• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
@mamirma No je to o nervech a penězích.Snad už to dotáhnu,do zdárného konce.Už se na tu prdelku,moooc těším
15. pro 2010 v 11:56  • Odpověz
@kessinkaa to je pravda.....dotáhneš-to je jasný.....taky už se těším :slight_smile: .....tak výlet se konal :grinning: je mě ale celej den špatně....nechodit kolem mě lidi,tak asi vrhám-dalo se to udržet naštěstí :confounded: ....dárky nemám,ale koupila jsem si rukavice :slight_smile:
15. pro 2010 v 16:56  • Odpověz
@mamirma tak to jsi borec,já jsem ráda,že jsem doma!!Nemám náladu,někde courat a je mi divně,ještě ten krk....ach jooo
15. pro 2010 v 17:06  • Odpověz
@kessinkaa já ty předvánoční tlačenice taky nemám ráda,ale tentokrát mě to udělalo dobře...jeli jsme až do Litomyšle :zipper_mouth: ,že tam maj pěkný krámečky-taky jo...bylo to prima a v kavárničče jsme si dali dortíka...pak mě nemá bejt špatně :grinning:
15. pro 2010 v 17:10  • Odpověz
@mamirma no prosím tě,takhle daleko??No to bych se tuplem bála v tomhle počasí.Nevíš,jakej vůl to do vás picne :frowning2:
15. pro 2010 v 17:18  • Odpověz
@kessinkaa no proto bylo zle :wink: ...dobře to dopadlo :slight_smile: a už budu hodná doma :slight_smile: ....ona je kámoška trochu blázínek...před 14dnama mě vzala zas do Vrchlabí-tam má taky 2 krámky oblíbený-no žába cestovatelka to je :grinning:
15. pro 2010 v 17:23  • Odpověz
@mamirma no ty zlobíš,musíš být opatrná,není to žádná prča.Já už mám depku ted,že musím v pondělí z baráku :grinning:
15. pro 2010 v 17:30  • Odpověz
@kessinkaa já vím :frowning2: ale ten můj je pořád někde a já už mám doma ponorku...jsem mu říkala,že se musí jít se mnou aspon projít a nic....no tak jsem mu to musela dát nějak najevo,že to myslím vážně.... :grinning:
15. pro 2010 v 17:35  • Odpověz
@mamirma taky jsem furt sama,ale musím to zvládnout.Taky mi hrabe,ale už to vydržím,stejně nejsem ve své kůži :slight_smile:
15. pro 2010 v 17:48  • Odpověz
@kessinkaa ono tady jde fakt jen o tu námrazu-že to klouže...procházka jen prospěje :slight_smile:
15. pro 2010 v 17:52  • Odpověz
@mamirma no jo,já bydlím za Pardubkama a tady je sněhu a všeho,bych se přizabila!
15. pro 2010 v 17:56  • Odpověz
@kessinkaa já jsem si tak říkala,že jsi asi z domečku-to je taky něco jinýho-můžeš třebas na zahráku,ale já v bytovce jsem chudák :cry:
15. pro 2010 v 17:58  • Odpověz
@mamirma jo zahrada je plná sněhu,taky už jsem se natáhla.Pod pergolou teda není,ale to bych tam zmrzla :grinning:
15. pro 2010 v 18:08  • Odpověz
@kessinkaa a no tak jsme chudery obě :sweat_smile: vánoce mají být na sněhu a pak to sleze a pak ještě kousíček a už budeme mít jinou zábavu :dizzy_face:
15. pro 2010 v 18:12  • Odpověz
@mamirma no už se těším na březen,pak ten baráček bude super.Holčičku dám na terásku,to bude pohodička :wink:
15. pro 2010 v 18:15  • Odpověz
:slight_smile: ..... a rodit půjdeš do Pardubic?
15. pro 2010 v 18:18  • Odpověz
@mamirma no nevím,ale asi budu muset,doktorka říkala,že tam půjdu ležet dřív.Půjdu císařem :unamused:
15. pro 2010 v 18:19  • Odpověz
@kessinkaa :astonished: ..... já chtěla raději do Chrudimi... ,ale ono to je asi jedno....tak se uvidí :slight_smile:
15. pro 2010 v 18:21  • Odpověz
@mamirma je to jedno,někdo chválí tam a jiný tam.Ale už to chci mít za sebou
15. pro 2010 v 18:26  • Odpověz
@kessinkaa no právě.....to já taky...nebojím se,ale už to vypadá,že mě bude čímdál hůř a tak ukončím ty hrozný stavy a hlavně se dočkáme :slight_smile: .... no a ty to budeš mít bez bolestí-teď už to udělají,že je malá jizvička :slight_smile:
15. pro 2010 v 18:29  • Odpověz
@mamirma hele já mám jizev po laparkách,tak to fáákt neřeším :grinning: :grinning:
15. pro 2010 v 18:32  • Odpověz
:frowning2: chuderko :frowning2: ....taky mám po jedný-mezuláni-museli si do mě píchnout a vlastně nemuseli :frowning2: nevím ani proč,když to byla vina partnera :wink: a ted už je to jedno :slight_smile: ....
15. pro 2010 v 18:36  • Odpověz
@rozinka007 ahojík rozi opožděně ti přeju k mimískovi... Já jsem si dala pár měsíců oraz, ale teď jsem zase zpátky na další snaženíčko....Drž pěstičky :wink:
10. led 2011 ve 12:14  • Odpověz
@mariana75 ahoooooj, držím vše, co mám a děkuju, bojujem :wink:
12. led 2011 ve 23:24  • Odpověz
ahojky holky, doufám, že to tady občas někdo čte, chci se zeptat, musím mít do Sanusu Pardubice doporučení od dr. nebo tam můžu jet tak zavolat a objednat se? díky
1. únor 2011 v 18:59  • Odpověz
@kharik ahoj, doporučení určitě nepotřebuješ - klidně jen zavolej. Můžeš si i případně vybrat dr. a řekni si, na jaký den cyklu - obvykle je dobré na první konzultaci přijít tak kolem 10DC :wink:
1. únor 2011 ve 20:03  • Odpověz
Ahojky holčiny...
tak co je tu nového??? Dlouho jsem tu nebyla,tak nemám přehled... :unamused:

24. bře 2011 ve 20:42  •  snaží se  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.