• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
sanus: na ty malý prcky to jde..ale na ty větší holky mi to přijde všechno strašně přeplácaný..a na kluky zas všechno takový děsně obyč...s lonskou kolekcí se to teda nedá srovnat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě, že je Tygr jak staženej králík..a jednu velikost bude nosit víc jak 1,5roku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz
siss, hmm, tak teda žádnej zázraj to není :confounded: jako něco vyberu, pže jinak nevím, kde bych něco kupovala...ale urvaná z toho nejsem :unamused:

sanu, to je božíííííííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
Tak jo, děkuju holky, budu polehávat a do pondělí to snad uteče :fearful:
Vy se máte, to se Vám nakupuje, když jste XS, já jedině vršek L a spodek M :sweat_smile: a teď stím zavodněným břichem nejspíš XXXXXXL :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
mně se líbí jenom toto http://olsenext.rajce.idnes.cz/NEXT_-_jesen_09_KATALOG_chlapci_do_5_rok/#754-964-X44s.jpg

a pár čepic..jinak fakt obyč :confounded:

rozi: jinak zas tak skvěle se s tím nenakupuje, páč spousta věcí je mi velkých..a v menších velikostech je nedělaj..všechno je mi dlouhý jak prase, každý džíny si musím dát o půl metru zkrátit...navíc moje nadérka též nepatří k nejmenším :sweat_smile:
18. čer 2009 ve 20:27  •  2 děti  • Odpověz
rozi:..pokračování..takže přes kozy je mi to malý..a když mi to přes kozy je, tak pak zbytek na mně zas vlaje...plavky nejsem schopná na sebe sehnat vůbec :pensive:
18. čer 2009 ve 20:29  •  2 děti  • Odpověz
Rozi tak mé eM je v nenávratnu já jedu už jen v eLkách nebo XLkách :grinning: :wink:

Holky jdu si dát tu vanu, abych se na zítra připravila. Zítra nebudu až v sobotu mějte se a zatím paaaaaaaaaaaa
18. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
Já jsem nějaká kaput..takže se taky loučím :wink:

sanu, užijte si svatbu :slight_smile:

Dobroooooou
18. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
já jdu taky..tak holky, snad v po dorazim aspon na chvíli..

a luuci, tak ti vezmu konečně tu manducu :sweat_smile:
18. čer 2009 ve 20:32  •  2 děti  • Odpověz
Jo Siss, co bych za to dala, aby na mě něco vlálo :wink: a mít větší ňadra a jinak štíhlá je snem snad každého muže, ne :slight_smile:
já před stimulací zhubla tak 3-4kg díky spinningu a rannímu běhání na lačno, ale teď je to také v nenávratnu- po 5 týdnech válení, ale snad mi to přinese to mé kýžené ovoce-moc v to věřím :frowning2:
jinak díky mému závodnímu plavání na sebe také neseženu vršky- hlavně košile přes hrudník a ramena :rolling_eyes:
tak dnes odpadáváte, budu sledovat, kdo zůstává :slight_smile:
18. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
Woblu tak držím pěsti na zítra at se zadaří.Já už bych taky ráda aby se něco dělo ale musím až budou výsledky z tý imunologie a ještě nevím jaký budou. :wink: rozi-polehávat.No já po stimulce nabrala 8kilo a už to jsou 2měsíce a pořád to nemůžu dostat dolů :unamused: Tak krásnou dobrou noc všem :slight_smile:
18. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
Tak jsem zde. Venku je nááádherně :slight_smile: Chvíli dočtu a pak se vrhnu na to cvičení.
Nějak jsem se na fránině vyčerpala, mám konverzaci se dvěma mladýma Belgičankama, zkrátka povídáme o čemkoliv, dnes se vyptávaly na porody a taky na skákání s padákem (skok s padákem jsem jim zařídila na víkend, zatím té jedné, snad to přežije :grinning: ) a porod je jen tak zajímal. Ale vymýšlejte si to v cizím jazyce.... :wink:
18. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
Rozi, no, kdo zůstává, nějaké stálice by tu byly :grinning: Jo, jo, i na mě dojde, pořád to říkám...
A k tomu špinění - odpočívat a trpělivě čekat na pondělí. Bude to dobré... :wink:

Odpoledne nám vytekla myčka - to víte, na něco to svézt musím, asi těhudemence, jsem ji špatně dovřela a vyrazila korzovat se známýma po městě. Naštěstí manžílek za půl hoďky přišel a zachránil to :wink: A pak šel za námi na pivko, si ho zasloužil..... No a ti známí mají obě dcerky císařem v úplné anestezii, jsem se vyptávala... to víte, řeším obě varianty a zatím se přikláním k epidurálu (kdyby mladá neudělala kotrmelec a na toho císaře mělo dojít). Jakýkoliv názor k tomuto tématu vítám :wink: Jdu cvičit, Bethoven čeká :slight_smile:
18. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
Ještě nakukuju

Dani kamarádka taky zvažovala epi nebo celkovou. Pak se rozhodla pro celkovou. Prý ji říkali holky (ona je taky sestra), že stejně se většina ženskejch pak přispí, protože jak jsou při vědomí a vědí, že se v nich někdo hrabe, tak jsou z celkové situace nervozní a že už bude mímo a do toho se jim někdo hrabe ve vnitřnostech, tak hodně jich začne mít pocit, že něco cejtěj jako by jim přestával epi účinkovat (prostě si tu myšlenku mozek nějak vytvoří) a začnou třeba trochu zmatkovat, tak jim daj trochu stejně narkozy, aby jim tam holky nezačaly histerčit, že je řežou "zaživa"... TO jen co vím z vyprávění :wink:

Co můžou těhotné na průjem???????????????????????????????????????????????????????????

A dobrou noc :grinning:
18. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz
Dani tak to jste měli doma taky vzrůšo, ale aspoň, že to manžel zachránil :wink: jinak ty už máš dost bohatou slovní zásobu porod i ve fránině :confused: Abys pak v bolestech na ně nekřičela francouzky :grinning:
18. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz
jé sanu asi hořkou čokoládu..

Dani já bych teda do císaře při epi taky nešla.
18. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz
holky tak já se loučím a Všem dobrou..
18. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz
Díky za názory, Sanusko a Gabi, manžel je taky pro úplnou, ale já jednoznačně pro epi - zase, porotní asistentky říkaly, že je tu asi 75% s epi a že i doktoři to tak mají radši a směřují to k epi, kvůli kojení hlavně, no nevím.

Sice teď mám takovej super pocit, že se v břiše něco hýbe :dizzy_face: , tak třeba ten císař nebude potřeba, uvidíme...

Gabi, nadávat v cizích jazycích neumím a nic jiného asi nebudu při porodu potřebovat, mám dojem :grinning: :grinning:

Krásnou dobrou noc všem :wink:
18. čer 2009 ve 23:04  • Odpověz
Sanusko, nooo, co na průjem - zbavit se příčiny (v mém případě nebaštit tolik třešní :grinning: ), ale jinak mě nic krom hořké čokolády nenapadá, Gabi má originální a skvělý nápad.
Anebo Immodium - prý zastaví i vlak :grinning: ale nevím, zda se smí v těhu, to by věděli v lékárně :wink:
18. čer 2009 ve 23:10  • Odpověz
Jsem tu, zase vejrám... asi jsem přespalá :grinning: :grinning: :grinning:

Dani... zvedám ruku za celkovou narkózu... (jen můj osobní názor).

Sanu... černý uhlí- Carbo medicinalis :wink:

Holky, nutně potřebuju vlítnout nakoupit nějaké hadérky... zůstl mi zadek, kapku břicho, zkrátka jsem taková oplácaná... ale dietu nasazovat nechci :frowning2: ...

Rozi... ty zase jen tak mimo děk řekneš, že jsi včera špinila!!! Dávej na sebe pozor :wink: !!!

Woblud... tak pravou, Wobludko, pravou :wink: !!!

Věruš se tu neukázala a to říkala, že v týdnu půjde zalít chudery kytky ...

Po 6 razím, musím do práce a pak k Dr., aby mi juknul na ten výtok :grinning:. Manža bude zase hlídat :grinning: :grinning: :grinning:... musím ho na to naučit hned od začátku :wink: :wink: :wink: Pa, jdu na chvíli přivřít oči...
19. čer 2009 ve 03:55  • Odpověz
Dobré ránko,

za chvíli letíme na plavání

Daní, já měla SC v epi a nikdy více, ale tím nikoho nestraším...už jsem to tady psala...jestli budu mít příště SC, tak jedině v celkový :wink:

Sarii, dobře to s manžou děláš :wink: tím myslím,a by si zvyknul na hlídání od začátku :wink: :grinning:
19. čer 2009 v 07:22  • Odpověz
Immodium je na průjem :grinning: ?! To jsem nevěděla, jen vím, že se tak jmenuje jedna kapela, tak mě to pobavilo, že si dali takovej název :grinning:

Díky, díky, říkáme tomu, že přerušujeme - manžel v osm, já v deset :grinning:

andi, my ještě výsledky z imuna taky nemáme, předpokládám koncem června, tak vy je budete mít podobně, předpokládám, že to zpracovávají jen jednou za čas, tak třeba ty naše vzorky vzali v jedný várce :wink:
19. čer 2009 v 08:24  • Odpověz
ahojda kočky...včera jsem se sem nedostala...blázinec

KO u doktorky a pak jsem se jela podívat na chatu, bo doma, jak jsem sama, by mě chytla ta psychoza :grinning: do toho to vedro..uff...

no každopádně jsme pěkně přibrali, takže doky si myslí že hlad nemá, takže prostě mi pláče jen po těch prdíkách a kroutí se jak paragraf...šla jsem si koupit odsávačku a objednala si probio kapky za 800 Kč a doufám, že teda zaberou.......Siss takže si s prdíkama užíváme...ale jinak dobrý...

tak vás všechny zdravím a držím pěsti ve snaženíčku a s prckama a těhulím...

jo a Evíku, uvidíš.....38. týden....fíha, to je nářez...
19. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
Bréééé ráááno,

všem co dnes mají KO nebo IUI nebo něco dalšího, tfuj tfuj tfuj, at je vše ok

já jdu smýčit barák :grinning:
19. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
Hoj,hoj, kočiny :slight_smile:

Tak se hlásím stále all in one, ale jen na chvilku- záda zase o sobě dávají už od rána pěkně vědět. :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kubík má dnes školní výlet a odpolko se pro něj přijede Péťova mamka (budou přes víkend na Sázavě)- tak je natěšenej a už příslušně prázdninově naladěněj :slight_smile:
Žofi- tak to je prima, že ti Vašík hezky přibývá..Ty prdíky holt potrápí, ale také to není na věčné časy :wink:
Jo- hodila jsem do albíka doufám, že poslední foto pupajze- tak doufám, že jsem to teď nezakřikla :confused: :sweat_smile:
19. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
Jinak musím říci, že je legrační, jak manža od té doby, co se dozvěděl, že v břiše tahám už bez 70g celkem 6kg dětí- pozoruje mě téměř s posvátnou úctou :grinning: :grinning: ..No a já holkám říkám do bříška, že je sice fajn, že jsou takhle velké, ale že už to stačí a nemusíme trhnout okresní rekord :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
Evíku teda na to jak jsi drobná, jsou holčiny teda pěkný "kusy" :grinning:
19. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
Žofi- jj- mé okolí je nadšeno, ale můj hřbet na to má úplně jiný názor :grinning: :grinning: - holt Péťovy geny :sunglasses:
19. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
Evíku se vsadím, že už to bude brzičko... :wink:

no nic jdu si dáchnout, Vašík spinká, pak udělám květákovou polévku....jejda teď přemýšlím zda ji můžu :confused: ale to bych se už zbláznila...mi připadá že nemůžu nic...tak zatím pá....
19. čer 2009 v 09:34  • Odpověz
Ahojda tak jsem vás dočetla. Já bych měla odpočívat, ale nemůžu. Jinak to na mě včera zase padlo, když jsem jela večer autem, fakt príma. Jinak dnes musím lítat kvůli práci, jelikož mi chtějí úvazek v práci snížit na 4h denně což bych měla víc i na pracáku.
19. čer 2009 v 09:39  • Odpověz
Dobré ráno :wink:

Děkuji za názory k tomu císaři, jasně, s Luci jsme se o tom bavily i osobně, tenkrát. Já stejně pořád doufám, že to bude hlavičkou.... Ale jen ze statistických důvodů, kdo to napsal sem i do IP, jednoznačně vede úplná narkóza, no uvidím.

Jsem ráda, že se ozvala Sari i Žofi, dělá mi radost, že i když jsou mimi takhle malá, že je možné si občas sednout k PC. Chci vidět sebe...

Dabli, v pracovní neschopnosti s Tebou nemůžou dělat vůbec nic, takže ani snížit úvazek - uvidíš, co vybojuješ.

Žofi, květák?? hm, mám pocit, že ten nadýmá, ale nevím.

Jdu uklízet a péct domácí cheese cake, objevím se během dne.
19. čer 2009 v 09:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.