• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
sanus: dobrej je ten do mikrovlnky..radím Tomee Tipee, jsou k tomu i ty flaštičky :wink:
23. čer 2009 v 18:05  •  2 děti  • Odpověz
Jo takže ten sterilizátor je potřeba jo, aha aha. ok.

¨Luci maj ho taky na tom radi.cz? Nějak se nemůžu dohledat ani těch TT flašek

A co dudáky, asi Avent ten silikonovej...?
23. čer 2009 v 18:12  • Odpověz
sanus: tak potřeba to není, ale pro tvůj klid :wink: já víc užila ohříváček :wink: na radi měli všechno k TT, ale dlouho jsem tam nebyla :wink: jinak u nás neprošlo od Aventu vůbec nic..dudák máme bebejou :wink: ale to se musí vyzkoušet :wink:
23. čer 2009 v 18:14  •  2 děti  • Odpověz
Sis dík,

jinak sterilizátor já nepotřebuju, spíš se pídím co je kravina koupit a co kravina není.... klid na duši mi nic nepřidá..... :wink: :confused:

TAKŽE:
Je potřeba - sterilizátor, dávkovač, ohřáváček???????????????????????????????????????????????????????

Joooo a mám doma fusaka a zavinku do vajucha :wink:
23. čer 2009 v 18:32  • Odpověz
a tohel je taky potřeba??? Mě z toho už šibne :grinning: :grinning:

http://www.radi.cz/detail.php?zbozi=910008

Kde jste všechny poradkyně?????????????????????????????????????????????????????? :sweat_smile:
23. čer 2009 v 18:34  • Odpověz
sanus: tak dle mého sterilizátor nutnej není, ohříváček jsem využila hodně..a dávkovač je taky fajn...rychlozavinku jsme taky užili hodně, ale asi jen první 2měsíce :wink:
23. čer 2009 v 18:35  •  2 děti  • Odpověz
sanus: když krmíš v noci, tak je fajn mít ten ohříváček, páč tam máš už připravenou vodu přímo na pití, jen tam vrzneš se zásobníku mlíko, a máš to tak za 5sekund hotový...nemusíš vstávat, jít vařit, chladit..přičemž ti dítě řve hlady :wink: flašek je dle mýho mít nejlépe 8, pokud sterilizuješ...vysterilizuješ si to na celej den, a máš klid :wink:
23. čer 2009 v 18:39  •  2 děti  • Odpověz
Jo ale to je v předpokladu, že nebudu kojit s těma 8mi flaškama že jo.....
Ok ohřáváček zní docela logicky.

A co se dělá teda jinak když sterilizátor nebudu mít? To nějak musím pak vyvařovat????

By mě zajímalo, jestli jsem tak mimo jen já.... :grinning:
23. čer 2009 v 18:43  • Odpověz
sanus: ono se dřív vyvařovalo hlavně kvůli špatný vodě :wink: dle mýho stačí bohatě, když to opláchneš horkou vodou :wink: ono je to sterilní stejně pár sekund..to bys musela mít ten elektrickej, ve kterým se vlastně sterilizuje celej den..páč, jak to jednou vytáhneš..tak je sterilita v čudu :wink:
23. čer 2009 v 18:44  •  2 děti  • Odpověz
Ok, sterilák vyškrtnutej :grinning:

Kde všichni jsou :confused:
23. čer 2009 v 18:47  • Odpověz
sanus: stačí, když si koupíš ty tablety milton a je to :wink: ono je blbý, že člověk neví dopředu, jak to bude s kojením..já neměla ani jednu flašku..a pak jsme to všechno kupovali až postupně :wink:
23. čer 2009 v 18:48  •  2 děti  • Odpověz
Sis jo jo já koupím jen co vím, že budu potřebovat dýl. Jako ten ohřívač..... a třeba se mi bude hodit od začátku.... tak ten když vemu teď tak to neva....
Nic co není 100% brát nebudu......
23. čer 2009 v 18:58  • Odpověz
sanus: to máš jak s tím spacím pytlem, mně ho všichni doporučovali a Tygr v tom nebyl ani jednou, páč se v tom nemoh hejbat a řval :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 19:00  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky!
Dneska jsem se k vám dřív nedostala...

Sanu,tak co? Dobrá blbárna,viď? Hele,buď v klídku.Já jsem sice už mamina,ale před deseti lety a z hlavy mám úplně vygumováno.Navíc za tu dobu se všechno zase ve vývoji hnulo mílovými kroky kupředu a já na spoustu věcí zírám taky jako puk. :confused: :sweat_smile: (Viz.-včerejší Dančiny látkovky... :sweat_smile: )
23. čer 2009 v 19:02  • Odpověz
Jóóó, Sanuska se do toho obula :astonished: :astonished: :astonished:
Tady hřmí a pesová je pod PC stolem, strašpytel, jeden...
23. čer 2009 v 19:03  • Odpověz
látkovky jsou moje láááska :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 19:04  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj sarii!
Tady taky něco burácí,ale s naší Amálkou nic ani nehne,s pohodářkou. Jí dokonce ani nevadí tradiční silvestrovské rachejtle. :sunglasses: Nechápu...
23. čer 2009 v 19:05  • Odpověz
Sis,a taky máš ty co vypadají normálně jako papírový kalhotky se sucháčema??? Jen navíc s takovou vložkou?
23. čer 2009 v 19:06  • Odpověz
vm: taky, mrkni do alba :wink: nějaký tam mám :wink: já teda začla děsně pozdě...a sere mě to, nejradši bych zas měla mimino, abych si to užila pořádně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 19:07  •  2 děti  • Odpověz
Věru ahojda, no jo je toho dosti, ale tak nějak se to snažím třídit co by mohlo bejt zbytečné a co ne.....
Copak jsi dneska pracovala???

Sis pytel už doma mám, ono se tomu člověk asi nevyhne, musí si na to přijít sám co špuntěti vyhovuje a co ne....
23. čer 2009 v 19:07  • Odpověz
Sar naši trhači se taky nevzrušujou teda to píšu špatně, naši se teda nevzrušujou jakoukoliv ranou... :sunglasses: a doufám, že jim to vydrží...

sari co říkáš na chuvičku? Dobrá ne????
23. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
Věru... jo Silvestr, to jí vždycky loupnu tabletu a je tuhoš, jinak od Mikuláše do Novýho roku je to děs...

Siss... látkařko. Jsem asi koupila malej kýbl na použitý plíny... mám ho za 24 hodin plnej :astonished: :grinning: , ale jinak spokojenost, paráda :wink: :wink: :wink: ... jen s těma AIO moc neka... dala jsem je 2x a pokaždý protekly :frowning2:
23. čer 2009 v 19:14  • Odpověz
hoj kočky, Žofka děkuje všem za přání :wink:
23. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
sarii: já jsem ty IB mešavice prodala :wink: sice jsou krásný na pohled, ale Tygr ted hodně pije, takže ji měl za hodinu totálně durch, což na plínku, která má být hlavně na ven nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: mně nejvíc vyhovujou Baby Lucy bambus+Pulky..sice to dělá velkej zadek, ale na doma je mi to fuk :stuck_out_tongue_closed_eyes: celkem fajn jsou ty AIO Cushies Tushies, ty fakt neprotečou..ale celkově si všechny plínky dovycpávám :wink: jinak já ho mám taky za den plnej, peru každej den, páč jich zas nemám tolik :wink: ale stejně jsem do toho dala snad už 11tis :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 19:16  •  2 děti  • Odpověz
Sari máme 4350 gramů...jdu vás dočíst
23. čer 2009 v 19:16  • Odpověz
Žofi... 370g / 3tý je pěkný :wink:
23. čer 2009 v 19:21  • Odpověz
Sanu... chůvička good. Kámoška jí má a spokojenost :wink: .

Siss... kde máš Tygra? Spí či bdí??? Jo, jo... tyhle plínky jsou žrouty peněz :sunglasses: . Manža to chvíli vydejchával :wink: .
23. čer 2009 v 19:28  • Odpověz
Zofi,taky se přidávám s gratulací. :wink:

Sanu,já jsem se dneska docela slušně naběhala.Ráno na 8mou s Terou do školy,pak vyzvednout na poštu docela hustý dopis z jednoho nejmenovaného ouřadu,pak s ním a ještě s lístkem na peníze do práce.Pak znova za Terou ke škole,protože jsem jí ráno slíbila,že jí půjdu naproti a hned jsme šly do města koupit jí rifle.Pak jsem si teda vorazila u kamarádky na kafíčku a po 18h se teprve dostala dom,ale znechucená tím dopisem a tím co ještě budu muset zařídit.Zítra na sociálku a pak ještě dále a dále...Nebudu rozepisovat. :rolling_eyes:
23. čer 2009 v 19:29  • Odpověz
Ooooooooouuuuuuuuuuuuuuuu aspoň nějaká pochvala na to co jsem vybrala :grinning: tak chůvička je asi na 99% jasná.

Věru tak to jsi měla teda den jak Danča :grinning: Teda krom těch nepříjemností okolo :rolling_eyes:
Jukla jsi už na ty kočárky...?
23. čer 2009 v 19:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.