• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
sanu, vždyt jsem to tady včera psala, že podle týhle fotky brácha Anetku pojmenoval Pavel Nedvěd :sweat_smile: :angry: :angry:

Dad, super :dizzy_face: držím pěsti, aby bylo všechno ok a měla jsi hodně kvalitních vajuch :dizzy_face:
20. čer 2009 v 19:48  • Odpověz
Luci jsem to teda nějak přehlídla :sweat_smile: Ale teda mě by se na ni teď hodilo to již zmiňované (víla) Amálka :dizzy_face: :wink:
20. čer 2009 v 19:51  • Odpověz
Věru, výbavička je pěkná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: malá bude kočka :dizzy_face: :dizzy_face:

Jdu na mojitko, zatím pá
20. čer 2009 v 19:51  • Odpověz
Dad... já bych se taky sama neďobla... :wink: :unamused: :confused:
20. čer 2009 v 19:52  • Odpověz
Holky kdy u vás manža stihnul na břiše pohyby nebo aspoň jako když si dal ruku na břicho....
Můj to zkoušel a samo nic..... Tak byl takovej jako zklamanej, že on ji necejtí když tam dá ruku a já jo :sweat_smile:
śanu, fakt?? mě příjde na Amálku moc klučíčí :sweat_smile: jako ne vlasama, ale jinak jí oblíkám spíš sportovnějc než šatičky :confused:
Luc já vím, ale ty kukadla a ty kroucený vlásky prostě, ale Anetka je samo krásný.... :wink: Dej si i iza mě joooo :slight_smile:
Pa

Sari kdyby ti nic jiného nezbývalo tak by jsi se bodla věř mi.
A kdyby jsi mě viděla jak jsem tady seděla s tím Cetrotide jak si mícháš sama. Já byla jak hromádka neštěstí :grinning: Ale dala jsem to, musela jsem... :wink:
20. čer 2009 v 19:54  • Odpověz
holky, já v tý vila Rosa byla jednou

sanus: mojito tam myslim maj, ale moc si tam nevyberu z jídla, na mě je to hodně středomořský a to moc nemusim :confused:
20. čer 2009 v 19:56  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: ja jsem se rano normalně rozbulela :confounded: to vubec nešlo se přesvědčit, ale pak to do mě mamka narvala a ted už vím že to vubec nebolí, jde jen o to ,to do sebe vrazit :sweat_smile:
20. čer 2009 v 19:56  • Odpověz
Dad já si to poprvé odpočítala a bodla :wink: :grinning:

Sis minule jsme si tam dávali smažáka :wink: :grinning: A docela to chutnalo česky :grinning:
20. čer 2009 v 19:58  • Odpověz
... jsem se odmlčela, protože jsem cvičila. A teď vyrážíme do hodpůdky. Dočtu pak nebo zítra. Přeju krásný večer :wink:
20. čer 2009 v 19:58  • Odpověz
:grinning: sanu jo, to zkusím :grinning:
20. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
sanus: já tam byla fakt jenom jednou, jak to otevřeli..a to tam měli samý špagety s mořskejma plodama, olivy, kapari atd, a to mi nechutná :confounded: ale tak něco si tam vyberu, jestli mě Tygr nechá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2009 v 19:59  •  2 děti  • Odpověz
Dani... kdy ty se zastavíš, jsem zvědavá... :wink: :wink: :wink:
20. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
20. čer 2009 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz
Siss... tam maj fakt i normoš obyč čechyš jídla :wink: ...

Akorát nevím, kde tam všechny zaparkujem... teda ještě nevím jestli dojechám, ale jen tak přemejšlím...

Co Neli??? Je v mocnici nebo doma???
20. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
sarii: no to mě taky napadlo, jestli nemám vzít golfáč radši :confused:
20. čer 2009 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz
sanus: mojito tam maj :grinning:
20. čer 2009 ve 20:09  •  2 děti  • Odpověz
Nelča měla propustku na víkend a zítra zase maže zpět, ale doufá, že v pátek ji pustěj úplně. :wink:

Sis no s kočíkama vevnitř nevím, kdo by mohl, tak asi čím menší kočík tím lepší .... :sweat_smile:
20. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
sanus: já mám Moon 3, ten je pidi a dá se složit do placky :wink:
20. čer 2009 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz
Siss... tý vado, ty jdeš taky??? Jsem myslela, že si s Lucc domlouváš něco soukromýho... to abych se trochu přišmrncla... Se jinak maluju tak 2x do roka :wink:
20. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
Holky dneska se loučím, jsem ko.

Zítra se zase nahlásím tak paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
20. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
sarii: mně je fakt fuk, jestli budeš nalíčená nebo ne :wink: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

jinak asi se moc dlouho nezdržim, páč to Tygra nebude bavit....

sanus: dobrou :dizzy_face:
20. čer 2009 ve 20:17  •  2 děti  • Odpověz
Siss... to je mi jasný... ale vedle tebe bych byla jak bledule bledá nebo myš šedá :astonished: ...
20. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
sarii: ježiš, plošim tě..nech toho :wink:

holky,taky se loučím, dobrou :dizzy_face:
20. čer 2009 ve 20:27  •  2 děti  • Odpověz
holky se hlásím grilovačka dobrý a hlavně hermelín na tom sem si pochutnala nejvíc.Pívo ještě je a manžílek už se uculuje jak debí...,No aspoň si to užil :wink: :grinning: Zazo já mám kopu nádobí, ale to zmáknu.Těším se už do postele.

Holky a sanuska jak jí vyrostlo bříško :slight_smile: se tam mrněti daří a sanu a už si jí poslala ten hrášek?? :grinning:

zítra vás dočtu a jdu zkusit very :confused:
20. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz
píšu jak tatar nekoukám na ruce a prostě jedu :pensive: :sweat_smile:
20. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
Dad-držím pěstičky, jakmile jednou píchneš, pak to už nic nebude :wink:
Nebo mě napadlo někam na prodlouženej víkend jet-jako wellness cvíčo pro těhulě, bych někam vypadla.
Sanu-jupí srazík-jen malý detail :sweat_smile: kde je Vila Rosa :frowning2:
20. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
tak jsem odpočítala, jak mi radila sanuska a šlo to , jsem rada že mam svuj první pich za sebou :grinning: :grinning:
20. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
rozinka: naproti Tescu :wink: jak bylo dřív papírnictví Pavlík :wink:
20. čer 2009 ve 20:38  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.