• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahoj holky tak v noci jsem usnula kolem půl druhé. Stavili se u nás naši a přinesli mi kytičku ať si z toho nic nedělám, hrozně mě to uklidnilo. Než jsem usnula tak jsem brečela. V šest jsme stávali a když jsem se podívala do zrcadla začala jsem brečet znova. Po cestě do Hk jsem si připadala jako bych vezla své dítě na popravu, i když už bylo mrtvé. Takovou beznaděj nepřeju nikomu. Při čekání mě manža rozesmíval hloupostmi a já jsem mu hrozně vděčná, ani pro něj to nebylo lehké. Šla jsem celkem rychle na sál a byla jsem ráda, že to dělal Šilhan. Po narkóze mi bylo dobře jen hrozná bolest v podbřišku. Sestřička byla moc milá a píchla mi ibubrofen. Řekla mi, že ve stejném týdnu prodělala to samé a že nezbývá než věřit.(věděla jsem to od dokyho)Manža si mě vyzvedl a jeli jsme do OBI si udělat radost koupi zatahovací dveře, barvu a ......Pak oběd ve Felicitě. Pořád to dost bolí a bude, ale spadl mi kámen ze srdce, že je to za mnou.
17. čer 2009 v 16:01  • Odpověz
dabli jsi moc statecna holka, zvladla jsi to skvele. Uzivejte si s manzelem jeden druheho, chodte na prochazky, vyrazte na dovcu. Jak se budes citit lip, vse se bude i pekne hojit. Dulezite je, ze otehotnet dokazes - miminka se urcite dockas, a bude zdrave :wink:
17. čer 2009 v 16:28  • Odpověz
jo jo Dabli jsi statečná.....

Woblu tobě drtím pěsičky...

Evíkovi jsem písla sms, jako podporu....

fakultka je opravdu teďka nějaká přetížená, já byla 16. porod, ale to už jsem tu psala a dozvěděla jsem se že ta moje dr. na příjmu mělla migrénu a proto přišel dr. Baudyš, nebyla ničeho schopná...atd atd...no nic, nemá cenu to rozebírat, Evík podle mě udělala dobře....

a co Danča, ta se nám stále drží....

holky jsem si před chvílí dáchla a se mi tak ulevilo, si neumíte ani představit... :slight_smile:
17. čer 2009 v 16:42  • Odpověz
Maru tak hurá začala jsi :slight_smile:

Dabli, tak ať to co nejrychlejc přebolí a mohlo začít snaženíčko.... už víte kam na dovču???

Zofi, tak fajn, že tě nechá Váša aspoň někdy zdřímnout, jak není člověk odpočatej, tak to je pak ještě horší.... jako že se blbě funguje viď :unamused:

Sari a kampak že jsi to chodila??????????????????????????? Tak prachy no, stejně nikam nechodím, tak bych to rozfofrovala na kurzu :grinning:

Já si hodím chvilkovej relax, pak překoupnu kebul a frčíme na grilovačku, už mám hlad jak vlk.

Zatím paaaaaaaaaaaaaaaa
17. čer 2009 v 17:31  • Odpověz
Dabli jsi šikula jak jsi to zvládla a hlavní je, že je manžel při tobě a utěšítě, to je taky důležitý.A klidně si pobreč ono se pak trochu uleví..

žofi Vašíček je hodnej viď mě se tak líbí hlavně jakej je to chlapák :dizzy_face: :dizzy_face: je hodnej, že tě taky nechá nabrat dech :wink:

woblu já jsem manžela vyhnala za dveře tak ještě moje foliky neviděl. :grinning: Doktor koukal, že jsem ho vystčila nechápal proč..
17. čer 2009 v 18:15  • Odpověz
Tak zase nakukuju :wink:

Holky- díky moc všem, že jste mě v tom rozhodnutí podpořily- moc si toho vážím a pomohlo to :dizzy_face: :dizzy_face: ..

Samozřejmě ty problémy, které jsme měli v HK nejsou žádná tragédie, ale pravda tohle rozhodnutí nebylo jen tak..Takže ještě jednou díky- doslova jste mě nakoply optimismem..a kdyby nic jiného, tak s ním jde všechno lepšejc :slight_smile: :wink:

Woblu- tak super- aspoň manža vidí, jaká jseš "supersamice"- technicky- netechnicky.. :wink: :grinning:

Sanu- výbavičkovej drakouš :sunglasses: :grinning:

Sarii- z té mateřské "neparády"bych si nedělala hlavu- sestřenka ho měla přes obličej odmalinka a do puberty byl pryč- u Vás to bude určo ještě dřív :wink: :slight_smile:
17. čer 2009 v 18:23  • Odpověz
Jsme doma, projeli jsme se po horách, bylo tam krásně :slight_smile: A naučila jsem manžílka dávat fotky tady na koni do alba, takže až bude Anežka na světě, tak sem fotky dá :wink: a napíše Vám, že tu jsou.

Woblud, jak už jsem psala, držím palce. :wink:

Sari, ale Tvoje porodní asistentka je zas pro většinu holek blíž a dostupnější než ty Třebechovice. :wink: Takže holčiny, směle do kurzů :slight_smile:

Dabli, zvládla si to dobře :wink: Držím moc palce dál a jak jsem Ti psala, věřím a nepochybuju, že se dočkáte... :wink:
17. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
Holky děkuji. Všude v televizi jsou potraty to je jak naschvál. Jinak jsme vymalovali okrově stěnu v obýváku, přestěhovali nábytek a zítra zatahovací dveře.
Je mi do brečení, ale doufám, že to časem přejde. Na neschopence jsem domluvená se svým gynekologem, že až budu chtít tak to ukončíme a klidně až 23.7 kdy jdu k němu na kontrolu. Do Hk jedu 3.7. Jinak beru antibiotika pro jistotu. :cry:
17. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
Dabli tak vy takhle makáte :confused: hele klidně breč fak to pomůže, vlastní zkušenost já jsem to v sobě potlačila a byla za tvrďáka fakt když jsem šla domů z nem nekápla mi ani slza, spíš ve mě zbyla zloba a vztek no a pak asi za 2 měsíce mě to zbouralo a půl roku jsem se z toho dostávala pomocí psychologa :unamused: Aspoň tě hned pustili domů a máš se ke komu přitulit. :wink: A určitě bude líp uvidíš, podívej já jsem si myslela že prostě mít dítě nedokážu a hele vyšlo to :wink: :wink: mám kluka sice mě občas zlobí a je to lump, ale každou si to štěstí a najde miminko mít bude :wink: :wink: uvidíš i ty :wink: a já ti moc fandím :wink:
17. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
Jsem tu... s novou hlavou, je mi hnedka líp :wink: Manža hlídal, krmil... no, tuším, že do toho dal všechno :grinning: .

Dabli... odpočívej, plánuj dovolenou a uvidíš, bude líp.

Sanu... to cvíčo je ve fitstudiu u Hanďi Daškové ... u sportovního gymplu http://fitstudiohd.sweb.cz/ , chodila jsem v pátek od 9 hodin... vede to PA Květa Vitvarová.
17. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
holky tak si představte že to ivf budu asi muset odložit na září páč se budu muset dva týdy starat o dvě prsata a 15 kachen + králíci a ostatní drůbeš :unamused: Všichni si jedou na dovču na 14 dní a jediná já jedu v červenci tak to padlo na mě.Jo a vloni jsem to odprdla taky kydat bobky a tahat beliky kvežíznivým prasatům, no už se na to připravuju.A nemůžu to nějak rozdejchat, když si vpomenu, že vloni byl jeden vepř tak mi dal celkem zabrat a nedej bože kdyby pošla ňáký káče jak to pak budu vysvětlovat :sweat_smile:
17. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
Gabi... to si děláš pr.el??? Kvůli cizímu zvířectvu odložíte IVF??? Ať si koukaj sehnat jinou námezní sílu, bo koukaj zrušit dovku :angry: :angry: :angry: !!!
17. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
Šári já nevím proč na mě v rodině nikdo nebere a nebral ohledy.Jen ten můj taťka..jo a mě psa z nich nikdo nepohlídá a to jedem na týden :angry: tak ho vezem ke tchýni za Chlumec.
17. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
Neuvěřitelný... já bych nikomu vola nedělala... Jsi jak za groš kudla a chtějí po tobě toto???
17. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
Ty jo Gabčo :astonished: asi by sis měla přece jen dupnout :pensive:

holky, takhle mě právě manžel týral http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2907680&vReferer=
celou dobu (i během přípravy) jsem usilovně brečela a teď mám chuť do něčeho praštit - ale píchnul to dobře, jen ke konci to bolelo, protože trochu povytáhl jehlu
tak jsem si to nechala vyfotit, že to jednou budu ukazovat dětem :rolling_eyes: :wink: :slight_smile:
17. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
ty woblu to je jak v drog doupěti :grinning: :grinning: no nevím jestli by mi to ten můj ďobnul si myslím, že by ho to položilo :sweat_smile:
17. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
Woblu... manža je šikovnej, kór, když se trefil :grinning: :wink: :slight_smile: . Mě manža taky píchal, a já se vždycky děsně bála...
17. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
Za dnešek spoře příspěvků... to bude asi tím teplem...
Dani, Evi... chtělo by to zvednout sledovanost... což takhle střihnout porod :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
Do třetice...
přeju dobrou noc, hezké sny... zase zítra.
Stejně je fajn, že jsme tady...
17. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
Woblu-tfuj tfuj tfuj na IUI :wink: a výsledky
Maju-drž se brouku.
17. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
Dabli-moc mě to mrzí,vůbec nevím, co ti na to napsat, snad jen, že ta dovča je fajn, hýčkej se a nech se hýčkat, beruško.
17. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz
Gabi, pobavilo mě slovo "prsata", jinak ohledně dovolené a krmení nezávidím, ale nepomůžu...

Woblud, to je manža? V té plynové masce?? :grinning: :grinning: Krásný, fakt bomba fotka :grinning:

Sari, já mám ještě čas - minimálně do neděle, kdy se otevírá místní porodnice po malování. A řádný termín mám od úterý, takže zatím se nikam neženu :grinning: :grinning: I když, tchyňka mě dnes trochu vystrašila, že prý vypadám jinak, jestli se to nechystá.... a manžel mě uklidnil, že vypadám normálně, že se nechystá nic. Takže tak. Dokud se tchyni nezdá, že rodím (myslím fakt ve snu), tak jsem v klidu, ona to takhle umí určit, jeden den sen a do dvou dnů to je.... No, jdu taky spát. Ráno kouknu. :wink:
17. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz
dobrou rychn. :wink:
17. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz
Gabi- a to jako už je jasný, že musíš hlídat a nebo to můžeš odřeknout? Vykašli se na to a věnuj se sobě, brouku.
17. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz
holky já zas žehlím a mám toho parádní kupu se s tím budu crcat nejmíň do půlnoci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

To zvěrstvo mají rodiče a jedno prse :grinning: :sweat_smile: je prý sestry taťka jí ho vykrmuje páč jsou chudáci nebo se spíš tak tváří.Jinak o tom že chodím do sanusu ví jen taťka no znáte pak ty řeči kolem no tak lepší když to ví co nejmíň lidí.Doufám, že to nějak vyřeší :frowning2: Pže spíš budu potřebovat pomoc já, manžel šetří týden dovči pro mě, aby mi tu pak pomohl a na zvěrstvo mu ji pak už nedají což nikdo nechápe.. no holky jsem to takovej blbej dobrák a dycky na to doplatím a nikdy se neponaučím. :unamused:
17. čer 2009 ve 22:56  • Odpověz
no dnes jsem si tu vylila nervy co mě hlodaj a jdu na to prádlo. Tak zatím všem dobrou a zítra myslím na Evču jak dopadne v Kolíně, držím pěsti ať co nejlíp :wink:
17. čer 2009 ve 22:59  • Odpověz
Dobrou noc, holčičky.
17. čer 2009 ve 23:26  • Odpověz
Čau čau čau,

tak jsme se vrátili, naplácaná jsem vším možným, ale bylo to dobré. I když teď večer už docela kosa...

Dabli jak píše Gab, jen si pobreč to uvolníš ten nahromaděnej stres....... a co ta dovča???? Jsi to asi přehlídla...

Sari ahaaaaaaaaaaaa, no jo když mě se samotné neche :sweat_smile: A ptaj se tě pak v porodnici jestli jsi něcoc takového podnikla...??????

Maju já nakupovací drak bo co? :sweat_smile: No neřekla bych, mám dohromady 3 věci, kočík, fusak a zavinovačku do vajička, ale to jim ještě musí přijít na sklad.....

Gab já bych jim dala aspoň minimálně najevo, že by se taky mohl sem tam postarat někdo jinej nebo si domluvit dovču jinak.... To by mě rozčilovalo... :angry: Mě přijde, že ty pořád jen někde makáš, makáš, makáš a pak zase jen makáš :confounded:

No pro dnešek se loučím, zítra se nějak nahlásím pa a brou.
17. čer 2009 ve 23:29  • Odpověz
KUKám...

Dani... ajóó, tak až v neděli po malování :wink: ... S tou tchýňkou jsem zvědavá! Až bude mít sen, tak nahlaš :wink: ...

Sanu... 3 věci ze 100 je málo, přidej na tempu :wink: a házej nám sem odkazy... Ať ti do toho můžeme kafrat :grinning: ... Hele, v porodce jim je to šumák, jestli jsi kurz absolvovala nebo ne, ale je to fajn pro sebe samou... vážně se můžeš zeptat na cokoli a navíc je to PA, tak ví, jak to v které nemocnici chodí a poradí. Já s ní byla nadmíru spokojená. Fakt doporučuju...

Gabi...a navíc, příští týden se uvidí... budeš testovat, ne? Tak kéž by to klaplo :dizzy_face: ... by vaši a ségra měli po žížalkách :wink: :wink: :wink:

Evi... Ko-líne Ko-lí-ne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...
18. čer 2009 ve 02:33  • Odpověz
Dobré ráno :wink:
Za chvíli jdu na monitor a pak ke kámošce na kafe. Písnu později.
Dnes myslím na Evíka, určitě něco rozumného dohodnou :slight_smile:

Přeju krásný den všem, vypadá to sluníčkově :dizzy_face:
18. čer 2009 v 08:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.