• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
zofik: to je bejkárna prvního stupně :wink: HA jen pro alergiky :wink: já radim ten comfort..Beba dost betonuje děti, který maj prdy :wink:
22. čer 2009 v 16:23  •  2 děti  • Odpověz
soráč píšu malým, ale mám v levý ruce Vašíka....
22. čer 2009 v 16:23  • Odpověz
žofi, kup ten comfort, my ho měly taky..je super :wink: jestli ty nebo manža nejste alergický :wink:
22. čer 2009 v 16:24  • Odpověz
no vidíš Siss, já si připadám jen že lítám do lékárny, tam něko koupím a v podstatě k prdu :confused:
22. čer 2009 v 16:24  • Odpověz
zofik: to by mě ale teda zajímalo, proč ti Dr. řekla jedině HA :astonished: to je fakt jen pro alergický děti, nebo pro děti, který k tomu můžou mít sklony po rodičích :confused:
22. čer 2009 v 16:25  •  2 děti  • Odpověz
už nebudu opruzovat s tím, nebojte psychozu nemam, jen mi malinko hrabe :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 v 16:25  • Odpověz
žofi a ty nakojíš a pak dokrmíš um??
22. čer 2009 v 16:25  • Odpověz
zofik: jo..a taky já osobně doporučuju Lefax na prdy...nám nezabralo nic, než tohle..ale taky je to dost individuální :confused:
22. čer 2009 v 16:25  •  2 děti  • Odpověz
siss nechápu to....

a co srazík?vás musím dočíst...
22. čer 2009 v 16:26  • Odpověz
siss, kamarádce dr taky poradila jako první mlíko HA, jen aby neměla malá nějakou alergickou reakci..prostě se tím jistěj :wink:
22. čer 2009 v 16:26  • Odpověz
luuci: aha :confused:

zofik: já bych fakt dala ten comfort :wink: tak případnou reakci bys viděla hned, ale nemyslim, že by se něco stalo :wink: my taky vystřídali ze začátku xy mlík :wink:
22. čer 2009 v 16:27  •  2 děti  • Odpověz
anetka a tygr nejsou ve svý kůži?to mě mrzí.....
22. čer 2009 v 16:27  • Odpověz
ok siss zkusím to....
22. čer 2009 v 16:27  • Odpověz
díky kočky...jste zkušené maminy....
22. čer 2009 v 16:28  • Odpověz
žofi, fakt kup ten comfáč..siss mi ho taky doporučila a byl super :wink: už jsme u něj zůstaly :wink:
22. čer 2009 v 16:28  • Odpověz
zofik: jinak s tim bojkotem prsa to bejvá, holky bud odstříkávaly( Honzina snad 1,5roku :astonished: ) nebo se to vzdá bohužel, některý děti prostě tahat nechtěj, a vadí jim, když to neteče hned :pensive: u vás to bylo od začátku nebo až ted? To může být taky přechodný jenom :wink:
22. čer 2009 v 16:28  •  2 děti  • Odpověz
super, Anetka ted usla..to bude zajimavej večer :confounded: :confounded: :confounded:
22. čer 2009 v 16:38  • Odpověz
luuci: myslíš, že neusne? U nás to většinou nemá vliv, stejně usne večer jakž takž normálně..tak uvidíš :wink:
22. čer 2009 v 16:40  •  2 děti  • Odpověz
sis on jeví zájem o prso, je jak no prostě chlap :sweat_smile: , úplně se klepe, pár minutek nasává a hltá jak blázen..jenže pak to přijde, asi se napolyká vzduchu a pak u toho řve jak tur....takže je po kojení...takže odsávám co můžu a občas bych mu dala příkrm no...
22. čer 2009 v 16:45  • Odpověz
tak to na Anetku něco leze Luci asi....
22. čer 2009 v 16:46  • Odpověz
siss, u nás to má vliv hodně :unamused: to se tak v 7 vzbudí :stuck_out_tongue_closed_eyes: a spát půjde v 11 :rolling_eyes:

žofi, já bych bud kojila nebo dávala UM...nekombinovala bych to..nedělá to moc dobrotu právě na bříško :unamused:
22. čer 2009 v 16:47  • Odpověz
zofik: a co dělat pauzy..chvíli kojit, pak dát krknout a pokračovat...to už nechce? :confused: já ti asi moc neporadim, s kojením nemám prakticky žádný zkušenosti..zkoušela jsem to asi 7dní, ale on u prsa chrápal, netahal a neměla jsem ani ml mlíka... :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo, jinak jak píše luuca, tak na prdy je ta kombinace mor, páč se napije jen předního mlíka z kozy..a to děsně nadýmá.. :unamused: je to blbý no, zas když má hlad po kojení..nevim no :pensive:
22. čer 2009 v 16:51  •  2 děti  • Odpověz
hmm holky díky za rady...nějak to musím pořešit...tak koukám že jste na srazík nešly co???
22. čer 2009 v 16:52  • Odpověz
jo zdravím beryka....tak se zatím mejtě kočky....
Tak jsem vás dočetla

Prochajdu jsem stihla ještě bez deště....

Luci tak snad na Áňu nic neleze.... :unamused:

Ke zbytku se bohužel ještě vyjádřit nemůžu :wink:

Takže si jdu natáhnout hrb.

Pak nějak juknu tak zatím pa
ne siss pak se většinou začne kroutit jak paragraf a už nechce no.... :frowning2:
22. čer 2009 v 16:53  • Odpověz
zofik: no asi ho bolí bříško..a co takhle kojit často? Třeba za půl hodky by si nedal? :confused: To kombinování je fakt na hovno, většinou stejně každej to kojení pak vzdá :pensive:
22. čer 2009 v 16:54  •  2 děti  • Odpověz
žofi, to neřeš..když je Vašík spokojenější po UM, tak dávej jen to :wink: Kolik dětí není kojených :wink:

siss, no ono i to kojení častý není na bříško moc dobrý...pže už je v žaludku trochu natrávený mlíko a do toho šoupneš nový a dělá to neplechu :confounded:
22. čer 2009 v 17:00  • Odpověz
luuci: nj, to jo..ty prdy jsou děsný :angry: my je měli brutus dlouho..a občas i ted ho to budí ze spaní :angry:

zofik: fakt nevim, jestli fakt chceš kojit, tak radim asi ještě chvilku vydržet :wink: já bych to asi vzdala, ale já zrovna nejsem fanda do kojení :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebo zkus nějakou laktační poradkyni z Pce :wink:
22. čer 2009 v 17:02  •  2 děti  • Odpověz
Ahoooooj, hlásím, že jsem dojela v pořádku, ještě jsem se stavila u babičky pro pár třešní, teď jsem stáhla fotky a za chvíli je vložím. Cítím se naprosto normálně, takže Sari, že bych si večer střihla porod, to moc nevypadá :grinning: :grinning: Spíš půjdu dříve spát, asi. A Sari, chyběla si nám, na Márinku jsme se těšily, jsme se shodly... samozřejmě, že chyběly i ostatní - Maruška, Lucka, Lady, Siss.... no, tak se třeba uvidíme příště - ale příště nejedu, hlásím předem, třeba popříště :slight_smile:
Jinak srazík byl moc fajn!! A jestli ještě nepsala Rozi, tak bublinky jsou dvě a už bouchají srdíčka :dizzy_face: Jdu přidat fotky a došíst.
22. čer 2009 v 17:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.