• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Holky, zítra hlásej intenzivní pršení...kdyby pršelo hodně, tak Anetka venku spát asi nemůže :confused: kdyžtak bysme dorazily až se vyspí :wink: snad tam ještě budete...dám vědět ráno ještě :wink:
21. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
Holky já se zítra na net asi nedostanu,kdyby byla náhodou ňáká změna ,prosím písněte mě na mobil, tel.723 268 466.
21. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
Věru, teda Terezka se vrátila s pěknám účesem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a bříško ti taky krásně povyskočilo :dizzy_face:
21. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
Sanu... chybička se vloudila... se stane :wink:
Ale jestli bude zítra lijavec, tak asi nepřijechám...
Myslím na Evika, zítra bude vědět víc a my taky... co, kdy a jak...

Holčulky, dobrou noc a normální sny :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
21. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
Jo, ještě něco... Věru... Terka bude ve škole s copánkama za hvězdu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A tvoje bříško je akorátní :wink: .
21. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
Dík holy za pochvaly. :wink: Koukám,že jste to stačily zkouknout dřív,než jsem vám stačila napsat,že je to v albíčku... :slight_smile: Jste šmejdilky. :sunglasses:

Terce to fakt moc sluší.Loni takhle přijela z Djerby,ale hned asi za dva dny šly copany dolů... :unamused: Tak jen doufám,a taky mi to slíbila,že si je tentokrát nechá co nejdýl.(Bodejť by ne,když to babičku s dědou stálo 15 euro... :confused: :sweat_smile: )
21. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
holy-holky
21. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
Sanusko, hlavní organizátorka srazu a takhle to zvoře :grinning: Ale co, jestli se zas bude kecat pět hodin, jako minule ve Vila Rose, tak tam určitě ještě někoho stihneš :wink:

Jdu cvičit, pak chvíli kouknu sem a půjdu spinkat. Manžílek je na noční, první z pěti, takže nepočítejte v příštích pěti nocích, že bych porodila... to jen pro některé takové rýpavější a nedočkavější osůbky :grinning: :grinning: fakt ještě chci stihnout kontrolu 29/6 :wink:
21. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
Dobrou noc, hojky a zítra naviděnou. :pensive:
21. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz
Taky jdu chrupkat.Tak pá zítra a dobrou! :wink: :pensive:
21. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz
Tak jdu taky spinkat. Ptřeju krásnou dobrou noc :wink:

Zprávy od Evči žádné. Ráno budu (když půjde internet), kdyby ne, buď přijedu nebo nepřijedu na sraz. Zatím pa. :wink:
21. čer 2009 ve 23:49  • Odpověz
čau holky,

tak na 12. určitě nedorazíme..Anetka vstávala ve 4:40 :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže jsem docela ko :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak půjde spát, tak si půjdu taky dáchnout :wink: pak uvidíme, napíšu sanu, sms, jestlo tam ještě sedíte a kdyžtak dorazíme :wink: jdu něco dělat nebo usnu :confounded:
22. čer 2009 v 07:02  • Odpověz
čau sanusky, u nás to samý, Tygr celou noc nespal a budíček před šestou..navíc je hnusně, takže to moc dneska nevidím... :unamused:
22. čer 2009 v 07:25  •  2 děti  • Odpověz
siss, už jsem jí šoupla do postýlky, je dneska teda na ránu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: vstane v 5 a jen knourá a leží, že by spala...já jí snad budila nebo co :angry: :angry: :angry:
22. čer 2009 v 07:30  • Odpověz
luuci: no on ospale zatim nevypadá :confounded: asi na to dneska prdíme, páč to bude chrnět pěkně dlouho..někdy dá i 4h, když v noci málo spí...já mám kruhy až na bradu :rolling_eyes: hele..ale musíme se teda nák domluvit na tý manduce, mně je to jedno kdy..pro mě je to otázka 20minut, než dojdu :wink:
22. čer 2009 v 07:39  •  2 děti  • Odpověz
siss, my jedem zítra k našim, tak třeba až pojedem ve středu od nich, můžem se pro ní stavit :wink: a nebo ve čtvrtek zatím nic nemáme, tak se můžete stavit :wink: Anetka už spí :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 v 07:53  • Odpověz
luuci: tak jo :wink:

holky, mrzí mě to, že to zas nevyšlo..ale dneska je to na prd..a ještě trochu kašlu a smrkám, tak aby to nechytila nějaká těhule..natož miminko :unamused:

já se loučím, máme vyřizovačky..a pak půjdu snad chrnět konečně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 v 07:57  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Věrko, konečně vidím bříško, se ti konečně ta vaše princezna někde ukázala :wink: :dizzy_face:

Platí to na 12??? Ve Villa Rosa??? Když Sanu má nehtíky?
22. čer 2009 v 07:59  • Odpověz
Ahojky všem!

Very,sanu včera psala,že to už nebudeme přkopávat a necháme to na tu 12h.Že ona teda dorazí později.Já osobně zase později nemůžu.Přijdu 100% na 12h a nejdýl ve 14h už budu zase muset běžet... :wink:
22. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
Dobré ranko všem!
Tak se snad holky s Vámi Siss a Luci) seznámim jindy :wink:
Very a Věrko- já to budu taky směřovat na 12h, abych kolem 14h zas frčela dál. Tak ve 12h pa
22. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
rozi, já se budu snažit dorazit, ale nevím v kolik :wink: Anetka ještě spí, tak nevím v kolik bude spát po obědě :confused: záleží, jak dlouho budete kecat :wink:
22. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: Tady zatím neprší, takže se chystám vyrazit na srazík. Budu tam na dvanáctou a vydržím jak to půjde. Tak se tam uvidíme :wink:
Jinak zprávy od Evči žádné... ani nečekám, stejně si myslím, že jí to budou vyvolávat nejdřív ve středu, kdy bude 39. tt, takže v termínu.... zatím pa.
22. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
OK Dančo- tak jeď opatrně
Jupíjou- já jedu na 10h k DR. :grinning: :grinning: :grinning: Papa
22. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
rozi, držím pěsti :wink:

Anetka pořád spí...snad na ní něco neleze :frowning2: to by se nám před dovčou nehodilo :confused:
22. čer 2009 v 09:26  • Odpověz
Ahooooooooooooooooooooj

Zamluveno 12 míst ve Villa Rosa (pán se trochu divil, jako že dneska na 12, 12 míst :grinning: ) :slight_smile:

Já nehty šoupla mamce a dorazím na 12 - nedalo mi to, chci stihnout i Verču.... :wink:

Jdu v rychlosti dočíst
22. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
rozi,tak ať nám doneseš dobré zprávy! :wink:

Sanu- 1* :wink:
22. čer 2009 v 09:32  • Odpověz
zdravím všechny po víkendu
nemám auti abych za vámi na srazík přijela, až bude v hk určitě dorazíme s Verunkou, musím vás už končně poznat :grinning: :grinning:
zítra jdeme s verunkou k dr tak pak napíšu co a jak , snad bude vše ok.. ted mi usnula..
a copak je tu nového??
Verýsku u tebe už je vše ok vid??
luci snad Anetce nic nebude . .. :frowning2: :frowning2: to by bylo před dovčou nemilé. .
22. čer 2009 v 09:37  • Odpověz
Je tak mi psala i Lady, že jí kolí angína s teplotou, tak nedorazí :frowning2: :sweat_smile:
Tak se nás snad nesejde z 12, 6 :grinning:

Rozi držím pěsti na UTZ a jsem zvědavá s čím přijdeš :slight_smile:

Věru Terka koča, v břišku koča (už ti taky konečně povyskočilo z plocha na těhu bříško :dizzy_face:)

Tady neprší, je to trochu zatažený, ale nikde nic....

Dančo tak jeď opatrně a těším se :slight_smile:

Evči výsledky se asi nedaj snížit ze dne na den ne... tak to asi bude třeba až ta středa.......

Jdu to tady pofackovat pak ještě nakouknu......
22. čer 2009 v 09:40  • Odpověz
Ahoj holky...
Sanu jsi pravý kápo... vzdát se nehtů :wink:
Já s největší pravděpodobností taky nedorazím... je hnusně a asi by nám to nevyšlo s krmením. Je mi to líto :frowning2: . Tak tolik bych chtěla poklábosit...
22. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
Sari zkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus tooooooooooooooooo. Já bych vás chtěla vidět :frowning2:
Teda kdyby pršelo tak to samo pochopím, ale ono může začít pršet pak viď..... chjo, no jo neva, tak třeba příště......
22. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.