• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahojda, zdravím od našich :wink:

žofikovi, přeju vše nej k dnešnímu svátku :dizzy_face: a taky držím pěsti na kontrolu :dizzy_face:

My se nemáme moc dobře...Anetka od neděle kulhá na jednu nožuičku, pořád jsem to neřešila, ale dneska kulhá víc :pensive: takže zítra v 1 jedem na ortopedii :pensive: :pensive: :pensive: snad to bude ok..to by nám ještě chybělo

sanu, mě taky stačí pár hodin spánku, ale v kuse, jak je to s přestávkama, tak jsem ko :pensive: a právě ten teploměr do ucha je nejlepší, je to změřený asi za 5 sekund a je to přesný :wink:

Tak u Evíka už se bude zítra rodit..super..držím pěsti :dizzy_face:

jaji, letíme na Zakynthos :wink:
23. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
Jsem zpět...
Pokořily jsme váhu tří kil :wink: :wink: :wink:

Ajóóó... Žofka má zase svátek :grinning: :grinning: :grinning: !!! Teda jestli ho neslaví na chlapa...Přidávám se ke gratulaci!!!
Dani... s tím spaním, vstáváním... ty to tady vždycky uzavíráš, mnohdy kolem půlnoci, takže klíííd...
Takže Evík zítra? Teda možná ještě dnes, co???
Sanu... lahvičky uživíš vždycky :wink: :wink: :wink:

Jdu na "o"...
23. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
Tak já jsem po o, i po dezertu (hrášek a třešně :stuck_out_tongue_closed_eyes: )

Zofce vše nej :wink:

Sari no vidíš, už máte jako některé děti při porodní váze :grinning: :dizzy_face:

Dančo dobrá taktika :grinning:

Luci no sim tě, a nemůže to nějak být jak roste..... :sweat_smile: Aby se v tom čert vyznal co... jsem zvědavá co vám zítra řeknou...
23. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
Jo a stihli jsme i veterinu a teď se jdem vyvenčit.

No a zítra mi snad dorazí fusak se zavinovačkou :wink:
23. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
sanu, no to jsem taky zvědavá..každopádně to není ona...kňourá, blbě spí,...i manža říkal, že jí něco je :pensive: chjo, se nám to ted zrovna hodí :confounded: no uvidíme
23. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
Luci, držím palce, ať je líp :wink:
Info od Evči žádné.

Mám vyžehleno, poklizeno. Manžílek se za chvíli probere ze spátnku po noční. Odpoledne nebudu, jedu na cvičení do Třebechovic, před tím ke kámošce a potom na fráninu. Takže se ohlásím večer. Přeju krásné odpolko :wink:
23. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz
tý jo, co je s Anetákem? :astonished: :pensive:
23. čer 2009 ve 14:06  •  2 děti  • Odpověz
Luuc... kam jdete k ortopedovi???
23. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz
Luuci, jdete ke Korcovi nebo někam do HK? :confused:
23. čer 2009 v 15:49  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky tak jsem zase běhala kvůli práci a vypadá to, že od září budu v práci od rána do pěti odpoledne.

Jinak mě zase pro změnu bolí hlava takže nic moc. Dani ty už to máš za pár a Evík taky.Tak se holky držte.
23. čer 2009 v 15:55  • Odpověz
Dabli... tak vidíš, měla jsi strach, že ti to v práci skrouhnou jen na pár hodin... třeba se do září něco stane :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a budeš doma :wink: :wink: :wink: . Dabli, odpočívej, pro tělo je to záhul... nahoru-dolů... Co manža?
23. čer 2009 v 16:26  • Odpověz
Nakukuju

Jsem vyvycházkovaná, jdu na krupicovou kaši.

Luci jsi zlato zítra se budu motat ve městě. Ale ty budeš v HK viď....

Dabli tak aspoň ti to nezkrouhli....aspoň nějaké pozitivum z toho mála.... :wink:

Jdu na kaši.
23. čer 2009 v 16:46  • Odpověz
Kdepak máme oslavenkyni??? Žofííííku... Kolik jste na kontrole navážili??? A Žofka, kolik máš ty nahoře kilo? Já vlastně nevím, nemáme váhu :grinning: ... vejdu se do oblečení, ale chtělo by to zpevnit figuru :wink: ...
23. čer 2009 v 17:11  • Odpověz
sanu, my jdem zítra odpoledne na tu ortopku v hk..tak budem doma až tak kolem 4., 5. :wink:

Holky, jdem do HK do fakultky :wink:

sanu, já těch muchlíčků koupila 5 :grinning: :grinning: :grinning: s tím můžu obchodovat...neee, nechám je Anetce do zásoby :wink:
23. čer 2009 v 17:24  • Odpověz
luuci: stavíte se tady teda zejtra? :wink:
23. čer 2009 v 17:25  •  2 děti  • Odpověz
siss, no asi jo...budete kolem tý 4., 5. doma??
23. čer 2009 v 17:25  • Odpověz
luuci: jj, je hnusně :wink: tak pak prozvon, a já ti to donesu k autu :wink:
23. čer 2009 v 17:36  •  2 děti  • Odpověz
Luci a to jsi koupila v HK viď, se možná juknu i zítra v pcích, jestli jim nepřišli... abych taky měla aspoň dva snad se špuntové budou líbit, když tak s nima budu usínat já :grinning: :grinning:
Já budu ve městě tak před jednou hodinou.... tak to se nestihnem, tak určitě zase do města dorazím, tak mi toho usínáčka neprošmel někde jo :grinning:

Tady koumu chůvičku a jsem opět asi rozhodnutá (a zase ji určitě neobědnám :grinning: )
23. čer 2009 v 17:45  • Odpověz
našeho smradláčka už nikde nemaj, takže jestli ho ztratíme..tak jsem v prdeli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 17:46  •  2 děti  • Odpověz
siss, jj, prozvoním :wink:

sanu, neboj, máš ho rezervovanýho :wink: jakou chůvu jsi vybrala? my máme od tefalu :wink:
23. čer 2009 v 17:49  • Odpověz
luuci: ty vole, já jsem kaput..jestli zas dneska nebude spát, tak chcípnu už :angry:
23. čer 2009 v 17:50  •  2 děti  • Odpověz
Luci tuhle, dostala jsem instrukce od kámošky co musí mít a tahle to má (jestli nekecaj)

http://www.radi.cz/detail.php?zbozi=1163851
23. čer 2009 v 17:52  • Odpověz
siss, já se dneska vyspííííííííííííím :dizzy_face: Anetka bude spát s mamkou..ale znáš to, jsem pak víc vyřízená než když se nevyspím :stuck_out_tongue_closed_eyes: koupila jsem ten sirup, tak uvidíme :confused:
23. čer 2009 v 17:52  • Odpověz
luuci:jj, četla jsem to...ale nák tomu moc nevěřim... :confounded: naši jedou na víkend pryč..ach joooo :unamused:
23. čer 2009 v 17:53  •  2 děti  • Odpověz
siss, já tomu docela věřím..ty homeo na kojení mi taky pomohly :wink: uvidíme, třeba se to srovná samo a nebo má fakt něco s tou nohou :confused:
23. čer 2009 v 17:54  • Odpověz
luuci: tý jo, s tou nohou je to brutus :unamused: :unamused: :unamused: prej kulhání může značit i něco neurologickýho :wink: ale snad ne, pak hned zítra písni, jak jste dopadly :wink:
23. čer 2009 v 17:55  •  2 děti  • Odpověz
siss, no uvidíme..ona chvilkama kulhá a chvilkama zas ne :confused: :confused: :confused:
23. čer 2009 v 17:59  • Odpověz
luuci: a nedělá to jen tak z prdele třeba? :confused: Tygr taky chodil po špičkách a děsně se tomu tlemil..blbý je, když to dělaj furt :wink:
23. čer 2009 v 18:01  •  2 děti  • Odpověz
A co sterilizátor lahví???????
23. čer 2009 v 18:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.