• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Zase na chvilku zdravím,berušky!

Byli jsme celé odpoledne u tchánovců a koukali na asi 3 hodinový video ze Španělska.Teda byla to naprostá paráda.Ubytování v hotelu,bazén,pláž... Holky si to tam musely náramně užívat a nejkrásnější ze všeho byl výlet do obřího akvaparku.To jsem čuměla jako blázen na tu nádheru a okamžitě kdyby to šlo bych se do tý televize vcucla a všechny ty tobogány,skluzavky,jízdy na nafukovacím člunu a já nevím co ještě vyzkoušela sama. :dizzy_face:

Koukala jsem na fotečky ze srazíku... Jsou moc pěkný,akorát to moje břicho se tam docela ztrácí... Kdyby to bylo za normálního stavu,tak bych řekla-super fotka,ale takhle bych se mohla klidně chlubit a ono není čím... :sweat_smile: :grinning:

Jinak SiSS - já opravdu převyšuji všude a skoro každého - mám 178 cm... :sweat_smile:
Woblu - nejsem ostříhaná,vlasy mám stažený do culíčku. :wink:

Jinak jsem ráda za info o Evičce.Tak nějak průběžně na ni myslím a jak psala ty váhy těch svých berušek,tak docela teda zírám... :confused: To jsem snad u dvojčátek ještě neviděla.
22. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
Věrko, na příštím srazu se budou fotit zase bříška z profilu, to jsme dnes zanedbaly...

Jo, Evčiny váhy jsou fakt obdivuhodné, to všechna čest.

Holčiny, jdu si chvíli číst a pak spát, zítra kouknu. Přeju krásnou dobrou noc :wink:
22. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
Hojky, já su taky KO, jdu do hajan-krásné sny
Díky Laci.
A Sanu z a sraz.
22. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz
Taky jdu :pensive: .
Tak pá a dobrou!
22. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile:
včera jsem se nestihla už nahlásit, protože jsme řešili zase věci kolem bytu a večer mi v posteli nešel net :angry:

Tak jsem dnes byla na rychlo-KO u své dr., mám přijít 3.7. na odběry a UTZ, tak uvidíme jak na tom budeme :wink:
23. čer 2009 v 08:00  • Odpověz
Dobré ránko,

tak u nás noc stejná :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale aspon spala do 7:30 :wink: nemůžem mít všechno..ono se to snad zas srovná :confused:

Venku je hnus fialovej :stuck_out_tongue_closed_eyes: a my za chvíli jedem k našim, tak možná juknu večer, nejdýl zítra :wink:
23. čer 2009 v 08:11  • Odpověz
Dobré ráno všem...
Mě snad kousla moucha Tse-Tse... od včera jsem jak spící panna :astonished: :astonished: :astonished: . Za chvíli frčíme k Dr. Bude vážení.

Luuc... už začínáš balit :wink: ?
Very... tak to máš KO s UZ za chvilku, to přežiješ :wink:.
A co vy holky???
23. čer 2009 v 08:29  • Odpověz
sarii, no pomalu už začínám dávat věci na hromadu :sweat_smile: ještě dokoupím Anetce jídlo a o víkendu začnu prát a kupičkovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já jsem spící panna už půl roku, ale náš andílek mě nenechá :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Držím pěsti na kontrolu u dr :wink:
23. čer 2009 v 08:33  • Odpověz
bré ranko všem...

aj my razíme na převážení...to je teda počásko na červen :astonished: to vypadá že body ve vel. 56 s krátkým rukávem ani nevyužiju :confused: :sweat_smile:

holky a jak já bych spala, mi ani nemluvte :wink:
23. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
zdravím
taky se chystáme k dr na prohlídku,ale venku to počasí hrůza tady leje jak z konve..

lucíku a kampak jedete? Hlavně aby vám vyšlo počasíčko :slight_smile:

šári tak at marinka hezky přibývá. .
23. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
já dneska žofíku taky a jak válčíte s vašíkem? dobře pořid u dr, koukám že tam dneska jdeme s mimískama asi všichni jsme se nějak dohodli že???
23. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

To je ošklivo, ale aspoň to pěkně zaleje a já můžu dobře fungovat.

Jdu dočíst a pak něco "podělat"
23. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
jo jo dobrý JAji....ono je to furt stjené, krom těch prdíků fakt dobrý....kam chodíš k doktorce?
23. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
já žofi chodím k trdlicové do foestrovky..
hlavně že je vše ok a zvládáš
my už se smějeme, cestujeme po postýlce no je to už s verčou sranda :slight_smile:
23. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
holky, maminky, vy máte dnes všechny KO, tak ať vám to dobře dopadne a ty vaše štěstíčka ať krásně přibývají :wink:

počasí je úplně na spaní :unamused: a slétem to nemá nic společného

dneska když jsem byla u sestřičky ráno, tak se mě ptala jestli nemám pálo krvinek, že jsem hrozně bledá a že mám ležet :sweat_smile: , ale já jsem bledule skoro pořád :grinning:
23. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
sanusko čtu že koukáš po lahvičce myslíš že nebudeš kojit??
jinak my máme vše od aventu i dudlíky a 100% spokojenost,ale každé dítko chce něco jiného..
23. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
verýsku hlavně že ty a mimísek v bříšku ok
a jak byteček už jste něco koupili?
23. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
teda já píšu jak tatar :grinning: ať žijí překlepy :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
Jáji, byteček se stále řeší a ještě chvíli bude :frowning2: , ale snad to dopadne :wink:
23. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
Holky mamky se vám nedivím, stav dlouhodobější nevyspalosti si nedovedu představit. :astonished: Já teda nepotřebuju spát 12 hodin, stačí mi i těch 7, ale nesmím se během toho budit. Jak mám přerušovanej spánek, tak jsem jak chodící mrtvola. Ale to už se tady probíralo..... Nic jiného mi pak nezbyde.....

Všem na KO přeju dobré pořízení, nic jiného ani neočekávám.... :wink:

Very a ptala jsi se na ten UTZ????????????????????????????? Asi ne viď. To ti už do KO uteče.

Dančo no taky se mi to zdá jako lepšejší měření ten gumovej teploměr do zadečku, nějak tomu do ucha, na čelo v dudáku...... prostě nevěřím :sweat_smile:
A to je spešl nějakej dětskej, kterým se měří v zadečku teplota nebo klasika..... to asi ne co...????

Já jdu lehce pracovati. Tak zatím pak zase juknu.
23. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
Jaji to netuším jeslti budu kojit, snad jo, ale já jsem ráda připravená na všechno, tak chci mít aspoň základ doma, pak už to budu dokupovat jen podle potřeby...... :wink:
Myslím si, že budu ráda, že jsem ráda a abych se pak zabejvala flaškama.... to se doma nestratí.... :wink:
23. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
Dobré ráno :wink:

Zprávy od Evíka (9,15): Tak zítra, pokud nebudou přeplněné sály (aby na mě měli dost času a prostoru kvůli dvojčátkovému porodu) nebo pokud nezačnu rodit sama, se začne indukovat. Nejdřív mi zavedou tu tabletu a uvidí se, jak budu reagovat. Jinak ale primář po dnešním vyšetření zkonstatoval, že stav hrdla je velmi pozitivní a dost po tom vyšetření špiním...Tak uvidíme, třeba se to rozhybe samo :wink:
23. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
Jo jo jo Evik už to má za pár, tak hurá, jen jsem si nějak myslela, že ji fiknou a ne že bude muset ještě vynakládat nějaké úsilí. Ale oni si poraděj......
Budu na ni myslet, Dani dík za zprávičky.

Dani už má 39tt je to taky tady.... :sunglasses:

A já napsala nestratí............pardon..........neztratí :wink:
23. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
Very, krom listovky ber i železo, to Ti neuškodí. Jako obvykle doporučuju přípravek aktifferin compositum, ten má železo i listovku. Jo a... člověk když má víc železa, tak není tak unavený, jako v těhotenství holky bývají :wink:

Přeju všem hodně štěstí na kontrolách a ať vážení dopadne k plné spokojenosti :wink:

K té nevyspalosti... no, radši nic, v půl desáté zdravím pozdravem "dobré ráno", takže mlčím, ať mě nukamenujete :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
Jo, Sanu, je to tady :confused: myslím termínově, ne skutečně :wink:

Sanusko, ten teploměr je fakt trochu jiný a pozná se právě podle toho, že se mu říká říká rychloběžka. Podle mě se od normálního liší tím, že má tu měřicí část delší, tak asi 2,5 cm dlouhou, než ten obyčejný pro dospělého.

Dosnídám a jdu chvíli něco dělat, pak kouknu :wink:
23. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
Aha Dani dík za info.

Já jdu taky, abych měla ze sebe dobrej pocit.... :wink:

Pak juknu
23. čer 2009 v 09:37  • Odpověz
tak u nás noc též stejná jak včera..a budíček v 6, ach jo :confounded: no, žádný překvápko..ještě tak 1,5roku si asi užiju :unamused:
23. čer 2009 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz
Jo a Žofince přeju vše NEJ k svátku :slight_smile:
23. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
Sanu, sestřička mi říkala, že ho nedělají často, ale kdyby se mi na tom něco nelíbilo tak prostě přjdu jinam, teď mi ho udělá a příště asi ne, ale uvidím :wink:

Evíku, tak moc držím pěsti, ať už máš ty kočulky svoje u sebe :slight_smile:
23. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
Ono je to s tím UTZ těžký. Mě dělal velkej UTZ ve 30. tt. Od té doby při každé kontrole jen poslechne, zda srdíčko ťuká. A to dělal při každé kontrole od začátku. Podle mě toto stačí a to Ti udělá každý doktor. A který ne, tak od něj pryč :wink:

... jsem se nechala pozvat na oběd. Pak budu :slight_smile:
23. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.