• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
sanu tak uvídím, dr. mi říkal, že ať se to už povede ať na IVF nemusím..
Já tak dlouho nikde nebyla...a jak sem pořád sama doma tak mě to láká...se na mě hrabe zaražený mládí :sweat_smile:
Mě to taky vždycky točilo, já doma ležela s břichem a manža táhl na pivko, pak ve tři dorazil...sem byla z toho hotová ...
12. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
Gab snad si spermoníci daj už říct... :pensive: a to celé okolo co k tomu musí štymovat...

No já si říkám že radši teď než aby coural pak až bude mímo... Ale já to beru prostě že to tak je.... on těhu není tak coby seděl celejch 9 měsíců doma..... nedá se svítit noooo.

Já se dneska taky rozloučím, zítra nevím jak budu. Mějte se brou :slight_smile:
12. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz
Sanu tak brou, to je jasný, že chlapy nemůžou sedět doma, ale jak říkáš lepší teď než až bude mimi. :wink: aspoň se natrénuje na pořádnou noční službu až bude malá sanuska v noci prozpěvovat :wink: :grinning:
12. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz
Gabčo, podle mě při IUI nikdy kafe a sušenka nebyla, to bylo jen vždy po transferu... přeci. Holky, nepleťte to... tady je vidět, jak se zapomíná :wink: Ale jo, Sanusko, pochvala, uvedla si to na pravou míru.
A to, že nás nebude bolet hlava, když nejdem na tah, to je fakt výhoda, to se přidávám :grinning:

No jo, Very chybí...

Tak Sari, Sanusko, Gabčo, El, všem přeju krásnou dobrou noc. Mně (snad) manžílek za chvíli dorazí z práce, tak už nebudu (nebudem) sama (samy), se těšíme - tedy obě :wink: Ráno kouknu :wink:
12. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz
Krásné sobotní poledne :slight_smile:

Kůň dneska teda zlobil, začínaj ho mít nějakého neposedného.... :angry:

Gab jsem se zasmála té noční službě až bude malá Sanuska prozpěvovat :grinning:

Já nic, počkám až se manža pořádně zmátoží a pofrčíme uskladnit kočíka a vyzvednout trhače.

Obloha je jak vymalovaná, tak ještě kdyby ustal ten vítr......
13. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz
Ahoj holky,
tady to celé dopoledne nefungovalo :angry: , jsem myslela, že je to blbý vtip, když jsem se vůbec nemohla přihlásit :grinning:

omlouvám se, že jem se večer nenahlásila, ale jak jste psaly, zmohlo mě to a to dost :wink:
večery jsou můj konec, zle, utahaná, no hrůza, ale to z vás většina zná :slight_smile:

jinak máme po pěkně dlouhé době doma roztržku kvůli barvě na mé kole, můj manžel neví jaká je jako barva fialová :grinning: a buď přiveze modrou a nebo růžovou :grinning: a érotože si urazil na jednom autě zrcátko a bude se muset jezdit tím druhým,tak to odnesu já :unamused: , ale my se s prckem nenecháme rozhodit :slight_smile:
13. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
Very to jsem nějak nepochopila a co má barva kola společného s uraženým zrcátkem :sweat_smile: :grinning:

Taky ti je nejhůř večer viď to je divný, to je většině co znám. Mě jak bylo divně tak taky to bylo čím víc k večeru tím hůř.... :confused:
Pak tomu říkaj ranní nevolnossti.
13. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz
Zatím pa, jdu to malinko pofackovat a pak pofrčíme.

Odpol juknu.
13. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
Sanu nepozná barvu to za prgo a za druhý normálně by jsme to přešli s humorem, ale protože je naštvaný sám na sebe kvůli zrcátku, tak si to vyívá na mě, že jsem si tu barvu měla jet vybrat sama, ale jelikož jsemnevěděla že je barvoslepý tak jsem spoléhala, že barvy zná :grinning:

třeba můj taťka pravdu určité odstíny barev nepozná, ale u něho to všichni víme, takže tam se to bere s rezervou, ale že ani můj manžel nevidí, to jsem nevěděla, takže když mám n sobě fialové věci, on je vidí asi jako modré nebo růžové :grinning: :grinning: :grinning:

jj, ranní nevolnosti se nám přesouvají na večerní, večer ležím a skučím v posteli :frowning2:
13. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz
Tady taky nejšel kůň... Ale už jde. Asi sobotní údržba, to už pěkně dlouho nebylo, mám pocit.

Za oknem to vypadá nádherně, ale je dost zima, se mi zdálo.
Vyrážím k babičce na návštěvu a pak za klukama na chatu, posedíme, bude grilovačka, kluci tam budou spát, já večer přijedu domů. Buď ještě kouknu anebo až ráno. Přeju krásnou sobotu :wink:
13. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz
Very jo tak, no tak kvůli barvám se věčně dohadujem s mamkou. Ona vidí, nebo teda viděla, že mám šedomodré oči (napsala mi to tenkrát do pasu) a já mám zelené :grinning: No tak se pak dohaduj, oči už uznala, když jsme se vedle sebe posstavily u okna a koukly do zrcátka..... nebylo pochyb :grinning: No ale jsou další a další případy, samo že já mám pokaždé pravdu :grinning: :wink:

Dani závidím, my budeme hnít doama, dnes jsem na drahého rozhněvaná a dávám to jasně na jevo :angry: Odvezem ten kočár a hned jak se vrátíme, tak se nahlásím.

Pa
13. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz
:astonished:
Tak se hlásím zpět, kočík uskladněnej v mém bývalém pokojíčku a mamky, obě jsme si s ním zahrkaly, tak jsme spokojený, teď už jen mít tu "panenku" do kočárku :sunglasses:

A nikde nikdo, tak já si jdu dát asi vaničku, trošku zarelaxuju, pak sem juknu a budu přemejšlet co bych zase mohla sníst....

Tak užívejte hezkého i když ufoukaného dne :wink:
13. čer 2009 v 16:46  • Odpověz
No teda holkyyyyyyyy :confused: To se mi stalo poprvé v životě, že tu tak dlouho nikdo nebyl.

Ležím, protože pořád trošku cejtím při malé zátěži jakoby podbřišek a na záchodě jsem měla zase trošku do tmavě růžova výtok.....
Tak jsem prolítla vanou a budu dadat..., snad se někdo ukážete... :pensive:
13. čer 2009 v 17:56  • Odpověz
Huš jsme domaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: Bylo to fajn, ale jsem mrtvouš :stuck_out_tongue_closed_eyes: manža jde v 8 na tah...docela ho lituju :grinning: se těším dneska do postele :dizzy_face: jdu chystat véču, koupando,... a pak napíšu, jak jsme se měli :wink:

Bude ti někdo večer??
13. čer 2009 v 18:04  • Odpověz
Luci Luci Luci čaaaaaaaaaaaaaaau, co by jsi dělala na mém místě? Asi jen ležet viď......
13. čer 2009 v 18:07  • Odpověz
sanu, já ještě nedočítala...co se děje????
13. čer 2009 v 18:09  • Odpověz
Ležím, protože pořád trošku cejtím při malé zátěži jakoby podbřišek a na záchodě jsem měla zase trošku do tmavě růžova výtok.....
Tak jsem prolítla vanou a budu dadat..., snad se někdo ukážete...
13. čer 2009 v 18:09  • Odpověz
Jo a kdyby bylo nejhůř, tak můžu jet do HK? Jako to jen tak pro info....
13. čer 2009 v 18:11  • Odpověz
sanu, nemáš doma aspon Magnesii?? ta se doporučuje na bolesti břicha v podbřišku :wink: jinak lež :wink:

Jak pokračuješ s výbavičkou? včera jsem si na tebe vzpomněla v Práglu, když jsme šli kolem CA, ale spinkáčka tam neměli :frowning2:
13. čer 2009 v 18:11  • Odpověz
sanu, určitě můžeš...ale envím, jestli bych radši nejela do porodnice :confused: kdyby náááhodou něco, tak nevím, jestli by ti v S. pomohli :pensive: ale to nechci malovat čerta na zed :wink:
13. čer 2009 v 18:12  • Odpověz
Luci už mi jde manža házet hořčík do skleničky :wink: Ležím už asi 15 minut :grinning:

Výbavička no v klidu, včera jsem obědnala ten fusak a zavinovačku. A tím jsem zase skončila a začnu zase až tak po 25tt :grinning: :sweat_smile: :pensive:
13. čer 2009 v 18:15  • Odpověz
Luci já myslela špitál v HK. Při nejhorším... :pensive: Taky nechci malovat čerta na zeď :wink: Ale malou cejtím, tak je snad vše jak má být.... :wink:
13. čer 2009 v 18:17  • Odpověz
Objednala si tu zavinovajdu do autosedačky?? my jí hooodně využily i pak na jaře do sportáku se přes ní dobře zapinaly kšíry :wink:
13. čer 2009 v 18:18  • Odpověz
sanu, to bude OK :wink: ale je možný, že ti tvrdne břicho...to nahlas příště v poradně..nebo v pondělí zavolej Dobrkovi, aby ti nasadil Magnézko :wink:
13. čer 2009 v 18:19  • Odpověz
Jdu něco dělat, budu kolem 8. :wink:
13. čer 2009 v 18:19  • Odpověz
Luci jo jo ten fusak od Emi... černo béžový a zavinovajdu do vajíčka béžovku. Snad jsem tím nic nezakřikla. Ale malá se vrtí..... :dizzy_face:

Jo a usínáček mi není asi souzenej, sakryš, ale na štígro je čas..... Jen jsem to chtěla mít jako jednu z prvních věcí.... ale to je fučík...
13. čer 2009 v 18:23  • Odpověz
Huš jsem zde a koukám nikdo nikde :confused: tak vám aspon napíšu, jak jsme se měli a co jsme všechno dělali :grinning:

Včera když se Anetka po plavču vyspala (mmch na plavání to bylo zase lepší a Anetk byla pochválena instruktorkou, že skoro neřve :sweat_smile: :dizzy_face: ) jsme se vydaly směr Praha za taťuldou, tak jsme nasedli na metro a jeli na Zličín do herny Beckilend :wink: Je to meeeeegaherna pro prcky..Anetka tam byla jak Alenka v říši divů...a tatulda taky :grinning: Ten by se tam vyřádil, kdyby nemusel hlídat Anetku :grinning: měli tam různý střílečky, hry, prolízačky, klouzačky, hopsadla,....Zrovna tam měla oslavu dcera Romana Šmuclera, tak jsme je nenáááápadně omrkli :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a jeli metrem zpátky do bytu..tak jsme uspali Anetku, vypili pivko a šli v 9 spát :sweat_smile: Ráno jsme se probudili, šli na hřiště už v 7 :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: (mmch Anetka zase spala celou noc :dizzy_face: :grinning: ) A pak jeli pro tchýni na letiště, tam jsme jim předali auto a jeli do ZOO :wink: Tam bylo malinko narváno..za dnešek tam bylo 10 tisíc návštěvníků, ale jakž takž se to ztratilo :wink: Kam se teda hrabe Dvůr, tady to maj udělaný fakt jak v přírodě :dizzy_face: Potkali jsme tam Daru Rolins a jeli domů :grinning: Toť tak nějak ve zkratce vše

Sorry za román, kdyžtak to přeskočte, není tam nic důležitýho :grinning:
13. čer 2009 v 19:51  • Odpověz
Hoj kočky- jen se hlásím, že jsem v pořádku a vcelku..Akorát mě zase bere hřbet, takže nevysedávám u noťase..Teď jsem vylezla z vany a je to aspoň o fous lepší..Jo a jak jsem si tu stěžovala, že se bojím, že mi břicho málo roste, tak už mám 111cm!!! přes pupek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zatím se mějte hezky a užívejte víkendu..Jo a Sanu- klidový režim-je ti tento pojem doufám jasný... :wink: :slight_smile: :sunglasses:
13. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
Čus bus...

jsme doma z výletíku na chatu... jdu to tu prolítnout... to bude rychlý, dopolko kůň nefachal :angry:
13. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz
zdravím je nakukuji zítra vás dočtu
to muselo být luci v zoo hezké .. . :slight_smile:
13. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.