• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Šári, chodím k doktorce do PCE, ale musím se objednat nějak rozumně jen nevím co a jak, protože ji už mám dál od práce a budu si muset vzít propustku :unamused:
16. čer 2009 v 08:02  • Odpověz
Šári a jak Marinka, jak vám to jde spolu, kojení a tak?A manžel je s váma doma nebo chodí do práce?
Ježíš, to je jak u výslechu :sweat_smile: :grinning:
16. čer 2009 v 08:05  • Odpověz
bré ráno,

všechny zdravím
16. čer 2009 v 08:13  • Odpověz
Ahojda
velká gratulace artíkovi k párečku!

Já za chvíli s manžou vyrážíme do Hk pak se ozvu
16. čer 2009 v 08:14  • Odpověz
Ďabli, držím pěsti, aŤ je KO v pořádku a jste s prckem OK :dizzy_face:

Brééé ránko Míšo :slight_smile:
16. čer 2009 v 08:15  • Odpověz
Dobré ráno,

jen se hlásím...za chvíli jedu na nehtíky a musím koupit něco k tý večeři...manža chce zkusit něco novýho...prý by si dal kraba, ale na to teda nemám žaludek..hodit živý zvíře do vroucí vody :frowning2: tak koupím asi krevety..mrknu, co budou mít
16. čer 2009 v 08:17  • Odpověz
dobré ranko hlásím se
dneska ráno mě probudil pískající monitor dechu, to jsem se lekla,Verunka mu už cestuje po postýlce a docestovala až dolů a tam už ji monitor nesnímal, vyděsila jsem se,ale vše je ok, dýchala normálně a koukala na mě co se děje :slight_smile:
tak monitor na 100% doporučuji :slight_smile:)
jinak u nás nic nového

lucíku moc díky za info :slight_smile: asi to taky nedopadne..
16. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
juuuu artep má páreček veliká gratulace . .. . . :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 08:44  • Odpověz
Dabli... určo se ozvi a doufám, že přihodíš fotky do albíka :wink: :wink: :wink:

Very... aha a má tvoje Dr. UZ v ordinaci??? A jak my? Jasně, že manža chodí do práce, byl s náma jen první týden a to stejně musel odbíhat do práce, ale i tak to bodlo. Kojím a když jí to nestačí, tak přikrmuju odstříkaným mlíčkem... Zatím spí, jí a brečí jen, když už má zase hlad... Paráda :wink: :wink: :wink:

Luuc... jůůů, zase jdeš na nehty? Tý jo, kraba :astonished: :astonished: :astonished:... toho jsem nikdy nejedla...

Míšo... ahoj...
16. čer 2009 v 08:44  • Odpověz
Jdem kočárkovat... zatím páčko
16. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
Krasne dobre ranko!
Musim sa aj ja pribojit k velkej gratulacii - Artep, to je nadhera, krasny párik!!!! Zelam Vela zdravicka!!!!!!!! :slight_smile: vcera bol asi rodny den, vcera porodila chlapceka aj moja nechtárka.....tak nech su deticky zdravucke!!!!

snahapada-to je uzasna sprava!!!!takze dalšie dvojcatka na obzore-..no vidis, a tak si sa bala, ze to nevyjde......tak sa pekne opatruj!!!

ozaj, soni tu uz naozaj dlho nebola....kde pak si?

mna inak zajtra caka dalsie vysetrenie -endokrinologicke-stitna zlaza, tak uvidime, co zistia.....

Prajem Vam krasny den!
:slight_smile:
16. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
sarii, no chodím 1x za měsíc :wink: už je mám šíleně odrostlý :stuck_out_tongue_closed_eyes: já kraba taky nejedla, ale hnusí se mi představa ho hodit živýho do vroucí vody :confounded: takže z toho nic nebude :wink:

tak já jedu, zatím paaa
16. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
no jo, copak je se Sonou?? nestehuje se uz náhodou a nemá čas na koníka :wink:
16. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

... si říkám, že bych ten dudlík, co jsem hodila do tažky do porodnice, měla asi vybalit a vyvařit, co? :grinning: Jak Alenka v říši divů.

Jdu dočíst. :wink:
16. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
dani ahoj - jasne, cumlik vyvarit....ale iba tu gumicku... :slight_smile:
16. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
Sari, se ZP to jsou starosti... jediná rada - změnit ji, když jsou takoví...

Snaho, paráda!!! Bezva, jen tak dál!

Jaji, taky teď študuju návod k monitoru dechu a moc se mi to líbí :wink: No, tenhle "cestovací" poplach bych nemusela, ale hlavní je, že to funguje :wink:

Dabli, podej zprávy, těšíme se.

Míšo, Culinko, příp. napište Soně IP, mě se nedávno ozývala.

Luci, kraba můžu, mě to chutná, ale připravovat bych to nemohla a zaživa ho uvařit, to tedy ne, to bych radši koupila ty krevety - souhlasím s Tebou!

A jdu do ulic, kouknu později :wink:
16. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
Šári, má UZ, myslím, že i docela dobrý, má naproti na zdi plazmu abys to lépe viděla :dizzy_face: , má pěkně moderně vybavenou ordinaci, nevím jestli některá znáte dr.Šillerová :wink:

Luci, kraba, to je prý moc dobrý masíčko, to bych si dala, ale kdyby mi ho někdo donesl upraveného :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
holky, tak ma napadla jedna vec......chcela som sa VAs opytat, tehulky, Vy chodite do poradne do Sanusu? alebo k inemu dr? Lebo sa tu stale opakuju nejake mena a myslim, ze su to zo sanusu.........ja len, ci je to vobec mozne, ak budem niekedy tehulka a to BUDEM!, tak by som rada chodila k mojmu Fikerovi do Sanusu... :grinning:
16. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
Culi mám pocit, že v Sanusu poradna není, jakmile je srdíčko a je všechno ok, tak tě převelí ke tvé doktorce
16. čer 2009 v 09:53  • Odpověz
Ahoj hojky,
jak jste se měly přes víkend? Já se včera vrátila z naší chaloupky a teď něco dočítám a koukám, jak jste toho dost probraly. Zkusím se tím rychle prokousat :wink:
Jinak novinky - artep bude mít páreček, tak to mooooooooc gratuluju, já v to doufám též :slight_smile: naposledy, když jsem byla kvůli té vodě v břiše, tak tam dr. viděl 2 dutinky, tak nevím, co to mělo být. Uvidím teď v pondělí22.6.co na UTZ vše uvidím :slight_smile:
Taky jsem napnutá na náš srazík, akorát furt nevím kde se odehraje :sweat_smile:
16. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Luci teda to bych nepřežila hodit kraba do vroucí vody, schvaluju ti krevety!!!

Snaho tak super, gratulka!!! :slight_smile:

Very Šilerka joo, tak k tej bych já chodit nemohla, páč ta nedělá při každé návštěvě teda poradně UTZ a to já bych nepřežila :wink: :grinning:

Míšo co pořád děláš, že to tady tak flákáš? :confused: Uklízíš viiiď :grinning:

Dančo vidíš, no asi by mi ten dudák taky nedošel i když tobě došel, já bych ho vezla sebou asi zabalenej :grinning:

Dneska jsempřemejšlela, co bych mohla dalšího koupít, ale zítra jedu k mamul navečer, tak tam prohrábnu ta bodýčka a to vše co budu teď potřebovat a podle toho budu jednat dál.....

A ta moje špuntová je pěkněj lenoch, Nelča mi psala, jak se Kubajz mele a teda ta moje včera na to házela pěkně bobek a dneska ráno jsem teda čakala, tak asi 3x jen takové zaťukání a toť vše.... :angry: :frowning2: No jo aspoň to.

S R A Z Í K : Holky jak ten srazík????????????????????????????????????????????????????????
Když tak dneska prosím písněte kdo by jste vůbec teda šel..... aby se to dalo nějak do kupy.....!!!!!!!!! :wink:
16. čer 2009 v 10:13  • Odpověz
Sanu uklízím, chystám se umýt okna páč pak nebudu moct, jinak lítám po venku se psem, nesmím sedět doma, jinak budu jak koule za chvíli
16. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
Ahojk Sanu, neboj za chvilku se začne pěkně mlet a bude ťukat o 106 :wink: na sraz se mnou počítej :sunglasses:
Míšo-já už začínám kynout, jsem 5. týden na neschop. a je to hrůza , už se těším k dr. až mi dovolí nějaké cvičení :frowning2: a jak jinak, co Vaše dovolená?
16. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
Sanusko, to mi ani neříkej :confused: , já doufám, že bude poctivá jako vždycky byla, ale je fakt, že jsem tam chodila kvůli folíkům tak to musela kontrolovat přes UZ :unamused: no to jsem teda zvědavá jaká bude, když tak někam přejdu - jen teda nevím kam, nejlépe něco hned u práce :grinning:
16. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
rozi, dovolená nebude, se mi nikam nechce, na jednu stranu jsem ráda, že ani do té Kanady nepojedem
16. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
Míšo no jo tak dobrá máš to schválené... :wink:

Rozi no už by ťukat měla, ale ona je celkově klidnější, nikdy nám nepředváděla nějaké skopičiny na UTZ (holky píšou jak tam prcci dělaj salta a já nevím co všechno a naše madam tam pokaždé ležela na zádech sem tam hejbla ručkama a většinou měla roztažené nožky :grinning: :grinning: No ale tím to končí, tak přiklládám důvod pidi pohybů k té její defacto nehybnosti :pensive: :wink:

Very no já osobně nevím, jen co mi říkaly holky. Ale někomu tak 3x UTZ stačí nooo :sweat_smile:

Dneska zase budu dělat špagety se těším ňaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Teď se ztrácím. Nějak odpol juknu zatímm pa
16. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
Sanu, no to mě teda nestačííííííííííííííí!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: , tak to budu muset udělat jako změnu??? :sweat_smile: se mi moc nechce :frowning2:
16. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
Míšo-já bych někam jela ,ale nevim kam :grinning:
Sanu-to je dobrý-máš klidné miminko :slight_smile:
16. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
Sanu, klidný miminko je fajn, aspoň Tě pak nebude v noci budit. Mě Anežka taky nebudí a je to paráda :wink:
Tak, výlet na kafíčko přesunutý na čtvrtek, tak teď jdu jen s kámošem na oběd a pak zas kouknu.
Rozi, dvě dutinky :dizzy_face: :dizzy_face: A Ty to napíšeš jen tak mezi řečí???

Holčiny, na srazík asi neeee, radši se mnou nepočítejte, dnes jsem 3 neděle do termínu, abych to příští pondělí taky třeba nerodila... i když to nevypadá. :wink:
16. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
Rychn-no to ještě nebyl ofiko UTZ, kontroloval mé obrovské vaječníky a pak jen tak koukl na dělohu :sweat_smile: ale nic moc tam nebylo vidět-jen 2 černé čmouhy :grinning:
16. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.