• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
věru jjo jo já si to pořád říkám, že třeba příjde zázrak a povede se přirozeně a levně :sweat_smile: no asi poslechnu kartářku a vytáhnu rodinu na dovolenou jak říkala, že tam se nám to povede.

hoooolky manžel s bagristou zahrnuli metrovej plevel novou hlínou, no uvidím co poreste dřív ???nová tráva nebo ten plevel pod tím, no ale rdši mu nic nebudu říkat :sweat_smile: pže sem ráda že je plevel pryč..
30. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz
Gabi, achjooo :frowning2: vypadalo to tak nadějně :frowning2:

Evi, to seš dobrá s tou orchideí...mě tady už 2 orchidee chdíply :pensive: nějak se tady těm kytkám nedaří :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Very, jéé, to jsem zvědavá na reakce tchánovců :dizzy_face:
30. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
Gab- vidíš- to mě nenapadlo- ono fakt asi záleží na tom, jak se tam sešrotují :slight_smile: :wink: ...Ale, ten ta stagnace mojí váhy fakt není blud- jsou mi i volnější některé věci...Naštěstí ne přes břicho, ale přes zadek, nohy a tak...

Věru- pošlu- vyděržáj, pijaněěěr :wink:
30. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
Evi, teda ta nemocniční strava ti dala :confounded: měli by se zlepšit

Věru, ty jdeš na UZ k dr Eliášovi??
30. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz
Jo,Luci.Ve středu tam jedu a čím víc se to blíží,tím mám větší strach.Sestřička na genetice mi řekla,že mám vyšší AFP i z plodovky... Sice konkrétně nevím co to znamená,ale normální to není,bohužel. :confused:
30. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
Věru, neboj, Eliáš je machr na UZ :wink: nejlepší v republice, určitě mimi pořádně prozkoumá a bude to v pořádku..uvidíš :wink: opravdu to může být tím zvracenám ze začátku :wink:
30. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
Gabi... ááách jo :frowning2: ... to je jasná výzva di IVF :wink:
Very... jsem zvědavá, jak rodiče zareagují, ale určo budou rádi :wink:
Věru... obavy začaly // a už nezkončí :dizzy_face:
Evi... copak budeš provádět, když jsi sitotče???
30. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Tady je ale hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem zvědavá v tom Vrchlabí, to bude možná i sněžit :angry:

Přeju krásnou sobotu, jdu chvíli dočíst, jen co jsem pochytila:
- Žofi, bříško máš pořád pěkný, fakt!
- Evíku, Tobě to taky sluší, ale přibrat bys měla, to je fakt
A díky za seznámek... no, zdá se mi toho zkrátka málo, co mám připravené, koukla jsem do těhu průkazky a mám toho míň, než tam píšou.... ještě na tom musíme "zamakat" :wink:
30. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
gabi to je mi lito... ale ta dovolena je supr napad... :wink:
verus neboj ultrazvuk bude v poradku... :wink:
very tak ja mela orchidee, teda phalenospisy uplne luxusni na byte, ale jak jsem se prestehovala sem na barak, tak mi vsechny do jedne chcipli a i kazda nova, tak tady jsem je vzdala, tady se mi vedli jenom hlizove orchidee, i to ne vsechny...
gab, ono stejne nez polozite travnik, tak by jste meli pockat az vyrazi ten plevel, pak s roundapem na nej, a po dvou tydnech prohrabnout a muzete sejt... :wink:
eviku no ono tesne pred porodem se uz holky muzou jinak stelovat a tvoje telicko taky, neplas... :wink:
30. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
Very-neboj- rodiče se na tu novinu určitě rychle zadaptují a podobné "duchaplné" poznámky si příště nechají od cesty... :wink:
30. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
Evi... tak kolik cm máš přes "pas"???
30. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
Luci,já jsem nezvracela,ale trochu špinila.Ani to nebylo krvácení a trvalo to jen týden,myslím si 13tt. Tak nevím.Že by to ten výsledek takhle strašně ovlivnilo i z plodovky? Já tomu fakt nerozumím. :confused:
30. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
Sari- 106 :pensive: :pensive: :grinning:
30. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
Věru, aha, já si pamatuju ze školy, že výsledky ovlivnuje zvracení :wink: to špinění nevím :wink: ale držím pěsti, určitě to bude OK :dizzy_face:
30. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz
luci v tomhle hnusu na golf??? :confused:
very a z rodicu si nic nedelej, je to vase radost a kdyz nechteji tak at nechaj bejt... :confounded: ja to zazila a "adoptivni" babicka a deda z nas maji vetsi radost nez ta prava... :confounded:
30. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
Evi... to na dvojky není tolik :wink: Ale je fakt, že ty jsi jinak ďiblík... takže o.k.
30. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
Luci mě už chcíply 3 orchideje, no já to prostě neumím zalejvat a už jsem si vyhlídla umělou a krásnou :dizzy_face: :dizzy_face: asi ji koupím Zbyndimu k 30tinám :grinning: :grinning:
30. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz
Věru- fakt se nenervuj- když jsem byla ve špitále, tak tam měla paní takovéhle "vzrůšo" u prvního dítěte- s tím, že tam se Hodíkovi (MUDr.) střídavě UTZ líbily a nelíbily....měli nervy až do konce a holčina je krásná a naprosto zdravá... :dizzy_face: ..Neboj, to bude O.K.
S tím vlivem špinění na AFP- o tom nic nevím, ale předpokládám, že doky ví, o čem mluví... :slight_smile: :wink:
30. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
Luci,mě sestřička říkala,že to může být tím krvácením.Ale mě prostě pořád vrtá hlavou,že to ani krvácení nebylo.Fakt jen špinění,jen týden a hodně zkraje.A že teď by to pořád ještě ten výsledek ovlivnilo...?! :confused:

No ni,stejně s tím nic nenadělám.Musím prostě věřit,že je to dobrý. :dizzy_face:
very uvidíš jak rodiče budou plesat radostí a budou se těšit, :wink: :wink: a cože máš tchýni tak daleko??????
Holky ta moje jde dělat řidičák :sweat_smile: co si potom počnu :sweat_smile: no auto je pořád lepší než kolo a rychlejší...
Gabi,moje ségra si koupila nádhernou umělou orchidej.Dala si ji na okno a když jsme přišly s mamkou na návštěvu,obě jsme se nachytaly.Je fakt jako živá.
Jinak já si teda orchidej moc přeju k narozkám a byla mi mamkou přislíbená,tak doufám,že já ji neumořím. :sweat_smile: :grinning:
30. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
soni, blázen noooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Věru, neboj, určitě to bude dobrý :wink: jen tak by ti to sestřička neříkala :wink: ve středu se dozvíš víc, ale chápu tvoje nervy :pensive:

Gabi, taky nechápu, jak orchidee zalívat :confused: ale zas mi ted rozkvetla jedna kytka, co už jsem jí dala jen na dožití k Anetce do pokojíčku :sweat_smile: ona se tam vzpamatovala a kvete a roste :dizzy_face:
30. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz
Ty orchideje je důležité neulít a spíš rosit...Co se světla týká- mám ji na okenním parapetu, ale na okně jsou žaluzky, takže světlo ano, ale ne přímé...No jooo, teď jsem chytrááá :grinning:
věru neboj mě zas někdo říkal, že ty testy bývaj zvýšený spíš u holčiček než u kluků. Nemá cenu se nervovat prostě to musí dopadnout dobře :wink: :wink: a jinu variantu prostě neber :wink:
Evi, aha, rosit :astonished: to jsem nevěděla...já se zas dočetla, že se mají zalívat tak, že je na půl hodiny 1x týden namočíš do vody, pak necháš okapat a to je vše :wink: prostě nepřelít...ale stejně mi to nějak nevyšlo :sweat_smile:
30. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
jo a ja se taky musim pochlubit, muj velikonocni kaktus zjistil ze prosvihl velikonove a uplne se zblaznil, je obsypany puky... :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
Soni, kaktus je nějakej opožděnej :grinning:

Co dneska vaříte??
30. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz
Holky,k těm orchideím...Moje teta jich má několik a během roku jí pořád vykvétají.Opravdu je dává 1x týdně do vody tak,že se nasajou jenom těma vzdušnýma kořenama.To jim prý stačí zase na týden.A tím rosením se asi taky nic nezkazí. :wink:
30. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
ono holky kazde kyticce se libi nekde jinde... :sweat_smile:
jo luci ale jenom o par mesicu se zblaznil... :grinning: ale zato to ted dohani... :grinning: :grinning: :grinning:
ja nevarim, ja mam od vcerrejska hotovo... :grinning:
jo evik ma pravdu, hodne svetla ale ne prime slunicko a nejlepe zapadni strana :wink: musi byt vlhke ale ne mokre... :wink:
30. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz
Já budu dělat zapečený špagety ze zelenin.lečem. Je to mňam a poručila si to Terinka. :slight_smile:
30. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.