• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahoj holky tak svatby mám za sebou.
První kamarádů z naší bandy. Měli 30 aut a Nevěsta měla vše načinčané. Moc jí to slušelo. Kolem páté jsme jeli na bratránkovu a tam si do mě manža rejpnul omylem ohledně práce, že holt otěhotním a bude to a já začala řvát před tchánovci a švagrovou. Pak mě rozbulelo i když jsem volala jak Maxík. Prostě jsem furt brečela s přestávkami. Vrátili jsme se večer na tu první svatbu a tam jsem se snažila ovládat a kromě jedné písničky to snad na mě nikdo nepoznal, že jsem naměkko.

Je to prostě moc čerstvé a jakákoliv blbost mě dostane. Nechci vás obtěžovat.

Jinak Very neboj u tebe to bude vše v pořádku já tomu věřím a ty musíš taky :wink:
21. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
Dančo ahoj, ty máš teda plány se svým porodem, chudák Anežka přesně načasovaný až po 6 hodině rannní :grinning:
Snad ještě chvilku vydržíte 2in1 :wink: :slight_smile:

Možná tu pohotovost dneska dám už jen proto, že nevím kdy se z práce k dr. dostanu a aspoň uvidíme jestli rosteme, po 2hod má přijet návštěva, zdrav.sestra je taky těhotná a před tímhle těhotenstvím o jedno taky přišla tak se ji vyzeptám a kdyžtak s manžou pojedeme :wink: Dančo děkuju :slight_smile:
21. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
Dabli, se ti nedivím ani trochum já bych asi taky bulela, bulím i teď kvůli každé prkotině :sweat_smile: , včera když jsem začala ráno špinit tak jsem si to taky obrečela, jo my ženský to vidíme asi trochu jinak než chlapi :wink:
21. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
Very já bych na tvém místě jela na tu pohotovost. Já lituju, že jsem nepřemluvila doktora k dřívější kontrole.

Jinak si říkám, že to s manžou zvládneme, ale je toho na mě trochu moc i s tou prací. Prostě to nezvládám a nevím jak dlouho to manža se mnou vydrží.
21. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
Dančo- já jdu zítra ráno v 10h k mýmu dr. gže uvidím, ale Verča s těma křečema ať jede pro sychr už teď a nejdlépe do Sanusu HK.
Dablii-to chce čas, bude zas líp a máš manžu, jste na to dva :wink:
Woblu - a je jim zle nebo to jsou držáci? :grinning:
21. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
Dabli, jsem s manžou domluvená, že odpolko pojedeme, pro klid v duši :wink:

Tohle období je těžké pro každý vztah, ať už se nedaří otěhotnět a nebo když o miminko přijdeš :frowning2: , ale musíš v tom vidět pozitivum, že už se to povedlo a že to jde, takže se to povede znovu a v čem má moje mamka pravdu je, že než mít postižené miminko nebo se s ním loučit mnohem dýl, tak radši teď do těch 3 měsíců. je to smutné tak i tak, ale já třeba vím, že bych na postižené miminko neměla a můj manžel ten už vůbec NE.
21. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
Very, dobře, dobře :wink:

Dabli, vydrž, chce to čas.

Holčiny a co takhle tipovačka na termín porodu Evíka Majerovic?? Ta bude dřív než já - si myslím :wink: takže můj tip čtvrtek 25/6 :wink: a ne, že bych Evě chtěla upřít přirozený porod, ale tipuju to na císaře...
21. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
Very já to nechci radit, ale já bych jela do Sanusu HK....zavolat tam, kdy tam bude lékař.....
21. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
11,39 zprávy od Evíka Majerovic:

Tak jsem zase ve špitále, tentokrát v Kolíně. Bylo mi ráno hodně zle (ne na porod, ale celkově). Udělali mi odběry a vyšetření. Už jsem dostala kapačku glukozy - nějak mi klesl cukr a teď mi kape první ze dvou transfuzí - špatnej krevní obraz. Teprv až se to ustálí, mi můžou vyvolat porod, tak uvidíme, kdy to bude... Každopádně prý domů až po porodu. Noťas mít nebudu, tak nějaké zásadní změny písnu smskou. Pa, Eva M.

Tak držím palečky!!!!
21. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
Ahojky!
Very-neblbni a domluv si to raději v Sanusu na pohotovosti.Když nic,tak pojedeš s klidným svědomím domů,že jsi něco nezanedbala.

Dani,tak já tipuju Evičce termín 29.6. Ať maj holky narozeniny stejně s taťkovým svátkem. :wink:
21. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
Tý jo,Dani! Já to četla až teď!!! Tak to se možná budeme divit,jak brzičko bude mít Evík všechno za sebou. :confused:
EVI,myslím na Tebe!!!
21. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
Jo, jo, nedělňátka možná ne, ale v pondělí by to být mohlo :wink:
21. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
Ahoooj

Very hurá žiješ :slight_smile: Já bejt na tvém místě, tak jedu. Koukni na mě kolikrát jsem jela já.... a taky mi říkali když to je jen špinění tak ležet..... no kdybych zůstala doma poprvé jak jsem krvácela, tak by to se mnou asi švihlo. Nedej se odbít a zajeď tam, i v pcích na pohotovosti mi pokaždé udělali důkladnou prohlídku. Nijak to neodflákli..... Kor když slyšeli že jsem po IVF...... :wink: Zajčď tam nedáš za to nic.... jo max 90,- :grinning:

Rozi já bych taky někam vypadla v pátek dopolko odjet a v neděli navečer se vrátit.... :dizzy_face:
Co holky?????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Maju je ve špitále no já nechci vypadat za chytrou, ale dalo se to čekat, že se tělo začne bránit a hlásit že toho má dost..... Tak ať to je vše brzo ok a holky můžou ven... :dizzy_face: A asi bych přála spíš císaře...... :pensive:

Dančo ne ne nikdo za tebe pohotovostní štafetu nebude přebírat, to jen ty by sis místo pohotovosti mohla střihnout v pondělí večer porodnici :grinning: To by bylo fajn, kdyby jsi ještě dorazila :dizzy_face:

Zítra dorazí i Lady mi psala sms :slight_smile:

Já jdu nějak tak z lehka provést ten úklid a pak dáv vařit brambory s tvarohem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
21. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz
Holky, děkuji všem za rady, dám chrudimskou pohotovost, snad tam budou vstřícný aspoň zjistím jak tam na tom jsou a kdyby náhodou se muselo něco dít tak dám Sanus HK, ale ono se nic dít nebude a mazlik bude Ok :wink:

Evča je v nemocnici, ale dalo se čekat, že se něco bude dít, taky bych to viděla na pondělí max.na uterý :wink: :slight_smile: hlavně ať se jí brzy udělá líp a co nejdřív bez trápení má kočulky u sebe. dančo pozdravuj a že držíme moc pěsti :dizzy_face:
21. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz
Taky zdravím moooooc Evču M. a držím pěstičky, já myslím, že zítra v noci z po. na út. už bude mít hojky venku, taky by se jí určo ulevilo :wink:
Very-je dobře že jedeš, myslim na tebe, bude to fajn, mazlik bude v pořádku a ty budeš klidnější-tfuj-ftuj-tfuj (jinak si myslim, že s tím postiženým miminkem je to nás obdobné :unamused:)
Sanu- nejely byste holky někam na víkend se cvičením pro těhule? Kde budou samozřejmě i masáže, vířivky atd. a necháme se hýčkat? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
Very tak když tak se aspoň sem tam ozvy...... a jestli pojedeš na tu pohotovost,tak kor.... :wink:
Ale určo to bude ok, KO nic nezkazíš.

Rozi no cvičení by nebyloo pro mě to pravé ořechové, ale někam bych jela, něco tady psala i Wobludka, ale to nějak utichlo.......
21. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
Ahojky,

my jsme byůi dopolko na prochajdě, bylo krááásně :dizzy_face: pak jsme si udělali halušky a td jsem vyžehlila hromadu prádla..až se Anetka s manžou vychrupnou, chtěli bysme jet na kolech do Bohdanče, tak snad se počasí nezhorší..nějak se to kaboní :unamused:

Very, se špiněním si nezahrávej, jakl říkaj holky a šup šup na póhotovost..nic to nemuí být, ale aspon se uklidníš :wink:

Eviku, drž se...snad už to bude brzy :wink: tipúju 27.6. na moje narozky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Kamarádka je se stejně starou holčičkou jako Anetka v nemocnici :frowning2: má nějaký rotaviry..pořád zvrací a má průjem..chůďe malý :frowning2:

dabli, neboj, čásem to přeboĺí :wink:
21. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz
ne, ne, o tom víkendu psala Troli, hlavně... ale utichlo to. Jo a výřivky v těhotenství - no nevím, spouští to porod, takže opatrně. A masáž Vám udělá jen dobrý masér, ostatní se bojí, ono to není jen tak. Přesto souhlasím, vypadnout na víkend je bomba :wink:

Jdem k babičce a někde se kouknem potom na výlet. Kdyby byly nějaké novinky od Evči, ozvu se co nedřív. Krásné odpoledne přeju :wink:
21. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz
Hezkou neděli všem :wink:

Koukám Very tu byla no já bych na tvým místě radši taky jela aspoň pro klid v duši a nebudeš se nervovat co mazlik v bříšku fakt uleví se ti. :wink:

Holky a Eva jela koonečně , ta je určitě ráda :wink: moc na ni myslím ať jsou všichni v pořádku a hlavně ta sekce aby ji dopadla.
21. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz
Holky, mám brát to svatební album, když jsem ho minule nevzala? já abych se s ním netáhla zbytečně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz
tak jsem chtěla předat vzkaz od Evíka, ale Danča už to zařídila, super :dizzy_face:

Evíku myslím, že ti všichni držíme pěsti...

jinak jsem dala dnes Vašíkovi poprvé příkrm, holky jsem hrozná matka, ale přijde mi že je spokojenější...nevím...uvidím.....
21. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz
žofi, máš málo mlíčka? nebo proč jsi mu dala příkrm?? on ty miminka líp zasytí :wink:
21. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz
ale Vašík furt pláče, já to nechápu....myslím teda když ho kojím, tak 2-3 krát nasaje a začne plakat a dokola a dokola a pak samozřejmě to kojení tak vypadá....nechápu...napolyká se vzduchu a pak škytá jak blázen a je konečná :confused:
21. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz
zofi, tak uvidíš :wink: vždyt se nic neśtane, dkyž bude na příkrmu :wink:
21. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz
dík Luci, ale se cejtím jak blbka :confused: no nic jdu odstříkat,,,,zatím pá
21. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz
žofi, proč? hlavně, že Vašík je spokojenej :wink: se ještě porad s dr až tam, půjdete :wink:
21. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
Jasný Sanu :slight_smile:
Díky Dančo-tak vířivka, ne :wink: a masáže odborník
tak snad se Verča co nejdřív ozve. Jdu šmigrovat- má mi přijet macecha, jsem na ni pěkně vytočená, ale asertivita :sunglasses:
21. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
žofi- to má moje kamarádka, tak, že její Verunka neumí tahat a když po 2 min. to už nestříká samo, tak se vzteká, že to neteče samo proudem a taky brečí a kňourá :wink:
21. čer 2009 v 15:03  • Odpověz
hojky holky,
jsem doma z pohotovosti. Musím říct, že moc příjemná a velmi mladá paní doktorka si pro mě přišla na chodbu,
vyšetřila, chtěla nás na 2-3 dny hospitalizovat a udělat nějaké testy, ale pustila nás nakonec domů, protože mazlik je ok odpovídáme 8+3 a máme 18,2mm mě se to zdá málo, ale prý je to v pořádku. Znovu nařízená neschopenka, paní Dr. sice říkala, že chápe mojí situaci, ale že když máme takhle vymodlené miminko, tak opatrně. napsán ascorutin a doporučen klidový režim + za týden KO u své gyn., která prý musí mít záskok, když má dovolenou, tak uvidím co mi řekne sestřička až ji tam ponesu papíry v uterý.

v každým případě bych chtěla tu zkušebu přežít bez neschopenky, ale samo, že miminko je nejpřednější :wink: :dizzy_face:
21. čer 2009 v 15:04  • Odpověz
Zofi hlavně, že je fajnově Vašíkovi :wink:

Very no vidíš, tak super a dávej na sebe teda bacha!!! Nemá cenu si pak něco vyčítat.........

Danu ahaaa jsem to pomotala, tak Trooli tady nadhazovala nějaký chatičky....... ale teda na čem se to zaseklo??? Teď vůůůbec netuším.... :confused:

Já jsem jak praštěná (opět), ale dala jsem si krupicovou kašičku a ta mi fakt bodla.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Možná navečer hodím ještě jedno kolo.... :sweat_smile:
21. čer 2009 v 16:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.