• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Sanu... cože? Výtok? Lež a pozoruj to!!! Ale pro klid bych možná vlítla do nemocnice... jde o špuntovou!!!

Luuc... prej s Anetkou do herny... jsem se lekla, kam ji taháte :astonished: :astonished: :astonished: Jsem myslela jinou hernu :grinning: :grinning: :grinning:

Very... ranní nevolnosti jsem měla taky večer :wink: . A stran těch barev... někteří lidi nemají barvocit... většinou chlapi, do toho pytle házím i šváru :grinning: .

Evi... hlášení podáno, v pořádku :grinning: :wink: :dizzy_face:

Teda holky, dneska bylo venku krasopočasově... až na ten vítr. Jsem se normálka trochu chytla od sluníčka. A byla parádní viditelnost... krása!!! A večer bude podrobná prohlídka těl :grinning: :dizzy_face: :slight_smile: ... já manžu a manža mě :wink: :wink: :wink: ... no co, lezlo po mně klíště :wink: !!!
13. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
Helou

Luci taky jsem přemejšlela jakou hernu :grinning:

No jsem se projela cvičně do špitálu, v jednu chvili to bylo úplně jak když to mám dostat, tak jsem skočila do auta a jela. No vše ok......
Stavila jsem se za Nelčou, tak zase chuděra bojuje s hlavou :pensive:
Dodržovat klidový režim.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

DNeska se loučím, jukáme s manžou na tv paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zítra se ndějak nahlásím.
13. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
Jééé, koukám, že tady nikdo není...mě nejdřív nešel kůň a ted jsem se potřebovala malinko zkrášlit...ne, že by to k něčemu bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes: měla jsem masku a dělala jsem si pedinu..ted si jdu ještě nalakovat francii

Eviku, moc na vás holky myslím...at už je ti líp a máš holky u sebe :wink: pak už bude jenom líp :dizzy_face:

Sanu, tak aspon seš klidnější...hod nohy hore a kliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiid :grinning:

Sarii, tak at prohlídka dobře dopadne :sweat_smile: ...jak pro tebe tak i pro manžu :sweat_smile: teda obdivuju tě, jaký máš po měsíci choutky :sweat_smile:
13. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
Sanu... dobře jsi udělala!!!

Nikdo tu, tak se taky odmlčím... klidnou a dobrou :wink:
13. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
sanu, ten Avent už jsi koupila?? já jen, že tady mám nějaký lahvičky Avent a Anetka mi ho vůbec nechtěla :wink: koupila jsem Tommie Tippie a z toho jí to jede pořád :sweat_smile: Každý dítě má rádo jinou lahvičku a radši bych nejdřív koupila jednu, aby ti tam pak neležely :unamused: ty TT, co máme my, mají tvar savičky jako bradavka, takže se hodně doporučují :wink: kdyžtak se ještě mrkni :wink:
13. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
Ahjoda jsem dneska trochu vyřízená. Byla jsem se ve dvanáct podívat na svatbu a odpoledne na ní jela. Celé odpoledne mě hrozně bolely záda v bederní páteři a trochu jsem měla výtok tak jsem se trochu vyděsila. Teď se jdu natáhnout tak dobrou
13. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
Ahoj tak jsme doma z oslavy, spoustu dobrot jsme do sebe natlačili a taky dovezli domů, jen chudák manžel o to přišel :sweat_smile:
sanusko radši v poklidu odpočívej :wink: dobře, že jsi se ukázala u dr. aspoň jsi víc v klidu, že je malá sanuska OK.Jsem nevěděla včera jak ji pojmenovat páč jméno tajíš.. tak jak jinak než malá sanuska po mamince :grinning: :wink:

Luci jéé tak to si to Anetka užila. :slight_smile:
Šari už má po prohlídce :grinning: dobrý dobrý klíště nebylo nalezeno?
Very nejlepší je to zaspat :wink: já u Dušánka spala celý 4 měsíce...
13. čer 2009 ve 23:36  • Odpověz
... jsem myslela, že jdu pozdě a ono ne... koukám, že tu před půl hodinou ještě někdo byl :grinning:
Na chatičce bylo krásně. Jdu dočíst :wink:
13. čer 2009 ve 23:59  • Odpověz
Sanusko, magnézko a klid... asi nic jiného nezabere... ale když se malá hýbe, tak je asi vše OK, no, hlídej se. ... blížíš se k okamžiku, kdy jsem byla na pohotovosti já - 22. tt - s tím žlučníkem. Hele, kdyby se to zhoršilo, nech se zkontrolovat, nic za to nedáš a neboj, nikdo Tě za magora považovat nebude. Jak psala Sari, jde o špuntovou :wink:
Hm... dočítám dál - dobře, že si jela. A super, že je vše OK :wink:

Moje kopalka teď právě hlásí, že se má dobře... ale asi by už chtěla do horizontální polohy, tak za chvíli jdu :wink:

Luci, to jste si to krásně užili :wink:

Very, ranní nevolnosti večer znám, byla jsem na tom stejně. Ale vydrž, stojí to za to.

Holčiny, přeju krásnou dobrou noc. Zítra ráno spím tak asi doooooo desíti, třeba. Pak kouknu. :wink:
14. čer 2009 v 00:14  • Odpověz
Ahoj babky...
přeji krásný den, určitě takový bude :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dabli... určo odpočívej a kdyby něco, tak frč směr nemocnice!!! Budeš klidnější...

Sanu... dlužíš nám pracovní název :wink: Ať malou sanusku alias špuntovou máme jak pojmenovávat :wink: :dizzy_face: :sweat_smile:

Žádné klíště nenalezeno :wink: , prohlídka byla bezesporu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. čer 2009 v 06:28  • Odpověz
Dobré ráno,

jsme se dnesla krááásně vyspaly :dizzy_face: tatula ještě chrupčí..no přišel ve 2, tak ještě chvíli spát bude :sweat_smile:

Venku je už ted krásně, tak kolem 9. vyrazíme nakoupit na oběd :dizzy_face:

Užijte si neděli :wink:

jo, večer jdu asi po roce na spinning, tak snad ještě dorazím a neskonám tam :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2009 v 07:30  • Odpověz
My půjdeme zrevidovat zahradu :wink: a taky mě musí napadnout co na "o". Luuc... užij si kolo, už se těším, až si půjdu taky prohnat pérka :dizzy_face: . Já chodila na ae na bazén.

Jóóó... 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1.... tééééď... odstartovala jsem látkování :dizzy_face: :slight_smile: :wink: Mari dorostla do nejmenších plínek.
14. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
sarii, tam taky chodím...střídám to s Dubinou :wink: gratuluju k látkování...my už na to prdíme, doufám, že už brzy začnem chodit na nočník..doufám, že na dovče by to mohlo vyjít :dizzy_face:

Jinak venku je luxusnácky, ted jsme přišly z nákupu..vzbudil se nám taťulda a ještě půjdem před oběděm ven :wink:

My máme brambory na loupajdu..manža si je objednal..po opici nemá na nic jinýho chut :sweat_smile:
14. čer 2009 v 09:53  • Odpověz
Bré dopoledne,

No tak špinění doufám zažehnáno, břicho sem tam cejtím, ale ne jako na mrchu jak včera... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Holky já třeba jsem za plašanku, ale já si říkám, kdybych byla třeba už 28tt a vejš, abych věděla, žešpuntě půjde třeba zachránit, ale takhle mám strach, aby se tam něco nedělo a špuntová je ještě tak malinká..... tak to beru, tak, že spíš bych potřebovala nějak pomoct ze špitálu, aby se případné otevírání bo já vím co, nějak třeba zastavilo.... Víte jak to myslím.... :pensive:

Sari tak jsem zvědavá, jak se látkování bude líbit a teda pak musíš podat hlášení...

Luci to je ta sázka? :grinning:

My jedem ke tchyňce na svíčkovou, zase mám na ni i po dloouhé době chuť.... dělá ji výbornou.

Danča ještě asi chrupčí fíha :confused:

Já si jdu přefouknout kebul, nějak se nahlásím jen nevím jak.... :wink:
14. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
Dneska je krásně a je mi lépe než včera tak pojedeme asi někam na výlet¨tak kouknu večer :sunglasses:
14. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Tak jsem zjistila, že když si svou obvyklou dávku hořčíku (doktorem předepsanou) dám večer, můžu klidně spát a ruka mě nebolí. To jen kdyby to někoho v budoucnu trápilo.

Sari, gratulace k látkování, podávej zprávy. Já už se na to taky těším :dizzy_face:

Sanusko, nejsi za plašanku, neboj. Teď už bude čím dál líp, jak týdny budou přibývat :wink:

Jdu se taky projít ven, opravdu to vypadá, že je tam krásně. Manžílek ještě nedorazil, vyspávají na chatě, k obědu bude vepřík s těstovinama a s omáčkou, maso už mám naložené. No a odpoledne babička a pak třeba někam na výlet. Přeju krásnou neděli :wink:
14. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
Krásnou neděli všem,

se mnou to teď nevyhrajete, je to jako na kolotoči, chvíli dobře a ve vteřině padám, celý víkend se poflakuji, občas něco udělám, včera prání, žehlení, které jsem musela proložit přestávkama, takže mi zabralo milé žehlení půl odpoledne :sweat_smile: :grinning:

Sarii, gratulka k látkování, tady bude spousta zkušených mamin a ty mi pak budou radit, co za značku či velikost :wink:

Holky jen taková hlúpá otázka. padaly vám vlasy???, ale jako že hodně :frowning2: , nevím jestli si na to mám něco koupit nebo zavolat obvodní a dřív se na to píchal nějaký vitamín, ale to nevím jestli v těhu můžu :pensive:

Luci spinning, bych si taky dala říct :wink: , mě maximálně čeká procházka, když ji zvládnu :grinning:

Sanu, je dobře že jsi pro jistotu jela, jela bych taky a hned, kdyby něco :wink:, takže chválím :slight_smile:

Gabčo, dobroty z oslavy ani nemluv bych si taky dala něco dobrého, te´d mě pro změnu bere i to sladké :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak zítra kontrola, tak jsem z toho zase jako na trní :pensive:
14. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
zdravím a přeji všem krásnou sluníčkovou neděli
už mám uvařeno, Verunka spinká a je najedená a odpolko se chystáme na procházku je tam krásně alespon tady u nás
manža jel za babičkou na motorce,ale odpolko už bude zpět doma, tak si ho užijeme :grinning:

sarí to snad není možné že už je malá měsíc, to fakt letí :grinning: :grinning:

verýsku mě v těhu taky vlasy padali,ale jen trochu za to ted po porodu je to děs, všude po bytě vlasy, už začínám skoro šetřit na paruku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: držím pěstičky na další kontrolu určitě podej zítra info very ju..

všechny těhulky opatrujte se a všechny maminy razte s mimískama ven kočíkovat...

lucíku a ty moc na tom spinningu udrři ju ..
14. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
ahoj kočky...včera mi nešel kůň dopolko...

Evi já měla při posledním měření přes pupík 112 cm....třebas se to blíží...

no my byli na chatiččce včera, Vašík spal skoro celej den v kočárku, jen se vždy nechal nakrmit....ovšem za to moc nespal v noci :confused: no jo.....
14. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
koukám že se máte všechny dobře, výlety a pohodička, to je supr, tak to má být....tak se mějte hezky

pa žofka
:wink:
14. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
sanu, no jo..já chtěla udělat něco lepšího, ale manža toho po opici moc nesní :sweat_smile: a mě to moc neva...se vyřádím v úterý..máme výročí svatby, tak něco ukuchtím :dizzy_face:
14. čer 2009 v 15:01  • Odpověz
Teda to to blbne... konečně jsem důchodce poslala domů, tak mám chvilku klid :slight_smile: manžel se spokojeně hrabe v autě a já si hovím na balkoně :dizzy_face:
užívejte pěkného odpoledne :wink:
14. čer 2009 v 15:29  • Odpověz
konečně jsem se naladila na koníkovskou vlnu, páč mi to zase nefungovalo :angry:

Od 2 jsem si pěkně schrupla, protože mě bolela hlava, ale milá hlava bolí stále :unamused: , takže si jdu osmažit pár alačinek ať se mi zlepší nálada :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
14. čer 2009 v 15:41  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile:

Tak se také hlásím, než zase koník začne stávkovat. U nás vše při strarém, za hodinku se nám vrátí Kubík od ex..Péťa natírá prasopsyni nový kotec a já jsem se před chvilkou probrala z mrákot...
Jinak tedy musím říci, že ty otoky už mě začínají s.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už se mi to navaluje na prsty u nohou do takové míry, že chodím jen v crocsech a stejně mě to při každém kroku píchá, tlačí a bolí..A když si do nich (do nohou) píchnu prstem tak mi normálně zůstávají hodnou chvíli důlky, jako když mám nohy z modelíny.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jsem zvědavá, jakej bude nález na čipasovi při kontrolce teď v úterý..Jestli zase stejnej, tak asi začnu výt, jak šakal :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning:
Sanu- tak fajn, že se to ustálilo- jsem ráda...Hlavně zas nezačni plašit a něco doma šuchrat, znáš se... :wink: :slight_smile:
Sarii už látkuje a dokonce sex...e :confused: :confused: :pensive: :pensive: - nebo, že bych to blbě pochopila :sweat_smile: :grinning: ...
Žofi, neboj se nic- pamatuju se, jak jsem se po porodu Kubíka podívala "tam dolů" zrcátkem a myslela jsem, že omdlím :grinning: :grinning:
Aaaaa, Dani hyperaktivní jako obvykle- tak je všechno v pořádku :grinning: :sunglasses:
Luci- já kdybych nějakým řízením osudu vlezla na to spinningové kolo, tak by asi udeřila moje poslední hodinka..Jednou jsem to tuším viděla na čerňáku, kde byly za sklem vidět lidé, jak na tom "jedou" a úplně se mi udělalo šoufl- jen z toho pohledu :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Na co se ale fakt těším- až jednou....budu moci znova vytáhnout in liney- je tady taková pěkná asfaltečka mezi polema za vsí...S kočíkem nepojedu, to už bych po jednom ošklivém pádu měla strach, že holky vyklopím..Ale v rámci vracení se ke starým tvarům za hlídací asistence Péti to snad půjde realizovat :slight_smile: :wink:
Jinak všem hezkou neděličku :slight_smile:
14. čer 2009 v 15:53  • Odpověz
Eviku, jestli už to ten dr v úterý nějak nezačne řešit, tak už teda nevím...ty otoky rozhodně nejsou normální :confounded: a mělo by se to nějak už vyřešit :wink: achjo, je mi tě líto kočko, snad už brzo budou holky s tebou :wink:

Very, tak snad palačinky pomůžpu ke zlepšení nálady..u mě by určitě pomohly :sweat_smile: ale už mám dneska v sobě rakvičku se šlehačkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
14. čer 2009 v 15:56  • Odpověz
čau kočky, zdravím po delší prodlevě...na chvíli nakukuju...

Luuci: naždáááár :grinning:
14. čer 2009 v 15:57  •  2 děti  • Odpověz
siss, čuuus :sweat_smile: jdu na spinn, nejdeš taky??? :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2009 v 16:00  • Odpověz
luuci: no tak to fakt ne :unamused: já jsem furt nachcípaná jak hovado...hleny ze mě lezou horem dolem..a Tygr od rána taky soplí a kašle :confounded:
14. čer 2009 v 16:01  •  2 děti  • Odpověz
siss, je mi to jasný..si dělám srandu :wink: :grinning:
14. čer 2009 v 16:03  • Odpověz
luuci: doufám, že se vyléčim a budu mít už chvíli pokoj...v pátek jsem myslela, že snad pojedu na píchání ucha...vůbec jsem na něj neslyšela a tekly mi z něho nějaký hnusy :astonished: (Sanusky prominou za nechutárny :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), naštěstí ted už ho mám jenom zalehlý :confused: se mi tam asi nastřádala rýma za poslední rok nebo co...ještě žeru ATB a Sinupret..fakt chcípák :confounded: dneska přijede MP a bude tu do středy....tak snad se do příští neděle už odmrlim konečně :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...hele..kde jsi koupila ten sirup do Mojita a jak se to jmenuje? :wink:
14. čer 2009 v 16:05  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.