• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
siss, jasan :wink: já stejně budu muset Anetku udrndat :wink:
19. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
sarii, ani se neptej, jednu blbku, co akorát prudí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
luuci: no Tygr asi spát nebude, on už venku vůbec nespí... :confused: no uvidíme..spíš tam pobydu třeba hodku, dvě..jestli to vůbec vydrží a pak půjdeme spát domů :wink:
19. čer 2009 ve 20:42  •  2 děti  • Odpověz
siss, jj, uvidíme :wink:
19. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
luuci: u nás je to spaní přes den fakt každej den jiný, včera usnul o půl třetí a dneska už o půl desátý, si člověk nemůže fakt nic naplánovat :unamused:
19. čer 2009 ve 20:43  •  2 děti  • Odpověz
siss, no prosím tě :confused: už o půl desátý?? v kolik vstával? :confused:

sarii, dorazíš s Marinkou na sraz?
19. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
luuci: asi v 6..záleží, jak se v noci budí a tak :unamused: ted ho zas berou zuby, takže docela masakr..furt kvičí z ničeho nic :confounded:
19. čer 2009 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz
Luuc... ještě 100pro nevím... uvidím v inkriminovaný den... bych se tam jen otočila...
19. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
No Anetka má ted noci taky jak na houpačce..2 noci se vzbudí až ráno a pak zas v noci jí :rolling_eyes: jsem zvědavá, kdy se vyspím :rolling_eyes:
19. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
luuci: já už s tim ani nepočítám min. rok, jako je to lepší, než když jsem vstávala 5xza hodinu..ale teda stejně nic moc..tak 5x se vzbudí min. :unamused:
19. čer 2009 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz
Anetka bud spí celou noc tak do 6-7 nebo se vzbudí kolem 2. na jídlo a pak vstává v 6 :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
19. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
luuci: tak vstávat jednou, to by mi bylo hej..ale zas je pravda, že mu dám jen napít a hned spí, nemusim zas vylejzat z pelechu a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 ve 21:03  •  2 děti  • Odpověz
siss, no, já mám mlíko nachystaný, jen to mixnu, přebalím..ona si to vypije a pak si flašku vyndá a strčí do pusy dudlík :wink: takže to trvá max 5 minut, ale stejně :stuck_out_tongue_closed_eyes: já už chci spát celou nooooooooooooooooc :dizzy_face:
19. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
luuci: no takovej komfort mě asi ještě dlouho nečeká :sweat_smile: ale už jsem si zvykla..takže to není zas tak šílený :stuck_out_tongue_closed_eyes: a o víku se vyspim :slight_smile:
19. čer 2009 ve 21:05  •  2 děti  • Odpověz
siss, já se vždycky vyspím u našich a pak jsem kaput, jak nejsem zvyklá :sweat_smile: včera mě mamka s Anetko přišly v 9 vzbudit, že Anetka stojí u dveří a říká Mamííííí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
luuci:jj, jak spim celou noc..tak jsem ráno úplně kaput :unamused: mě jenom sere, že se nevyspim..a až půjdu do práce, tak se nevyspim taky :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 21:13  •  2 děti  • Odpověz
siss, to si taky říkám..od září mi to začne..směny..noční, ranní, odpol..vstávát v 5:30 :rolling_eyes: k tomu Anetka, domácnost,..no, když to nepůjde, tak to nepůjde :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
luuci: no já budu vstávat v 5, takže jediný dva dny, kdy se můžu vyspat zas budu vstávat jak trotl...taky to furt posunuju..ale tak snad v srpnu už nastoupim...možná :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 ve 21:17  •  2 děti  • Odpověz
siss a máš už něco?
19. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
luuci: to se takhle dopředu nedá, to se furt mění :wink: takže až budu chtít fakt nastoupit, tak max. 14dní předem si to dohodnout :wink: prej ted berou v Hypru, ale to se fakt může změnit..já si chci červenec ještě užít :stuck_out_tongue_closed_eyes: chci jet na tu chatu a tak :wink:
19. čer 2009 ve 21:19  •  2 děti  • Odpověz
siss, jj, já to plánuju od září, října :wink: ale uvidím, nebudu to hrotit
19. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
luuci: taky přes prázdniny to blokujou studenti...no, do července mám ještě ty normální prachy..a MP má sezonu, takže ted si fakt nestěžuju na finance :sunglasses: :grinning: ale v zimě je to horší :wink:
19. čer 2009 ve 21:22  •  2 děti  • Odpověz
Aha, vektor je tam dole, kde je nový sanus
dám, tedy co nejdříve fotku-tedy můj drahý, já na to jaksi nejsem - neumím :sweat_smile:
Hojky, jsek KO, dnes se loučím a krásné sny
19. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
rozi, dobrou..

já jdu mrknout na Krause a taky do hajan :wink:
19. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
mě už ten Kraus nák nebaví, v poslední době mi to přijde ubohý docela :confused:
19. čer 2009 ve 21:29  •  2 děti  • Odpověz
Luci, Anetka je šikovná plavalka :wink:

Rozi, cvičím podle knížky - Cvičení v těhotenství a šestinedělí. Řadu let jsem cvičila denně doma, pak jsem to omezila a chodila jen do posilovny, no a teď od října do dubna jsem necvičila vůbec :confused: Takže teď na mateřské si to každý den užívám, že se zas aspoň trochu hýbu. Baví mě to a je to podle mě potřeba, něco dělat...

Jdu za manžílkem. Přeju všem krásnou dobrou noc :wink:
19. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
Ahojda holky,
jdu vás pozdravit :slight_smile:
Od včera jsem doma, je to blázinec, odstříkávám mlíčko pro prdelky, vozím jim ho a hezky papají.
Amálka i Mikulda jsou v pořádku, všechna vyšetření mají zatím v pořádku, čekají je ještě ledviny a očíčka.
Jsou to moje zlatíčka, už nejsou na Intermediárním oddělení v inkubátorech, ale v těch boxíkách na odd. nedodonešených.
Dneska poprvé jsem je chovala, kojila, prostě to bylo super super a ještě teď když si na to vzpomenu, tak mi tečou slzy jako želvě.
Mikulda měl dneska 1895 g a Amálka 1815g.
Budu se snažit sem chodit častěji, ale nějak to je zatím hektické - Hradec, Anička, domácnost ...
Příští týden pokud budou hezky papkat, tak by mě tam hospitalizovali taky a mohla bych za nimi zatím docházet a krmit, koupat, chovat, prostě vše a pak až by byli větší, tak mi je dají na pokoj :wink:
Zatím se loučím .... jo a porod dobrý, jestli vás to zajímá, ten finiš byl teda docela mazec, ale jinak fakt dobrý a jsem ráda že jsem rodila spontánně ... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Zkusím ještě dnes hodit fotečky ... doufám že jste všechny v pořádku :wink: :wink: :wink:
19. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
Ahojda tak jsem vás tak zběžně dočetla.

Kdepak je Verýsek?

Jinak my jdeme zítra na dvě svatby. Takže mazec. Je mi pořád úzko a nevím jak se toho pocitu beznaděje zbavit. Dnes si vzali naši na víkend Maxíka a mě je jako bych neměla doma svoje dítě, asi pracujou hormony.

Jdu do hajan tak kouknu až v neděli
19. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz
Artep, ahoooooj. No miminka jsou krásný!!! Gratuluju, zvládla si to skvěle a teď už to bude jenom lepší. A co teprv až Ti je dají domů! :slight_smile:
19. čer 2009 ve 22:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.