• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dani... Anežka si zasedla a zkrátka bude po jejím, žádná tragédie :wink: ... Prej ta kámoška, co jsem u ní byla na kafi :grinning: :grinning: :grinning: ... Už se mi ty tvé kamarádky začínají smívat... těch je!!!

Gabi... potvora chlupatá :grinning: :grinning: :grinning: ... to ještě bude škod, si zvykej :wink: .

Woblud... ségry kocour :astonished: :astonished: :astonished: ... to by mě mrsklo :wink: .

Míšo... plánu se drž :wink: ...
18. čer 2009 v 16:19  • Odpověz
Maju to jo, stát se může, nejlepší na tom je, že obyčejně tu kabelu opravdu dávam na sedadlo, až když sedím, tohle jsem udělala poprvé a hned se mi to vymstilo, ale docela jsem se bavila

hlavně, když tam přiběhl jakýsi mlaďoch co tam dělá na opravě žel. mostu a chtěl to otevírat, tak jsem mu sdělila, že je sice hodný, ale to není auto na klíč a že se to nedá vyháčkovat :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 16:20  • Odpověz
Míšo- no ale zase ti z toho ty dveře na klíč mohl udělat a ty by ses podobných příhod přestala bát, jen by sis do vlasů místo kvítí vplétala šperhák :grinning: :grinning: - preventivně.. :sunglasses: :grinning:
18. čer 2009 v 16:24  • Odpověz
Evi... sláva nazdar výletu!!! Dobré zprávy, super :dizzy_face: . A holky jsou pěkný tlusťošky, jsou napojený na dobrej zdroj :wink: ... Hradec přišel o klientku :astonished:
18. čer 2009 v 16:26  • Odpověz
Ahojky berundy!
Míšo-tak to by mě asi nenapadlo, jsi fakt hlavička :grinning:
Maju-tak to je fajn, že je ti lépe, a že maj lepší přístup, to taky dělá hodně s psychikou :wink:
Woblu-tak dobré zprávičky :slight_smile:
Dabli-drž se a chystej dovču,kočko
18. čer 2009 v 16:26  • Odpověz
Maju no dej pokoj to by mě doma roztrhli :grinning:

Rozi ale napadlo, celá ta šaškárna trvala asi 5 možná 10 minut, ale sranda hrozná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. čer 2009 v 16:31  • Odpověz
Míšo tak to bylo u Vás veselo :grinning: :grinning: sledovat tě tak se bavím :grinning:
Evi tak to je dobře, že je v Kolíně lepší domluva a jinak jsou obě holky pěkně velký tak už můžou v klidu z břicha ven :wink:
18. čer 2009 v 16:32  • Odpověz
tak to je chytrej ten Váš borec já myslela, že jsi ho naháněla aspoň půl hodiny :grinning:
18. čer 2009 v 16:33  • Odpověz
woblu to je teda kocour borec :sweat_smile:
18. čer 2009 v 16:34  • Odpověz
Míšo-to věřím, já psy zbožnˇuju, odrodila jsem si 11 našich štěňátek.
Hojky-jedu pro skelnou vatu, za hoďku čau.
18. čer 2009 v 16:36  • Odpověz
AHoooooooj

Maju to jsem se nařehtala tomu tvému snu, kor té už zelené větvičce :grinning: :grinning: :grinning: Ty už máš v tý hlavě taky pěknej maglajz :grinning: Ale kontrola dopadla na jedničku, tak perfektní, že jsi spokojená :slight_smile:

Sari no jooo, kdyby bylo aspoň hnusně, tak by mi to i přišlo, že budu v říjnu bo listopadu rodit, ale takhle mi to vůbec nějak nedochází a ani se mi nechce něco hledat, ale to přijde..... Sari jo jo asi bych zauvažovala o té paní jak jsi sem psala že jsi k ní chodila ty....

Woblu tak super, že to má manža ok, ale teda kde je zakopanej pes co... :confused:

Dančo takže holčinka pořád hore, no jo, třeba ještě překvapí... :wink:

S R A Z: Holky dneska jsem seděla v Afi, super posezení venku, báječný, tak bych si dovolila hlasovat za všechny a slet domluvila na AFI PALACE NA 12 HODINU. Kdo přijde přijde ko ne, tak ne... Zaparkuje se na tři hodiny bez placení dole, auto je pěkně v chládku, jídlo ok, sezení taky....... :slight_smile: :sunglasses:

Já dneska nakoupila, jedny šaty, troje boty, v bižu na krk takového něco jako stříbrného, naušnice, New Yorker tílka asi troje, a troje bezešvé kalhotky brazilky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face:

A zítra jdem na svatbuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu hurá, se těším na ty dobroty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. čer 2009 v 16:39  • Odpověz
Gabi však se taky pánové z Firesty bavili, jsem tam hulákala na psa a tančila kolem auta

šlo spíš o to, že bych musela dlouho čekat, než by drhý dovezl druhou kartu a pes by tam v tom vedru asi lekl
18. čer 2009 v 16:40  • Odpověz
Míšo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to máš kliku, že nebylo rozpařené auto od sluníčka, nevím jestli by měl chudák sílu běhat ze strany na stranu :grinning: Brouček malej :grinning:

A kdo se to ptal na Mindžáka?????????????????????????????????????????? Sakra kdo mi to říkal....

Nelušáčku když nakoukneš, nevíš jak to je, někddo mi říkal, že snad už na porodnici není???!!! Nebyla jsi to doufám ty :grinning:
18. čer 2009 v 16:43  • Odpověz
No jen tak pro přehlednost:::::::

S R A Z:

Holky dneska jsem seděla v Afi, super posezení venku, báječný, tak bych si dovolila hlasovat za všechny a slet domluvila do AFI PALACE NA 12 HODINU. Kdo přijde přijde ko ne, tak ne... Zaparkuje se na tři hodiny bez placení dole, auto je pěkně v chládku, jídlo ok, sezení taky.......

A datum????????????????????????????????????????????? (já vím, že jsme nějakej říkaly, jen teď nevím jakej
:grinning: :sweat_smile: )
18. čer 2009 v 16:45  • Odpověz
Rozi já na ně doslova trpím, jsem špatná už z toho, že bych ho měla nechat doma celej den samotnýho

Sanu naštěstí nebylo, stála jsem tam asi 10 minut
18. čer 2009 v 16:48  • Odpověz
Míšo to bych taky nepřežila, nechat je tak dlouho doma, právě jsem si dnešek užila nákupy i obídek v klidu, že vím, že jsou u mamči a je jim fajn. Jinak bych to měla během půl hodiny prolítnutý nic nekoupenýho dala bych si polívku a hurá dom. Já jak jsem 2 hodiny pryč, tak jsem už pomalu na nerv. Ale samo i jindy jsme dýl pryč, ale to už pak pořád jen myslím, co asi broučánci dělaj.... :sweat_smile:
18. čer 2009 v 16:56  • Odpověz
Sanu no však já ho dávala taťkovi na zahradu, tam lítal jak pometlo, spokojenej, že má hromadu prostoru a trávu :grinning:
18. čer 2009 v 17:18  • Odpověz
Tak skelná vata zařízená.
Míšo-poznala jsem,že fakt můj miláček (fenka)vycejtí jak mi je a vždycky mi je oporou a chová se podle toho, neumím si představit,co bych bez ní dělala, už jsem si vyžrala, když jsem kopala hrob pro její mamku :cry:
Sanu- v pondělí 22.6. viď?
18. čer 2009 v 18:16  • Odpověz
čau bobiny,

tak jsme doma od našich, bylo tam skvěle, celej den jsme se rochnily v bazénku...Anetka spala po o 3 hodiny :astonished: už jsem se na ní chodila dívat, jestli žije :sweat_smile:

Evi, super zprávy z porodky...je fajn, že ti je hlavně psychicky líp a důležitý je, že nejdýl za týden se začne něco dít :dizzy_face:

Míšo, bych byla teda pěkně na nervy :astonished: naši psi by určitě znova na čudlík nešlápli a musela bych rozbít okýnko :sweat_smile:

Sanu, já na konec asi budu muśet vzít v pondělí Anetku s sebou :wink: takže za mě pizzerka v Afi neeee :pensive:
18. čer 2009 v 18:33  • Odpověz
Jsem zpět.

Luci ahaaaaaaaaa, tak ten Nap? Mě je to fučík, já se přizpůsobím.... :wink: Někdo něco navrhněte, já jsem bez dítěte a práce mě taky nebrzdí, takže já se přizpůsobím většině..... co dětičky bo práci maj :wink:

Pofackuju kuchyť a udělám si okurek na mlíce s octem solí a smetanou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pak vana, vlasy a jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee vyžehlit manžovi oblek :sweat_smile: :astonished: Jsem trošku zapomněla :grinning: No jo, pak.... :sunglasses:
18. čer 2009 v 19:08  • Odpověz
Luci a s tím okýnkem bych na tom u trhače byla stejně.... :grinning:

Změnila jsem plán, jdu nejdřív na okurky :grinning:
18. čer 2009 v 19:09  • Odpověz
sanu, já se ještě zítra zeptám mamky, jak je na tom v pondělí a dám vědět...to bude stačit, ne?

Manža jde do hospy, tak večer budu sama, ale jsem nějaká kaput..tak envím, jak dlouho vydržím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 v 19:14  • Odpověz
Luci o mě nejde, spíš o zde ctěný zbytek, aby se jukly na net o víkendu, ale asi joooo, šak to písnem pak znová a ráno i večer v neděli sem..... tak to holky dohledaj....

Ňam okurky byli prostě luxusní ňam.

Musím jít napsat Agoušovi hm, jen ji dohledat, kdy tady byla naposledy....
18. čer 2009 v 19:33  • Odpověz
Tak máme po bytové schůzi, založili jsme konečně na třetí poskus sdružení vlastníků, kdo s tím má zkušenost, potvrdí mi, že to je velký kámen ze srdce...

Wobludko, Míšo a další, Vaše příběhy s domácími mazlíčky mě pobavily :grinning:

Evčo, bezva zprávy!!! :wink:
18. čer 2009 v 19:35  • Odpověz
Luci tak to si Anetka pěkně schrupla sis měla dát taky dvacet :wink:

Na srazík asi taky dorazím pak mám ještě odpoledne cvíčo tak to vemu přijednom když budu v Pce a místu se přizpůsobím.. a pěkně jsem se dnes přismahla :sweat_smile:
18. čer 2009 v 19:35  • Odpověz
Sanu to ty už jsi to slupla :confused: :grinning: já než to tady přečtu tak ty už seš po večeři..
18. čer 2009 v 19:37  • Odpověz
Sanu-jak si děláš okurky? Jako mlíko, sůl, pepř a cibule? Já to znám jen s kefírem,ale ochutnávám ráda všechno
:wink:
18. čer 2009 v 19:37  • Odpověz
Sanusko, ten sraz samozřejmě v pondělí 22/6, ostatní informace zcela přesné a jasné... přiznávám, že mám cukání přijet, ale zatím pst :slight_smile: No a místo je mi jedno :slight_smile:

Půjdu na fráninu, pak budu cvičit, ale určitě ještě kouknu. Přeju krásný večer všem.
18. čer 2009 v 19:39  • Odpověz
jdu do sprchy a dám si tam masáž :dizzy_face:
18. čer 2009 v 19:39  • Odpověz
Holky a co třeba ta restauračka u Tesca Villa Rosa nebo jak se to jmenovalo? jak jsme tam taky jednou byly?

Gabi, no já za ní po 2 hodinách šla, s tím, že už se brzo vzbudí, že už nemá ani ćenu usínat :sweat_smile: kdybych věděla, že bude ještě hodku spát, tak jdu taky :sweat_smile:

Já nevím, co si mám dát k véče..jsem ted sežrala pytlík pendreků :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 v 19:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.