• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
siss, týjo, tak ATB jsem neměla už pěkně dlooouho :confused: až na nějakou rýmu jsem celkem zdravá poslední roky...ťuk, ťuk :wink: hele, jak se ten sirup jmenuje, to nevím, ted ho nemáme..ale maj ho v každým obchodáku :wink: já už začínám chytat cestovní horečku..mám strach, abych na něco nezapomněla :astonished:
14. čer 2009 v 16:08  • Odpověz
luuci: já je taky neměla mrtě dlouho :confused: to jsou asi všechny ty přechozený rýmy atd, páč ted mě to teda chytlo brutálně :confounded: já myslim, že to maj možná v Tescu..je to v takový tý vysoký flašce a je to bezinka nebo tak ne? :confused: Chci vzít nějaký pití na ten sraz, at můžeme dělat koktejly :wink: ..jinak dovča, to se máte..taky bych jela..akorát bojim bojim letadla :zipper_mouth:
14. čer 2009 v 16:10  •  2 děti  • Odpověz
siss, asi jo..vysoká falaška a myslím bezinka :wink: maj to všude, v Tescu jsem to taky už kupovala :wink: no já už se těším jak maláááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jen mám trichu strach, jak to zvládne Anetka...let, vedra, moře,... ale snad ok
14. čer 2009 v 16:12  • Odpověz
luuci: no nejhorší asi bude ten let, kor když Anetka ani chvíli neposedí :confused: ale třeba bude chrnět :wink: já se zas děsně těšim na ten sraz, celej víkend budu pryč....to jsem od porodu ještě nebyla...nikdy pryč přes noc..budeme na chatě, pak výlet do Brna..pak do Salsa baru a tak... :dizzy_face:
14. čer 2009 v 16:15  •  2 děti  • Odpověz
siss, jj, to si užijete :wink: já už na takovýhle akce nejsem...jako pařit, pít a tak jo, ale pak se chci vyspat ve svojí posteli a vzbudit se doma
14. čer 2009 v 16:29  • Odpověz
luuci: to já se právě těšim :grinning: konečně po víc jak 1,5roce vypadnu z domu :confused: akorát asi bude divný nevidět Tygra 2,5dne...ale asi to přežiju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. čer 2009 v 16:30  •  2 děti  • Odpověz
se na něj pak budeš aspon těšit :wink:
14. čer 2009 v 16:31  • Odpověz
luuci: na jak dlouho vlastně letíte? Na 10 nebo 14 dní? :confused:
14. čer 2009 v 16:32  •  2 děti  • Odpověz
siss, asi na 11 nebo na 12 :wink:
14. čer 2009 v 16:36  • Odpověz
luuci: tak to budete jak černoši opálený :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak se těšim na fotky...já si to s Tygrem vůbec neumim představit, už tu cestu..to by bylo asi šílený, a jak by tam spal atd, ale Anetačka je pohodářka..to určitě bude ok :wink: :slight_smile:
14. čer 2009 v 16:40  •  2 děti  • Odpověz
Jsme si užívali společné neděle...

Jdu přelouskat a pak zase mizím na grilovačku...
14. čer 2009 v 16:56  • Odpověz
siss, jj, věřím, že bude Anetka v pohodě :wink: let trvá tak ty 2 hoďky, to taky nějak přežijem :stuck_out_tongue_closed_eyes: v nejhorším bude řvát no :wink: ted si docela čte knížky a kreslí, tak jí to vezmu s sebou do letadla a snad se zabaví
14. čer 2009 v 17:00  • Odpověz
luuci: tak u nás kreslení dopadlo tak, že chvilku ožužlával tužku, pak to hodil na zem a zdrhnul..jeho nebaví nic, jen lítat po bytě a kramařit :angry: :sweat_smile:
14. čer 2009 v 17:05  •  2 děti  • Odpověz
Sanu... za plašmušku tě nemáme... :wink: klíííd

Very... ajo... už zítra!!! V kolik??? A vlasy? Sim tě, máš vlasů ještě celou hlavu... Určo je to v poho... To víš, těhu je náročné. A přidávám se k hlavobolu, si lupnu piluli :wink:.

Dabli... tak kam se konal výlet???

Luuc... tý jo, v úterý tu nebudeš :astonished: :astonished: :astonished: !!! A pak nám odlítneš :astonished:, kolikátýho???

Evi... za chvíli ty stavy skončí a budeš tady pět ódy na kočandy... se těšíme!!! Jo, prej že sex..u :grinning:, to bych tu musela rozebrat ve večerních hodinách :wink:.

Siss... ahoj, koukej se vykurýrovat, ať nesopluješ mezi děckama v Brně :grinning:

Jaji, bereš nějakou HA??? To je otázka, co :wink: ???
14. čer 2009 v 17:16  • Odpověz
sarii: ten sraz je až za měsíc, to už snad soplit nebudu :confused: :sweat_smile:
14. čer 2009 v 17:20  •  2 děti  • Odpověz
sarii, v úterý tu budu :sweat_smile: pro bych neměla být? :confused: jedem sice zítra k našim a střídavě tam budem do čtvrtka..ale v úterý budem zrovna doma :wink: na dovču letíme 30. června :wink:

Už mě ten kůň dneska se*e :angry: :angry: :angry:
14. čer 2009 v 17:22  • Odpověz
Lucc... v úterý budeš od rána uklízet a pak vařit tu slavnostní véču, přece... :wink: ... No a večer si na nás ani nepomyslíš :grinning: :grinning: :grinning:

Siss... aha... to máš času!!!
14. čer 2009 v 17:26  • Odpověz
je to náký zdechlý...já jsem víc jak po týdnu na compu..a zítra mi končí net v mobilu zdarma..to bude morda, když nebudu moct na net kdykoliv, když někde budu :unamused:
14. čer 2009 v 17:27  •  2 děti  • Odpověz
sarii, ajooo...mě to nějak vypadlo :sweat_smile: uklizený byt manža neocení, takže to můžu vypustit :grinning: a véču...to uvaříme pak spolu :dizzy_face:
14. čer 2009 v 17:48  • Odpověz
luuci: my budeme mít výročí na tvoje narozky, ale nák mě to vůbec netankuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2009 v 17:51  •  2 děti  • Odpověz
siss, já to ráda slavím...svatbu jsme měli krásnou a ráda si na ní vzpomenu :dizzy_face: vždycky si pustíme svatební klip, dáme šampus, véču,.. :dizzy_face: výročí seznámení taky neslavíme
14. čer 2009 v 17:53  • Odpověz
luuci: tak výročí svatby asi slavit nebudeme nikdy, páč žádná nebude...a jinak mě cokoliv slavit s MP nebaví, s nim to je o ničem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dneska jsem zas nějaká nabroušená, vůbec na něj nemám náladu..nebyl tu 3týdny..a čím dýl se nevidíme, tím víc ho ani vidět nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2009 v 17:56  •  2 děti  • Odpověz
siss, nj, tak to bývá...si odvyknete :wink:
14. čer 2009 v 17:57  • Odpověz
luuci: mě nejvíc sere, že nebude víkend..tudíž budeme s Tygrem sami doma..a on před ním bude zdrhat a řvát, a Mp se mu bude na sílu nutit, to úplně nenávidim :unamused: já mám úplný tiky mu ho půjčovat, páč on vůbec neví, jak se k němu má chovat a pak Tygr akorát řve a já mám nervy :angry:
14. čer 2009 v 18:02  •  2 děti  • Odpověz
Zdravím,
palačinky přišly k chuti a to celé rodině :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale protože po sladkém musí být i něco slaného, tak mi manžel chystá sýrovo-česnekové jednohubky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a pak se budu divit až mi zase večer bude hooooooodně špatně :grinning:

jdu hodit spršku a nevím jestli ještě načíhnu, tak kdyby ne tak vám všem přeji hezký večer :slight_smile:
14. čer 2009 v 18:59  • Odpověz
Hoj jdu dočíst.
14. čer 2009 v 19:18  • Odpověz
Ahoj,
holky jen se hlásím že žiju, jsme pořád 3v1 ale tvrdne mi pupek a je to dost bolestivé, tak ležím co to jde. Pokud časové rozestupy budou menší a menší tak vyrazíme zase do FN HK aby se na mě podívali a popř. zase napíchli a zastavili kontrakce.
Mějtě se bájo, všem držím palce ať se vše vede :wink:
14. čer 2009 v 19:31  • Odpověz
Tak jsem to přelítla.

Dneska vynikající svíčková u tchyňky, pak oslava prvních naorzenin, tam jsem špuntici poslala co jsem potkala, třešně, brambůrky, chlebíčky, šopák, veku, fantu, colu ( jen sklenku) a to je asi vše... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

No trochu jsem poůředničila a jsem ko. Přemejšlím, že to na chvilku zalomím, ale uvidíme...

Very na zítra teda strašně držím pěst :dizzy_face:

Sari ňaaam grilovačka, dneska jste měli fajnovej den :slight_smile:

Luci aaaa cestovní horečka, se nedivím. Tady si můžeš počíst.... http://www.novinky.cz/cestovani/171160-ostrov-zakynthos-laka-na-recke-las-vegas-proslulou-plaz-i-obri-zelvy.html

Sis čusik, sim tě to jsi se válela někde na mezi bo co? :grinning:

Já si jdu natáhnout hrb a čekat na milostpaní špuntovou jestli se vzbudí :wink:

Zatím paaaaaaaa
14. čer 2009 v 19:34  • Odpověz
Ouuu Arti tak teda myslím na tebe, aby se ti pupan uklidnil.... no pře nejhorším podávej zprávy...

Maju a tobě přeju, aby se už začalo něco dít bo ty budeš jak slonice, co se do nateklosti a přenášení týče... :sweat_smile:
14. čer 2009 v 19:36  • Odpověz
Jsem zpět... grilovačka příjemná. Přijeli teta se strejdou. Ta teta, co mi vykroužila klučíka. Do Marinčina narození, měla teta s předpovědí 100 % úspěšnost ... jsem jí věřila :wink: :wink: :wink:

Arti... opatruj se!!!

Sanu... dobrou :wink:

Very... kdy že zítra jdeš?

A kdepak je Agi a spol.???
14. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.