• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Hoj

Woblu proč srazík? Ten by vycházel na další pondělí ne teď co bude :wink:

Gab mačkám pěst!!!

Luci máte dobré počásko na cestování! A vidíííš Anetka je dobrá, rozhovor, který se konal předevčírem si vzala k srdci :wink:

Mě tak jako by asi bolí břicho, ale celé aráno jsem ho měla docela tvrdé, ale spíš tak jako svaly bo co, asi jak se to napíná a svaly nechtěj povolit..... :angry:

Dneska budu dělat po Lucčiným vzoru květákové placky s novejma bramborama a okurek na kefíru.

Dani hele když jsi to už tak aktivně dotáhla do konce, tak teď už to nevzdávej a něco vymysli neeee, užij posledních chvil v klidu. I když zase proč si je neužít v tom právě zmiňovaném klidu že.... :wink:

Jdu opláchnout nádo a připravit dvěták.
12. čer 2009 v 08:44  • Odpověz
Jo a Sari focení břuchu mi vychází na příští neděli :wink:
CHůvičku máš od někoho na doporučení? Mě kámoška jednu doporučovala, že ji má na obě holky a pořád drží takže nějaký 4 roky. Ještě to musím u ní poptat.....

Jdu na to. Na to nádo.
12. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
Ahoj tak včera jsem už neměla sil sem přijít. Stěhoval se náš nový gauč. Je krásnej, ale máme k tomu křeslo a to se nám tam nehodí tak budeme přestavovat obývák.
12. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Tak jsme včera vydržely s babama sedět skoro do jedenácti a skvěle jsme se bavily. Vymyslela jsem nový způsob jako "otočit mimi" hlavnou dolů - no, zkrátka mi pár soust večeře upadlo na panděro a mezi nohy na židly, holky z toho měly náramnou srandu, že Anežku lákám na jídlo :grinning: :grinning:

Dabli, psala jsem tu něco ohledně zátahu, nějaké tipy, postřehla si to??

Jdu dočíst, od včerejšího odpoledne je to asi pět stránek, tak to chvíli dá. Přeju všem krásný pátek :wink:
12. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
Dani asi jsem to nepostřehla
12. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
holky já vím, že je brzo, ale můžete mi poslat taky ten seznámek co koupit?
12. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
Dabli, asi před dvěma dny, nějak po ránu. Teď to nestihnu vyhledat, musím pádit.
Dej mi do IP maillovou adresu, seznámek Ti pošlu.

Nedočetla jsem, snad později. Jedem dnes pro kolíbku :dizzy_face: ke kámošce. Ale odpoledne budu :wink:
12. čer 2009 v 09:34  • Odpověz
Ahojky,tak jsem vás těd hodinu poctivě dočítala:slight_smile:Gratulka Neli k Bc.super!!!Gab, dnes držím pěstičky, kalhotky mě rozesmály, Sanu obhájila kočík,tak ať ti skvěle slouží,Dani děkuji za seznámek, máš toho nějak hodně:slight_smile:Sarii, Teutonka má prý krizi,tak to jsem zvědavá jak to dopadne,Evik a Artep stále 2v1,Žofik užívá Vašíka, se srazíkem počítám:slight_smile:
Jinak se tu mějte moc krásně, zas juknu,snad dřív:slight_smile:pa
12. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
Ahoj holčiny!
Taky vás zdravím.
Dnes ráno jsem vyprovodila Terezku k autobusu a v 5.30h odjížděli s babičkou,dědou a sestřeničkou do toho Španělska.Autobusem,příjezd na místo cca zítra v 8h ráno... :sweat_smile:

Sanu,ty kombinézky a bundičky byly všechny tak náááááádherný!!! :dizzy_face: Já mám teď objednáno,tak musím počkat až to všechno přijde,protože nějak začínám ztrácet přehled co všechno vlastně dorazí :sweat_smile: a potom se hned vrhnu na doobjednávání. :grinning:
12. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
Dabli hooj, nnno cooo brzo to je fuk, víš co se říká, připraveným štěstí přeje :grinning:

Maruško no jo, prosadila jsem si ho. Jukala jsem i na Teutonku nad Jamalem, ale ten teda co jsme ojukávali, neměl ty rotační kolečka, tak to jsem zavrhla. Dneska ho převezem k mamce :slight_smile:
A navečer obědnám ten fusak do kočíku a zároveň zavinovačku do vajíčka...

Věru ahoooj, tak Terku ty potíže opustili? To budou mít fajn a náhodou já jela s maminou minulej rok do Anglie busem a super, jooo samo nohy jsme nevěděli kam strčit, ale prostě to bylo něco jinýho, já ráda změny :slight_smile: A busem jsem jela naposledy ve 13 s našima do Chorvatska, tak jsem to vřele uvítala :wink:

Věru a kombinézku jsi obědnáávala? Nebo máš po Terče?
12. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
Kuk...

Sanu... cože? Focení AŽ příští neděli :astonished: :astonished: :astonished: ??? Philips je myslím dobrá značka a kámoška měla starší typ a spokojená, takže tak. Jsem ji dneska prubla. Nechala jsem kočár venku a kráááásně to přenášelo brekot :wink: :wink: :wink:

Dani... co nuda :wink: ?

Věru... tak ti teď bude smutno, co? Do kterých míst jedou???

Maru... to, že Teutonka má krizi, jsem se přesvědčila... jsem na něj čekala 11 týdnů.
12. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
Sanu,kombinézku mám 1,z takovýho super sekáčku v Polabinách (za hospodou Šedivec v sídlišti).Je taková trošku chlupaťoučká,ale ne moc teplá.Já mám TP 19.10.,tak zatím kupuju dupačky,bodýčka a kabátky a takovou tu opravdu teplou na prosinec a leden teprv budu vybírat.
Po Terce co se týká svrchního oblečení nemám téměř nic,protože byla jarňátko - 7.5. a můžu Ti teda říct,že jsem z toho docela dobrej ma*or,protože nevím pořádně,co dítěti narozenému na podzim nakoupit... :sweat_smile:

Hele,já bych tu kombinézku i fotla,ale neumím to do albíka vložit.Musí se to nějak zmenšovat a to jsem nepochopila,jak se dělá. :sweat_smile:
12. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
Sanu, Věru ahoj:slight_smile:
Sanu,taky jsi vybrala pěkný kočík, mě se ta černá taky líbí:slight_smile: A ten fusak...jaký budeš kupovat?!?Jen zimní?!? tak pak hoď odkaz jaký sji vybrala, je jich tolik,že nevím na co si mám dát pozor...A do té autosedajdy ten je krásný,jestli koupíš ten co jsi sem hodila odkaz:slight_smile:

Věruš, tak to jsem zvědavá,co pak dáš do albíka za fotečky, já totiž stále nenakupuju a myslím si,že to pak stihnu za den:slight_smile:ALe když mě teď Danča poslala seznam kolik toho je,tak se mi pěkně protočili panenky:slight_smile:No teď budu slavit kulatiny,tak až to všechno proběhne,tak v červenci na to vlínu:slight_smile:Teď stále řešíme byt:slight_smile:
12. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
Ahoj Sarii! Hele,víš že ani nevím? To jsem ostuda,co? :sweat_smile:
12. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
Ahoj maru!
No já právě chci všechno teď,dokud ještě nemám obr pupek.Pak v tom parným létě budu ráda,když se dokulím do samky pro rohlíky... :grinning:
12. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
Sarii, no oni se nejdřív vymlouvali na to,že jim někdo ukradl kamion s latkami,tak nestíháají dodávat..a teď vyšlo najevo,že se perou s krizí a kdo ví,jestli ten kočárek vůbec bude:frowning2:Kámoška mi řekla ať se rovnou připravím na náhradní kočárek,ať vím,jaký si kdyžtak pořídím...Ale to jsem pak zvědavá jak mi vrátěji zálohu:frowning2:
Jinak jsem koukala,že Marince už je měsíc :astonished: :astonished:
12. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
No já doufám,že to ještě v červenci nebude tak hrozné a nakoupím:slight_smile: Věru, pls,myslíš,že když mám teda termín v září,že ty zimní věci si koupím až pak?!? jako zimní fusak..atd..
12. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
Maru,myslím si,že kdyby se někde nějaký fusáček naskytl a líbil by se Ti,tak si ho pořídit klidně můžeš (čím míň běhání potom,tím líp),ale co se týká vyloženě zimního oblečení,tak s tím bych asi počkala.
Za 1) nevíš jak Ti miminko "naroste"
a za 2) za tu dobu narazíš na tolik krásných věcí,že by Tě třeba ještě mrzelo,že už nakoupeno máš.
Ale je to jen můj názor. :wink:
12. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
Věruš,tak díky, trochu jsi mě uklidnila,že teď jako nemusím mít všechno:slight_smile: Já věřím,že pak nakoupím ten základ,ale taky si myslím,že hodně dostaneme po porodu,tak zas nechci zbytečně si v duchu říkat,že jsem měla počkat...Ale nějaké vychytávky si koupím, na ty se těším :dizzy_face:
Tak se holky mějte, dnes jdu so divadla na vystoupení Hrocha,tak se těším, mají to vždy pěkné...Hezký den!!!M.
12. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
No Sari fotila jsem naposledy 17+6 ( a bez většího rozdílu ), tak to teď po 3 týdnech vychází na další nedělí :wink:
Kamarádka mi totiž říkala, že její ségra má chůvičku a že musí pořád někde lovit signál, pak že jí dojdou baterky a ani jí to neupozorní, to prej děs, že musí koupit novou.

Maru Věru jsem z toho taky magor, do slova a do písmene....

Zavinovačka do vajíčka

http://www.slune-cz.cz/emitex-zavinovacka-do-autosedacky-zimni-verze/

Na 99% béžovou

Fusak do kočíku

http://www.slune-cz.cz/emitex-zimni-pytel-combi/

černo béžový nebo černo zelinkavý (asi )

Jinak nákupy nechat jako Danča, tak bych položila život. Mě ničí tůra po městě už teď, takže určitě nic neponechám náhodě a tak do konce srpna bych měla ráda vše z krku..... ale uvidíme uvidíme....
12. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
Sanu, díky za odkazy, ta zavinovačka do vajíčka se mi líbí moc:slight_smile:Je trochu zateplená?!?Víš?!? A je to nějak strašně nízká cena,nezdá se ti?!?
A z tím vakem do kočíku bych asi měla vyzkoušet jestli se mi tam vejde,takže juknu někde v obchodě a pak teprve objednám přes net :wink:
No a já už asi položím život když vidím,že jsem 28 tt a nemám nic:frowning2:
12. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
ahoj kočky, když si najdu čas, tak zas nefunguje kůň----no to je fakt nya pytel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
koukám, že Sanu výbavičkuje, to je dobře :wink:
12. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
no srazík holky pro nás ještě momentálně ne, Vašíkovi bude teprve 14 dní.....
12. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
zavinky supr, já mám letní i zimní verzi :slight_smile:
12. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
Jeeeee Maruška je v okýnku :grinning: :slight_smile:

Maru jo jo píšou tam, že je to na zimu, ale stejně to vajíčko používáš jen při nákupech, takže na to přejetí z auta do krámu to určo stačit bude, kor když je stejně to mímo pod tím ustrojené... :wink: Jeeeežiš já mluvím jak zkušená mata a přitom o tom vím úplný kulový :grinning: Ale tak zní mi to logicky :sunglasses:

Ten Emitex si holky hodně chválej, jsem psala na diskusi V cross a prej to je ok, do kočíku, tak jsem to ani nezkoušela v krámě... :sweat_smile: A Lucka říkala, že ho taky měla a měla jinou značku kočíku..... :wink:
Takže bude asi praktickej do více kočárků.

Jsme po o, placičky se povedly, manža měl boule, tak je vše ok :wink:

Počasí ovšem horší než včera, aspoň nemusím lítat kolem tůjek :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
Zofi ahoooj, jak se vám daří? Netrápí tě Vašík? :slight_smile: A ty jeho? :grinning: A co spodek, už se z tebe zase stává žena? :grinning:
12. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
spodek se hojí....Vašík, netrápí, jen prostě se člověk nevyspí tak jak byl zvyklej, tak hodně hodně spěte těhulky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
Maru... co to máš za fotku v pase??? jseš tam ty? To jsi okoukala u Sanusky, viď :grinning: :grinning: :grinning: . S tím náhradním kočárkem je to celkem možný :angry: , my platili zálohu jen 2 tis.

Holky, ta zavinka do vajíčka má 2 verze... letní a zimní... a krásně vypadá i v kočárku... máme se Žofíkem :wink: :wink: :wink: No a ten fusak Combi se vejde určo... je prodlužovací na zip... Zimní fusak taky ještě nemám, ale já pořídím od Aestheticu...celý komplet i s barevnou vložkou do sporťáku a nějakou deku... tam je mega výběr: 3 druhy fusaků a sama si nakombinuješ barvy :wink: :wink: :wink:

Holky, já mám spodek už o.k., ale ještě jsem si nahmatala steh :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Na vyjížďku na kole to ještě nebude :wink: .
12. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
Mi nešel net.

Zofi jáááá se toho držím, spát co to jde a to poctivě :grinning:

Sari coooooooooooo fotka jako fotka neeee :grinning: No já budu kupovat jen zimní..... a ještě máme na sporťák ten nánožník bo jak se tomu říká, tak pak třeba koupím jen nějkaou dečku, no ale to je za strašně dlouho, tak tím nebudu teď zatěžovat mozek.... :wink:

To že mě tlačí nebo jako by bolí břicho je normální že jo, (ne jako na mrchu, ptostě jakoby mě bolej svaly bo co).
12. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.