• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Hezké dobré kočky :slight_smile:

Tak dnes mě sluníčko vytáhlo z postele dříve a už sem nakukuju :wink: ..Do Kolína jsme objednaní na jedenáctou, takže je ještě časík..
Sarii- jak jsem přečetla Ko-líne,Kolíne- jsem se musela chechtat- sdce Fr. Kmocha by zaplesalo :grinning:

Sanu- všask jsem to nemyslela množstvím- ale právě to- jak každou tu jednotlivou věc konzultuješ a přemýšlíš o ní "zprava- zleva" :sunglasses: :wink: - až budeš pořizovat x tou věc, tak to bude jinej hukot :grinning:

Jinak děvčata- se mi dnes zdálo pro změnu ne, že rodím, ale že se vdávám...Asi za Petra, pže kdyby to byl někdo jiný- to bych si pamatovala :grinning: :grinning: ..No, pěkný, pěkný..chtěla jsem na šaty nějaké třpytky (já- a třpytky- teď se tomu řehtám), nikde je neměli, tak jsem nakonec někde koupila to stříkaný jmelí, jak se prodává na Vánoce a začla si tím pomazávat šaty..Jenže, jak se setřela ze jmelí ta zaltá barva, už jsem si to pak šudlala jen tou zelenou větvičkou a měla od ní na těch šatech šmouhy příslušné barvy...Pak jsem se tajně plížila do nějaké půjčovny, že si je tam nenápadně vyměním za čisté.. :grinning: :grinning: ...Ano, ano, máte pravdu- už mi opravdu hrabe.. :sunglasses: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 08:19  • Odpověz
Jo a Gab- na celé příbuzenstvo se vyprdni- to je přeci úplně fuk, že neví o IVF..Přeci neznamená, že když tou dobou zrovna nebudeš mimo republiku, že jsi automaticky k dispozici... :angry: ..Máš taky své plány atd- a jaké jsou povahy, je jen a jen tvoje věc, tak co by ses komu zpovídala. Chápu, že příbuzným se odmítá hůře, ale tím spíš, že už si jim tuhle "službičku" jednou prokázala, bys to mohla mít "odbyté" a oni si můžou najít s odpuštěním jiného "blbce"....Vím, jak to cítíš, sama jsem byla x krát v podobné situaci, ale člověk se musí naučit říkat i NE, aby ho okolí respektovalo....A to nemluvím o tom, žes na to období neměla v plánu žádnou zahálku....Hlavu vzhůru- ať si říká kdo chce, co chce- na honění pašíků, ať si najdou někoho jiného :wink: :slight_smile:
18. čer 2009 v 08:43  • Odpověz
Dani- ať je monitor O.K: a ke kávičce dobré chuti :slight_smile: :wink:
18. čer 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahojda tak jsem pěkně naštvaná na ten po......... osud. Psala jsem včera té paní co se mnou ležela na transferu, jak jsem dopadla a dnes jsme si volali. Tak ona šla na revizi asi v 6tt. Prostě mazec tak nevím co si mám myslet. Řekla jsem ať k nám zavítá, že se tu dost dozví.

Jinak já a dovča? K moři nejedeme, neboť se nebudu moc jěště koupat. Pojdeme do těch Karlových Varů, i když bez bříška.

pomalu to ze mě padá. Občas si pobrečím, ale jde to musí to jít :wink:
18. čer 2009 v 08:55  • Odpověz
Dobré ránko,

vypadá to zase na krásný den :dizzy_face: tak za chvilku půjdem na zahradu :dizzy_face:

Evi, vyřešila jsi to skvěle :wink: jednala bych asi stejně :wink: Tak at v Kolíně dobře pořídíš :wink:

Já jenom teda zírám jak se ten HK za 2 roky změnil...ještě když jsem rodila já, tak se dělalo všechno pro rodičku a ted jsou to jen čísla :angry:

Dani, držím pěsti na monitor :wink:

Dabli, seš statečná holka :wink:
18. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
Dobré...

Dabli, jo s takovým osudem je nás hejno :unamused: ... Hele, léto je dlouhý, moříčko nebo nějaké termály stihnete a navíc ti to i pomůže... tak o tom uvažuj. Teď bys stejně nemohla jet, pač jsi na PN, ne? Mmch, já asi otěhotněla v době, kdy jsme byli na dovolený na Slovači a zavítali do termálů, kde je údajně nejléčivější voda ve střední Evropě :wink: :wink: :wink:
18. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
zdravím všechny
dábli jsi statečná, moc mě to mrzí,ale musíš jít dál a věřit :slight_smile:)

včera jsme byli na tom vítání občánků v hk všem z hk doporučuje je to hezké krátké, Verunka to zvládla i foceníčko,ani nebrečela jen trošičku ke konci ale ne na tom podii to jsem ráda a včera se nám poprvé a hned několikrát přetočila na bříško v postýlce je to holka šikovná..

zdravím lucíka, dneska bude moc hezky alespon podle předpovědi tak si to na zahradě užijte :grinning:

a jak žofík a Vašík?? a co šári a márinka???
určitě vše kočky zvládají, to odstříkání mlíka není nic moc , vím to od švagrové,ale ta už z důvodu velkých migrén přestává a klučík jde na UM
18. čer 2009 v 09:38  • Odpověz
Čus Jaji...

Přihoď nám foto té velké slávy :wink: :wink: :wink: .
Zkoušíme jen kojit... jde to, dokrmuju jen občas... Budí se po 4 hodinách, takže pohoda jazz :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. čer 2009 v 09:42  • Odpověz
jen co to manža stáhne z fotáku tak se něco dám ju. .
tak to je šári fajn, my jíme už jen 4x denně 180 ml UM a spíme od 21 do 6 hod takto to je už od 20.5 stabilně

dneska má princezna mini narozky :slight_smile:) tak půjdeme koupit spací pytel jelikož nám bude ten co je od 0-6 měs. už za chvilku malý ..
18. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
Jaji... tak to jste holky sehraný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!! Jo, spací pytlík? Tak nějaký lehký, budou vedra :wink:
18. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
jj neboj zavinky už nám jsou těsné tak půjdeme do tesca tam měli hezkýý z bavlny a jeden od tamtud máte a je super..
jinak malá hodně slintá asi budou brzičko zouby tak pořád chodíme s plínou a nebo brandákem :slight_smile:)))
18. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
dani, evi, drzim palce :slight_smile:
Dani, jj, to je manzel, kdyz pracuje s udajne neskodnym isopropylem :grinning:

Volala Faltuska a predstavte si, ze DNA ma poskozeno jen 15% spermii, coz je sice spodni hranice, nicmene v norme. Tak jsem stastna jak blecha a zaroven zmatena jak jelen - co nam to jen deformuje spermie aniz by to poskozovalo jejich DNA?

Dabli, bude nas vic, nebudem se bat vlka nic :slight_smile:
18. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
Jsem zpět a po obědě, dala jsem si játra na pánvi s horou zeleniny, mňam.

Monitor v pořádku, jen hledat srdíčko našeho mláděte v mém podbřišku bylo trochu marné :grinning: :grinning: Hlava pořád nahoru, samozřejmě, takže srdíčko výrazně výše, než u jiných mamin. no, nic nenadělám :wink:

Woblud, bezva výsledek!!! Tak to by mě fakt zajímalo, z čeho spermošové ty "helmy" maj...

Odpoledne přijede kámoška s rodinou na návštěvu, půjdem někde do města na kafíčko, tak se těším. A večer bytová schůze a fránina, když to půjde, nakouknu.
Užívejte sluníčka!
18. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
dani, vsak ty to zvladnes - nic jineho Ti ani nezbyva :grinning: :wink:
Kamaradka dnes rano porodila v Hk ctyrkilacka a pry to bylo za 10 min hotove - pritom je jak vechytek. Pak ji vyzpovidam :slight_smile:
18. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz
... když ono se to fakt nedá plánovat. Ta kámoška, co jsem u ní byla na kafi, měla první dítě za 18 hodin :confused: Teď to druhé, no, v porodnici ji vynadali, že s kontrakcema řídí auto (nic jiného jí nezbývalo), taťka dojel jen tak tak z práce, bylo hotovo za necelé dvě hodiny, tedy, před tím ještě asi 2 hoďky připravovala věci a sháněla hlídání staršímu dítěti, ale celkově to šlo rychle.
A ti, co přijedou na návštěvu za chvíli, mají obě děti narozené v Hradci, mladší před půl rokem, obě císařem, protože když to nejde, tak to nejde, doktor prý prohlásil, že i kdyby ji nechal dva dny, tak že se neotevře...
A my s tou naší svéhlavičkou uvidíme :wink:

Nakukuju, čekám zprávi od Evči....
18. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
... tyjo, jsem fakt mimo.... myslela jsem zprávy s tvrdým y :confused: :fearful:
18. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz
ahoj holky venku je krásně :dizzy_face: už i já jsem shodila svetr :grinning: , ale na bazén se moje promrzlí tělo ještě necítí..
jojo Šári mám to zas od soboty za týden...tak uvidím, vzhledem tomu, že mě přepadla nějaká chřipka dusivá tak tomu moc nedávám.Počítám s tím na tu dovču a taky jak mi ta kartářka řekla, že se nám to podaří samo a někde na dovče.Tak se držím plánu :sweat_smile: :grinning:

tak jak ta Evča, snad dobrý :wink: a v Kolíně pochodí :wink:
Si představte, že mi ta potvora chlupatá zrušila kytku, úplně mi ji rozcupovala jsem si ji dala ven, aby se trochu probrala a mám z ní pár klacků :angry: :angry:

Dabli na dovče a nebo po dovče se těhotní nejlíp :wink:
18. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
woblod tak super super to je dobře, dobrý zprávy :wink: :slight_smile: kdy jdeš na iui??

Dani tak Anežce se nechce udělat kotrmelec :confused: ?
18. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz
Evi tvůj sen mě pobavil :grinning: hlavně ta užmolená větvička :grinning: zajímavý na snech jsou ty detily a jak se tam řeší..
18. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz
Ahoj ahoj všem,

Maju tak at to dobře dopadne :wink:

Dani do neděle jsou to tři dny, tak pak už můžeš :grinning:

Dabli to všechno přebolí, ale musím říct, že jsem šťastná, že jsem mimo město, páč mi nedělá moc dobře vidět ženské s břískem, hlavně u doktorky, ale jinak dobré :wink:

Gab aaaaa jak jsem ráda, že ten náš trhač není sám kdo ruší kytky :grinning: :grinning:

mě chodí na fikus, krade mi lístečky :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz
Ty jo Gabčo tak to koukejte dát mladýho nějaký tetce na hlídání a šup na dovču :dizzy_face: ikdyby to mělo být z Pardubic do HK a na jednu noc :grinning: a koukej se vykurýrovat, co by se to nemělo povést - hele já už tady za tu dobu na koníku pochopila, že se otěhotnění žádnou velkou logikou neřídí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Na tu iui jdu zítra :wink:
ségry kocour na sebe nedávno převrhl friťák, naštěstí chladný, akorát nebyli doma, takže tím olejem pěkně poťapal byt, do peřin jim zalezl apod., a ještě si naivně myslel, že to ze sebe olíže :grinning: museli ho mýt c¨ve svářečských rukavicích jak řádil
Míšo ahój, jak u Tebe, připomeň mi, kdyže máš ten KETík?
18. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz
woblu nazdárek,

na KETík asi začátek července, čekám na ms, už se mi nafukuje pupkins, tak předpokládám, že příští týden se ukáže :grinning:

Gab, tak jestli vám kartářka řekla, že to bude přirozeně na dovče, tak to určo klapne :grinning:

mě kdysi řekla, že budu mít žárlivého manžela (on tedy tvdrí, že není :grinning: ) a že budu mít dvojky, tak se taky zkouším držet plánu :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz
děěěěcka já vám řeknu dnešní vtipný zážitek

jsem ráno jela do města i pesem, stavovala jsem se u našich a lezu zpátky do auta, dám na sedadlo prvně psa a pak kabelku, no zabouchnu vrata a než obejdu auto, že nasednu, tak ten náš jouda mi to auto zamkl, podotýkám, že jsem kartu od auta měla v kabelce, takže sraaaandy kopec, tak jsem ho tak dlouho honila z jedné strany na druhou až se mu zase povedlo šlápnout na zamykací čudlík a fáro odemknout. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

No není ten náš pes sladkej?? :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
Míšo :grinning: :grinning: :grinning:

Tak kde máme tu Evču :confused: ale ona se určitě ozve, jak bude moct :wink:
18. čer 2009 v 15:01  • Odpověz
Ahojda kočiny, tak se hlásím :slight_smile:
18. čer 2009 v 15:41  • Odpověz
Musím říci, že jsem opravdu ráda, že jsme tam přešli..Co se týká vedení porodu- tak zatím (vzhledem k poloze hlavička,hlavička) spotnánní- s tím, že kdyby se cokoli komplikovalo- jak u rodičky, tak u dětí- okamžitě sekce..A prý se nemusím bát, že mě nechají trápit x hodin v bolestech a nepostupujícím porodu- to vše se řeší neprodlenou sekcí, aby se předešlo komplikacím...Jinak mi dnes dělali vyšetření čípku- 2cm a volně pro prst, natáčeli ozvy- O.K., dělali biometrii+ průtoky ...No, ještě jsme stihli sepsat porodopis a dát si obídek- proto se hlásím až teď. :wink: :slight_smile: Jo a holky mají váhy dle UTZ 2,75 a 3,18 Kg- takže žádní drobci. Jinak mám přislíbeno, že pokud do týdne neporodím-budu hospitalizována na indukci..Celkově přístup úžasný a má psychika dostala řádnou vzpruhu :dizzy_face: :wink: ..
18. čer 2009 v 15:50  • Odpověz
Woblu- to mám radost- z té vaší fragmentace- dobrých zpráv není nikdy dost :dizzy_face:

Dani- fajn, že je monitor O.K., s dvjkama se tam při těch pokusech také docela zapotí.. :sunglasses: :grinning:
18. čer 2009 v 15:54  • Odpověz
Týjo,Míšo- no hlavně má pejsek chytrou paničku- já už bych dávno volala hasiče :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 16:00  • Odpověz
Maju no to je super, že ti to takhle krásně dopadlo a holky jsou teda krásně dopečený :grinning:

no s tou chytrostí nevím nevím, kdybych byla chytrá, tak tu kabelku s kartou nepoložím na sedadlo dřív než budu sedět za volantem :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 16:10  • Odpověz
Míšo- to se přeci může stát komukoliv a když se ti nezdá výraz "chytrá", tak tedy duchapřítomná :sunglasses: :grinning:
18. čer 2009 v 16:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.