověz
@toma75 - já z Arlety utíkám do Sanusu Pce.To mě ani nepiš, že v Sanusu hrůza.Chci zkusit dr. Novotnou - všude na ní slyším samou chválu.Pak jedině do Brna, nebo do Prahy -ale to je z ruky.Ale do Arlety ne.Tam jsem chodila přes 2 roky a nic....pořád jen mám na něco čekat a o jaké vyšetření jsem si neřekla, to mě neudělali.Pořád je dost času .....,ale mě bude 32 a nepřipadne mě to :frowning2:
29. srp 2010 ve 13:32  • Odpověz
Holky, každýmu vyhovuje něco jinýmu..někomu sedí víc přístup v A. někomu víc v S. :wink:

@dasty79 eboj, s dr Novotnou budeš spokojená 100% :wink: kdy jdeš na 1.konzultaci??
@toma75 já bych být tebou počkala na dr Šilhana :wink: třeba bude jinýho názoru než Dejmek :wink:
29. srp 2010 ve 13:38  • Odpověz
@toma75 já také utíkám z Arlety a ted v září jdeme do sanusu v Pardubicích.Počkala bych také na svého dr.přeci jen ví o tobě více než jiný lékař.
@dasty79 já už se také těším k paní doktorce co vykouzlí na 2IVF genetiku máme v pořádku.Jediné co nemám je ta hysteroskopie jestli by tam něco zjistili proč se nedaří a ty potraty...
29. srp 2010 ve 14:41  • Odpověz
@aja75 - tak to jsme na tom podobně...- taky utíkám z Arlety do Pardubic k paní doktorce.Já mám za sebou taky MA :frowning2:
A jsem zvědavá, co čeká mě.Mám za sebou 2xIUI a 1xIVF.Ale laparku,ani hystero - ne.Měla jsem jít na laparo,ale pak jsem otěhu- tak nebylo potřeba.A teď se zase rok a čtvrt snažíme po MA a nic......
Kdy tam jedeš aja75?

@luucia - já tam jedu až 15.9. - ale už aby to bylo.Teď čekám ms a pak to vypukne....
A jak seš na tom ty?V září začínáš stimulovat??????
29. srp 2010 v 18:21  • Odpověz
@dasty79 tak to jsme na tom podobně.Já mám dva potraty už za sebou jeden ještě před synem a ted po 1IVF.Prosím tě a to IUI je co?Já právě nevím jestli na ten nějaký zákrok laparo nebo něco podobného když vlastně jsem už otěhotněla ale skončilo to špatně.Tak co řekne tam doktorka.Jdu myslím 8.9.
29. srp 2010 v 19:01  • Odpověz
Holky, napište verysek1 a ona vás pustí do uzamčený diskuze :wink: tam vám holky všechno řeknou :wink:
29. srp 2010 ve 20:17  • Odpověz
No vidite holky,a ja jsem slyšela o Arlete samu chvalu,ted nevim co mam dělat ale ještě jsem se objednala na genetiku do Sanusu.Tak snad mně ta depka přejde. :frowning2:
@luucia a proč všechny utikate do uzamčeny diskuze,co se stalo?
30. srp 2010 v 17:21  • Odpověz
@toma75 - dřív Arletu chválili,ale teď to je děs :frowning2: VSanusu dělaj genetiku????
30. srp 2010 v 18:02  • Odpověz
@aja75 a dělal ti dr. po tom potratu nějaké vyšetření, proč se tak stalo?Mě ne....A taky jsem zvědavá, jestli mě dr. Novotná pošle na laparo,když už jsem otěhu -ale pak to skončilo špatně :unamused: Tak pak podej info - jak to u dr. probíhalo :dizzy_face:
30. srp 2010 v 18:05  • Odpověz
@dasty,objednali nas v Sanusu na genetiku,pry vemou nam krev a pak s nami doktorka ještě bude mluvit.
30. srp 2010 v 18:10  • Odpověz
@toma75 - tak to je super - já myslela, že to dělají jen v Praze :slight_smile:
30. srp 2010 v 18:14  • Odpověz
Ahojda,
taky znaám holčina která z Arlety přechází do Sanusu.Čeká ji IVF ale v Arletě nemají smlouvu s její pojišťovnou a přestoupit k jiný může prý až po roce.Tak šla do Sanusu.
31. srp 2010 v 10:07  • Odpověz
No,ted jsem koukla do diskuze Arletačky a vlasy mně stali hruzou,co tam pišou o Arlete.Tak asi ještě zustanu v Sanusu. :slight_smile:
31. srp 2010 v 16:46  • Odpověz
@toma75 mě se stalo něco podobného..... :cry: Proto jdu do jiného centra :slight_smile:
31. srp 2010 v 18:30  • Odpověz
Holky, prosím kde v Pardubkách je Sanus?Najdeme ho lehce?Když přijedeme od HK, tak pak kudy?Prosím poraďte?V Pardubicích vím kde je stadion, nádraží, centrum,.....Aťa tam moc nebloudíme.díky
9. zář 2010 v 16:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.