• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Sanu, jen jestli ti netvrdne břuch :astonished: !!!
12. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
Hm, já nevím, a jako co to je? I když je fakt, že ráno jsem břicho tvrdý měla, ale celý, já nevím, ale jako nic mi není, ani to nebolí pravidelně bo tak.....
12. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
Tvrdnutí nebolí, prostě ti břuch ztvrdne... nevím jak to popsat.
12. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz
No tak asi to nebude tak horký, měla jsem to jen ráno a od té doby jen sem tam zabolí, ale to je asi fakt jak se to zase roztahuje to svalstvo.... Zkusím to trošku pozorovat, ale určitě kdyby to bylo jako ráno, tak to poznám i bez pozorování.
A vadí to něčemu když břicho tvrdne???
12. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
Jasně že to va... dráždí to dělohu! KUK... http://www.porodnice.cz/tvrdnuti-bolesti-bricha-v-tehotenstvi
12. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz
Jsem zde a mám v plánu se minimálně hodinu flákat :wink: :grinning:

Pokud mi bouřka nevyhodí počítač... teď se to tam pěkně honí, zase...
12. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz
Sari tak tam píšou, že by to muselo být tak 10x denně. Spíš jsem si říkala, že jako jsem to měla hned ráno jak jsem se vzbudila, tak jsem měla tak trošku kamínek v břiše, ale třeba tak po 15 minutách to povolilo. Teď už mám klid jen sem tam zabolí některé místo. Tak to snad bude ok.

A hořčík si koupit musím, protože mě budily i lehké křeče do lejtka, tak to bylo určo spojené i s tím břichem....

To je počasíííííííííííííííííííííííííííííí

Kdo bude večer?????????????????????????? Určo nikdo cooo, budu samotinká.. :slight_smile:
12. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz
Ten sluně.cz je asi spolehlivej internetobchod co? Snad.
12. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
Holky,tak jsem si právě objednala přes MK bazar těhotenské 3/4 rifle. Jenom podle uvedených měr-prostě jsem to riskla.Tak uvidím... Kdyžtak jsem vyhodila 337Kč. :sweat_smile: :confused: :grinning:
12. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz
Věru tak je když tak zase obratem prodáš noo :grinning: Já bych to risknout nemohla, ani před těhu jsem si to nedovolila, protože mi sedly tak jedny kalhoty z pěti :angry: Takže já musím zkoušet zkoušet a zase zkoušet.
12. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz
A když se tady někdo ještě ukážete jo. Tak když budu mít zimní fusak v kočíku, tak se někam dává ještě nějaká deka nebo něco? Do fusaku nebo nad fusak...? Nebo se jen nabalí špunt, šoupne do fusaku a přes to dá ten vršek?
12. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz
NOooo, na chvíli jsem se vzdálila, když to nejvíc blejskalo, to se bojím sedět u PC....

Luci, užij si výlet, já vím pozdní přání, ale přece.

Gabi, co bych si myslela, kdybych našla v manželově autě pod sedačkou kalhotky??? Myslela bych si, že ta ženská byla pěkně blbá... taky bych přemýšlela, v čem šla asi dom :confused: Pak by mě napadlo, že je manžel kůň, že si to nezkontroloval a ještě větší kůň, že mě do toho auta pouští uklízet (jinak by mě nenapadlo pod sedačku koukat). Ale vážně, asi bych mu řekla, že vysvětlení nechci, že za to asi může jeho kolega nebo kamarád, tak ať ho upozrní, ať si dává na takové věci pozor. A ještě, ať tomu kolegovi řekne, aby se nechal radši vyšetřit (třeba na ty chlamýdie)... :wink: .... tyjo Gabi, dočetla jsem, Ty ses bavila o knížce a ne o Tvém manželovi :grinning: :grinning:

Woblud, chápu a držím palce na víkend.
12. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz
jsem tele, omlouvám se za slovo "židly" s tvrdým y... myslela jsem židli :grinning:

Sari, nuda nic, dnes to na ní vypadalo, ale přemohla jsem ji :grinning: Za chvíli se staví tchyňka změřit postýlku a kolíbku, aby mohly s babičkou ušít mantinely, pak vyrazím na chvíli do města, odpoledne generální úklid, cvičení a bude večer, přijde manžílek... mezi tím dočtu (snad Vás konečně doženu), takže o nudě dnes není řeč :wink: a příští týden bude vesejší, přece jen ta odpolední manželova směna utíká pomalu, ale noční i ranní je OK :wink:
12. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz
Dani... chlamýdie v knížce asi neřeší... :grinning: :grinning: :grinning: Ááá... Danča byla pod peřinou, když se blýskalo :grinning: :grinning: :grinning: Teď si nedělám srandu, známá dostala dardu, tuším, když vytahovala žehličku ze zásuvky. Byla těhu, tak mastila do nemocnice, ale krom šoku jí nic nebylo :wink: ...

Sanu... asi nabalíš "špuntovou", dáš fusak a deklík na kočárek. Mám co říkat. Když tu byla Dr. na první prohlídce, tak byl hic a my Marinku měli v zavince, s čepicí a ještě zachumlanou v dece... by jsme chuderu uvařili :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz
Dani,jak hezky napsáno... :wink: Já bych si myslela,že měl v autě milenku... :grinning: :grinning:

S těma zásuvkama... Když byla Terka malá,měla takovou pokladničku-pirátskou truhličku a na ní byl miniaturní visací zámeček a byl k tomu i miniaturní klíček... Našla jedinou nezajištěnou zásuvku (záfusku,jak říkala...) a klíček tam strčila... Dostala pořádně přes prstíčky,začla bulet.Ale asi spíš leknutím... No a já bych si sama sobě nafackovala za to,že jsem stále odkládala cestu do domácích potřeb a tu poslední zákrytku která scházela koupit nekoupila... :sweat_smile: :unamused:
12. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz
Věruš... jo, spoustu úrazů přivodí rodiře nedbalostí... A kdypak budeš fotit pupajze???

Taky myslím na Evíka, jak asi :confused: ...
12. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz
Sari,já bych i fotila,ale neumím to sem pak vložit... :sweat_smile: :sweat_smile:
12. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz
Na Evču taky myslím... :fearful:
12. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz
noooo, až tak se té bouřky nebojím, ale sezení u PC mi přijde jako zbytečné riziko, nooo.

Tak, máme změřeno, tchyňka vyrazila šít a já jdu do města. Udělám to, na co jsem se těšila vždycky v práci - stavím se v kavárně, jen tak, dám si kafe a dezertík a pak zas půjdu domů... Vždyť mám dovolenou, tak proč si to neužít :wink:

Jo, jo, Evča tu nebyla.... tak třeba přijde SMS, že už jsou holky na světě.... a mimichodem, na Evčině místě bych obvolala třeba pět porodnic, vysvětlila situaci, pak bych se tam rozjela a ohlásila bych se až po porodu císařem.

U mě taky docela posun, jednak věřím, že se Anežka otočí (za světlem, za jídlem, kvůli cvičení, to je jedno :grinning: ) ale i kdyby ne, nejblíž pravdě byly porodní asistentky, tady v RK je to fakt po dohodě, takže kdyby byl až do konce KP, bude císař a nikdo se mnou nehne :wink:
12. čer 2009 v 15:04  • Odpověz
A co manža? Já vím, ti to vkládala Imča a teď Evča...
12. čer 2009 v 15:05  • Odpověz
Jsem si trochu dáchla.

Šmudlina má dneska vyjímečně akční den, tak se mi pěkně nadzvedávalo břicho teda jako samo pokaždé jen místečko ne že by mi tancoalo břicho z prava do leva :grinning:

Co bych si mohla připravit na večer za dobrotu? Tady přemejšlím a nic nemůžu vymyslet.
12. čer 2009 v 15:29  • Odpověz
Tak tady nikdo, teda poslední dobou to tu opadlo :frowning2:

Já jsem obědnala fusak i zavinovačku, tak to mám věci pro kočík a vajíčko z krku, jen ještě nějakýho toho panáčka na kočárek, ale Lamazáci to je jeden obr větší než druhej a ti malinkatí se mi tak neliběj ja ti velcí :angry:
Ale našla jsem jednu stránku a tam měli taky barevné panáčky a byli na kočárek :slight_smile: Tak to musím prolízt.
12. čer 2009 v 15:42  • Odpověz
Teď papíruju... tak mě napadlo... Artep se ptala ohledně mateřské... tak ještě se nástup na mateřskou musí dát vědět na zdravotní pojišťovnu!!!
12. čer 2009 v 15:43  • Odpověz
Sanu,tak sem hoď odkaz na tu stránku.Ať se taky pokocháme. :wink: :dizzy_face:
12. čer 2009 v 15:49  • Odpověz
Holky a do kdy se hlásí délka MD? To jak si sama zvolíš jestli 2,3,nebo 4 roky...? :confused:
12. čer 2009 v 15:51  • Odpověz
Věru, až po uplynutí mateřské, což je 28 týdnů. Pak se žádá o rodičovský příspěvek... a tam už se hlásí ta vybraná délka...
12. čer 2009 v 15:56  • Odpověz
Věru oboje je myslím na předešlé stránce :wink:
12. čer 2009 v 15:59  • Odpověz
Zatím pa
12. čer 2009 v 16:21  • Odpověz
Hoj kočky, tak se hlásím, stále "vcelku" :sunglasses: :wink:

Dneska jsem měli s manžíkem menší turné- do Kolína vyreklamovat modem na net a vypůjčit náhradní (za roztomilou zálohu 2tis. Kč), u Číňana dali kebab s nudlema- mňamajz a ještě do Futura- uplatnit nějaké kuponky DM. Koupila jsem plínky a jednorázové bombarďáky do porodky :sunglasses: :wink: ..No a pak ještě do Chlumce- vrátit knížky do knihovny, napůjčovat nové (bohužel "Román pro muže" od Weivegha je stále vypůjčen)..
No, cestou dom jsme nabrali Kubíka ve škole, ten se doma najedl a a už tréninguje na kurtech.. Musím mu připravit ještě věci, v sedm si pro něj přijede ex...No a dnešní den hodlám završit vanou, do které si dám nově zakoupenou pěničku a skleničkou růžového vína :slight_smile: :wink: ..Pomyslela jsem i na "ďábelskou trojkombinaci", ale bohužel jsem vzhledem ke své fyzické indispozici v tomto směru z kola venku.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Fyzicky jsem K.O., ale psychicky už je to lepší :slight_smile:

Jinak Dani- s tím obvoláváním porodnic jsem to v první vlně měla v plánu také..Už se ale u mě dostavil pocit smíření s jakoukoli variantou a prostě si nebudu připouštět nějaké komplikace, které by holky mohly ohrozit..
Takže teď je jen přemlouvám (holky)- ať už nedělaj Zagorky a hlásí se na svět, protože dosud se vyvíjely jako normoš "sólo" děti a když si připustím geny (Petr měl cca 4,5kg)- tak bych asi při porodu byla sprostá.. :grinning: :grinning:
Dělám si srandu- ale to by mi do smíchu nebylo- rodit 2 takové obřice :confused:
Jinak ta moje těhotná spolužačka ze zdrávky porodila včera syna 4,23Kg-53cm a to prosím při výšce slabých160 cm a tělesné konstrukci ala Verysek nebo Luci... :fearful: :fearful: ..Jsem čuměla jak blázen..(psala tedy, že kontrakce byly strašně intenzivní a přála si při nich umřít, ale ve 3 ráno ji to vzbudilo a v sedm ráno byl klučina na světě- tomu říkám fofr..(pravda- bylo to druhé dítě, ale stejně...)
12. čer 2009 v 16:36  • Odpověz
Jo, Sanusko, ptala ses, kdo tu bude večer, tak se hlásím, že budu na příjmu. A co by sis mohla připravit na večer k jídlu?? No, koupila jsem si čerstvý chlebíček a dám si ho s tvarohem, mňam :wink: Tak dávám tip.

Sari, díky za info ohledně zdrav. poji. Jim tam zavolám. Já myslela, že to hlásí zaměstnavatel... a asi ne.

Evčo, kámoška je skoro Rambo, mám pocit... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Šikula :wink:
12. čer 2009 v 16:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.