• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
ahojky všem...
manža šel na procházku tak mám chvilku juknout se na vás, uklizeno je a uvařeno taky, máme bram. kaši a páreček :slight_smile:
Jinak verunka mi včera usnula už kolem 20 hod a spinkala až do 6 hod, vůbec nebrečela že má hlad je to divné u 2 měsíčního mimča,ale snad hlady netrpí, protože když hlad má tak řve jako tygr :grinning: :grinning:

žofíku tak kouká že tu ještě jsi celá .. .už to musí být těžké s tím bříškem vid?
30. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz
Maju teď jsem si v klidu teprve přečetla seznámek. Super dík moc, je to pro mě záchranej záchytnej bod :wink:

Ale holky klidně když vás něco napadne, tak pište jooo :wink:

Já jsem doma z nákupu (lidí jak kdyby mělo bejt tejden zavřeno), brambory na sporáku, tak se jdu převlíknout zapnout žehlící přístroj a vrhnu se na to.

Pak už jen návštěvičky rodinky a relax :slight_smile:
30. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz
Jo ještě

Gab jasan, že se to dá zvládnout koukni co nás to zvládlo v poho, pro mě to byl takovej poháněcí motor, že se fakt něco děje a to mi hrozně pomáhalo :wink:

Jdu.
30. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz
A udělala jsem takovej poznatek, taky spotřebujete toliká kuchyňskejch utěrek??? Jako papírovejch, já tím otírám snad všechno a bordel tím sbírám když něco vidím..... no spotřeba jako blázen, ale když ono to je tak praktický, utrhneš otřeš a vyhodíš..... :sweat_smile:
30. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz
ahojik ahojik,

Gabi moc mě to mrzí, asi bych šla hnd do IVF a na IUI se vykašlala :wink:

Sanu ano taky má šílenou spotřebu papírových utěrek a taky tím utírám a sbírám kdejaký bordel :grinning:
30. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz
sanu, jj papírový utěrky kupuju po každý, dkyž jdu nakoupit :sweat_smile:

Tak čekám až se ti moji draci vzbudí, at můžem obědvat...už mám hlad jak vlk :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz
tak ještěrky už jsou fuč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě 2009 ve 13:34  •  2 děti  • Odpověz
jasně, že to zvládnu, dyť mám Vás a přinejhorším mi poradíte co mám kam a kdy píchnout :grinning:
30. kvě 2009 v 15:16  • Odpověz
Holky,mě od rána tak šíleně bolí hlava. :confounded: Myslela jsem si že to přejde,ale ono je to snad čím dál horší...
Nevíte náhodou některá,jestli si na to můžu něco vzít a co??? Ale v těhu se asi nesmí vůbec nic,že? :rolling_eyes:
30. kvě 2009 v 15:20  • Odpověz
Zdravim holky, dnes nějak nestíhám, tak jsem ráda, že to aspoň rychleji utíká. Poprvé jsem sama dělala tvaroh. knedliky a nějak jsem se ušoulela.

Gabi, já psychicky vydržela jen 1. IUI a pak jsem hned zažádala. Vím jak jsem se trápila v už v G-medu od září po snažení doma a jedna prodavačka dětského oblečení mi řekla.že jde na 5. IUI a ať se tím tak nezdržuju :confused:

Sanu, souhlasím, že ta genetička z Prahy je fakt fajn, ta z G-medu, usměvavý pozitivní člověk - což jsem v tu chvíli opravdu potřebovala.
30. kvě 2009 v 15:36  • Odpověz
Věru max paralen bych řekla, toť bohužel vše... Už cejtíš pohyby????

Rozi ahoj, tak tvarohovej knedlík by jsme si s manžou taky dali, hele jak je děláš???????
30. kvě 2009 v 15:40  • Odpověz
Sanu. No nedělám, ale dělala poprvé :wink: Většinou , co dělám poprvé se mi povede asi nejvíc a dnes se musím pochválit :sweat_smile:

Dělala jsem to z 1 tvarohu, 50g másla nebo Hery, 1 celé vejce, špetka soli a polohrubou mouku přidávat dle potřeby. Těstíčko fakt vláčňoučký :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak mamka dělá nějaký nový recept z tvarohu a vařených brambor, ale tam jsem ještě nepokročila :wink:
30. kvě 2009 v 15:47  • Odpověz
Sanu,díky za radu.Já si ho fakt asi už "šlehnu",protože mě to od rána už docela slušně ubíjí. :confounded:

Pohyby...Jasně že cítím a už hoooodně dlouho.Myslím že tak od 15 týdne.Tentokrát fakt hodně brzo,ale slyšela jsem,že druhé cítíš dřív,tak to asi fakt platí.Jinak Provazníček mi říkal cca od 18tt. To jsi akorát teď Ty...Tak co?
30. kvě 2009 v 15:55  • Odpověz
Berušky,já si skočím do půjčovny pro to DVDčko. :wink:
30. kvě 2009 v 15:56  • Odpověz
vm: tak jsem zvědavá, jak se ti to bude líbit :wink: všem se to děsně líbilo..a mně vůbec :sweat_smile:
30. kvě 2009 v 15:57  •  2 děti  • Odpověz
..tak som VAs nasla sanusky.... :wink:

agi, urcite Ti to prinesie tie dve vytuzene ciarky, to je jasnacka!!!! drzim palce!

ahoj vieri, ja si tiez myslim, ze paralen mozes v pohode..to je urcite tym skaredym pocasim.... :frowning2:
30. kvě 2009 v 15:58  • Odpověz
Hmmmm,tak aby to nedopadlo jako s Mamma mia.Všichni z toho byli vyplesklý a já taky nic... :sweat_smile:
30. kvě 2009 v 15:58  • Odpověz
vm: no to mama Mia mě taky zklamalo, jako moc pěkná hudba..ale jinak to bylo takový ujetý :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: mně to P.S. přišlo jak film totálně o ničem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ostatní u toho ronily slzy :sweat_smile:
30. kvě 2009 v 16:00  •  2 děti  • Odpověz
autor
ahoj kočiny
tak peču štrůdlík máme na něj s manžou děsnou chut. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
PS: Miluji Tě je krásný , mám to doma na dvd
Jinak jsem ted spala snad 3 hodiny v kuse. Venku je čas na draka.
30. kvě 2009 v 16:01  • Odpověz
autor
Rozinko- to jsi šikula, já ještě nikdy neděla sladký knedlíky.
Culíííííííííííínko- ahoj, jak se máš , co je nového???? :dizzy_face: :dizzy_face:
30. kvě 2009 v 16:03  • Odpověz
Agi, držim pěstičky, jak ti je? Jinak já včera ještě upěkla jahodový koláč a dnes jahodovou bublaninu. Maminka mi totož přivezla bednu jahod a já nevím, co s tím. Jo ještě jsem si udělala zmraženou dřeň na mlsání :sweat_smile:

Woblu, jsme na tom stejně i na den? Kdy si budeš dělat TT?

Já si dle Vašich rad koupila ten Rapiclear a čekám na 9. den po ET, což by mělo být toto pondělí - pokud jsem Vás správně pochopila? Jsem z toho nervozní, ale to vy určo znáte. Každopádně ten test je asi citlivej - má jen 10 jednotek na ml, jak to vydíte? A ten 9. den by to mělo být nebo mám radši ještě počkat? Já se strašně bojím zklamání. :cry:
30. kvě 2009 v 16:12  • Odpověz
Je, já napsala vydíte místo vidíte a to jsem úča - to je ostuda - snad mi to v té mé nervozitě odpustíte :grinning:
30. kvě 2009 v 16:14  • Odpověz
rozinko ahoj.....ja si myslim, ze s tym testovanim este pockaj...nic nestratis, neboj.......mozes iba ziskat! :slight_smile:

ahoj agi!!!!!! tak ty uz mas Ketik za sebou...myslella som, ze pojdeme na podzim spolu..... :wink: velmi Ti drzim palce!!!!! u nas nic noveho........mna caka stimulace, ale az koncom roka......skor sa mi do toho nechce, chcem si este uzit leto!!!!
30. kvě 2009 v 16:16  • Odpověz
autor
Rozinko- tady ti je odpuštěno vše. :sweat_smile: :sweat_smile: ten 9. den by mělo být už cosi vidět, ale já testovala tak ten 11 až 12 den.

Culičku- to bude 2. stimulka vid??? :wink:
30. kvě 2009 v 16:23  • Odpověz
autor
Culi- nikdo neví ,ale pokud by mne čekala 3 stimulka tak bych chtěla taky nějak k podzimu no. Tak možná by jsme stimulovaly stejně. Myslela jsem až v lednu,ale to tak dlouho nevydržím čekat.
30. kvě 2009 v 16:25  • Odpověz
ano, agi..druha..... :slight_smile:
ja som mala mrazaciky 8 kuskov, ale v unice ich dali vsetkych spolu, takze mi ich v sanuse museli rozmrazit vsetky naraz.....taka skoda.....to mohlo byt minimalne na tri Kety... :slight_smile:

takze to bude moja prva stimulka v sanuse.......som na nu zvedava.......ako sa to robi tam...ked si pomylsim na unicu, tak uz teraz ma vsetko boli....mala som hrozny OHSS....dufam, ze to v sanuse bude o niecom inom....ale este si musim chvilku pockat...... :wink:
30. kvě 2009 v 16:28  • Odpověz
Tak myslíte, že mám počkat? Já jen, že to akorát vychází na 1. 6. kdy je den dětí :frowning2:

A na tom testu se píše, že je tak citlivej, že se může už týden po ovu, ale to je zbytečně brzo, ale vy jste zkušenější . . .
30. kvě 2009 v 16:28  • Odpověz
rozinko, viem ze je to tazke..ale vobec nemysli na test..skus sa niecim zabavit.......kym dlhsie vydrzis cakat, tym moze byt druha ciarocka tmavsia...ak tam pripadne nebude, alebo bude slaba, budes sa iba zbytocne stresovat...urcite este pockaj..aspon do 13.dna..ver nam skusenejsim...myslime to naozaj dobre! :slight_smile:

agi, ja by som vydrzala aj do ledna, som teraz uplne v pohode....nic ma netlaci......ak sa na to budem citit, tak pojdem....zatial to s manzelom neriesime....... :wink:
30. kvě 2009 v 16:32  • Odpověz
Tak jo, pokud nebude nutkání silnější já v to pondělí, tak to zkusím vydržet, ale nic neslibuju :sweat_smile:
30. kvě 2009 v 16:36  • Odpověz
autor
rozi- smím se zeptat kolik ti je????
30. kvě 2009 v 16:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.