• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dani to já se cítím dobře, spokojeně, ale horší je to s oblečením :grinning:
16. čer 2009 v 17:47  • Odpověz
Oooou Špuntová se ozvala, jednou se mi udělal výkop na břiše no toť vše, nesmím být nenažranec :grinning:

Luci kam ten srazík?????
16. čer 2009 v 17:55  • Odpověz
sanu, mě je to fakt jedno..kolik nás bude?? počasí ani nevím, jaká má být :confused:
16. čer 2009 v 17:57  • Odpověz
16. čer 2009 v 18:00  • Odpověz
Luci já taky pořádně nevím, Maruška, já, ty, Gabča(?), Rozinka, Sari, Beryk(?), a dál???????????????????????????

Snaho to jsi happy co?! :slight_smile:
16. čer 2009 v 18:06  • Odpověz
16. čer 2009 v 18:23  • Odpověz
Artík má krásný prťata :dizzy_face: a ani nevypadaj nějak extra hubeně..Mikulášek má i pěkný tvářičky :dizzy_face: :dizzy_face:

sanu, tak uvidíme v neděli, jaký budou hlásit počasí, ne? nebude nás nějak extra moc, tak by neměl být problém :confused: nebo co myslíš?
16. čer 2009 v 18:30  • Odpověz
aaaaa koukám jsem přišla akorát na fotečky :grinning:

krásná miminka, bobánci malý, jsou k pomuchlání, tak at jsou všichni v pořádku a zdraví :wink: :grinning:
16. čer 2009 v 18:30  • Odpověz
Mikulda i Ami jsou krásný :dizzy_face: A teda jako úplní drobečkové nevypadaj, kor Mikulda :dizzy_face: Jsem zvědavá na kočislavy od Maju :sweat_smile:

Luci no zase jde o holky aby to stihly zaregistrovat co....? :sweat_smile: Jinak já kklidně do neděle počkám mě je to fučik, jde o ostatní,

Tak S R A Z I L K Y jukněte v neděli večer nebo v po ráno rozhodnem místo dle počasí :wink:
16. čer 2009 v 18:40  • Odpověz
Kde jste kdo?

Budu tohle potřebovat, ta se mi docela líbí a jelikož jednu budem muset mít v ložnici, tak abych nemusela lítat nahoru a dolu, tak jednu do obýváku že jo. A takovou nebo normální?????? Jako klasickou dřevěnou....???
http://www.slune-cz.cz/cestovni-postylka-hauck-dream-n-care-89x51-cm-zoo-beige/
16. čer 2009 v 18:52  • Odpověz
tak já jdu dělat véču, pro dnešek se loučím :slight_smile:

sanu, my cestovní postýlku máme a docela využíváme :wink:
16. čer 2009 v 19:04  • Odpověz
Luci tak si to dneska užijte a ať je Swordfish takovej jak si představuješ :wink:
16. čer 2009 v 19:06  • Odpověz
Jůůůů... Artepky druhorození :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ... Vypadají pěkně, ale jsou to drobínci...
16. čer 2009 v 19:39  • Odpověz
Ahoj Dančo omlovám se, ale psala jsem asi pro změnu tvé kolegyni tak jí to kdyžtak vysvětli.

Jinak dobré zprávy nenesu. Plod byl bez srdeční akce a odpovídal asi 8tt a jelikož jsem ráno snídala tak jdu zítra na revizi. :frowning2:
16. čer 2009 v 19:41  • Odpověz
Dabli co????? :astonished: A kolik tt jsi nebo měla být....?? To už není šance? Nebo srdeční akce už byla.... a teď není? :frowning2:
16. čer 2009 v 19:45  • Odpověz
Sanu dnes jsem měla být 11tt a před tím měsícem srdíčko bilo a dnes nic. Šilhánek to prohlédl ze všech směrů a nic nenašel co by vypadalo reálně dobře
16. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
Ach jo Dabli, to je mi líto :frowning2: Máte mrazáčky?
16. čer 2009 v 19:49  • Odpověz
nene mám pauzu do září a do konce roku to zkusit bez doktorů a pak kdyžtak od začátku.
16. čer 2009 v 19:51  • Odpověz
Dabli tak třeba budeš mezi těma šťastnejma a zadaří se doma..... :wink:
16. čer 2009 v 19:53  • Odpověz
tak to jsou mi novinky :frowning2:

Dabli, strašně moc mě to mrzí, normálně u toho tady bulím :cry: a musím říct, že člověka vždycky něco zaskočí, takže já teď vím, že příští KO bude za trest :frowning2:

Artepce gratuluji ke krásným miminkům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , jsou krásný a vůbec nevypadají drobounký, ale fotky zkreslují, vzpomínám na Karličku jaký to byl drobínek ve skutečnosti :dizzy_face:
16. čer 2009 v 19:54  • Odpověz
kéž by :slight_smile:
16. čer 2009 v 19:55  • Odpověz
Dabli, musí se zadařit, si z tebe nemůže osud dělat pořád dobrý den" :unamused: :frowning2: , moc vám přeju, aby jste už v září nikam nemuseli :slight_smile:
16. čer 2009 v 19:57  • Odpověz
Very - neboj, nesmíš si to připouštět. Dobře to dopadne
16. čer 2009 v 19:58  • Odpověz
No to já Dabli přeju, aby v září musela k dr, ale kvůli pozitivnímu testu.... :wink: A v lednu aby nikam nemuseli... :sunglasses: :wink:
16. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
jééé, já jsem to blbě přečetla, ale i tak vám přeju ať se klidně zadaří dřív, je to někdy mnohem lepší než nějaký čekání :wink: a samo k dr. jedině s pozitivním testem :slight_smile: jak píše Sanu

Sanu, jinak mě to mamka taky říkala, že ji dělala Šillerová UZ málo, ale já se jen tak nedám a stejně bych se objednala i k tomu vašemu prof.Eliášovi :wink:
16. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
Holky děkuju, moc mi to pomáhá. Jdeme si s manžou dát červený s colou, protože od zítra budu mít antibiotika. Hrozně to bolí a obdivuju Míšu, že to tak rychle zvládla.
16. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
Holky a dneska tohle téma bude i v ordinaci, si snad pro lepší náladu pustím Slunce, seno.... :pensive:
Dabli, dobrý nápad cola s vínem :wink:
16. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
dabli-je mi to luto! viem presne, ako sa citis...nase mimco to skoncilo v 14 tt.....a na kontrolu som isla v 16 tt, hrozny pocit, ked Ti povedia, ze srdicko netluce........ale my to predsa zvladneme!!!!!!!

Budeme bojovat spolu dalej, vsak? drz sa, posielam Ti vela sily!!!!! :slight_smile:
16. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
jojo kéž bych se probudila a byl to jen hloupý sen, ale není. Rozhodli jsme se, že pojedeme k moři teda jestli se budu moc koupat. Už ať jsem zítra doma
16. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
Dabli drž se, moc mě to mrzí, mám uplně slzy v očích, já doufala, že jsem tu smulu vybrala za všechny
16. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.