• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Evi, 6 kg dětí :grinning:

Wobludko, to je ale "pěkné" přerušení, mě ten výraz povavil :grinning: :grinning:

Žofi - IP ohledně probiotických kapiček :wink:
19. čer 2009 v 09:52  • Odpověz
no, dávám ten odkaz ohledně kapek na prdíky veřejně:

http://zdravi.idnes.cz/boli-dite-bricho-pro-kapky-do-ciziny-dba-/deti.asp?c=A090402_110142_deti_pet

kdysi jsem to tu psala, ale teď je to třeba pro některé aktuálnější. A už jdu :slight_smile:
19. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
maju-tak to teda taháš skoro 6 kg, jsi borec, fakt. :slight_smile:
Sanu-myslim, že i černý uhlí - mělo by být na přírodní bázi, ale zeptej se v lékárně, jestli ho můžeš :wink:
andi-tak to já taky určo naberu - kor s mou štítnou žlázou :sweat_smile:
19. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
Hoj, hoj...

Už se žene dážď... Manža fotí známým svatbu na Kůně, tak jsem zvědavá, jestli jim to vyjde a nafotí i něco venku... Jinak jsem na víkend vdovou se sirotkem :wink: ... Tak budu s Váma :wink:.

Jo, ty probiotické kapky stojí kolem 8 stovek... Žofi a to jste vyzkoušeli všechno a nic nezabralo??? Kéž by vám ten "zázrak" pomohl, ale nevím, nevím... A zrovna květák bych si teda nelajskla :astonished:.

Dani... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: laškuješ s myšlenkou na pondělí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:...

Evčo... pupas je teda pěknej!!! Mně řekni, jak se dostaneš v autě k volantu :astonished: :astonished: :astonished:???
19. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
holky to se fakt muze stat jenom nam - mame jich 112 mil/ml!!! Hybou se jak divi a morfologie nula :frowning2: no to me pos.
Taky se na me nalepil nejakej uchyl - porad me zval na kafe, ten se na me vrhnout, tak jsem urcite tehotna ani nestacim rict au. To iui mi teda udelali, chvalili, ze mame super fragmentaci, ze isci kdyztak urco klapne.
19. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
Woblu-to máte fakt požehnanej počet, to je super!!!!!!!!" :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: my jsme na 70 tisíci :sweat_smile: tak uvidíš kočko, to bude fajn :wink:
19. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
Woblud, sama si psala, jak je to s tou morfologií, že je to výběr ze vzorku. Neříkej mi, že v těch milionech se jedna krásná zdravá nenajde! No a když ne, IVF to jistí...
Tyjo, já vzpomínám na našich 750 tis/ml... jsem brečela.

No, ohledně prdíků - na manžela nezabíralo nic jiného než rektální rourka, a to už před 30 lety, tvrdí moje tchyně, že to bylo zlatý...

Tak, cheese cake se peče, jdu na ten úklid.
19. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
je rychn.-máš receptík na cheese cake? Já bych ho zkusila, když su furt doma :wink:
19. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
Tak jsem zpět z plavča...dneska tobylo fajn, Anetka se potápěla jak divá, jen se před plaváním do plavek pos*ala, tak jsem je tam přepírala :stuck_out_tongue_closed_eyes: nojo, stane se, lepší než ve vodě

žofi, nám ty probio kapky nezabraly :frowning2: Anetka sice neměla problémy s prdíkama, ale s kakáním a nepomohly :frowning2: na prdíky jsem dávala kombonaci Baby calmu a ještě jedněch...a to už nevím název :confused: a bylo to OK :dizzy_face: tak držím pěsti, at se Vašík moc netrápí :wink: a květák rozhodně neeeeeeeeeeeeeeee :astonished:

Woblu, neboj, IVF to kdyžtak jistí..hlavně, že tam jsou :dizzy_face:

Eviku, týjo..6kg dětí :astonished: seš dobrá :dizzy_face:

Mě se dělaj v troubě hranolky a už tady pršíííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
hoj kočky...dobře polévku nechám manželovi...

Dani s těma kapkama , no co k tomu říct?je to business no..

jnak my máme Sab simplex Luci a ještě k tomu máme dát ty probio....jsem si zrovna říkala, jak má matka např. samoživitelka to vše poplatit...včera jsem nechala v lékárně skoro 2600, odsávačka, čajík a pixlu umělý stravy(pro jistotu) a dneska mě čekaj ty kapky.....uff...ale co je to pro Vašíka a je to tak a nedá se nic dělat-----tak Luci snad aspoň nám zaberou...

Vašík mi aspoň dělá radost, jak jsem ho ještě přikrmila v noci odsátým mlíčkem, tak mi lépeji spal....a taky se všem líbí, se teda nechci chlubit...ale už sestřička v porodce křičela že by takovýho chlapáka brala...pak za známá co jse jim zatím nedaří ani IVF, že prej ho od nás koupěj :confused: já jim dám, Vašík není na prodej...ten je náš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz
žofi, jj, taky jsem od porodu v lékárně častým návštěvníkem..bych už měla dostat nějakou slevovou kartu :grinning: jj, my jsme kombinovali Sab a Baby calm :wink: Hlavně, že vám Vašík dělá radost :dizzy_face: a krásně přibírá :dizzy_face: A fešík to je! kdyby nebyla Anetka starší, tak si ho zamluvímetakhle ho necháme špuntici od sanu a nebo holkám Majerovic :grinning:
19. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz
Ahoj holky,tak se zase hlásím, nějak mě ta kýla vzala a asi si v pondělí dojdu na tu chirurgii at vím na čem jsem:frowning2:
O víkendu slavím narozky a máme sele,tak jsem z toho počasí unešená:frowning2:takže tu nebudu,snad v neděli věčer zjistím kde je ten sraz,počítám s ním..
Zofi, prdíky asi nic moc,tak snad kapky zaberou a Vašík bude zase fit..
Woblu,tak držím palce ať ta jedna najde cestu k vajíčku:slight_smile:
Eviku, jsi fakt borec,klobouk dolů a holkám domluv ještě jednou,že jim to vzkaujeme i tady na koníkovi :wink:
Dani, ty jsi stále v jednom kole,tak přemýšlím,že třeba u tebe by na přetočení Anežky zabral třeba klid :grinning: Zkus to, třeba potřebuje víc času v klidu, no je to další nápad...
Rozi jak?Už je vše o.k? :wink:
Luci, Anetka je skvělá,že v poho zvládá potápění, taky pak chci chodit na plavčo....
Tak se tu holky mějte,krásný a snad ne propršený víkend!!!Pa M.
19. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
jsme si vzpomněla jak Luci tenkrát psala že je Anetka nemocná a jak smutně kouká, stejně tak když se mi Vašík kroutí jak paragraf a je u toho rudej a pláče, no tak to nezkuste, i za tu cenu..no....

Woblu ať se ta morfoška zlepší....
19. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
jo s tím plavčem se vyplatilo Luci vyčkat, že se to Anetce začně líbit viď? :dizzy_face:
19. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
Zdravím děvčata.
Dani, tak co se týče císaře a epidurálu nebo celkové narkózy, tak člověk slyší různé názory.
Jedna kámoška měla císaře s epidurálem a nemůže si to vynachválit. Druhá, ta měla císaře v celkové narkóze a zrovna dneska jsem se bavila o tom s jejim manželem a ten říkal, že když je ta celková, tak se tam doktoři musí hodně ohánět, aby okamžitě po zapůsobení narkózy řízli a co nejrychleji to dítě vytáhli z krevního oběhu matky, protože samozřejmě ta celková na to dítě působí. No, a jelikož oni mají lékárnu, tak říkal, že možná trochu pozorujou, že děcka, co jsou po císaři, tak že trochu víc trpí na ty disleksie a disgrafie (nevím, jak se to píše, tak za chyby se omlouvám). Kdežto, když je to s tím epidurálem, tak tam do dítěte nic škodlivého nejde, ale zase říkal, že kdyby měli normální porod, že by do epidurálu nešli, protože se to pícha, vedle míchy a do lékárny jim chodí i ženské, které po tomto zákroku mají s tím docela problémy. :frowning2:
Takže pokud se zadaří rodit normálně bez jakýchkoliv píchanců atd., tak je to asi pro matku i dítě ta nejlepší varianta.
Jen vám sděluji informace, které jsem teď nabyla. :slight_smile:
19. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
Muchlíku se těš na kontrakce :grinning: věř tomu že pokud budeš pociťovat takovou bolest jak já, možná je o epi budeš sama prosit :dizzy_face:
19. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
i když ti řeknou, že na epi je pozdě....

ale uvidíš....u každého je to asi individuální...zatím pá kočky...
19. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
jj, holky, dneska jsme je potopily v půlce bazénu a oni si samy našli cestu k břehu a tam se vyškrábaly :dizzy_face: bylo to super :dizzy_face: ted se jim snad nemůže nic stát, když někde spadnou do vody :wink: jsou to šikulové :dizzy_face:

Maru, tak si hezky užijte oslavu..ikdyž to počasí vypadá pěkně na prd :unamused: my máme oslavu příští víkend :dizzy_face:
19. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
Mě když nkdo dřív řekl o epi, tak jsme říkala, že v žádným případě...jako zdravotník znám hlavně ty komplikace :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a když došlo na věc, tak nějak zapůsobila psychika, že chci malou hned vidět,... a stejně si z toho nic moc nepamatuju, jen mi jí ukázali celou krvavou a hned odnesli a pak jsme jí viděla až na chodbě, kde mi jí přiložili k prsu a to viděla ta paní po celkový taky...takže pro mě to žádný pozitivum němělo :frowning2:
19. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
Zofi, však jsem psala, že to jsou věci, které mi někdo řekl, že samozřejmě, když jsi v té situaci, tak to může být úplně jinak, to já netvrdím, že ne. :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
Ty vogane, dvě hodiny nikdo :confused:

Zdravím jdu dočíst a zase mizím, přijeli jsme se jen dom převlíct....
19. čer 2009 v 15:09  • Odpověz
Tak jsem myslela, že mě z toho cheesecake šlehne... Po necelé hodince pečení přestala jít elektrika v půlce bytu, zásuvky, trouba, samozřejmě počítač, zablikalo a zdechlo... tak jsem nahazovala kde co a ono nic. No, manžílek mě zachránil a ten dort za to (asi) nemoh, jen to bylo na naši síť silné kafe - zapnutá trouba, pračka a vysavač. Ale už zas fungujem, hurá :dizzy_face: jdu dočíst.
19. čer 2009 v 15:14  • Odpověz
Maruško- díky, dneska už nešpinim, bylo to slaboučký, ale já su prostě stresař, když vím, že teď mohou nastat nějaké komplikace-dnes bych měla být 6tt, tak bojim :frowning2:
taky jesm slyšela v Sama doma, že je epi riziko- že jak se maminy bolestí mrskaj,že se nemusej trefit mezi ty obratle :frowning2: tak nevim, co si o tom myslet :sweat_smile:
19. čer 2009 v 15:17  • Odpověz
jdu na nákup, už jsem se dnes naválela až až :wink:
19. čer 2009 v 15:18  • Odpověz
Maju to je možný, že břicho naroste do takovejch rozměrů jo :grinning: :astonished: A jako aniž by jsi popraskala jo :astonished: Normálně blahopřeju, ještě jsem nic tak gigantickýho na tak hubeným těle neviděla :sunglasses:

Zofi no květák brokolice.... fakt nic moc, radši neeeee

Jdu se hodit na chvilku na bok, abych nabrala ještě sílu zatím paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
19. čer 2009 v 15:23  • Odpověz
Rozi, recept pošlu, je to dobrý (i nedopečený) :grinning:
Jedem k našim, ozvu se :slight_smile:
19. čer 2009 v 15:24  • Odpověz
Díky Rychn. :wink:
19. čer 2009 v 15:27  • Odpověz
Tak jsme přišly z venku, je tam teda dusno :stuck_out_tongue_closed_eyes: Koupila jsem Anetce sandálky na dovču...pomalu mě začíná vytlačovat z botníku, kolik už má bot :sweat_smile:

rozi, super, že už nešpiníš :dizzy_face:

Dani, mohla bych taky poprosit o recept??
19. čer 2009 v 16:00  • Odpověz
Baffff...

Jsem tu měla tchánovce... dovezli zásobování :wink: ...

Luuc, Žofi... řadím se též mezi časté klienty lékošky :grinning: :grinning: :grinning: ...ale jak píše Žofík... stovky lítaj, ale pro dítě všechno :wink: :wink: :wink: Takže chápu, rozumím...

Luuc... to musí být podívaná, tolik malejch potápek a potápníků :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Woblud... S U P E R... to ještě pojistěte :wink: a za 14 dní tu budem jásat :wink: ...

Dani... hoď recept... u nás proud jde :wink: :wink: :wink:

Jdu se pávit za kočárem :dizzy_face: ... jdu na poštu pro balíček.
19. čer 2009 v 16:04  • Odpověz
sarii, hele ty znáš Hanku Daškovou, jak jsi psala, že jsi tam chodila na těhu cvíčo??

Taky jsme byly na poště, příští týden máme na plavču karneval, tak jsem Anetce objednala koupací čepici s čertovskýma rohama...ani nemusí čertíka předstírat :grinning:
19. čer 2009 v 16:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.