• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Jsem teda pěkně nas*aná :angry: šla jsem cvičit, dlooouho jsem se přemlouvala a když už se dokopu a dojedu tam, tak mi řeknou, že cvičení není :angry: tak si jdu dát aspon luxusnáckej chleba z Globu :sweat_smile:

Very, tak super, že jste s prckem ok :slight_smile: nechceš radši fakt zůstat doma? já bych to asi neriskovala, ikdyž chápu tvojí situation
21. čer 2009 v 17:35  • Odpověz
Ostuda, se hlásím až téééď. Na obhajobu... přijel manža a nejen, že jsem se mu věnovala :wink: , ale využila možnost pořádně se vyspat :wink: ...

Very... těhu je záhul, to je bez debat... tak odpočívej :wink: . A psala jsi cosi o bytě... už máte nějaký v hrsti???

Woblud... rodiče to přežili :grinning: :grinning: :grinning: ... to je hlavní :wink: :wink: :wink:

Dani... jasné, nejdřív zítra v 6 :wink:... a stejně budu čekat na tchýni, až to odpíská předchozím snem, či viděním, jak jsi psala... :wink: :wink: :wink: Tý jo... jsi Evču normálně vyvolala, normálně voodoo... A ještě něco... máš přehled jako nikdo :astonished:, jako kdo- co- tady...

Rozi... Danča si Villa Rosu pamatuje :wink: Dokonce ti v patřičném pořadí vyjmenuje, co si dala :grinning: :grinning: :grinning:

Dabli... je to čerstvý, tak máš na to nárok... Hele, já jsem bulela nad každým kočárkem a malým dítětem... prostě hormony, no...

Dobře, že Evča na nic nečekala a jela... nazpět jedině ve 3 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Žofi... příkrm... jako UM???

Sanu... první kolo krupicandy... :grinning: :grinning: :grinning: No a je N E D Ě L E!!! Holky, bude fotka pupajze!!!

Ha, jsem dočetla... A jdu taky na pátračku po večeři...
21. čer 2009 v 18:15  • Odpověz
Sari tak tvoji paměť bych taky chtěla mít :grinning: Si můžete s Dančou podat ruku!!!

Jo jo břuch jsem blejskla jdu to stáhnout a vložit.

Luci ňaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam, včera jsme ho koupili a dneska je jen malá patička, ale kupujem ten nejmenší chlebík, oni myslím dělaj 3 vel že jo...?
21. čer 2009 v 18:23  • Odpověz
Ahoj. Tak od Evíka žádné novinky, ono to možná jen tak nebude, než se to její tělíčko stabilizuje, aby bylo schopné buď porodu nebo narkózy na císaře.

Luci, svatební album vezmi!!
Já na sraz dorazím, pokud mi zítra bude tak jako dnes, tedy normálně. Kdyby se mi cokoliv nezdálo (včetně třeba počasí), budu radši sedět doma, slibuju. :wink: tedy, už jsem to slíbila manželovi, má samozřejmě o mě strach....

Very, dobré zprávy! Fajn. Tak se opatruj!!!!

Žofi, je důležitý, aby byl Vašík spokojenej a Ty taky. Jestli je to s kojením nebo s lahvičkou, to už je méně podstatné :wink:
21. čer 2009 v 18:27  • Odpověz
Very... jsi klidnější, co? Neschopenka by byla na místě, ale to si musíš rozhodnout sama...
21. čer 2009 v 18:27  • Odpověz
Jo Very já tak nějak souhlasím s holkama ohledně té neschopenky, ale situace je svízelná chápu chápu.... :pensive: Ale zase mimi taky nebylo při prvním pomyšlení.....

Dani jasan, má ale zítra tak nějak pršet nebo co, tak radši opatrně nebo teda hačej doma, ale moc rádi by jsme tě viděli...... :wink:
21. čer 2009 v 18:33  • Odpověz
Jo břuch je tam.
21. čer 2009 v 18:34  • Odpověz
sanu, břuch roste :dizzy_face: :dizzy_face: chlebík taky kupujem ten nejmenší :wink: a dneska už nejím...ráno jsem měla na váze o kilo víc :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Album vezmu..snad zase nezapomenu :sweat_smile:

Holky, nechtělo by to zamluvit? přece jen nás bude víc :confused:
21. čer 2009 v 18:45  • Odpověz
Sanu- moc hezký bříško :wink:
Very - uf- oddych, viď, bude se ti dobře spinkat, teda VÁM :grinning: jinak s tou prací- je to tvá věc, já to ale teď taky sumíruju a nevim, mám 3 dluhy-2 u bank a 1 u segry a přes prázdniny, že jsem úča nic neřešim, ale řeším, jestli naustoupim v září, spíš se na to vykašlu, můj drahý mi řek, že mě bude kliďo živit, a jestli budou 2 tak nevim, když vidím to Evčino bříško se dvojčátkama, ale Eva je hubeňour, tak je to na ní ještě větší, já su obryně- každopádně zítra uvidím, už se nemůžu dočkat 10.00 :slight_smile:
Sarii- copak si tam Danča dala? Ještě mi nikdo neřek, co tam vařej, jestli to je normoš restauračka? :wink:
21. čer 2009 v 18:48  • Odpověz
Holky, zítra dorazím na srazík a proberemme to, teda doufám že v práci nic nevymyslí s obědem.

Sari, jj klidnější jsem, ale zase mě vytočila ségra e-mailem, místo aby mi pomohla tak mi ještě přidělává starosti, normálně jsem se u toho mailu rozbulela, no jo hormony :grinning: , všechno mě teď rozhodí.

Jinak byteček se snad rýsuje, ale dokud to nebude na 100%, tak to nechci zakřiknout, až bude nějaký, doufám, že už tento bude - náš, tak dám echo :wink:

krupičandu bych taky dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale teď jsem zblajzla 2talíře svíčkové, sice jen omáčky, ale i tak jsem si pochutnala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Žofi a co se týká příkrmu, souhlasím s tím, že nejdůležitější je, aby jste byli spokojený oba :dizzy_face:
21. čer 2009 v 18:50  • Odpověz
Sanu, bříško krásně roste :dizzy_face:

holky, mě se vyvalul špek, mamka je z toho hotová, že tak brzo je to vidět a když se najím tak je ještě 2krát takový :grinning: samo, že když lehnu, tak nic moc vidět není, ale za to když stoupnu :grinning:
21. čer 2009 v 19:01  • Odpověz
Very taky taková šťopka jako ty, to musí bejt vidět, šak taky to pěkně dokumentuj :wink: !!!

Sari si tak říkám, tady každýho naháníš, aby fotil pupasa a přitom jsi sama na to házela boba :wink:

Ještě jsem vložila důkaz o naší holčičce :grinning:

Jdu s trhačema.
21. čer 2009 v 19:05  • Odpověz
Joooooooooooo s tou rezervačkou, no a kolik holek????????????????????????????? Jdu.
21. čer 2009 v 19:05  • Odpověz
Sanu a bude to zase na tvé jméno???Já určo dorazím když to půjde :wink:
pupajze ještě nefotím, ale asi začnu :grinning:
21. čer 2009 v 19:08  • Odpověz
Sanusko, pěkné kávové zrno :grinning: :dizzy_face:
21. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
Sanusko, pěkný bříško :dizzy_face:

Luci, nooo, zamluvit by to asi chtělo, abychom se tam vešly, přistrčit židli možná nebude stačit, v tom počtu :wink:

Rozi, dala jsem si polívku (a to si nepamatuju přesně, snad bramborovou, mělo ji dost lidí, nejen já). Pak jsem mělo to kuřecí rizoto, protože jsem nechtěla žlučník zatěžovat smaženým sýrem, no a pak jsme měly (skoro všechny) palačinky s ořechama, některé bez ořechů. No a na pohotovosti jsem skončila jen já - možná za to mohlo to rizoto nebo to jen žlučník nepobral, nevím. Hele, vaří tam normálně, určitě si vybereš. Hlavně, držím palce na kontrolu a pak přijď :slight_smile:

Very, já jsem fotila od 9. tt, tak začni taky :slight_smile:
21. čer 2009 v 19:19  • Odpověz
A jéé jee... Sanuska mě odhalila... nebyl čas fotit, nooo :wink: :wink: :wink:
21. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
Tak jsem zpět a jdu hledat něco co by mi pomohlo rozhodnout se co mám zítra říct na práci.
21. čer 2009 v 19:57  • Odpověz
ahooooojda holky,všem přeji nádherný večer :slight_smile:
Po obědě jsme přijeli z chaty a hnala jsem se synovcem na křest dětského hřiště(u hospody Myslivny za terasou),pokřtila ho Saxána- Petra Černocká,byl tam i herec nevím jak se jmenuje, ale hrál ve filmu sněženky a machři- Viky Cabadaj,všichni byli moc příjemný,fotili jsme se s nimi,děcka si zatrsali a pak hurá na hřiště,my s babama na terásce u kafíčka,pěkně pokecaly. :sunglasses: Ted mě čeká vyklízení balkona, v uterý ráno mají příjít pokládat dlažbu.

Zítra se hlásím, dorazím na srazík,doufám,že v práci nic nevybuchne a přirazila bych po 12h.
21. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz
Sanusky, všem přeji hezký večer a zítra snad naviděnou :wink: :slight_smile:
pááá
21. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
Helou tak Beryk, Sari, Maruška, Lady, Lucka, já, Danča, Very, Gabča, Rozi, Sistin, Věrka (?)

Na koho jsem zapomněla???????????????????????????????????????????????????????????????????
21. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
Sanu,mě můžeš bez otazníčku... :wink:
21. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
Věru super, jsem si nebyla jistá :wink: Už je Terka doma?

Ona maj ve Villa rosa v neděli zavřeno??? :confused: Že na stránkách maj jen napsanou sobotu :sweat_smile:
21. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
No tak to zamluvím pro 12 lidí a pak už takové rozdíly nebudou, že se to místo nějak udělá ne...
21. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
Jo,jo,sanu.Už ji mám doma,tu moji prdelku milovanou.Přijeli o půl 5.Skočila mi do náruče střemhlav,hned ze schůdků od autobusu. :grinning: Přijela úplně nadšená a k mému překvapení docela dost hnedka vyprávěla. Má na hlavě krásně zapletený copánky.Prý jí to tam dělala nějaká černoška.
21. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
Já mám zítra o půl dvanácté nehty!!!!!!!!!!!!!!!!! :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
No nic, zamluvím to pro 12 lidí, já tam dorazím dýl tak po jedné spíš na půl druhou.... snad tam ještě někdo budete, ale určo nestihnu všechny.... :frowning2:
21. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
Holky co mi všecno na tom balkoně máme ..... hrůza

Zítra se moc na srazík těším.

Sanu jé nechtíky ,tak to posunem na 13h?
21. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
No a dneska maj fakt zavřeno, maj vypnutej mobil!!!! :confused: Takže, zítra v 10 tam budu volat, hned sem podám hlášení, jestli je to v pohodě zamluvené.
Já dorazím teda dýl.

Dneska se loučím, zítra paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
21. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
Ne ne Bery, nebudem to komplikovat, já tam pak dorazím, snad někoho ještě stihnu. Zatím se mějte paaaaaaaaaaaa :slight_smile:
21. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.