• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Tak jsem zpět.

Maju tyjo kámoška je odvaha, já bych teda rodit normoš nešla jak by bylo nahlášeno prtě přes 4 kila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jak píše Zofka, já bych tam ráda zůstala ženou :grinning: A ne, že bych byla ráda, aby se ze mě žena zase stala.....

Dančo tak fajn, nebudu úplně sama.
Chuťovku jsem ještě žádnou nevymyslela, ale to je tím, že jsem nacpaná těma květákovejma placičkama.... Možná nudle s cukrem a skořicí a nebo krupicová kaše, tu jsem dlouho neměla aspoň 2 měsíce.
12. čer 2009 v 17:18  • Odpověz
Berušky,já odjíždím k našim. :wink:
Terezka mi odjela a já bych tady byla celý týden sama.Zítra pojedeme na chaloupku,tak se těším a potom budu s mamkou vegetit u nich.Domů pojedu asi v po.,nebo v út.na otočku,tak na vás určitě mrknu.Ale moc nekláboste,ať nemusím hodinu dočítat. :wink:
Tak se mějte! Čusík!!!! V.
12. čer 2009 v 17:19  • Odpověz
Jo a jen tak na okraj mi včera padlo do oka, hračka na sporťák :slight_smile:

http://promimi.mimishop.cz/detail.php?zbozi=532237
12. čer 2009 v 17:20  • Odpověz
Jak kaši jsem měla předevčírem. A nudle, noooo, ty by byly... promyslím to. A ještě si k tomu chlebu s tvarohem dám okurek s kyselím mlíkem. Jé, to bude bašta :slight_smile:
mělo být Tak, nikoliv Jak
Věru co ty fotky šlo tooooooooooooooo?????????????????,
12. čer 2009 v 17:21  • Odpověz
Věrko, užij si výjezd :slight_smile:
12. čer 2009 v 17:21  • Odpověz
Jo- sari se nabídla,že mi vloží do albíka nějaké fotečky... Já to fakt nezvládám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Je to zatím jen malá ochutnávka,to "hlavní" teprve dorazí poštou.
Tak potom můžete kouknout a nezapomeňte chválit! :wink:
12. čer 2009 v 17:22  • Odpověz
No ten chleba s tvarohem zní taky dobře, bych ale musela schovat ten zbytek chleba co tu mám :grinning:
12. čer 2009 v 17:22  • Odpověz
Jeeee tak já se těšila, že tě to naučím :grinning: No to ještě budem muset probrat, protože jak jsem ti to popsala to už víc nejde. To jen že spěcháš k vašim, tak se nekoncentruješ :grinning:
Tak si to užij pa!!!
12. čer 2009 v 17:23  • Odpověz
Sanu,já mám v liště: soubor,úpravy,zobrazit,oblíbené,nástroje a nápověda,ale o obrázcích ani ťuk... :sweat_smile:

Sari už to tam šoupla,tak to stihnu ještě popsat... :wink:
12. čer 2009 v 17:25  • Odpověz
Sanu... Věrka je zralá na osobní učitelku :grinning: :grinning: :grinning: Ono se to takhle blbě popisuje :wink: ...

Věru... tak mamahotel :wink: :wink: :wink: užij si to!
12. čer 2009 v 17:35  • Odpověz
Evi... už jsi lepší, tak o tebe nemusíme mít strach :wink: :wink: :wink: Ale stejně, pravidelně podávat hlášení!!! To je rozkaz :wink: !

Jdu koupat a už přemýšlím, co si na "ve" dám já...
12. čer 2009 v 17:38  • Odpověz
Holky,já přiznávám bez mučení,že tohle nemá s těhu demencí vůbec nic společnýho... :sweat_smile: To je prostě takovej můj setrvalej stav... :grinning:

A už fakt mizím.
12. čer 2009 v 17:43  • Odpověz
... je dnes fakt mrtvo :confused: Jdu dodělat druhou půlku úklidu a pak si sem sednu s tím chlebíkem... a doufám, že tu nebudu sama :wink:
12. čer 2009 v 18:34  • Odpověz
Přijdu hned.
12. čer 2009 v 18:57  • Odpověz
Tak a jsem tu a tu nikdo.

Tak jdu šmejdit po netu, ale budu nakukovat.
12. čer 2009 v 19:08  • Odpověz
Ahoj holčičky!
Jakpak se máte? :grinning:
Sanu-co jsi nového objevila pro svou princezničku dnes? :slight_smile:
Rychn.-taky bych si dala chlebíček s tvarůžkem, akorát, že jsem všechny mé zásoby zlikvidovala na ty
knedliky :sweat_smile:
12. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
Roozi hoj, no ani nic, jen jsem obědnala fusak a zavinovačku a čubrněla jsem po hračkách na kočárek, ale jinak nic, nějak mě to zase lehce opouští, asi hormony bo co :grinning:
12. čer 2009 v 19:20  • Odpověz
Jsem zde i s chlebem s tvarohem (a rajčátko, okurky došly) a taky mám kapku červeného, mňam... :wink:
12. čer 2009 v 19:31  • Odpověz
Dani taky zvláštní kapka červeného s tvarohem na chlebu :wink:
Tady koumu, když budu kupovat kombinézu, tak jestli 56 nebo 62, aby vydržela pěkně celou zimu....
12. čer 2009 v 19:34  • Odpověz
Červené víno se přece hodí ke všemu (aspoň podle mě) :grinning: A zvláště k bílkovinám, tedy k tvarohu.

Kombinéhu určitě 62 :wink:
12. čer 2009 v 19:37  • Odpověz
až dostanu průkaz, tak si taky už něco koupím, zatím se bojím, abych to nezakřikla. Jinak jsem furt strašně unavená a lenivim asi :rolling_eyes: ale zase jsem dnes posledním zápočtem uzavřela 1.ročník,tak aspoň něco :sweat_smile:
jo a jsem strašně naštvaná na kolegyni, která mě prý pomlouvá,že nic nedělám, to jsem jaksi nepochopila, já myslela,že na neschopence pracovat nemusím, jsem takhle na neschopence poprvé, tak jsem z toho nějaká zmatená :frowning2:
12. čer 2009 v 19:39  • Odpověz
Rozi řečma si nenech zkazit den... Já mám taky pár dní strašně pracovní náladu a pak lenoru jak Brno...

Dani viď, jsem si taky říkala, že radši větší.
Tak já že vínko nepiju, teda nepila jsem, tak si to představit nedovedu spíš mlíko nebo kefír :wink:
12. čer 2009 v 19:41  • Odpověz
Hmmmm, mlíko je v tvarohu, to nesmím s tou bílou přehánět :slight_smile:
Rozi, na lidi kašli a na práci taky, je pátek :slight_smile:
12. čer 2009 v 19:44  • Odpověz
No jo všeho s mírou Danu. Jakou máš chůvičku?
12. čer 2009 v 19:55  • Odpověz
Mi neříkejte, že tu jsem sama... jdu si pustit něco hezkého z DVD... mám jich tu hromádku, ani nevím, co na nich je. Budu nakukovat :wink:
12. čer 2009 v 19:56  • Odpověz
Já vím-Rychn. jenže, když mě pomlouvá i důchodkyně, kt. teď za mě má třídnictví, že prý mám ve třídě bordel atd., tak to mě prostě žere,no :angry: ale už dost zkuhrání, kašlu na ně na káči :rolling_eyes:
12. čer 2009 v 19:58  • Odpověz
Chůvičku mám právě na cestě sem, doma mám monitor dechu, na chůvu je zatím čas, si říkám. Mám tuhle:

Elektronická chůvička SCD 470

http://www.bambinoland.cz/chuvicky-monitory-zvlhcovace/
12. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
Rozi jaasan, teď má možnosti si žáčky srovnat dle svého uvážení baba :grinning: :wink:
12. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.