• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
ahojda všem...

Arti tak mám podej infošky k tomu porodu a vítej doma :slight_smile:
19. čer 2009 ve 22:51  • Odpověz
Dobré ráno. Sobota, takže je mrtvo.

Přeju všem krásný víkendík a užijte si svatby, Dabli, doporučuju dát si něco dobrého k pití, ničemu to nepomůže, ale uleví se Ti :wink:
20. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
Ahoj holčičky!
Tak se zase hlásím v plné parádě! :wink: Mamá hotel byl super.Dneska jeli s taťkou na chalupu a já jsem mazala domů,protože se má Terka vracet někdy v průběhu víkendu z toho Španělska,tak tady budu držet pohotovost... :slight_smile:

Nedočítala,jsem-to se fakticky nedá... Jen vím tu úúúúúúúúúžasnou zprávičku,že Artík má už miminka :dizzy_face: Holčičku a hošíčka.To je strašně krásný a MOC,MOC gratuluju.A jen připomínám,že i já jsem se trefila v tipovačce. :wink:

Jinak mi prosím důležité věci napište,pokud se tu ještě něco jiného událo a hlavně- SRAZÍK ... V pondělí v poledne? KDE ??? :confused:

¨Já jsem si právě na poště vyzvedla objednané věcičky z koníkovského bazárku,tak jdu na to mrknout. :dizzy_face:
20. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
Ahoj Péťó! No jasně, všechno info sem sem budu hltat :slight_smile: ale pochopitelně až budeš mít čas, ne na úkor prdelek :wink:

Dabli, Tvoje pocity jsou úplně normální. Lepší si to teďka prožít naplno a doslova vyžrat - ono to nebude dlouho trvat - a pak najednou z ničeho nic přijde vlna optimismu a bude to za Tebou, prostě bude dobře. Ten pocit dobře znám, měla jsem depresi v kuse od šestnácti, léky mi nasadili pořádně až ve dvaceti a pomohla mi až terapie dva roky zpátky. Osm let - zpětně nechápu, jak jsem to mohla vůbec přežít. To všechno jenom proto, že jsem tenkrát dělala hrdinku a neobulela to, co se mi stalo :wink: Moje doktorka říká procházky, plevelení zahrádky - prostě pohyb na čerstvém vzduchu, máme v sobě strašně moc vzteku a je potřeba ho dostat ven - já třeba u ségry kopala základy a měla jsem to snad za 2 dny hotový na půl baráku, prostě jsem do toho třískala jak blázen.

No z pojišťování iui nebylo nic - měli jsme povinnou rodinnou oslavu, na kterou nikdo nechtěl, načež se tam všichni chlapi ztřískali tak, že jsme je nemohli dostat domů. Manžel zvracel jen co jsem ho přivezla. Celou cestu žral v autě třešně blbec :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
Dobré ráno,

Péťo, vítej doma...těším se na info o dvojčátkách :dizzy_face:

Věru, to jsem zvědavá, co za oblečky ti přišlo :wink: Místo srazíku ještě není domluvený, uvidíme podle počasí :sweat_smile:

Manža je od 8 na golfu, tak počkáme až přijede a zajdem si na oběd :dizzy_face:
20. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
Ahoj Luci!
Já to hndka nafotím,ale do albíčka mi to bude muset dát někdo jiný.. :sweat_smile: Poprosím Sari,nebo Evíka. :wink:
Taky mi přišly těhu riflový třičtvrťáky.Docela jsem měla strach,aby mi byly,ale říkala jsem si,že to prostě risknu.No,a vyplatilo se.Jsou super. :slight_smile:
20. čer 2009 v 09:39  • Odpověz
Věru, jak se má Terka na dovče?? Určitě mají hezčí počasí než my tady :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2009 v 09:40  • Odpověz
Luci,víš že ani nevím? Napsali mi jen když dorazili-v sobotu ráno a za celý týden nic. :angry: No,ale předpokládám,že když se neozvali,měli se suprově a užívali si.Kdyby se něco dělo,napsali by.Dneska mají vyrážet na cestu zpět (24h v autobusu... :sweat_smile: ),tak na ně myslím,aby to zase v pohodě zvládli.Myslím si,že tchán s tchýní toho budou mít plný kecky... :sweat_smile: :confounded:

Jo a co se týká věciček,tak nějaký mi do alba dávala Sari už před týdnem,ale nikdo jste nechválil... :frowning2: :angry: :grinning:
20. čer 2009 v 09:53  • Odpověz
Ahoooooooooooooooj

Tyjo včera jsem se luxusně nacpala, prostě v týhle hospodě doporučuju svatbu každýmu, pokaždé výborné. Ale tady se svatbama jdu asi s křížkem po funuse co :grinning: Nevadí.

Věruško, samo věcičky krásný, mě se líběj všechny malinkatý ono to je strašně roztomilé :dizzy_face: Já musím hodit oko u tý mamky a vybrat ty pidi, abych to měla aspoň doma a věděla co a jak..... tak baj voko.

SRAZ:

Luci Holky tak to necháme na Villa Rosa????????????????????????? U tesca ta nekuřácká, sešla se nás tam většina, byl to můj první srazík..... Nevíme jaké počasí bude, tak aby jsme měli něco tak trochu najisto......
Co????????????????????????????????????????????????????
A kdyby jste to teda odsouhlasili, tak jak s rezervačkou???????????????????????????????????????????????

Já dneska chci poklidit, jak jsem měla ten klidovější režim..... a do GLobu, abych mohla uvařit nějakou dobrotu a pro trhače :slight_smile:

Pak juknu zatím se mějte,

Jooooooooooooooooooooooo a včera jsem si tam asi třikrát cucla Martini bianko ńaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
sanu, jakou hospodu doporučuješ na svatbu?????? neee, že bych nějakou plánovala, ale jen tak :grinning:

Věru, já věcičky chválila, mě se taky líběj tyhle pidi midi věcičky :dizzy_face: a na těch prckách jsou ještě hezčí :dizzy_face:

Klidně ta Villa Rosa...jdu ještě omrknout předpověd, dkyby jí nějak extra změnili
20. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
Ahoj Sanu!
Srazík klidně tam.Mě je to jedno-dorazím kamkoliv v Pcích...

Co se týká svateb,tak mě asi taky jedna čeká-bude se mi vdávat sestřenice.Ale až v září,myslím že 4.9.-ještě to není oficiální.Tak si tak nedovedu představit,co tam tak zhruba měsíc před porodem asi budu dělat... :confused: :sweat_smile: Tančit nebudu moct,pít taky nebudu moct...Jenom to žrádýlko...No,uvidíme... Jen si tak říkám,jak je ten život nesptavedlivej...Celý dlouhý roky nic a letos mám: sraz se základkou po 23letech, 4x oslavu 60tin(taťka,tchán,mamka,tchýně), 2x 40tin(ségra,švára),svatbu...A kdo ví,co jako na potvoru ještě přijde.Te´d,když nemůžu NIC a tak ráááááááááááda bych si dala vínečko a taneček... :frowning2: :rolling_eyes:
20. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
Hezké dobré kočiny :slight_smile:
Dnes se jen v rychlosti nahlašuju, že jsem stále vcelku a mizím- páč mám tedy solidní krizi...Jednak fyzickou a s ní ruku v ruce kráčí psychická, pramenící z té fyzické neschopnosti už se pomalu jen došourat na záchod... :confounded: Přesto jsem se teď rán dala do žehlení a opět mě dostal pohled do Petrovy skříně.... :angry: :unamused: :unamused: ..Do toho neustále sbírám hromádky obleční, co tu různě povaluje (už to válí i u Kuby v pokoji- no comment) atd. a už toho mám tak akorát dost..Já nechci, aby za mě žehlil (koneckonců si říkám, by gravitace mohla pomoci porodu), ale proč si doprdele neumí uklidit aspoň sám po sobě?..Omlouvám se za ty výrazy a za to, že to sem pouštím, ale fakt mám dost..Teď tam s tátou venku dělají nějakou dlažbu či co- tak se samozřejmě musím brzdit v nějakých výlevech, protože "živitel pracuje"...Ach jo, holky- dneska jsem teda na odpis..Nohy mi natekly tak, že už musím chodit roznoženě, páč nedám stehna ani k sobě..Do toho ty záda a svědění a pálení kůže, jak se napíná těmi otoky a na břiše zase, jak holky nabírají... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: No, už toho nechám, ale dneska to tedy fakt kulminuje..Nemůžu vystát sama sebe, natož okolí.. :frowning2: :frowning2: ..Ještě, že je chudák Kubík aspoň na té Sázavě- cítím, že by to také "slíznul", jsem fakt "napřesdržku"...Jo,jo- tak hezký víkendík všem a doufám, že se mi podaří ze sebe vyšťourat nějaké ty endorfiny.. :cry:
20. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
Hezkou sobotu všem :slight_smile: Holky dnes grilujeme a máme suda tak bude u nás veselo :sweat_smile: chystám se do Globu na nákup ještě čekám na Dušánka jel na boruvky tak jsem zvědavá s jakou přijede??

Villa Rosa bude dobrá mám zas pršet..

Jdu dočíst
20. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
Evi, :frowning2: :frowning2: :frowning2: co na to říct..už je to dlouhý :frowning2:

No, v pondělí hlásej pršení, tak asi ta Villa Rosa bude nejlepší :wink:
20. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
čau holky..

má být 16-20 :wink:

luuci: nebudou se tam nudit? :confused:
20. čer 2009 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz
Evi stejně jsi dobrá jak jsi to zvládla :wink: máš můj velikej obdiv :wink: :wink: :wink: Dvě holčičky a tak krásně donošený .Se ni nikdo nemůže divit, že nemáš náladu a nesršíš vtipem.V pondělí jdeš na kontrolu??

S manželem tě naprosto chápu mám to úúplně stejný :angry: rozčilovat se můžu jak chci a stejně to nepomáhá, dnes jsem se dozvěděla, že jsem na něho zlá páč jsem po něm nechtěla uklidit ponožky co sundal večer v obýváku, no nejsem blbec ne :unamused: a to pohazování hadrů, potopy v koupelně, lahváče od píva všude položený. tak to mě taky se.e..

Evi lepší když nebude chodit na oči a bude lepit dlažbu :wink:
20. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
Luci Anetce se tam líbilo viď :wink:
20. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
gaban: no on stejně Tygr mi bude sedět na klíně a tím to asi zhasne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
20. čer 2009 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz
Artep jsem ti zkoukla dětičky jsou krásný Amálka tmavá a Mikulda světlej , co dodat jsou to zlatíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: bych se doma bez nich zbláznila tak hlavně ať tě tam u nich ubytujou :wink:
20. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
Siss Anetka se tam koupala v pití teda jen ručičkou a měla vyžití pak si polezla.Hele když tam budou dva tak se zabaví spolu, ale zas tolik bab na jednoho chlapa, aby se nás nebál :confused: :sweat_smile:
20. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
gaban: problém je, že on se bojí všech a všeho..ale na Anetku je zvyklej, tak snad to nějak půjde..přinejhorším půjdeme domů no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2009 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz
siss, Anetka tam lítala jak šus..hlavně za bar a pak lezla po schodech :sweat_smile: když jí to nebude bavit, tak půjdem domů :wink: ale doufám, že bude chvíli spát, tak se v klidu najím :sweat_smile:

jj, chlapi jsou všichn istejný..bordeláři..já úplně nesnáším, jak manža nadělá v koupelně, dkyž se sprchuje, to je jak když tam byl lachtan :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: ale ono to uschne říká :angry: špinavý oblečení všude se válející ani už nekomentuju, prostě jdu, seberu ..jinak bych furt nadávala :angry:
20. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
holky..tak MP po vysprchování vytře i vanu, otře stěny a kohoutky :confused:
20. čer 2009 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz
siss, tak to závidím :grinning: :grinning: :grinning: to je přírodní úkaz
20. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
luuci: on je magor..u nás je to obráceně, já jsem bordelář..a takový věci, jako mokro v koupelně mě vůbec netankujou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. čer 2009 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz
siss, tak to já z toho úplně šílím, pže pak mám mokrý ponožky, rozmatlá se to a jsou na zemi mapy :angry: to nesnáším :angry:
20. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
luuci: my máme koberec a též razim heslo, že to uschne :sweat_smile: , ale on to má z domova...tam snad nesmí bejt jediná zaschlá kapička na stěna, jinak by matka zešílela :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2009 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz
siss, koberec v koupelně?? :confused: já nesnáším mapy na zemi i v koupelně v obýváku,... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ha je tady manža, tak jsem na obídek..zatím pa
20. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
luuci:jj, jinak bysme tam měli hnusný lino :stuck_out_tongue_closed_eyes: stoletý :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já se taky loučím, hezkou sobotu :slight_smile:
20. čer 2009 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz
siss podle fotek je to andílek :dizzy_face: a z toho vyroste :wink:
koukám tak s těma chlapama je to všude stejný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.