• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Uffff, přežila jsem, ale bylo to o fous :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ted se cítím líp :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Arti, drž se..snad to bude ok :wink:

Sanu, týýjo, to má špuntice dneska pěkný hody :grinning:
14. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
Holky jak nakoupím na MMB??? To jí jen napíšu, že bych měla zájem, jestli by mi to jako poslala a to je vše?
14. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
Sanu... napíšeš, že o to a to máš zájem, pošleš svůj kontakt a čekáš, až ti pošle podklady k platbě... zaplatíš a čekáš na balíček :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
14. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
Kde jste kdo???
Buď Vám nejde koník nebo na to prdíte... :astonished: :astonished: :astonished:

Pěkný den :dizzy_face:
15. čer 2009 v 05:52  • Odpověz
Hoj kočky- tak jsem nakoukla ještě ke "dvojčatovkám" a házím okopčené infošky o Arti:

dobré ranko
před chvílí mi přišla sms od artíka...
je v porodnici,je na 5 cm otevřená a bude rodit tak jim držme palce

Takže Arti- tfuj, tfuj, tfuj- ať to má hladký průběh a děťátka jsou zdravá.. :dizzy_face: :dizzy_face: ..Má už pěkný týden, tak by to mělo být v poho.. :wink: :slight_smile:
15. čer 2009 v 07:50  • Odpověz
Jinak všem hezké dobré ráno..Já sebou jdu zase bouchnout..ze známých důvodů... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
15. čer 2009 v 07:51  • Odpověz
Dobré ráno,

týjo, tak Artep bude mít za chvilku mimča u sebe..držím pěsti, aby bylo všechno ok :dizzy_face:

My už máme poklizeno a na 9 razíme pro zákusky, tatka má zítra narozky, tak to oslavíme
:dizzy_face:
15. čer 2009 v 08:18  • Odpověz
Zdravím děvčata.
Tak se zase po nějaké době hlásím.
Ve středu, když byla ta bouřka, tak to tady u nás ve vesnici prásklo do vysílače na internet, takže jsme byli zase odpojeni od netu, ale teď už je snad zase všechno vpořádku.
Jinak dočítat jsem vás nedočítala, ale snad se mi to podaří aspoň zběžně prolítnout.
V sobotu jsem měla takový nepříjemný zážitek. Asi pětkrát jsem si kopla do míče, a pak mě to šíleně začalo bolet dole, asi jakoby ta stydká kost. Když jsem seděla, tak to bylo dobré, ale když jsem udělala nějaký pohyb, tak to teda dosti bolelo. Dokonce to vypadalo, že pojedu na pohotovost, ale nakonec jsem nejela. Druhý den už to bylo lepší, ale přijde mi, že to trošičku pořád cítím. Myslíte, že je to něco závažného? Nebo se to třeba taky někomu stalo?
Jo, a ještě jsem se chtěla zeptat, jak je to s tím tvrdnutím břicha? Jak to poznám? Jaký je vlastně rozdíl mezi tím, když to břicho tvrdne a když je třeba napnutější kvůli tomu, že se tam zrovna děcka nějak jinak natočila?

Jinak, co je tady nového?
Zkusím to jen tak rychle prolítnout, ale nevím, kolik toho pochytím, přecijenom to prolítnutí není tak přehledné, takže kdybyste mi někdo chtěl napsat, co je nového, tak bych byla mocccccccccccccc ráda. :sweat_smile:
15. čer 2009 v 08:29  • Odpověz
artík zase píše:
je změna,dali mě ještě na jip a mám infuze na zastavení kontrakcí...
15. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
Evi, cože?? když je otevřená na 5 cm?? :confused: to nechápu
15. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
Jů.. Artep bude rodit :astonished: :astonished: :astonished: ... Zvládnou to :wink: :wink: :wink: !!! Tuším, že je 34.tt...
15. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
Ááá... jednám rychleji než čtu... jsem zvědavá, jak to dopadne, ale těch 5cm je dost...
15. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
áhojda :dizzy_face:

jsme vám chtěla písnout o Arti, ale už víte...dali ji infuze na zastavení kontrakcí a chtějí aby vydržela do pátku, je na JIP...

jdu vás dočíst...
15. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
Tak Artep už skoro rodí, jo!?
15. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
MUchli a proč kopeš do míče?? :grinning:

musíš se šetřiš, jsi těhulka dvojčatovka, nezapomeň :wink:
15. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
Zofi, musím říct, že ti to teda s Vašíkem teda nesmírně sluší. :slight_smile:
15. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
dík Muchli :wink: ale fakt se šetři....ju?
15. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
Zofi, já si jen kopla na branku, mě vůbec nenapadlo, že když kopnu do míče, že to bude mít tak šílený následek. Už to neudělám. :grinning:
á Luci už je pryč koukám :astonished:
Muchli... tvrdnutí... je to těžko popsatelné, zkrátka ti ztvrdne břuch na kámen... já si to taky zpočátku pletla s tím, že se mímo otáčí a napína dělohu :grinning: ... na každý pád, kdyby jsi měla sebemenší pochybnosti, jeď do nemocnice :wink: ...
Zofi a jak to s Vašíkem jde?
15. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Holčiny, ten kůň mě včera vytáčel... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kdykoliv jsem se pokusila přihlásit, byl úplně mrtvý... Rychle to odešlu, než chcípne zas...
Jen dočtu a jedu na návštěvu ke kámošce :slight_smile:
15. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
Holky, a kde rodila Jankatr, že jí doktor řekl, že dvojky by manželce rodit přirozeně nenechal?
Bylo to v Pardubicích?
15. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
Janka je myslím z Jihlavy ne...
15. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
jo jo Muchli, jde to...dneska spal krásně, včera celou noc poplakával...prostě mimi no...
15. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
koukám že Marinka má 1 měsíc...to to letí teda...
15. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
Zofi a jak jsi spokojená s tím monitorem dechu?
15. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
Žofi... jo, jo, letí a vidím jak přibírá a roste :dizzy_face: ...
Žofka, budeš po 6-tinedělí brát HA?????????????????????????????
Ahoj holky, tak celý víkend jsem se snažila připojit a nešlo mi to, buď nešel net z tepla nebo zas nešel koník..tak jsem se tu u PC pořádně navztekala:slight_smile:Jdu vás dočíst :wink:
no jejda Muchli, to je parádní věc, aspoň když můžeš, tak si prostě v klídku dáchneš :dizzy_face:
15. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.