• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Zofi, a co pesan na Vašíka? Necháváš ho počuchat nebo jak to vůbec snáší? :sweat_smile:
15. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
jo jo očuchla si Vášu, jen tak čučí, hlavně když Vašík zakňučí....
15. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
ten kůň furt a furt blbne :frowning2:
15. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
zdravím všechny
nešel nám koník tak píšu až ted, Verunka vychrupuje tak mám chvilku časík
tak žofíku jak vše zvládáte s Vašíkem??
a jak šári a márinkou???
my jdeme ve středu na vítání občánků, už se moc těšíme, zrovná má být velké teplo ale snad to zvládneme
15. čer 2009 v 15:35  • Odpověz
Ahojda

Kůň teda fakt perlí poslední dobou, kdyby ubrali třeba ty reklamy co tady toli kdřív nebyly, tak by to šlo líp...

Arti držím pěst, ráno mi to psala Lůca, ale tak do pátka to snad zvlládnou i když proč do pátka????

U mě nic nového musela jsem poůřadovat, ale už jsem zase v klídku.....

Venku je na zdechnutí hlavně když člověk sedne do auta.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jdu si namazat chlebík z Globu a hodit rerasovej relax.

Pak juknu když půjde kůň...
15. čer 2009 v 16:17  • Odpověz
:dizzy_face: ahooooj, tak že by kůň konečně šel???

Vzkaz od Veryska - mimi je v pořádku, 13 mm, převelena ke svému doktorovi. Takže dobré zprávy :dizzy_face:
15. čer 2009 v 16:36  • Odpověz
Sanusko, ale kdyby ubrali reklamy, tak by zas koně neměl kdo platit a měly bychom po žížalkách :grinning:

Jdu dočíst, je toho kousíček, protože od nedělního rána to víc nešlo než šlo. Jinak dnes se přiznávám, že se flákám, byla jsem u kámošky, dokonce na oběd jsem se tam nechala pozvat, teď jsme u našich, manžílek myje auto a já sedím s nohama nahoře střídavě na lavičce na sluníčku a u PC a je mi dobře :wink:

Jsem moc zvědavá jak Evík a Arti a Muchli jsem tu zahlídla, tak jdu na to :wink:
15. čer 2009 v 16:39  • Odpověz
Ty jo Péťa je zase v nemocnici, no už by to určitě zvládli :wink: ale důvěřujme pánům doktorům (i paním doktorkám :slight_smile: )
Very paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. čer 2009 v 16:47  • Odpověz
... s padáním vlasů - ptala jsem se kadeřníka, někomu v těhotenství nevypadne jediný, ale po porodu si to vyberou za celých 9 měsíců, takže to jsou chomáče. Někomu padají postupně a tak si ani nevšimne. Každopádně v důsledku hormonálních změn je ta "výměna" větší, říkal. :wink:

Very, Ty si napsala palačinky :dizzy_face: Jé, to je bezva tip, ty si udělám :slight_smile:

Evi, 111 cm si psala v sobotu, to je obdivuhodný. Jdu najít centimetr, tady u našich.... no, něco mezi 100 a 106, jak se to vezme přes zadní partie víš, níž.. takže asi ještě nerodíme, jak žofi psala, že rodila po 112 cm :grinning: :grinning: Já vím, o tom to není.
15. čer 2009 v 16:48  • Odpověz
Tyjo, informace o Artep, to je fičák, nejdřív rodí, potom nerodí... kámoška na 5 cm otevřená strávila v porodnici noc, pak jela domů, a rodila za 8 dní, takže pokud to Artep zastavili, klidně může ještě vydržet a možná dýl jak týden. On je každý den dobrý, i když 34 už je pěkný týden, ale 35 je zkrátka lepší :wink:
Tak to čekám na další informace, kdyby někdo měl....

Tak, dočteno, naši dorazili z práce, tak se jdu věnovat rodině, aby neřekli, že jsem přijela koníkovat. Večer budu... tedy, když bude kůň spolupracovat
:wink:
15. čer 2009 v 17:07  • Odpověz
Dančo jakej to je pocit nic nedělat? :grinning: Jako myslím pro tebe... :wink:

Very tak super, žu máte přes cenťák :dizzy_face: a ještě k tomu vše ok, to je ještě báječnější :wink:

Já tak dlouho přemejšlela, až jsem na MMB prošvihla dvě krásný bodýčka bo jak se tomu říká jo bodýčka :frowning2: Patří mi to. Aspoň vím, žee příště nesmím moc přemejšlet...... :angry: :sunglasses:
15. čer 2009 v 17:23  • Odpověz
Arti mi psala, že jí to zas zarazili, pač má infekci a dali jí antibiotika a čejají zda se rozjede porod...tak jí držme pěstičky :wink:
15. čer 2009 v 17:32  • Odpověz
Dani 112 cm bylo přes pupík...

tak už trpíme na prdíky, naš´těstí mu můžu dát kapičky, tak doufám, že to zabere :confused: :dizzy_face:
15. čer 2009 v 17:34  • Odpověz
asi dneska budou nová miminka :wink:
15. čer 2009 v 17:35  • Odpověz
čau sanusky...

zofik: tak budu držet palce, at to přejde..Tygr měl prdy asi do 8.měsíce..a je to fakt PEKLO :pensive:
15. čer 2009 v 17:36  •  2 děti  • Odpověz
Zofi hoj,

Jako že to zarážení kontrakcí jí zarazili??? A teď jako děj se vůle boží....? No držím pěsti dál...
15. čer 2009 v 17:37  • Odpověz
Zatím se teda pro dnešek loučím. Večer juknu jak Arti...

Mějte se zatím pa
15. čer 2009 v 18:04  • Odpověz
Týjo Artík si teda užívá chudák.

Jinak já jsem trochu nervní ze zítřejšího screeningu. Pokud půjde koník tak písnu, nebo můžu napsat třeba Daně. Uvidím
15. čer 2009 v 18:39  • Odpověz
Ďabli, klidně písni, zítra do pěti bych měla být na příjmu. A neboj, bude to dobré! Krásné zdravé miminiko. Moc držím palce! :slight_smile:

Koukám, jak Artep....
15. čer 2009 v 18:46  • Odpověz
holky zprávička od Artep:

Tak jsme na světě. Já Amálka mám 1820 gramů a 42 cm, a já Mikulášek mám 1990 gramů a 44 cm. Narodila jsem se v 16:23 a bráška v 16:28. Všichni jsme v pořádku....JUPííííííííííííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. čer 2009 v 18:52  • Odpověz
Ahoj holky,

Danče děkuji za předání infa, páč ten kůň :unamused: sem se dostat dnes nadlidský výkon a v omezených přestávkách už vůbec nepřipadalo v úvahu :wink:

Arti, tak my čekáme na miminka, tak moc držím pěsti ať to jde co nejvíc hladce a máš mimísky u sebe a my budeme mít to velké překvapení co to vlastně JE :dizzy_face:

Děkuji všem za gratulky.

Ďabli na zítra držím pěstičky, jsou to nervy, já dneska od rána nervy na pochodu, něco jako cestovní horečka :grinning: jen tisíckrát horší.

Otázka: Přitom zmatku u dr. jsem se zapomněla zeptat jestli můžu v poklidu jezdit na kole, nevíte některá?????
15. čer 2009 v 18:55  • Odpověz
:dizzy_face: Nádheraaaaaaaaaaaaaaaaaa, to je super páreček a takový krásný míry, obrovská GRATULACE Artepce :dizzy_face: :dizzy_face:
15. čer 2009 v 18:56  • Odpověz
Jů tak nakonec páreček, no tak to je úžasný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: i míry jsou pěkné :dizzy_face: veliká gratulace!
15. čer 2009 v 18:56  • Odpověz
ahoj holky jen jsem nakoukla a zrovna takova supr zpravička :wink:
artepko moc moc gratuluju k mimískum at vam dělaj radost :wink:
15. čer 2009 v 18:57  • Odpověz
Artepce móóóc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Kluk a holka :wink: , tak kdopak se trefil???
Žofi... a porod byl normoš nebo císař???
15. čer 2009 v 19:02  • Odpověz
Šári, teď o tom přemyšlím, ale asi císař bych tipla, jsou docela rychle po sobě :wink: , ale je to jen hrubý odhad nejsem odborník
15. čer 2009 v 19:05  • Odpověz
podle mě Šári byl normoš, dle těch časů, v HK teďka jsou na ty spontánní věci...ale nespecifikovala....ji písnu že jí všechny gratulujete jo?
15. čer 2009 v 19:07  • Odpověz
jo jo Siss, prdíky...no jo chlapáci a prdíky to asi patří k sobě....
15. čer 2009 v 19:08  • Odpověz
Verýsku... gratulka :slight_smile: :wink: :dizzy_face: , kdy máš další metu??? To kolo... když nepojedeš cyklo-maraton Manitou :grinning: , tak asi můžeš... ale víš jak, žádný vylomeniny :wink: !!!
15. čer 2009 v 19:08  • Odpověz
Taky bych řekla podle časů , že to dala normoš... borka!!! Tý jo, tak tu máme další děti :dizzy_face: , a další mamku, co přeskočila postupku :wink: :grinning: :slight_smile:
15. čer 2009 v 19:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.