• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
je tu nějak pusto - asi se chystáte nebo přímo baštíte :grinning: , tak dobrou chuť-já se také vydám do Sezemického domu na meníčko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
zdravím měla jsem tu ségru, ted se snaží verunak usnout a moc to nejde kouká na hračka a povídá
já si půjdu ohřát obídek, tak všem dobrou chut. . .
16. čer 2009 v 11:33  • Odpověz
Rozi drahý by taky někam jel, jsemmu řekla, že uvidíme, když mi Dr. řekne, že můžu, pokud tedy samo budu těhotná, pokud ne, tak můžu všechno, že :grinning: ...... ale přiznám, že je mi to celkem šumák a vzhledem k tomu, že ted nouzově přistává každý druhý Airbus, tak jsem ráda, že sedím doma na zadku :grinning:
16. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
já si jdu udělat, teda lépe řečeno jdu udělat do foroty borůvkové knedlíky, jsem řekla, že budu jen snídat páč to jde se mnou z kopce
16. čer 2009 v 11:40  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Tak se hlásím po kontrolce..Bohužel- nález na hrdle stále stejný...Jinak si Hodík mé nářky ohledně fyzična s chápavým úsměvem vyslechl, ale to je asi tak všechno..Jo, holt ženská vydrží víc než člověk.. :angry: :unamused: :frowning2: ..Tlak mám už podruhé vysoký (normoš jsem měla celou dobu do 120 na 80),teď kolem 150ti na 90, ale asi je to O.K. a ve škole nás učili špatné věci...(když není bílkovina v moči- neotravuj)...
Další postup je následující- pokud neporodím (jakože spíš ne) do příštího týdne, tak 23.6. biometrie-UTZ,ozvy a poradna, kde by se eventuelně teprve plánoval termín vyvolání...Když jsem se ho ptala, jak je možné, že ještě před cca měsícem říkal, že půjdu na vyvolání v průběhu 38. týdne a teď je dost času, řekl, že mají opět jakési nařízení shora, že indukci u dvojčat nejdříve!! po ukončeném 38. týdnu..Tak si tak říkám, že kdybych nebyla už těsně před porodem, fakt bych šla jinam..Tady evidentně vůbec nejde o děti (u dvojek se považuje za donošení 36. týden a já mám dle posledního UTZ stupeň zralosti placenty č. II.) a už vůbec ne o rodičky- to jsou prostě jen "kusy", které zabírají postele..Je mi z té jejich politiky vážně na blití.. (dámy prominou)..
Takže můj duševní stav se nachází zhruba na úrovni otupělé rezignace spojené s beznadějí a fyzicky raději ani nemluvit... :unamused: Cestou domů jsem přemýšlela o tom, co by se mi muselo přihodit, aby začli jednat a dobře mi z toho nebylo... :confounded:
Nic, kočky- nechci sem vnášet negativismus, ale mám vážně dost...
Tak všem hezký den a příští přihlášení snad s lepší náladou... :slight_smile:
16. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
Zdravím děvčata.
Veliká gratulace Artepce k párečku, je to fakt nádhera.

Jo, jak jsem psala o té sestřence, že rodila dvojčata přirozeně, tak termín měla 20. června a rodila 5. června a to jí řekli, že na dvojčata už je to docela pozdě, že mohla rodit dřív, tak nevím Evi, proč tebe tak dlouho trápí.
No, ale s tím my smrtelníci asi nic neuděláme. Holt doktoři jsou páni. :frowning2:
16. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz
Jo, a ještě, jelikož měli v porodnici plno, tak s dvojčatama šla domů za čtyři dny, což mě osobně teda dost překvapilo. :confused:

Jinak jsem se holky chtěla zeptat. Měla jste některá problémy s tím, že by vás bolela stydká kost? Není to nijaká velká bolest, ale prostě o ní vím. Snad by to ale ničemu vadit nemělo nebo myslíte, že jo? :unamused:
16. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
majer-beruško,drž se, musíš vydržet :frowning2: , pak už bude jen obrovská úleva, :dizzy_face: , přijde to každou chvíli, vím, že se mi to říká, nejsem v tvé situaci, ale myslím, že mě čeká něco podobného-pokud tam stále na pondělním UTZ budou 2 kulíšci :wink:
16. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
míšo-asi to jistí naše chalupa v Železných horách - Horní Bradlo nebo nějaký prodloužený fitness víkend, ještě mi na FKSP zbyly 3 tis. tak furt nevím,jak je zužitkuju :grinning: taky mám v plánu Karlštejn, na to že jsem úča-jsem ještě ani na něm nebyla - jen slintám při filmu Noc na Karlštejně :wink:
A tvůj drahý by chtěl za hranice nebo ČR?
16. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz
Tyjo, Evčo, tak to by na mě bylo moc.... to si snad pan doktor dělá legraci... Jen čísla a statistiky, nic ví, koukám.... :confused: :confused: Mají nadějnou dvojčatovku, která může vydržet, tak ji nechávají vydržet, ale vždyť to k ničemu krom té statistiky není, přeci... Držím Ti palečky, ostatně nic jiného dělat ani nemůžu.... No, rada - jedině snad zkusit děti vypudit tou zázračnou trojkombinací.... ale to není záruka, viď...

Muchli, stydká kost bolela, jestli dobře vzpomínám, Soňu a Sanusku, nebo Žofika? Mě tedy bolí jen když fakt dlouho sedím - tak asi 3 hodiny a pak vstanu. Ale to se mi stávalo ještě v práci, teď už ne, teď nesedím :grinning:
16. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
Jdu papat, tak zatím, k večeru se ohlásím :wink:
16. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
.. tak zase změna programu, jedu na kafe, pak s bandou do hospody, kdyby se ozvala Dabli, předám někomu zprávu nebo se stavím doma to sdělit. Budu asi až večer. Mějte se tu :wink:
16. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz
Jsem tu...
Rozi... to nám říkáš až teď? Prej 2 dutinky!!! Paráda!!! A na Karlštejnu jsem taky nebyla :unamused:.

Míšo... s tebou, že to jde z kopce? Nepřeháněj! Jsi hubeňour :slight_smile: . S jídlem teď neblbni :angry: !!!

Evi... takže kontrola, tvé vyřčené obavy a stesky byly vyslyšeny, leč bez efektu... Je to smutný :frowning2:.

Muchli... ta stydká kost... bolí, protože se rozestupuje malá pánev... chystá se na porod :wink: .

Dani... dudlík :grinning: .

Sanu... SRAZ... pokud budou dobře postavené hvězdy, přijdu... ale nějak mi uniklo kam :confused: ???
16. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
Maju tak teda se na mě nezlob, ale já bych jim pokusnýho králíka teda nedělala, to ať si zkoušej na někom jiným. Ty prostě asi potřebujou vidět, jak dlouho jsou dvojky schopný vydržet......?!
Už dávno jsou krásně vyvinutý............................ Ne já bych na to nervy neměla. Ale není každej jako já, takže před tebou smekám a strašně držím pěst aby si to holky už rozmyslely......!!!

Rozi no jo, dvě dutinky no to jsem zvědavá s čím přijdeš :dizzy_face:

Muchli čavec, mě stydká ještě nebolela, mě bolí ta kost nad zadkem asi pánev :grinning:

SRAZ kde to taky nevím, někdo něco navrhněte do Napu bych šla jen kdyby mělo být hezké počasí což nevím.... Vevnitř se mi to vůbec nelíbilo :sweat_smile:
Kde je jeeště nějaká hospoda?????????????????????????????????????????? Fajnová....
16. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz
Rozi manžel by chtěl někam letět, já teda kdybych někam měla jet, tak znovu do Turecka do hotelu kde jsme byli vloni, bylo tam nááááádherně :grinning:

Sarii, no bejvávalo, ještě loni v říjnu jsem měla 52 kilo a dva roky zpátky nějakých 49, ted jsem na skoro 57 při výšce kolem 160, to je špatný, kyne mi břicho a zadek :unamused:

Maju ty se drž, nechápu proč te tak trápí, už más super týden, tak už by mohli něco dělat ne??
16. čer 2009 v 15:07  • Odpověz
Hele Míšo...takový míry/ váhy jsem měla taky... takže žádný špatný, jo :wink: :wink: :wink: ?
16. čer 2009 v 15:22  • Odpověz
Sarii fakt?? na fotách co jsem se dívala, jsi jak lunt :grinning:

já jen na svou skromnou obhajobu dodávám, že to je pozůstatek Utrogestanu, díky bohu, že už se snad nevyrábí nebo jak to je :grinning:
16. čer 2009 v 15:55  • Odpověz
tak borůvkové knedlíčky jsou hotové, jen vychladnout a dát do mrazáku a já si dám rajče s mozzarelou, už jsem dlouho neměla :grinning:
16. čer 2009 v 16:03  • Odpověz
Tak jsem zpět z prochajdy, se tam vylouplo zase sluníčko a bylo nám všem teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dám trhačům najíst a koukám, od rána, že je potřeba setřít a to velice nutně protože nám sem včera trhači vlítli z venku mokrý...... ale odolávám holkyodolávám :grinning: :confounded: (zlváštní když jsem byla netěhu, tak jsem takové nutkání neměla :grinning: )

Míšo no hlavně aby místo Utrouše nevymysleli nějakej větší dryák :grinning: A teda o kynutí bych mohla napsat knížku.... :cry: :cry: :cry: No ale mám co jsem chtěla já vím, ale já kynout nechtěla jen jsem chtěla být těhu, abych měla zdravé krásné hodné miminko :grinning: :angry:
Mám strach na váhu vlízi a přijdu si, že přibírám tak kilo ob den..... :pensive:

Přemejšlím jestli mám něco obědnat špuntové, ale co......

:sweat_smile: :confused:
16. čer 2009 v 16:18  • Odpověz
ahoj všem :slight_smile: koukám tady se zase vařilo..a knedlíky s borůvkama..ňam

very tak i ode mě gratulace , mazlik pěkně povyrostl :wink:
Evi tý jo to není možný, já ti přeju aby to už na tebe přišlo a holky byly co nejdřív venku :wink:
sanu neboj kila navíc určitě vyběháš :wink:
16. čer 2009 v 16:25  • Odpověz
Sanu až budu těhotná, tak mi kynutí bude ukradený, ale já nejsem, tak mě to jaksi trápí, ale zas na druhou stranu si říkám, že má Sarii pravdu s hubnutím, třeba ted když jsem ještě víc nakynula, tak už to pro prcka nebo prcky bude moc dobré a bude všechno v pohodě
16. čer 2009 v 16:39  • Odpověz
Holky já za to nemůžu prostě já se vůůůůbec necejtím nooo :sweat_smile: Modlím se za to každou noc (dřív jsem se modlila za otěhotnění :grinning: ), aby pak šla ta kila dolů. Ale jak říkáte snad to tak bude, nebudu se cpát navíc hormonama, nebudou žádný plácací chutě, nikdo mi nebude zakazovat pohyb, pohybu bude dosti, tak snad to půjde dolů. Hmmm asi lehčí depice bo co :grinning:
Míšo já si to taky říkala, že kila nebudu řešit, ale nějak se ozvalo mé vnitřní já jako se ozejvalo vždycky když kila překročila mez.... no jo, ale dřív jsem hodila lehkou dietku a byla jsem tam kde jsem chtěla....
Aaaaa už mlčím a nerouhám se :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :wink:
16. čer 2009 v 16:45  • Odpověz
Very jo ještě k té Šilerce, před 4 rokama řekla kámošce, že UTZ není pro mimino zdravý, tak proto ho dělá 3x :sweat_smile: Ale to bylo před čtyřma rokama, tak třeba mezitím změnila tooo no strategii nebo jak bych to nazvala... nebo názor? :wink: Uvidíš, teď ho třeba fakt dělá pokaždé. Ale asi bych se na to zeptala až tam budeš, za to nic nedáš.... :wink:
16. čer 2009 v 16:47  • Odpověz
Ahoj holky,
tak nakukuju nwž začnu chystat véču..na konec jsem koupila mečouna...krevety měli jenom nevyloupaný a já prostě nejsem tak silná nátura, abych jim urvala hlavičku a vyndala střeva :stuck_out_tongue_closed_eyes: ikdyž jsou už uvařený, tak mi tohle nedělá dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak sexem výročí neoslavím, pže dneska nečekaně o den dřív dorazila mršule :angry: :angry: :angry:

Evíku, achjo..to už si v tý nemocnici dělaj srandu, že neberou ohled na ženskou a berou jí jen jako statistiku a zrovna ted se jim hodí tyhle čísla, tak tě nechaj tak dlouho po kupě :unamused: chápu tvojí náladu, měla jsem tejnou a to jsem neměla 2 špunty v bříšku :confounded:

sanu, kila lezou nahoru nooo a po porodu polezou zas rychle dolů...uvidíš :wink:
16. čer 2009 v 17:05  • Odpověz
rozi, týýýjo, prej 2 šmouhy :grinning: :grinning: :grinning: ty seš dobrá..gratuluju ke dvojčátkům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. čer 2009 v 17:06  • Odpověz
Tak koukám, že se tady řeší kila - holky, neblbněte, je to tak, jak to má být - zvlášť v těhotenství, Sanusko... Já tedy přiznávám, že se skvělě vyčistím vždycky po třešních, takže poslední tři týdny, co jsem doma, jsem nepřibrala ani deko... anebo je to tím, že to neřeším? :slight_smile:
Ale před otěhotněním, to souhlasím, to by měla být váha "normální", aby se člověk cítil dobře...

Tak a jdem do té hospůdky s kamarády... dnes už potřetí se chystám do hospody... no, i na mě dojde a bude po žížalkách a po hospůdkách :grinning: Večer kouknu
16. čer 2009 v 17:07  • Odpověz
Ňam mečoun toho jsme si Luci dávali na Zakynthosu i na Krétě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A ještě maj luxusní ten jejich řeckej salát, to jsem mohla pořád a hlavně to bohatě stačilo k tomu ten jejich chleba hmmmm. Jo a taky kalamáry měli luxusní - i tam v tom "bufáčku" u hotelu je přímo u bazénku :wink:

Tak jsem vytřela, ale jen obývák a kuchyň s chodbou na ostatní jsem se vykvajzlla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :rolling_eyes:

A už se do večera nehnu.
16. čer 2009 v 17:10  • Odpověz
hmhmhm, řeckej salát taky můžu :dizzy_face: to ten jejich je určo 100x lepší než tady :dizzy_face:
16. čer 2009 v 17:11  • Odpověz
Luci maj luxusňáckej, paprika rajčata okurek cibulka tmavé olivy (zelené jsme nikde nedostali asi jsou levnější bo co) kusanec fety, polité oliv olejem a posypané bazalkou bo čím už nevím. Zelenina má chuť ne jak tady ty uměliny.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
16. čer 2009 v 17:18  • Odpověz
sanu, no tak to už se na něj těším..kalamáry taky miluju :dizzy_face: jsem zvědavá jakej bude ten mečoun..jednou jsme si ho dávali v restauraci a byl mňamozní :dizzy_face: uvidíme, uvidíme, uvidíme :sweat_smile:
16. čer 2009 v 17:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.