• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
holka tak spontánně, je to šikulka :wink:kdepak my jsme všechny šikulky, holky Sanusácký :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. čer 2009 v 19:17  • Odpověz
Artep, ta to gratulka na druhou za spontánní porod, je to jednička :wink: , jsem si nemyslela, že to jde tak rychle :confused: :sweat_smile:

Šári, mám se objednat buď tento nebo příští ke své dr. tak nevím kdy mě objedná
15. čer 2009 v 19:22  • Odpověz
Ahoj holky vůbec mi nešel koník už od včera a tak jsem to vzdala :angry: jdu kouknout co tu nového??
15. čer 2009 v 19:24  • Odpověz
Jééžiši Artep už má miminka????A páreček??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nádhera Arti tak velikananánská gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. čer 2009 v 19:25  • Odpověz
přeji hezký večer,

člověk se po pár dnech přihlásí a hned takové krásné novinky :grinning:

Arti moc moc gratuluju, to je nádhera, uplně tu brečím, jsi šikula :grinning: :grinning:

Very gratulka , že KO dopadla dobře :wink:
15. čer 2009 v 19:49  • Odpověz
jsme se s Dančou trefili s tipem, obě jsme tipovali páreček :grinning:
15. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
Veru a jak ty nemůžu to najít?? :confused: Co mimi jak už vyrostlo?a jak v práci dobrý?? Určitě je všechno OK :wink:
15. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
Artep :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Amálka a Mikuláš, to je krásný!!!!!!!!!!!!! Velká gratulace!

Tedy, Evčo, tak nás Peťula předběhla.... hm... jenže teď už nám to nikdo neodpáře, jsme na řadě :slight_smile:

Very, nooooo, těhotná kámoška říká, že na kole může, ale nesmí padat. ... Teď možná ještě můžeš, ale později bych si to odpustila. I když, s opatrností, no nevím. Dávej na sebe bacha :wink:
15. čer 2009 v 19:54  • Odpověz
No, jdu si nalít červené víno, na Artep a na dvojčátka. Tyjo, spontánně!! :dizzy_face: Šikula!
15. čer 2009 v 19:56  • Odpověz
holky díky za info o tom kole :wink:

Gabi, je to výše v příspěvku od Danči, posílala jsem ji sms :wink:
15. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz
Dani... vína jen kapku, symbolicky!!! Mikulda... se mi taky páčil, ale přes manžu neprošel...
15. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
Tyyyjo, Artep obr gratulka za Amálku a obr gratulka za Mikiho :slight_smile: A největší za klasickej porod, se s tím teda v HK nemažou :sweat_smile: :confused: Už se těším na fotečky :dizzy_face:
15. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
Tak nakukuju a přidávám se ke gratulkám :dizzy_face: :dizzy_face: - Ať jste všichni zdraví a brzy spolu doma. A Arti je samo pašák :wink:

Žofi- díky za sms :wink: :sunglasses:
15. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
Ahoooooojda holky nakukuju, všem nádherný večer :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Atrep velilililikanánská gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Přeji tobě i mimčů všecko nej nej nej.....
15. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
hojky hol činy,,, po dlohý dob ě nakukuju , jestli si mě vůbec ještě někso pamatuje???

jak žijete??? kdo už má mimin ka,,??? Koukám majerov i.... vy se držíte...fakt něc o teda.... prosím prosím moc prosím o shrnu tí :slight_smile: :slight_smile:
15. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
a koukám že máte dvojčátka nový... tak moc moc mco moc GRATULUJU :slight_smile:
15. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
Tyjo sluni, Ty se vždycky umíš objevit když jsou nový miminka :grinning: Kdypak se sem chystáš příště?? 1/7 nebo 3/7 nebo 5/7 nebo 7/7??? To víš, přenášet se mi nechce a 7/7 mám termín :wink:

No, vlastně z těch, co si Tě pamatují, je Sanuska mezi těhulema a všechny ostatní už maminky. Možná ještě Agata, u ní to nedopadlo a Hopi, dávají si pauzu a půjdou do 3. IVF asi až za rok na jaře. Občas nakoukne Kačka, málo kdy Dagina, ale co vím, jsou OK. Imi se věnuje jiným věcem než dětem a to je tak asi vše....

Jdu za manžílkem, ještě později kouknu :wink:
15. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
Very super vše v pořádku 13mm,gratuluji :wink:

já jsem byla drncat včera 14denní dvojčátka,dva chlapáci jsou to prdelky nádherný,pořád bych je chtěla ňuchňat,kámoška má pěknej záhul, ale v pátek si pozvala zdrav. sestřičku ta jí naučila jak zvládat oba najednou kojit,tak říkala ,že už to je lepší, že už má čas se v klidu aspon osprchovat a najíst :grinning:

Sári Marince tý brďo už měsíc,je to princeznička,kolik pak už vážíte?

Žofi nádherný fotečky ,Vašík pěknej chlapák

Holky kdepak je Sona?

Evi zítra držím pěstičky, at na KO jen a jen dobré zprávy :wink:

Dani tak vínečko jooo,jak se cítíš? Už ses trochu zklidnila nebo seš porád akční?
15. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
ahojda
15. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
ahojda Míšo,jak se máš? Seš doma nebo chodíš do rachoty a kdy pudeš na KET?
15. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
hojky bery,

jsem doma, Dr. řekla, že nemá cenu jít na chvíli do worku a pak zase marodit

KET vychází někdy na červenec :wink:
15. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
Bery, říkají, že jsem pořád akční :dizzy_face: ... a já říkám, že i na mě dojde.... ale do té doby si budu užívat :grinning:

Jinak učinila jsem zásadní krok - sbalila jsem tašku do porodnice. Možná v 37. tt bylo na čase :grinning: Zítra jedu ještě na "delší" výlet - 25 km a pak už asi pojedu jen do Třebechovic, to je asi 30 km na cvičení a to je vše... Ale už jsme dotankovávali další půlku nádrže, kdo pamatuje, jak měl můj manžílek strach, aby mi tam nezestárla nafta :grinning:

Jo, holčiny, víte, že 3 návštěvy porodní asistentky po porodu platí zdravotní pojišťovny? (všechny) Je to návštěvní služba po porodu, takhle se ten výkon jmenuje, dělají ošetření porodních poranění, výchovu v kojení a v manipulaci s novorozencem apod. Gynekolog potvrdí "poukaz", seženete si porodní asistentku, která na to má kvalifikaci a ve vašem rajonu to dělá a je to :slight_smile: Mám kontakt na paní, co má Třebechovice, Hradec, kdyby někdo chtěl... :wink:
15. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz
Tak a jdu spinkat. Zítra mám noročný den, tak dloooouhý výlet na kafe, těch 25 km :grinning: Přeju všem krásnou dobrou noc.

Tyjo, holčiny, tak na světě jsou další dvojčata páreček :dizzy_face: :dizzy_face: stejně je to bomba. Nepopřála jsem hodně zdravíčka Petře i broučkům. Tak ať pěkně rostou a jsou šťastné a zdravé - obě dětičky.

A holky čekatelky, Vám už jsem dlouho nepřála, ať se Vám to největší přání taky co nejdříve splní!!!! :wink:
15. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz
Dani zítra si užij výlet a cvíčo :wink:

Já se jdu svalit do pelíšku vedle mildi,chytly ho dnes záda,tak jsme dnes byli brzo doma, doufám, že zítra už mu bude líp :slight_smile:

Dobrouuuu
15. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz
Tak jsem na konec stihla nakouknout :wink: díky holkám..Žofi a Sanu vím, že Artep má dvojčátka....velikáááánská gratulace...jste všichni 3 šikulové :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a páreček jsem tipovala :dizzy_face: :grinning: :grinning: Hlavně at jsou všichni 3 v pořádku a brzo doma :dizzy_face:

Very taky moc gratuluju ke kontrole..mimísek roste :dizzy_face:

My si užili odpolko u našich, bylo teplíčko, tak jsme se cahtali a vyhřívali..akorát Anetka vůbec nechtěla vylízt z bazénu, tak snad nenastydla :confused:

Tak a jdu na kutě, dobrou
15. čer 2009 ve 23:08  • Odpověz
Je tu úterý...
venku to vypadá :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... tak snad to tu trochu ožije... Ikdyž...
Danča bude lítat po návštěvách... Dani, tý vado... 38. tt :astonished: :astonished: :astonished: jdeš do finále!!!
Luuc bude chystat romantiku na večer :wink: :wink: :wink:
Evik se jde usmívat na doktory... tak třeba tě, Evi, dneska potěší :wink: :wink: :wink:

S tou návštěvní službou po porodu... slyším prvně, natož, že to platí ZP. Já byla včera na své ZP, nechat si proplatit předporodní kurzy a bohužel jsem nepochodila :angry: . Až mi bylo do breku... Mě dostala taková prkotina :astonished: ! dneska tam jde manža, s jedním papírem navíc, tak jsem zvědavá...
16. čer 2009 v 07:18  • Odpověz
Hezké ránko ikdyž poněkud ufoukaná,
Artepka je stejně jednička, celé ráno o tom přemýšlím a říkala jsem to manželovi, jaký měli krásný překvapení :dizzy_face:

Šári, to mě mrzí, že tě takhle rozhodili na ZP :frowning2: , ale na všech úřadech je to stejný, když něco chceš ty, tak strašný problém :unamused:
16. čer 2009 v 07:46  • Odpověz
ahoj holky chci vam jenom rict ze cekame dvojcatka jsem 8tt srdicka tukaji :slight_smile:
16. čer 2009 v 07:51  • Odpověz
snaho... paráda!!! Dvojnásobná radost!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. čer 2009 v 07:53  • Odpověz
Very... koukej se ke své gynDr. objednat co nejdřív :wink: ... Chodíš v Chrudimi??? Na té poslední fotce je mazlík krásně vidět :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. čer 2009 v 07:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.