• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Luci třeba tam měla lepší světovou stranu.Sestřenka je pěstuje jak jatá tak mi dávala rady, jen ji na 1 h namočit do vody, potom ji nechat vykapat a strčit do květináče.A třeba 1-2 týdny nic, pak mám koukat na tu kůru jestli dělá vlhko na květináč a jestli už ne tak ji zas namočit.ona jich má asi 8 no už ji vidím to se s tím prdí půl dne..

Na třídě Míru je mají a mooc hezky naaranžovaný :dizzy_face: :dizzy_face: jo já taky čekám jestli mi ji někdo třeba nedaruje a vypadá to že asi ne :sweat_smile:
30. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz
Gab,to si o ni musíš říct jako já. :wink: :grinning:
30. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz
ja tady mam zlodeje... :grinning: moji koculde zachutnala pasticka... :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
Holky,já jsem dneska až do večera sama,tak si chci jít do půjčovny půjčit DVD P.S.miluji Tě! Že tu někdo psal,že je to hezký? :wink:
jo já jdu chystat snídani, jsme ráno vyběhli na tu zahradu bez snídaně :sweat_smile: to zas bude všechno posunutý :sweat_smile:
Sanusko, overal je z anglického over all - kolem všeho, obalit celé. Tím moje teorie končí a jak je vidět, je to teorie na prd :grinning: :grinning: Mám naprosto stejné dotazy jako Ty a jsem fakt ráda, za ty odkazy, co jste tu, holky, daly. Jen jsem možná měla s přípravou začít dřív... i když, do Tesco to mám 10 minut :wink: Jo, spací pytlík máme, možná ho užijem, možná ne.

Gabi, škoda. ... Podle mě to IVF jistí, na IUI bych se možná vykašlala. Ale je to jen názor.
Věru, to bude OK, určitě!

Tak a jedem na ten výlet. Přeju krásnou neděli :wink:
30. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
Luci- přesně tímhle způsobej je "zalévám"- postavím ji do dřezu, naleju jí k těm šlahounům v květináči docela dost vody- která ale hned proteče a skončí v misce, kterou mám pod tím květináčem..Takhle ji nechám "sosat" cca půl hodinky, pak vyndám z misky a přemístím zpět na parapet na podložku pod květináč..A s ttím rosením- dělám to cca 2x do týdne u všech kytek (některé více a jiné méně dle potřeby)...
30. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
Já dnes vůbec nevím, co si uklohním, když jsem tu sama, samička....No, něco se najde.. :dizzy_face:

Dani- pěkné výlletění- i když počásko na to nic moc tedy... :confused:
30. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
Holky,mě právě volalamamka,že jeli na chalupu a stavili se tam ve městečku v jednom krámku.A Že tam mají hezké plítěné kalhoty s nízkým sedem do širokého lemu.Že je zkouší na tátovi,tak že mi snad budou... :confused: :grinning: :grinning:
30. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
dani nemas to nejake popletene?ja myslela ze je sobota :grinning:
30. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz
Dani je stále o krok vpřed... :grinning:
30. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz
Věru- je to hezké a smutné zároveň..Já četla i knížku a to teprve bylo slzavé údolí...No, ale dnes je na takovéhle filmy počasí, jak dělané..aneb- jak morbidně, věrna černému humoru říká moje mamka- "Den, jak stvořený pro sebevraždu" :confused: :sweat_smile: ...

No nic- to samo není návod :sunglasses: :grinning:
30. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
Věru- tak to potěší, což? :grinning: :grinning: ..I když konkrétně u tebe mi to přijde, že jsi stále "věrna" své konfekční velikosti :wink: :slight_smile:
30. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
Věru, zajímavý zkoušení kalhot :grinning:

My máme dneska obalovanou mozzarelu a brambory :dizzy_face:
30. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
Evi,zatím jo.ZATÍM... :sweat_smile: Na poslední kontrole jsem zjistila,že mám stále svou "startovací" váhu.
Ale podotýkám,že já se nezdám a že třeba ještě budete valit očka,až se bude blížit říjen... :grinning:
30. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
Evi, tak už vím po kom máš smysl pro humor :grinning: :grinning: :grinning:

Dani, užijte si výlet..ikdyž počasí teda nif mof :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
Jo a jen pro info: můj tatík má cca 100kg... :sweat_smile:
30. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz
Jo,jo, Luci- je to tak... :sunglasses: :grinning: ..Já jsem tedy povahou spíš "tátova", ale tyhle vejšplechty máme s mamkou společné... :grinning:
30. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
Dani... cože??? Dnes je neděle :astonished: :astonished: :astonished: ???
30. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
Věru- ale určitě ne na 150cm, viď :wink: :grinning:

Já se musím jít kapku natáhnout, zase mě brutálně chytají záda- jo,jo :confounded:
30. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
tak jsemnakoukla pře odjezdem, jen jsem to přelítla :wink:

Věrko, tobě držím pěsti, ale myslím, že to bude dobré, mojí mamku taky strašili a vše ok, Terezka je taky zdravá, nenech se vynervovat, ikdyž samozřejmě chápu tvé obavy :wink:
Věru a ten film je krásný, ale já to obulela a to jsemnebyla těhu, teď bych řvala snad pořád, ale je to i srandovní :slight_smile:

Holky my máme orchidee na sluníčku a taky jdou krásně :sweat_smile: čím horší zahradník tím lepší úroda :wink: :grinning:

Pak poreferuji, jak tchánovci reagovali :pensive: , Gabčo jsem ráda, že jsou tak daleko někdy je to teda na prd, ale vlastně i kvůli nim jsme sem šli, dělali nám hrozný naschváli, čekali, že se rozejdeme a pak asi čučeli, když jsme se odstěhovli, tak jim došlo, že tudy asi vlak nejede a že jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá :wink:

Danča už má neděli, ta kočka jak není v pracovním procesu, tak vůbec nemá přehled o dnech :grinning:

mizím, holky užijte si to tu a moc nekecejte :grinning:
30. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz
Čaaau tak co Gab??? Jdu dočíst
30. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
Gabčo tak se naše očekávání nepotvrdilo, chjo :unamused: Já bych teda hodila boba na IUI a šla do IVF a jak říkáš nechat si IUI třeba mezi umělým...... Ale toť jen můj názor.

Věru neboj bude to určitě ok, mě taky genetička říkala, že budu mít AFP zvýšené kvůli tomu jak jsem krvácela a špinila... tak že to nebudem řešit...... Takže bych to viděla tak, že záleží na genetikovi a jako ostatní doktoři, někdo něco řeší víc někdo víc.......
Mě to ani neoznamovali, že to AFPčko mám zvýšené..... Takže se neboj a těš se, prej to je strašně super ten UTZ :dizzy_face: Já půjdu další pondělí :dizzy_face:
Ale taky se bojim, no klasika....

Já se musím odtrhnout, odpol dorazí ségra s rodinkou, tak tady gruntuju (to jsem chtěla i tak...), pak do Globu nějaký pohoštění a zeleninku k véče....

Ale jak dorazím z nákupu tak juknu.

Jo a chtěla jsem žehlit, no to asi taky ještě zvládnu...

No a ak jsem chtěla si dát vanu skosit Boubín a okolí....... večer manža bude doma...... :dizzy_face:

Mizím a kde je Zofka?
30. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
.............někdo víc někdo míň...... Bělobrádková třeba je takovej "poplachovější" typ a genetička v Gemedu je v poho ta člověka tak nevyblázní, ta mi to tak říkala i o tom AFPčku.

Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
30. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz
áhojík kočandy, se hlásím....sem si pospala, pak si dojela na nákupek, pak očumákovala zahradu...
30. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
no jdu něco povařit,asi čínu a rejži dám....

Gab to mě mrzí, já bych s IVF neotálela...
30. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
všechny Vás zdravím, ať se daří a omlouvám se, že jsem tak stručná... :dizzy_face:
30. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
Já jsem pako teď jsem si to všechno smazala.

Gab já bych šla na tvém místě do IVF. Já čekala 1,5roku a měla jsem jít dřív.
30. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz
holky díky za radu, já si taky říkám, na co čekat???V pondělí jdu na krev tak se domluvím :wink: to taky trvá co to schválení od pojišťovny, si tak říkám, že to vyjde třeba až na červenec??? :confused: A zvládnout se to dá ne????
30. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz
Gabi,jasně že se to zvládnout dá.Pro mimi cokoliv. :wink: :dizzy_face:
30. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.