• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
jo holky ted me napadlo, vite co se tady dlooooouho uz nerozebiralo? tehu a muri noha :grinning: :grinning: :grinning: teda kdo si jeste tuhle temicku pamatuje... :grinning:
gab tak tfuj tfuj tfuj na rano... :wink:
30. kvě 2009 v 00:58  • Odpověz
Bré ráno...

večer jsem se vypařila, tak prosím o omluvu, povinnosti za to můžou :wink: :wink: :wink:

Jo, kočárek ještě nemáme. Je to 10 týdnů od objednání... v pondělí to telefonicky pošťouchnu, snad :wink: A co se látkovek týká, ještě jsem je neprala, čekám na přízeň počasí. A taky se trochu bojím, jak to bude s přebalováním. Zatím jsme na Pamperskách a přebaluju JEN 8x /den.

Soňi... jo, muří nohy... Tak to je výzva pro Verýska... šup k zrcadlu a kuk na oči.

Gabi??? Tak jak :confused: :confused: :confused: ???
30. kvě 2009 v 07:40  • Odpověz
Brý ránko,

dneska zatím nějak nemáme plán, manža jel nna dopoledne na golf, tak asi budu dodělávat resty doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: a odpolko uvidíme podle počasí

Gabčo, tak co mrcha a testík???
30. kvě 2009 v 07:57  • Odpověz
Jinak, foťák je fakt bomba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jen tomu ještě moc nerozumím, ale co jsme včera zkoušeli, tak je vidět hodně velkej rozdíl oproti tomu minulýmu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky, já nevím, jak říct manžovi o tý práci..on nechce, abych šla, ale já už to potřebuju :confused: ani neví, že jsem měla včera rande se staniční a jak to dopadlo :sweat_smile:
30. kvě 2009 v 08:08  • Odpověz
Dobré ráno,
ranní ptáče dál doskáče :slight_smile: tak kdepak máme tu Gábu :slight_smile:
Luci to neporadím, na kadého chlapa funguje něco jiného... ale kdyby jsi už byla zoufalá, tak to vem přes postel :stuck_out_tongue_closed_eyes: to zabírá na všechny :grinning:
30. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz
woblu, už mě to taky napadlo :grinning: no ještě je čas, tak to nechám třeba na dovču až bude mít dobrou náladu :grinning:
30. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Šári, 10 týdnů :confused: :confused: to je teda síla :sweat_smile:

Témičku jsem asi nezastihla, tak vysvětlete :grinning: :grinning:

Luci, ty to s manžou skoulíš jako vždycky, toho se vůbec nebojím :wink:

GABČO, na tebe tu čekáme :grinning: :grinning: moc ti přeju pozitivní testík :dizzy_face:
30. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz
...bre ranko, teda venku je hnusne a ja bych potrebovala do obchodu... :confounded:
sarii tak to je silene, ja bych uz vola jak jsi nastoupila do porodky... bez kocarku to predse nejde... :confounded:
very muri nohy noooo meli by to byt takove zilky v ocich co vypadaji jako drapek... :grinning:
gabyyyyy kde jsi??? :sweat_smile: nebo se spamatovavas z // moc ti to preju :dizzy_face:
30. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz
Já bych řekla, že obj. doba na kočárek 10 týdnů je normoš...my jsme na něj čekali asi 8 týdnů, ale říkali nám, že to může trvat až 10.týdnů :confused:

Very, jasně, že skoulím, nebýt toho, že jsem mu asi před měsícem říkala, že do práce nechci, tak je to v pohodě :sweat_smile: takhle se bude pěkně chechtat :grinning: :grinning:

Tak Gabi, jak???

a co žofi? dneska jsem ti tipla porod, ale podle včerehšíhé bříška, si myslím, že to nedopadne :confused:

Very a jak je tobě? žádný nevolnosti, návaly, pařátky v oku,...??
30. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz
Ahoj Soni, já si to myslela, že to něco takového bude :grinning: , ale nic moc zatím nevidím, jen v jednom oku lehce, ale kdoví jestli už to tam nebylo :grinning:

dneska je taky pěkně škaredě a ta zima a to máme jet ještě na Vysočinu, brrrrrrrrr, jedeme popřát synovci a švagrovi a asi oznámit manžovovým rodičům tu novinu, ikdyž ještě ne 100% :sweat_smile: :pensive: , ale když už tam budeme :wink:
30. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz
Luci, aha, tak si bude myslet, že se mu žena trochu zbláznila :grinning: , ale to ne, musíš říct, že vám to pomůže i k druhýmu mimču, že na to nebudeš tolik myslet :wink:

Občas mám jako žaludek na vodě a buď jsem přejedená a nebo mám hlad, nic mezi tím neexistuje, buď nic a nebo sním vše :grinning: :grinning:
30. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz
Hezkou soboťenku, sanusky :slight_smile:

Tak už jsem osiřela..Ale mám dneska po ránu jinou radost- bude mi kvést orchidej, tak se tady naparuju, jakej jsem Mičurin :grinning: :grinning:

Jinak se mi tedy dnes k ránu zdál děsnej sen související s mým porodem- fujtajbl, ani to nebudu rozepisovat- jen, když jsem se vzbudila- měla jsem obr radost, že to byl sen.... :pensive:

Taky jsem zjistila, že nepřibírám a přes břicho mámdokonce o cenťák méně :confused: :confused: ..tak jsem z toho byla docela vyplesklá, ale pak jsem si řekla, že to je jednak tou stravou v nemocnici a tak mám díky velkému pupíku zřejmě větší i energetický výdej..Každopádně- v poměru k tělu se mi pupajz jeví větší, ale metr říká o cm méně, tak jsem z toho jelen a nejraději bych se vetřela na UTZ. Je mi jasné, že zmenšit se holky nemohly, ale jen-jestli prospívají a tak...\no nic, přestanu plašit.... :pensive: :pensive:
30. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz
Gabi- a jak ty? Nenapínej nás, holka :wink:

Žofík se neozývá, ale troufnu si říci, že kdyby ji "sklátil" porod, písla by sms- tak asi jen zaslouženě odpočívá... :dizzy_face:
30. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz
Luci- jen mrtvoly a blázni nemění své názory :wink: :slight_smile: ..je to citát, ale když to takhle podáš manžovi, určitě to pochopí :grinning: :grinning:
30. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz
dobré ráno přeji holky, tak chcete to vědědět??????? :sweat_smile:
30. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz
Jé, Ver- to bude u rodičů radosti :dizzy_face: ..takovéhle novinky se oznamují tak krásně.... :pensive: :wink:
30. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
tak jsem ani testovat nemusela :angry: ve 4h v noci se mi tělo probudilo a chtělo na záchod, no co asi, zas mě ta mrcha vzbudila :angry:
30. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahoj Evi :wink:
to jsou, ale bl.. sny, fuj, to ti na klidu moc nepřidá :unamused:

Ale naparuj se nad orchideí, nám zase doma kvete klívie, nevím jak se to píše :sweat_smile: , ale taky jsme z toho s mamkou hotový :grinning:

Žofík by určitě písla, jen doufám, že si to odpolko nerozmyslí a já nepřijdu o infošky, kdyžtak mi to někdo písněte na mobil, kdo máte moje čísílko, děkuji :wink:

Evčo, tebe záměrně nepíšu, tvoje kočulky ještě počkají nějaký den :wink: :slight_smile:
30. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz
holky koukám jak jste mi fandiy a přály mi ty //, no vypadá to, že já si ještě asi budu muset počkat :sweat_smile:
30. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz
Evi, dobrý a krásný citát :grinning: :slight_smile:
30. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz
Gabi, to néééééé :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: je mi to líto i za tebe :frowning2: , ale věřím, že se brzy dočkáš a kdyžtak padnete do toho ivf :wink: :dizzy_face:
30. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz
Gabi- achjoooo :frowning2: :unamused:

..tak nezbývá, než se nadechnout a vzhůru do dalšího boje, viď?....
30. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz
Ahoj při sobotě! :wink:

Gabi,tak to mě mrzí,že se dvě // nekonají.Sakryš... :unamused: Tak hlavu vzhůru a do dalšího boje,kočko. :wink:
30. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz
Evi, děkuju za útěchu, že se tyhle věci hezky říkají, ale já mám nervy už od včera :frowning2: , jsem se totiž dověděla, že se tchýně nechala slyšet, že na takovýhle blbiny máme ještě čas :frowning2: , takže nadšení a požehnání nečekám, spíše naopak :unamused:
30. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz
Ahoj Evi! Prosím Tě,jestli máš nějaký ten seznámek nejdůležitějších věcí na mimouška,pošli mi ho prosím taky.Sice jsem už matka,ale přece jen 10 let je 10 let a šedá kůra mozková slábne... :sweat_smile: :grinning:
30. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz
jdu snídat, pak ještě před odjezdem načouhnu :wink:
30. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz
holky á to tak trochu čekala :stuck_out_tongue_closed_eyes: však každá zná svoje tělo a tak nějak cejtí co chystá..Co myslíte má ta 6 iui smysl??? :confused: přemýšlím, že bych ji nechala případně mezi ivf.

Evi a co když je menší jen proto, že se třeba posunulo níž :confused:
30. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz
I když... :confounded: Pořád mám takovou jakousi obavu z toho UZ,na který mám jet ve středu... :confused: Ach jo.Ať už je to za mnou a všechno v pořádku... :confused:
30. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz
máme tu bagříka tak se jdu podívat jak nám rovná terén a v týdnu aspoň máknu a začnu vysazovat zahradu :sweat_smile: a pak budu v klidu těhotnět..
30. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz
Gabi,já měla IUI 8x a nic z toho nebylo. :angry: Ani ze 4 transferů...Potom to najednou přišlo přirozeně.A potom se v tom vyznej... :confused: :sweat_smile: :fearful:
30. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.