• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Holky užijte si srazík já musím do práce řešit co bude od září. Takže čekám, že se před říďou rozbrečím. No nic tak já razím
22. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
22. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vás jen pozdravit,ani jsem nedočítala,jsem uplně vyřízená a budu celý den ležet....chtěla jsem si zajet na tu chirurgii,ale nemám sílu,tak snad to do zítřka bude lepší...Jinak oslava dobrý,40 lidí,ale už na to nemám takhle něco organizovat,tak jsem ráda,že to mám za sebou..pa a držte se tu!!
22. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
Maru takže nedorazíš na sraz???????????????????????????????????????????????????????????? :frowning2: :confused: :confused: :confused: :sweat_smile:
Tak teda holka užívej klidu.

Já se jdu chystat, snad tam nebudu sedět já a 11 židlí :grinning:

Zatím pa
22. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
zdravím ahoj :wink:
no holky koukám jak odpadáváte já dorazím něco málo po 12h :wink: tak zatím
22. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
kočule, super na srazík se těším :dizzy_face: jen ještě nevím kdy máme oběd :sweat_smile:, ale buď 12 a nebo od půl 1, takže v pohodě, jen doufám, že se stihnu i najíst, když tak písnu někomu sms ať mi něco objedná :wink:

Sanu, pošli mi prosím čísílko do IP :wink:

Sanusko, teda ty si frajerka, vzdát se nehtů :grinning: klobouk dolů :sunglasses:
22. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
Holky, a jooo..já na to úplně zapoměla a přitom jsem na to myslela...no tak teď nevím...jdu kouknout co a jak...a kde..tak zatím,ale ven na to se teď necítím....
22. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
Very super že příjdeš jasně něco ti obědnáme jaký máš dnes na programu chutě?? :grinning:
22. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
Holky,tak já razím.Za chvilku pá osobně. :wink:
22. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
koukám, že srazíkujete..my bysme to stejně nestihli, Tygr se vzbudil před pár minutama..a než bysme se tam doprcli, tak už byste tam nebyly :unamused:
22. čer 2009 ve 14:25  •  2 děti  • Odpověz
siss, my taky nesrazíkujeme :frowning2: Anetka celej den knourá :stuck_out_tongue_closed_eyes: od rána nespala, nevím, co bych tam s ní dělala :confused: tak snad příště no
22. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz
luuci: on spal skoro tři hodiny..ale zas se mu spustila brutus rýma..takže se furt budil..to samý jak v noci, chrochtá jak prasátko..my se z toho snad nedostaneme nikdy :confounded: :frowning2:
22. čer 2009 ve 14:41  •  2 děti  • Odpověz
Anetce nic není, jen furt knourá, visí mi na krku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz
luuci: tak to si aspon chvíli užíváš, jaký je to mít doma tygra :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jinak se mi dnes kvalitně posral do nový plínky, labůžo to odstranovat..ještě, že jsem takový prase :sweat_smile:
22. čer 2009 ve 14:42  •  2 děti  • Odpověz
siss, no, je to teda děsný :stuck_out_tongue_closed_eyes: to už dneska spát nebude :confounded: chjo, to je děs poslední dny s tím spaním :confounded: a k jídli jí jen jeden druh skleničky tagliatele s brokolicí a smetanou, už týden :sweat_smile: nic jinýho nechce :confused:
22. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
luuci: u nás jídlo už docela dobrý..akorát naposledy jí ve 2 a pak až večeři :stuck_out_tongue_closed_eyes: na spaní se těšim, to zas bude probdělá noc :zipper_mouth: já jsem ted moc nespala odpo, mně to nák nejde...jsem si musela dočíst novou knížku :grinning:
22. čer 2009 ve 14:46  •  2 děti  • Odpověz
no já taky nespala, jsem musela po víkendu uklidit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže jsem od 4:40 vzhůru..to mi připomíná, že jsem si chtěla dát kafe :sweat_smile: No, večer půjdu spát asi v 8 :sweat_smile:
22. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz
já už si právě dávám druhý :P, je tam ale teda pěkně hnusně..stejně by byl Tygr asi hroznej, jsme byli na poště..a co tam dělal..děsný..ječel jak tur, jsem se úplně styděla...to se mi ještě nestalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
22. čer 2009 ve 14:51  •  2 děti  • Odpověz
Tak už se uzdravte, at se můžem ve čtvrtek sejít :wink: Včera jsme byli venku a Anetka furt divně kulhala, jsme zkoumali boty, jestli v nich něco nemá nebo je némá blbě nandaný...a doma jsme zjistili, že má děsně dlouhý nehty a asi jí vadily :stuck_out_tongue_closed_eyes: večer jsem jí je ostříhala a už nekulhá :sweat_smile:
22. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz
luuci: jééééé :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to je jak v Simpsonovejch, musíme ostříhat kočičce drápy..a kočka chodila už půl metru nad zemí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. čer 2009 ve 14:55  •  2 děti  • Odpověz
siss, nooooo zas tak hrozný to nebylo, ale asi to bylo tím, pže dneska už je to ok :sweat_smile: :confused:
22. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz
luuci: Tygrovi už jsou malý ty boty modrý, jako na dýlku tam místo ještě má..ale už to nenarve přes nárt :angry: já se uplně děsim zimních bot, jestli na něj něco seženu vůbec :unamused:
22. čer 2009 v 15:02  •  2 děti  • Odpověz
luuci: ty adidasy může mít jen do kočárku, na chození ne, páč má tahá prsty po zemi, do zadu tu nohu nenarve, to by si pěkně narazil tlamičku..jako fakt nejlepší jsou ty crocsy :sunglasses:
22. čer 2009 v 15:03  •  2 děti  • Odpověz
Jé, tady se asi srazíkuje :sunglasses:
Luci :grinning: :grinning: :grinning:
Věrko, copánky jsou úžasný :dizzy_face: i břuch :wink:
rozi! Jak jsi dopadla?
Veru, bezva, že jste ok - ale vážně na sebe dávej pozor!!!
Evče přeju hodně sil! Už se nebude dlouho trápit :wink:
Žofi, moc ráda bych poradila, ale mlela bych blbosti :pensive: tak alespoň popřeju pevné nervy :wink:
Dabli, ty vochechule, od toho jste dva :wink: Dostaneš úkol, budeš každý den podávat hlášení, co hezkého nebo příjemného jsi dělala :slight_smile: a ne že nás odflákneš :sunglasses:
22. čer 2009 v 15:05  • Odpověz
Holky,zdravím zase z domu.Všechno O.K. Přišla jsem domů a Terezka naprosto v pohodě - dělala si diskotéku v obýváku. :sunglasses:

Bylo to moc fajn,i když se nás dle původního plánu sešlo asi o 4 míň.Ale zase byl větší klid a přehled o tom,co kdo zrovna povídá. :wink:
22. čer 2009 v 15:07  • Odpověz
zofik: prosim tě, co to meleš, že jsi hrozná matka, když jsi dala Vašíkovi příkrm :angry: :angry: taky na tebe působí ta laktační masáž..na mě to působí spíš antilaktačně :angry: holt každýmu není přáno, někomu to nejde, někdo nechce a ostatním je do toho kulový :wink:
22. čer 2009 v 15:08  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj... tak já srazík regulerně s mladou prospala :astonished: ... se přiznávám dobrovolně... ale stejně bych to organizačně asi nezmákla... Srazíků ještě bude :wink: :wink: :wink: snažilky budou těhule, těhule budou maminkami a mamči budou opět snažilky... :wink: :wink: :wink:
22. čer 2009 v 15:21  • Odpověz
sarii: já teda snažilka nebudu příštích 10let :sweat_smile:
22. čer 2009 v 15:22  •  2 děti  • Odpověz
siss... počkej, ještě nedávno jsi psala něco jinýho :astonished: :astonished: :astonished:
22. čer 2009 v 15:25  • Odpověz
siss, hele, myslím, že na žofi nepůsobí žádná laktační masáž..to je normální u maminky novovrozence, že neví, co a jak :wink: si vzpomen na sebe :wink:

sarii, jéé, to ti závidím :dizzy_face: já už se těším na večer až zalezu do postele :dizzy_face:

Dělám manžovi šopák..rozhodl se držet dietu :sweat_smile: když vidím sebe, tak jí držím s ním, ale až od zítřka :grinning: :grinning: :grinning:

sarii, jj, ke snažilkám se brzo přidám..vidím to tak za půl roku..uvidíme v sobotu, co se dozvíme a podle toho se zařídíme :sunglasses:
22. čer 2009 v 15:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.