• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Gab jakou masáš? :sweat_smile: :grinning: Gab taky super, že dorazíš :slight_smile:

Dančo to by bylo super, ale pst :grinning: Uvidíš jak se budeš v daný den cítit... :wink:

Luci klíďo. Hmmmmmmmmmmmmmm na poledne nebude tam plno????????????????
Fuj pendreky :grinning:

Rozinko, normoš okurek, zakys smetana, 12% smetana, mlíko sůl a trocha octa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
18. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
čau sanusky..můžeme dorazit taky? Aby měla Anetačka společnost :grinning:
18. čer 2009 v 19:51  •  2 děti  • Odpověz
sanu, no v pondělí má být hnusně, co :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak bych byla pro Nap, tam bylo příjemně :dizzy_face: až teda na servírku :sweat_smile: uvidíme..ještě to dohodnem :wink:

Mňááááááááááááám pendrek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

No jasaaaaaaaaaaaaaaan, siss, doražte s Tygrem :wink:
18. čer 2009 v 19:57  • Odpověz
luuci: dotaz..co to je Nap? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: bysme šli třeba jen na chvíli, podle toho, jak tam vydrží..jestli se otrká a budou tam lítat..kdyby ne, a měl by mi sedět na klíně..tak by to asi moc dlouho nevydržel :confused: jinak já si koupila ještě baleríny a jinej top...takže mám mrtě hadrů a nestálo to pomalu ani 1600 :confused: :grinning:
18. čer 2009 v 19:58  •  2 děti  • Odpověz
siss, jestli půjdu s Anetkou, tak půjdu taky jen na chvíli..minule tam lítala jak šus a já si ani nepokecala :pensive: :pensive: :pensive: kdyžtak pak můžete jít ještě k nám :wink: tyjo, kde nakupuješ? že to máš tak levný?? :astonished:
18. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz
luuci: skoro všechno v Terranově...fakt bomba bílý skinny s dírama, ty stály 459..a pak takový klasika modrý a ty stály 259 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pak takovej tyrkysovej top, já ho můžu mít i jako šaty, páč to je dlouhý..to stálo 349, pak v New Yorkeru černej, ten stál 269, boty v CCC 250...je toho všude mrtě.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 ve 20:02  •  2 děti  • Odpověz
A tak - díky Sanu, tak já to taky zkusím :wink:
Hojky-mám trošku strach-včera jsem špinila maličko :frowning2: mám jít v pondělí na UTZ a nevydržím to :sweat_smile:
18. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
luuci: on to byl doprodej, ty bílý byly poslední XS :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak mám štěstí, že se do toho narvu..tyhle kusy jim tam zbydou..tak to pak brutus zlevněj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 ve 20:04  •  2 děti  • Odpověz
siss, jsem v teranově tenhle týden byla a nic se mi tam nelíbilo :confused: kde to vždycky vyhrabeš??

rozi, tak odpočívej :wink: snad to nic nebude :wink:
18. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
luuci: a bylas nahoře? Ted maj nejlepší věci tam :wink: mně se líbí, jak je to ted barevný...ale jednobarevný, žádná divočina...třeba mám tři stejný tílka v různejch barvách..a jedno stálo 179Kč :stuck_out_tongue_closed_eyes: já tam v poslední době vždycky super nakoupim za malý prachy :slight_smile:
18. čer 2009 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz
luuci: jo, a maj tam takový ty topy na jedno rameno, něco jak máš to černý z Orsay..ale delší a víc rozevlátý..to by ti slušelo...já jsem v tom děsně utopená a je mi to dlouhý :wink:
18. čer 2009 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz
Sis jasan doraž.

ROzi tak nožky hore a pěkně relaxovat když jsi to už vydržela nejet jak jsi zašpinila a nešpiníš dál, tak je to snad v poho :wink:

Já jsem taky dneska super pokoupila, jak za starých časů :grinning: I když ne až tak levně jako Sis, ale taky šikovně :sunglasses:

Já bych jela tak na ty depešáky :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
Luci segře spí Kája už jen 20 min a je z ní hotová než se otočí a něco počochrá už na ni volá :sweat_smile:

no dala jsem si masáž ve sprše, ale zad :sweat_smile: :grinning: a dobrý mě to pomáhá na ty záda.
18. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
no nejradši bych šla bez Tygra..ale to těžko, páč to je brzo..tak aspon juknout bych přišla :slight_smile:
18. čer 2009 ve 20:08  •  2 děti  • Odpověz
Gab jo tak :grinning:
18. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
rozi fakt jak radí sanu polehávej :wink:
holky já snad taky vyrazím na nákupy, ale nejdřív musím vytřídit to co mám ve skříni páč se mi tam už nic nevejde..
18. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
siss, byla jsem i nahoře...ale já neumím lovit..maj toho tam děsně moc..mě to musí hned ťuknout u vchodu :sweat_smile:

gab, cože? 20 minut? to by mě zabilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: na to od rána těším, až půjde spát a budu mít klídek :sweat_smile:

Já si dala dneska masáž v bazénu :dizzy_face: mě děsně bolely záda ze včerejška z kola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
sanu co ty sis myslela, že si masíruju??? :grinning:
18. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
luuci: no jo, já tam byla snad hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: akorát nesnášim zkoušení, jsem pak zpocená jak dobytek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: jo..a v Reserved maj výprodej, ale to je teda děs..to jsou hadry, že by se jeden zblil :confused:
18. čer 2009 ve 20:12  •  2 děti  • Odpověz
holky..tak kde je ten Nap? To vůbec neznám :confused:
18. čer 2009 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz
siss, no já ted ani nějak nic nepotřebuju :wink: všechno mám..takže si počkám na červenec na Next a začnu zas nakupovat na podzim, zimu :grinning: nooo, Reserved je docela strašnej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz
nebo by to chtělo šikovnýho maséra :grinning:
Luci taky je pak z toho vzteklá :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak pes

kde je Very ani včera se neukázala má toho asi hodně v práci a doma padne do postele..nebo někam odfrčela?
luuci: já už ten Next viděla..nic moc..na kluky vůbec...jsem ráda, aspon neutratim, Tygrovi je ta 86furt velká..takže v poho vyžijeme s tím, co máme :slight_smile:
18. čer 2009 ve 20:14  •  2 děti  • Odpověz
siss, za zimákem, taková vilka :wink: bývala tam dřív školka :wink:
18. čer 2009 ve 20:15  •  2 děti  • Odpověz
siss, jůůůůůůůůůůůůůůů, dík..jdu to prokoumat :dizzy_face:
18. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
Gab aaaale nic radši :grinning: By jste tady zase ze mě udělali monstrum :grinning: Ale je fakt, že se mi nějak zase vracej choutky :grinning:

A říká se, že když si jedno tričko koupíte tak jedno máte vyřadit, začínám se podle toho řídit a docela pohoda :wink:
18. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
luuci: na holky ještě jakž takž..ale taky žádnej zázrak :confused: já Tygrovi asi koupim jen nějaký čepice, zimní bundu..a pak jedny kalhoty s košilí..a nic jinýho se mi tam nelíbí :pensive:
18. čer 2009 ve 20:17  •  2 děti  • Odpověz
Tyjo to by bylo masérskýý k tomu tmavé jeans :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
18. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.