• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Kdepak je Verča? Asi nejspíš někam odjela na víkend.
20. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
dad jsi dobrá :wink: jestli já začnu píchat v srpnu tak budu muset taky sama tak jsem na sebe zvědavá :confused:
20. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
Díky Siss, tak to už snad najdu :grinning:
20. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
Dad... jsi dobrá!!!

Rozi... proti Tescu... http://www.villa-rosa.cz/cs/

Gab... jsi mě dostala, jsem šla pátrat do Sanusčinýho alba po bříšku, tam NIC... pak mně došlo, že jste se dneska sčuchly v Globusu :wink:
20. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
tak jsem veru písla snad se ozve :confused:

Luci dyk Anetce to tak sluší :dizzy_face: a ty kouzelný kudrnky tak ty já bych pěstovala dál :wink:
20. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
gabi rano to prostě vubec nešlo, jsem jen potřebovala zjistit ten pocit, takže mamka píchla první a ted už to zvladnu sama :wink: ty to taky zvladneš
20. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
co furt ta Sanus dělá v Globusu? Tam určitě chodí vyžírat ty lahůdky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. čer 2009 ve 20:42  •  2 děti  • Odpověz
jo jo kuppovala kilo hrachu a teď tu na nás prdí i fotkou :sweat_smile: :grinning: a bříško ji pěkně vyskočilo..
20. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
sanu bere útokem ovoce a zeleninu :grinning:

mi pak taky budete radit ju :confused: Dad to jde asi fak o to první píchnutí takovej ten pocit jaká je to bolest a tak??A jak hluboko to píchnout?? :confused:
20. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz
jo přesně tak gabi :wink: ale fakt bolest žadna, přísahám :grinning: :grinning:
20. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz
Hojky, už jsem to tento týden nevydržela a 3x jsem si dala lehkou vanu-strašně mi totiž po tom měsíci chyběla- snad to nějak neva :unamused:
20. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
Ty brďo to jsi dobrá Dad! Hele a máš pera nebo úplně normální injekce :confused:

Holky normálně naši mají návštěvu, jsou totálně nasr.čky a řvou na celou vesnici :sweat_smile: My si pouštíme dvd a musíme to mít na plný pecky :grinning: do toho se ozývají výkřiky jako ,,až se Honzík narodí, tak Ti slibuju, že se pos. a pobl." :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to nevím, co budou dělat, až se fakt narodí :grinning: (ségry mrně)

Rozi to určitě nevadí - pokud není nějaká extrémně studená nebo horká, tak to jsou akorát plusové body pro psychiku :dizzy_face:
20. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
Díky Woblu- jsi mě uklidnila- já byla zvyklá na skoro veoucí a chodila hodně do sauny, tak teď jsem ale hodně ředila :wink:
Jinak máš teda doma pěkně veselo :grinning: to asi bude dlouhi do noci ne-li do rána :sweat_smile:
20. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
Tak holky zpráva od Very dorazila jak jsem si říkala má toho až nad hlavu v práci, domů jde stahaná jak pes a mají honičku okolo bytu.Těhulení ji bere energii tak polehává a spí. Pořád ji pobolívá břicho a trošku zašpinila tak leží.Zítra jukne a zkusí dorazit na srazík :wink:

Jinak Vás všechny moc pozdravuje..

hlavně, aby byla v pořádku a myslím, že by mohla brát neschopenku a radši v klidu doma ležet..
20. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
woblu, mam klasika injekce :sweat_smile:
20. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz
Holčinky - krásné sny
20. čer 2009 ve 22:42  • Odpověz
Berušky,všechny už asi chrupkáte...
Já jsem se koukala na Primě na Přístav naděje a nějak teď nemůžu spát.Nejdřív jsem u toho bulela jako želva,pak jsem se jakž takž uklidnila a když to skončilo,přišlo to na mě zase... :confounded: Asi ne moc vhodná tematika pro mě v tomto čase... :sweat_smile: :unamused:

No nic,tak se pokoukám po Koníkovi,po diskusích a zkusím zalehnout k Amálce (už mi místečko v posteli zahřívá... :sweat_smile: )
Těším se na zítřek,až se vrátí Terinka a až bude vyprávět jak se měla.Tedy doufám,že z ní něco dostanu.Vždycky když se odněkud vrátí a já se vyptávám,dává mi po chvíli patřičně najevo že ji to obtěžuje... :rolling_eyes: :grinning:

Dík Sarii za přidání foteček. :wink: Je to pravda-nějak mi tam převažuje růžová. :confused: No,asi to bude tím,že jsem konzerva- matka čekatelka v letech... :grinning:

Tak pá zítra a krásné sny.
20. čer 2009 ve 22:53  • Odpověz
Holčiny, ještě dokoukám filmík a jdu taky spát...

Věru, maličkost, když můžu, pomůžu... Já raději koukala na Rafťáky... Jsem věděla, že ten Přístav bude smutnej...

Tak pá, v noci to tu zkontroluju... Určo se tu mihne Danča... Jo a jsem ráda, že je Very v poho a že zítra z Klacíkova podá zprávy :wink:
20. čer 2009 ve 23:17  • Odpověz
Sari, to víš, že se tu mihne Danča :wink: Ale už jdu spát. Jen pár poznámek, co jsem dočetla:

Pavel Nedvěd je krásnej :dizzy_face: :dizzy_face: Nemyslím samozřejmě toho fotbalistu, ale tu Anetčinu fotku. :wink:

Sanu, mimi přesně ví, kdo na něj šahá. Hodný tety a strejdy kopne, zlobivý nekopne :dizzy_face: :grinning: :grinning: Kecám, zkrátka musí být manžel trpělivej, Lukáš teď v hospůdce, jak mi šáhnul na břicho, Anežka se přestala hýbat, ale občas takhle večer to vystihnem. Neboj, máš dost času :wink:

Dadouš, šikula :wink:

Holčiny, pamatujete, že jsem minule po srazu ve Vila Rosa jela na pohotovost? Ale to jsem byla 22. tt, takže kdo přebere štafetu? :grinning: :grinning: Uvidím, jestli dorazím, dám si to, co většina, snad se mě a mému žlučníku nic nestane :grinning: :grinning:

Zítra dopoledne kouknu, záměrně nepíšu, že ráno, protože ráno budu spát :grinning:
20. čer 2009 ve 23:24  • Odpověz
Průběžně jsem to sem chodila kontrolovat :grinning: :grinning: :grinning: . Na Danču je spoleh :wink: ..
Dneska bude krásně, dneska by to šlo... :wink:
21. čer 2009 v 08:17  • Odpověz
Dobré ranko berundy, je krásný den a zítra je pondělí - jupíííííí :grinning: :grinning:
Rychn.- co si obvykle dáváte k obídku ve Vile Rose? Vařej tam klasiku? Nebo něco "spešl"? :wink:
21. čer 2009 v 08:36  • Odpověz
Zdravím kočky při nedělním ránu :slight_smile:

takže zítra srazík ve Vile Rosa na 12hod. budu se snažit uhájit oběd na 12 :wink: ať vás aspoň chvilku vidím a poznám nové sanusky.

Jinak se všem omlouvám za nepřítomnost - dlouhodobou, ale jak jsem psala Gabča, z práce totálně vyřízená, večer mi je zle, do toho běháme kolem nového bytu a musím se přiznat, že po tom co se stalo Dabli a jak tu psala Maruska o té paní ve 12tt, tak mi to moc nepřidalo a další špatné zprávy se mi nechtěly ani číst :pensive:

včera jsem se chystala nahlásit, ale začala jsem špinit, tak jsem odpočívala,i když jsme si za to mohli s manžou sami, jsme se den předtím trochu mazlili :unamused: , takže teď víme, že sex bude tabu aspoň do 12tt možná i dýl a nebo až do konce :confused:

nejhorší je, že moje dr. má mít 14 dní dovču, tak jsem zvědavá kdy toho našeho prcka uvidím jestli je v pořádku

Jinak jsem mrkla na nové fotečky vašich miminek a to jsou krásní tvorečkové :dizzy_face:

Věrka začala výbavičkovat :slight_smile:
21. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
rozi :grinning:

Holky, moji rodiče žijou :grinning: prej když se chlastá, tak musí být v álejích nablito... no tak máme všude po zahradě, mamka má do myčky jen dvě skleničky, zato na terase je centimetr skla :sweat_smile: Taťka leze po čtyřech a sbírá vajgly, tak se mu tlemíme :grinning:
21. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
Veri-lehce podobně, i když nechodím do práce, tak se taky bojím muchlovat se s svým drahým a od čtvrtka, co jsem špinila a těch smutných zpráv, tak je mi též ouzko :frowning2: - kdy má tvoje dr. dovču, máš v tom termínu UTZ?

Woblu- :grinning: :grinning: :grinning: tak to muselo teda vypadat, ale je fajn, že se dokážou takhle spolu odvázat :sunglasses:
21. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
Rozi, asi v úterý tam ponesu papíry, ale to mě určitě na KO neveme, protože ani nevím jestli tam je přímo i dr. od 7 hodin, jsem domluvená jen se sestřičkou a pak mají právě dovču, takže to vypadá, že UTZ až za těch 14 dní možná i dýl a mě chytají strašný křeče do břicha z ničeho nic, tak nevím co mám dělat, no asi čekat co taky zmůžu.
21. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
Very- jak myslíš,ale pokud máš křeče, tak bych nečekala, :confused: já radši pro sychr v pátek volala k mýmu dr. a sestra mi řekla, že to špinění nevadí, pokud by to byla čistá krev, tak pak kdykoli o víkendu do sanusu do HK, tam jsou pořád, tak nechceš tam jet teď v neděli s manžou? Budeš klidnější :unamused:
21. čer 2009 v 10:04  • Odpověz
Rozi, když špinění ustalo včera večer a bylo to fakt jen trochu a hnědý, žádná krev nebo tak něco, zeptám se sestřičky jestli by na mě dr. jukla a když tam nebude tak si zavolám do sanusu, že moje dr. má dovču tak jestli by mi udělali ještě jeden UTZ, snad by mě vzali v PCE. A úplně v nejhorším případě i tady u nás v nemocnici je gynekologie, tak by mě tu určitě taky vyšetřili :wink:
21. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
Dobré ráno :wink: Kuře v troubě, vývar se vaří, tak můžu na chvíli k Vám.

Sari, dneska by to šlo, ale až v noci, porodit bych musela až zítra ráno v šest, až přijdou dětské sestry. Porodní asistentky upozorňovaly, že v neděli můžem přijet, ale rodit můžem až od šesti ráno v pondělí, kdy je oficiálně otevřeno :grinning: :grinning: A jen abys věděla, tak tady je hnusně, takže dneska by to spíš asi nešlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: A... mám přeci ještě čas, ne?

Rozi, mě se na Vila Rosa neptej, já tam byla jednou na sraz s holkama, přece jen to mám do Pardubic dost daleko. Ale tenkrát jsem si dala kuřecí rizoto. Dobré bylo, to jo... ale asi nechutnalo mému žlučníku :grinning: Tentokrát uvidím, možná, že to smažák jistí.
21. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
Holčiny, s tím špinění si nezahrávejte, Very, s křečema taky ne. Na Vašem místě bych klidně vyrazila i na pohotovost, kdyby nebyl dostupný Váš doktor. Vždyť to doktorovi nic neudělá, zapne ultrazvuk a zkontroluje srdíčko.... Kolikrát takhle jela Sanuska a vyplatilo se to, je v pořádku, tak to nepodceňujte!!
21. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
Woblud, to je hezký, jak je u Vás v alejích nablito, občas to chce asi trochu rozjet, si myslím :grinning: :grinning:
21. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.