• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahojda tak jen nakukuju mám mocinky práce nějak nestíhám. :unamused: Arti gratulka k mimískům tý jo a páreček to je skvělý :slight_smile: Snaho taky gratulka :slight_smile: Culinka tak at je štítná žláza o.k. :slight_smile: majerovi teda at už to máte za sebou no ten přístup některých dr.je opravdu .. :wink: dábli no to teda jsou šoky holka drž se a věř,že bude líp.Na histologii to posílají a výsledky by Ti měli přijít domů. :slight_smile:
16. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
Dabli... čtu to a je mi z toho smutno :frowning2: ... Jak píše Danča, revize je pod narkózou, trvá to chvilku. (Já to mám taky za sebou, byla jsem v 9. tt. Od té chvíle jsem se v dalším těhu bála každé kontroly, UZ.) A hystolka se dělá, jak psala Danuš. Dabli, běž chrupat... zítra na tebe myslíme.
16. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
Sanu... :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: Co to radíš Luuc??? Prej skočit do sprchy :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :grinning:

Gabi... si s Důšou užívejte taťuldy :wink:

Už dávno odbila moje hodinka, jdu padnout do komatu... zase zííííííítra :dizzy_face:
16. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
very trochu mě bolí břicho jako vždy a taky v krku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dabli zítra na tebe budu moc myslet a hodně sil..
luci jsi teda šikovná :wink:
16. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
šári už nám zas odjel :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ve tři v noci přijel a odpoledne zase odjel :frowning2:
16. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
Sari sestro milosrdná :grinning: , ži ši, tady člověk jednou dá radu no spíš malej tip, po sto letech a hned ho sprdnou, Luci tak do sprchy neskákejte no :grinning:

Jen jsem trošku nakoukla jak jsem šla kolem.

Ještě něco malilinko pošlu dolů aaaaaaaaa jdu čekat na mangela :sunglasses:

Čaaaaaaaaaaaaaaaaau
16. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz
Dobré ránko,

tak jsme si výročí užili :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ani jsme nepotřebovali sanusky doporučení :sweat_smile: pustili jsme si svatební klip a zavzpomínali :dizzy_face:to je hrozný 3 roky a co se toho kolem změnilo :confused: :pensive:

Kolem 9. jedem do HK, potřebuju nakoupit ještě něco na dovču a pak jedem zase do zítra k našim..manža má golf...ale má být hezky, tak snad zase využijem bazén :dizzy_face:
17. čer 2009 v 06:59  • Odpověz
dabli teda ja mam chut tomu osudu nakopat prdel - to je normalni tyrani lidi! Moc drzim palce - v kolik jdes, ja jdu k Silhanovi v 10:45, tak bych Ti prinesla neco na povzbuzeni
17. čer 2009 v 07:48  • Odpověz
Dobré ráno kočky,

dneska moc myslím na Dabli, ať ji to všechno dobře dopadne. :wink: :slight_smile: a brzy se zadaří přirozeně.

Užijte si sluníčka :dizzy_face:
17. čer 2009 v 07:50  • Odpověz
Ahoj všichni...

myslím na Dabli...

Já už vrtím druhou várku... jdu ven, bude krásně!!! Teda jdeme ven... :dizzy_face:
17. čer 2009 v 08:09  • Odpověz
ahojky všichni

dáblíku ted jsem to dočetla, moc mě to mrzí,ale věř, že se to podaří později a mímísek bude, vím, ted to bolí a držím pěstičky at to rychle přejde a je ti zase dobře :slight_smile:

šári vypadá to dneska na hezký den, snad se nám vydaří to vítání občánků. . .

verýsku a jak ty co mimísek vše ok?

lucíku kampak jedete na dovču? Taky bych někam jela,ale tento rok to bohužel nevyjde, Verunka je ještě malá, tak budeme jezdit jen na výlety na celý den. ..a moře snad až za rok či dva
taky budeme mít s manžou 7.7 výročí 2 roky, to to letí vid, ten čas jak blázen utíká a verunce jsou zítra 3 měsíce..

už je to s ní sranda, už hystericky nebrečí, trochu se zabaví´a i ten režim je krásný, včera mi usnula v 20 hod a stávali jsme až v 7:30 :grinning: :grinning:
17. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Už jsem byla na nákupu a něco doma udělala, dnes mě totiž vzbudili sekačkou na trávu už před osmou :unamused:

Myslím na Dabli, jak na tom je... je to na palici...

Dnes mám jen plavání, od desíti, jinak budu nakukovat, co je tu nového. Přeju všem krásný sluníčkový den - tady je docela teplo, tak snad to vydrží. :wink:
17. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
Jaji, tři měsíce??? To tedy koukám, jak to letí.... :wink:
17. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
Ahoj

Jdu dočíst
17. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
Zdravím děvčata.
Dabli, moc mě to mrzí. :cry:

Jinak holky, jak je to s předporodníma kurzama? Od kdy se tam hlásí? A kdy se vlastně chodí na tu cukrovku?

A Evča se dneska ráno nenahlásila, že by už jeli? :confused:
17. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
Tak dneska to moc práce nedalo...

Na Dabli mylsím taky, snad to má holka už za sebou...

SRAZ:
Holky co třeba v Afi????????????????? Kdyby bylo hnusně, tak můžem dovnitř a když bude hezky, tak se dá taky sedět venku....?????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: Krásně se tam zaparkuje......
Myslím v té pizerii.

Dneska nevím jak budu, vezu trhače na stříhání, pak k mamce, potom na novej lak na ručky a pak ke kámošům vymyslet u grilování (jestli u toho nezmrznem) ten zátah na pátek........

Snad bude přijatelné počasí, aby jste si ho mohli všichni pěkně užít, zatím pa, nějak nakouknu.
17. čer 2009 v 10:08  • Odpověz
Jinak holky, dneska se mi zdálo, že jsem rodila přirozeně a byla to brnkačka. :grinning: NO, kdyby to tak byla pravda. :sweat_smile:
17. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
Muchli čavec

Evča se nehlásí pravidelně ráno a kdyby něco, tak někomu určo písne.... :wink:

Předporodní kurz netuším, půjdeš???? Mě se tam moc nechce kor samotné :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Na cukrovku ještě ne, protože příště až půjdu na KO to je 13.7., tak to budem domlouvat, takže ještě je čas, to on ti to řekne dr na přiští poradně :wink:

A už fakt mizím pa
17. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
ahoj zdravím už mi je líp, dnes myslím na Dabli ať to všechno zvládne je to fakt nespravedlivý..

Dani koukám dyk ty už to máš taky za pár :wink:
17. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
Muchli jsi mi připomněla,

se mi zdálo, že mi začalo téct to mlezivo nebo jak se to nazývá a já nevěděla jeslti mám koupit obyč ty věci do podprdy - měla jsem strach, aby mi to neproteklo - nebo jeslti od Chiko jak maj na druhé straně igelit, tak neprotečou, ale jsou dražší :grinning: :grinning: (když jsme u toho, může se to stát během těhu, že to začne "téct"???)
No a pak o pavučinách a pavoucích.

Tak ppaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
17. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
Venku je bájo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jaji... užijte si vítání... tuším, že v HK se vítá v divadle... je to tak? A čekáme na fotky, že jo, holky???

Muchli... OGTT- test na cukrovku se dělá od 24.- 27. tt. , ale tuším, že Danča byla nějak dýl... A předporodní kurzy? Hlavně to je všude jinak... taky nevím, jak přes prázdniny...Ale máš nejvyšší čas to obvolat :wink:

Sanu... jepťule ve mně není ani náhodou :wink: :wink: :wink:
17. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
ahojík všem...

včera jsem se sem nedostala..

Dabli to mě moc mrzí :frowning2:

Sari proč ti nechtěli prolatit předporodní kurz?

jinak Evíku,co k tomu říct, fakultka v HK mi připadá že perlí teda fakt že jo....drž se....
17. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
Holky, Afi mám kousek to bych se zašla na vás i podívat, pokud budeme mít obídek taky ve 12 :slight_smile: , to by bylo super :wink:

jinak mi je dneska nějak divně, ani jíst mi nechutná :unamused:

Muchli, Sanu dobrý sny :grinning:
17. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
Sanu, já právě vůbec s tím předporodním kurzem nevím. Ale jakožto prvorodičky bychom do toho asi měly jít. No, asi se na kontrole na to budu muset zeptat doktorky. No, to abych si už pomalu začala psát papírek, protože těch dotazů už je nějako víc. :grinning:
17. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
jinak Vašík se dneska kroutí jak paragraf, prdíky :unamused:

večer mi psala Arti, tak předávám:

Zrovna vstávám na odstříkávání mléka, je to dřina....vše je ok, děti jsou zdravé a krásné....Mikulda už jí ze stříkačky, Amálka má zatím sondu do žaludku ale jsou fit, pořád chrupčí. Zítra se zeptám, kdy půjdu domů, děti tu budou 3-4 týdny, budu se sem k nim vracet až nebudou na intermed. oddělení. pa
17. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
Sari ještě krvácíš?
17. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
Ahoj Zofi. Prosím tě, pomohly ti ty předporodní kurzy u samotného porodu? Já si nějak neumím představit, co se tam všechno probírá. :sweat_smile:
17. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
Muchli, upřímně moc ne...pač ta bolest mi "vymývala" mozek, hlavně pak ke konci...a hlavně ti tam řeknou jak jsou všichni milí a ze vším ti vyjdou vstříc, ale bohužel realita je jiná, asi odpovídající frmolu daného dne....
17. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
Žofi... už nekrvácím... přešlo mi to ve světlej výtok, tak se jdu v pátek "sanusku" ukázat Dr. :grinning:, pro sichr... :wink:. A s tou ZP... Na dokladu o kurzu jsem měla 2 měsíce starý datum... Ale včera to (po úpravě datumu :wink:) vzaly... Takže o.k.

Very... ani jíst mi nechutná, ani spát mi nechutná... to bylo v nějaký pohádce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tý, jo... Artepku pustí domů :astonished: ??? To bude mít na budku, tam dojíždět na krmendu... za chvíli začne kojit. A počítám, že tam tak 3 týdny pobudou, než se vykrmí...
17. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
takže datum byl problém jO?
17. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.