• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
@kessinkaa tak to já zvracím úplně obráceně-od 3 měsíce,ale žáha mě pálí od začátku a pěkně se to stupňuje....aspoň se tak necpu a přibírám míň-už tak jsem jak sud :grinning:
13. pro 2010 ve 14:24  • Odpověz
Tak vám řeknu děvčata,že na tyhle časy budu nejspíš vzpomínat-jen tak se ploužím-nic nedělám-právě jsem domyla se třemi pauzami nádobí-celé léto mě obskakovali div né s vějířem-teď zas nejdu ani ven abych neuklouzla :grinning: :grinning: :grinning: už ať jsou pohádky vánoční :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2010 ve 14:46  • Odpověz
@madlina já vím,občas nakouknu :wink: .Já chodila v HK k Šilhanovi,ale hrůza,po každé mi transfér dělal někdo jiný!!!Nebyla jsem vůůůbec spokojena.
13. pro 2010 v 15:09  • Odpověz
@mamirma taky nikam nelezu,už jsem se natáhla,doma na zahradě a to jsem šla pomalu :unamused: .Já jsem taky z Perníkova :slight_smile: .Jo já zapoměla,ještě mám těhu cukrovku...opruz :angry:
13. pro 2010 v 15:11  • Odpověz
@kessinkaa no tak to já jdu ještě taky jednou na testík-mám to taky nějak zvýšený :frowning2: ale nevím,jak bych přežila nejíst cukroví přes vánoce :zipper_mouth: u těch pohádek :slight_smile: .....mohlo by to ale roztát....to nicnedělání taky určo není dobrý :sweat_smile: aspon procházka by neškodila :slight_smile: ...... v tom HK to je pravda...taky jsem byla u všech-asi by mě to taky vadilo,kdyby to takhle rychle nevyšlo-nakonec mě mojí holčičku uďál Dr.Dejmek :grinning:
13. pro 2010 v 15:40  • Odpověz
@mamirma no tak Dejmka úplně nesnášííííííím!!!Umolousanej,protivnej skladník brrrr.Hlavně že se ti to povedlo,ale já ho prostě nemusím.No taky tu cukrovku nemám tak hroznou,ale do poradny musím :angry:
13. pro 2010 v 16:45  • Odpověz
@kessinkaa to já na Miloška nedám dopustit :grinning: bodejť by ne :grinning: ....no to se tam sejdem :slight_smile: to už nevěřím,že by to bylo dobrý....i když-já neukázněně snědla sušenku :zipper_mouth: jsem to ale nepřiznala :sunglasses:
13. pro 2010 v 17:04  • Odpověz
@mamirma no já ti věřím,že ho budeš chválit,když ti udělal holčičku :grinning: .No třeba nesejdem,asi je tady víc doktorů na cukr,bůh ví kam by tě poslali
13. pro 2010 v 17:07  • Odpověz
@kessinkaa to jo-je jich tady hodně.....tak si ji nech princeznu změřit-kolik váží-já si řeknu 20týho taky a porovnáme....s cukrovkou se roděj větší děti,tak uvidíme :slight_smile:
13. pro 2010 v 17:10  • Odpověz
@mamirma ty chodíš do nemocnice???Já jdu taky 20.12. :slight_smile:
13. pro 2010 v 17:15  • Odpověz
20týho tam jdu :grinning: skejsnu tam celý dopoledne :grinning:
13. pro 2010 v 17:17  • Odpověz
@mamirma nápodobně :grinning: :grinning: .Já chodím k doktorce Kokrdové
13. pro 2010 v 17:18  • Odpověz
@kessinkaa jdu tam na ten cukr a k Dr. Mindžákovi-je to na rizikovce dole :wink:
13. pro 2010 v 17:22  • Odpověz
@mamirma no doktorka je taky dole za rohem od Minžáka,je tam ten ultrazvuk
13. pro 2010 v 17:25  • Odpověz
@kessinkaa tak to se tam potkáme :slight_smile: ..... na UZ mě pošle taky :slight_smile: ....jsme odtajněný :grinning:
13. pro 2010 v 17:30  • Odpověz
@mamirma tak koukej mít,růži v puse :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2010 v 17:31  • Odpověz
@kessinkaa no to se ještě domluvíme :grinning: :grinning: :grinning: tak pa musím běžet :slight_smile:
13. pro 2010 v 17:40  • Odpověz
@kessinkaa gratulace :slight_smile: 28tt..... :slight_smile:
14. pro 2010 v 15:17  • Odpověz
@mamirma díky,nějak to le :slight_smile: tííííí
14. pro 2010 v 16:08  • Odpověz
@kessinkaa chjo....to zas byla noc.....3x jsem se poblinkala....je toto normální :frowning2: :angry:
15. pro 2010 v 11:05  • Odpověz
@mamirma no prosím tě??Asi z té žáhy co???To je hnus :angry:
15. pro 2010 v 11:08  • Odpověz
@kessinkaa už asi budu spát ve stoje a ne v sedě :frowning2: hnus fialovej-fakt :grinning:
15. pro 2010 v 11:11  • Odpověz
@mamirma no já mám škrábání v krku,tak jsem odvázaná...ach jo
15. pro 2010 v 11:12  • Odpověz
@kessinkaa to bude dobrý....to chce jen čajíček....já zas mám jít na oběd s kámoškou a nevím nevím-zas mě bude zle :frowning2: a pak jsme chtěli jet na výlet-jsem se tak těšila,že koupím dárky a konečně vypadnu z domu a zas mám zle,že je na silnicích sníh....ale kašlu na to...já už doma nechci býýýt!!! :frowning2:
15. pro 2010 v 11:20  • Odpověz
@mamirma taky jsem furt doma,ale prostě to vydržím,autem se ted nějak bojím a stejně mi je zle
15. pro 2010 v 11:22  • Odpověz
@kessinkaa já už taky neřídím-to si mačkám žaludek a to by špatně dopadlo,ale já mám pocit,že mě chybí vzduch :frowning2:
15. pro 2010 v 11:27  • Odpověz
@mamirma no ale v pondělí,budu asi muset řídit,když jdu do poradny :frowning2:
15. pro 2010 v 11:28  • Odpověz
@kessinkaa to já možná taky-nebo mě tam možnáotec mého dětátka bude muset odvést-si ho dobírám,že to možná spletli a bude to třeba černoušek :grinning:
15. pro 2010 v 11:32  • Odpověz
@mamirma no já nevím,jestli bude ten můj doma.Taky si dělám srandu s černoškou :grinning:
15. pro 2010 v 11:41  • Odpověz
@kessinkaa :grinning: chudáci :grinning: a ani pojmenovat mu ji nechci nechat :grinning: šak oni nemaj zácpu,pálení žáhy,nezvracej a netloustnou....atd. .....ale hlavně,že je máme...když vás tady studuju,tak jste si užili a holky užívaj...měla jsem fakt štěstí,ale oni už fakt oplodněj 95% páru-všechny se dočkají-jen ty nervy a čekání :angry: :frowning2:
15. pro 2010 v 11:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.