• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
sarii: tak spící fakt není :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je na nás fakt hooodně brzo...já už se děsim noci, to zas bude masakr a v 6budíček :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 19:38  •  2 děti  • Odpověz
ale dneska je teda šílenej, je uřvanej víc než obvykle..řve fakt kvůli všemu :angry:

zítra mám mít sraz s kamoškou na chvíli na kafe, to asi bude očistec s nim :rolling_eyes:
23. čer 2009 v 19:41  •  2 děti  • Odpověz
Siss... neděs, si říkám, že po roce už to bude zívačka :wink: :wink: :wink:
23. čer 2009 v 19:44  • Odpověz
sarii: no, u nás je děsný to spaní :unamused: a je to přísavka obecná :pensive: nic moc..ale baví mě to víc, než mít malý mimčo :wink:
23. čer 2009 v 19:45  •  2 děti  • Odpověz
Věru... hustej hnusnej dopis, jo? :frowning2: :angry:
23. čer 2009 v 19:48  • Odpověz
Holky,buďte v klidu! Proti Terce máte doma naprostý zlatíčka!!! Ta se ráno v 6 vzbudila - řvala,řvala,řvala,pak usnula na 20-30 min,pak zase řvala,řvala,řvala,pak usnula na 20-30min,pak zase řvala,řvala,řvala,pak usnula kolem 23h... A takhle to šlo každý den od narození do cca 1,5 roku... :confounded: :confounded: :confounded:

Sanu - teď nemám vůbec klid a navíc Terka prudí,že chce taky na PC,tak ji musím uvolnit křeslo a v klidu k tomu zasednu večer až usne.
23. čer 2009 v 19:48  • Odpověz
Jo,Sari,přesně takovej... :frowning2: :angry: :confounded:
23. čer 2009 v 19:49  • Odpověz
vm: Tygr je taky děsně uřvanej, teda ne v kuse..ale řve kvůli každý bejkárně :rolling_eyes:
23. čer 2009 v 19:49  •  2 děti  • Odpověz
holky dobrou, doufám, že se vyspim líp než poslední dva dny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 19:52  •  2 děti  • Odpověz
Tak nikde nikdo, obědnala jsem tu chůvičku, jednu flašku od TT a víliu od Lamaze.

Pro dnešek vše, jsem z toho na křivo jdu natáhnout hrb.

Mějte se zítra pa.

Dani ty máš na koupání ten belík????

Paaaaaaaaaaaa
23. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
Sari nahoře mám ještě dost....jsem řpibrala taky 26 kilo celkem....takže to musím dát dolů... :zipper_mouth:
23. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
sanu,my rychlozavinku nevyužily vůbec..Anetka se z ní vykopávala už v porodce :wink: ohříváček užiješ i potom na příkrmy..dáš tam skleničku a je to za chvilku ohřátý nebo na noc mlíko, jak psala siss :wink: sterilizátor jsem neměla...sterilizovala jsem tabletama Milton a pak opláchla v teplý vodě..sterilizuje se jen do půl roku dítěte :wink: a chůvičky ti já teda neschválím..mě přijde 200metrů malej dosah :confused: my máme tefal a ty maj dostupnost 400 metrů a i tak jsme někdy měli problém :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sarii, my měli se spaním pohodu tak do toho roku a od roku chvíli dobrý, chvíli hrůza..ono se jim to kazí, jak rostou zuby nebo furt něco :stuck_out_tongue_closed_eyes: uvidíme, jak dneska..ale já se vyspím :dizzy_face:
23. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
žofi, to půjde :wink: vždyt máš teprve 3 týdny po porodu :wink: já přibtrala 13 a ty poslední 2 kila jsem dávala dolů půl roku...se mě mrchy držely :angry: :angry:
23. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
Luuc... tu Sanusčinu chůvičku má kde kdo a jsou s ní spokojený... tak halt bude moct jen 200 m od špuntový, noo :wink:

Žofi... 26, jo? Jsi na to ani nevypadala...
23. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz
nevypadala Saŕi, ale bylo to tak...jsme hodně nabrala ten poslední měsíc a to už jste mě neviděly :confused:

no nevím dietku asi nasazovat nebudu když kojím....ale snad to půjde dolů...
23. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
já sterilizátor taky nemám....
23. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
kolik vážíte vy Sári?
23. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
Ahoj holčičky, zdravím Vás a zároveň se loučím. Je mi dnes nějak víc zle a furt jsem nějak unavená, nevim, co to je, tak jdu spinkat. A zítra nastupuju do práce.
Tak dobrou, zítra Vás dočtu.
23. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
ahoj, ahoj, ahoj... Jsem zpět z posledního předporodního výletu :slight_smile: Teď už mám fakt diář prázdný... kam bych taky jezdila, že? :grinning:

Dočítám.
Sari - šikulky, tři kila, to už je pěkná váha!
Dabli - je dobře, že Ti dopadla ta práce! No a teď ještě na té druhé frontě, aby se začalo dařit...
Sanus, chůvičku budem mít stejnou, taky mi byla doporučena... vlstně pozítří mi ji přivezou (teprv :grinning:). Pak podám reference.... pokud budu mít vůbec čas napsat...

Jo, cvičení bylo moc fajn. A taky proběhla kontrola bradavek, zda vůbec můžem kojit... no, věděli jste, že by se to mělo kontrolovat??? Fakt mám pocit, že pan doktor tak ňák na takové věci kašle.... nemít tuhle porodní asistentku, tak to nevím. Ani o těch břišákách... mimochodem, Žofi, tahle paní dělá návštěvní službu v šestinedělí (platí pojišťovna) a pomáhá i s kojením!!! Klidně dám kontakt do IP.
23. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz
Ahojda kočky,všem krásnou dobrou noc,já jsem ted přilítla dom,dám sprchu a pak do pelíšku :wink:

Evi myslím na tebe a držím pěstičky

Rozi at je ti zítra v rachotě fajn

Luci zítra s Anetkou dobrý pořízení na ortopedii, snad to nic vážnýho nebude

Danča to je borka,zas dnes rauzíruje :sunglasses:
23. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz
Ahojda Dani, sláva nazdar výletu , zmokla jsi dnes....?
23. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz
nezmokla :slight_smile:
23. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz
Jo, holčiny, ona to není nijak velká zásluha takhle být před porodem aktivní... ona je to sranda, když člověku nic není. Kdyby mi bylo blbě, tak taky ležím doma, samozřejmě, a kdyby Vám bylo tak dobře jako mě, tak taky lítáte... tak mě pořád nechvalte, je to spíš takový stav nebo skutečnost, než věc na chválení :wink:
23. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz
Dani někdo není v normálním stavu ani z poloviny aktivní jako ty 39tt . Ses prostě živel :grinning:
23. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz
Sanu, když už ohřívač lahví, tak ať se dá zapojit i do auta. To časem určitě užiješ :wink: Tedy, říkají to, my ho nemáme, zatím.
Jo, jo, máme koupcí kýbl. Ale... no uvidím, třeba pojede rychle Lukáš k našim pro vaničku, mám z toho trochu obavy, jak to budu zvládat, to koupání, podám zprávu.

Rychlozavinovačka? Jednu máme novou a dvě po kámoškách, to asi stačí. No hele, klasické zavinovačky (krajkové bílé) už se moc nepoužívají, jsou sice fajn, ale je to z módy, takže se používají rychlozavinovačky. A různé dečky a spací pytle. Podle mě je rychlozavinovačka potřeba, deka Ti ji nenahradí. Hlasuju aspoň pro jednu rychlozavinovačku. :wink: k tomu ten pytel a dál uvidíš. Já dnes vyžehlila klasickou bílou krajkovou zavinovačku, protože móda nemóda, mě se to líbí a zvlášť pro holčičku :wink: Mám jednu moc hezkou od ségry.

Rozi, tak pokud je Ti blbě jako těhotenská nevolnost, tak je to OK... a nejčastěji bývá večer, nikoliv ráno, to Ti tu všechny potvrdíme :wink: Pokud Tě bolí břicho moc nebo nějaký problém, kašli na práci a jeď se někde ukázat. Ty dvě srdíčka je třeba opatrovat! A ať Tě v práci nezlobí :wink:

No a protože zítra Evík rodí, jdu spát, abych mohla zavčasu podávat zprávy. Přeju krásnou dobrou noc :wink:
23. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz
ještě zdravím, dali jsme si s našima jahodový daiquiri...mňáááám :dizzy_face:

sarii, jj, někomu to stačí..nám je kolikrát i 400 metrů málo :sweat_smile: ona každá zed ti ještě ubere nějakej ten metr na víc :wink:

žofi, to byla ale hodně voda ne? :wink: neboj, půjde to dolů a diteku ted fakt neřeš :wink:

Dani, tak diář už je prázdnej, tak to pomalu může vypuknout :slight_smile:

Zítra jsem zvědavá na Evču...ale holky to zmáknou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak dobrou všem, na zítra se docela bojím, snad to nic nebude :pensive:
23. čer 2009 ve 22:59  • Odpověz
Žofi... K dnešku má Mari 3 080g a 49cm... A jasná, ať tě dieta ani nenapadne :astonished: !!!

Rozi... cooo? Ty jdeš do práce? A je ti zle? No neblázni :astonished: :astonished: :astonished: !

Dani... nechválím :wink: :grinning: :slight_smile: :dizzy_face: A ohlledně těch bradavek... nám to PA taky říkala, a dost brzy... měl by je skouknout Dr. Hlavně pokud jsou vpáčené, dají se dobře vytvarovat a pod. Kámoška z HK tuhle službu docházky PA domů využila. Dokonce ji zkontrolovala stehy po nástřihu! Pravda, byla to její známá...

Luuc... určo pak napiš, jaký závěr Dr. konstatoval...

Evíka čeká náročný den... všechny tetky koníkovky budou jak na trní... Krouží poslední noc s břuchem :dizzy_face: .

Ohřívač taky nemám, uvažuju nad tím do auta... Zavinky mám jak rychlo, tak klasiku. A koupací kyblík? Nevím, přijde mi to nepraktický, ale třeba to je tím, že jsem to nezkusila. Si nedokážu představit, jak ho myješ, prcku, záhyby a tak... Asi je to víc o pocitech miminka (vesměs se to všem líbí) než o důkladné hygieně... Uvidíme, co Danča a Anežka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:. Teploměr mám jak klasiku rychloběžku, tak s ohebnou špičkou... jako cestovní :wink:. Sterilizátor mám, projíždím jí odsávačku, pohárky na mlíčko, dudlík... mám pocit, že je to "čistší"... V porodce radily, alespoň jednou denně vyvářet. Kámoška vyvářela v kastrůlku na plotně a nejen, že si tím zničila lahvičky(zašly jí), tak to vzala kolikrát důkladně i nasucho... když zapomněla :grinning: :grinning: :grinning: Sanu, co máš dál :wink: :slight_smile: :grinning:

Dobrou nocku... zamykám, ať sem nikdo cizí neleze :grinning: :grinning: :grinning:...
24. čer 2009 v 00:20  • Odpověz
Odemykám... :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 07:13  • Odpověz
zofi neblazni dej tomu cas
Moc myslim na majerovic holky!
24. čer 2009 v 07:42  • Odpověz
zdravím všechny

žofíku rozhodně dietu ne když kojíš, dej tomu čas, já přibrala 20 kg, během šestinedělí jsem dala dolů 15 a 5 furt mám, musím nasadit dietu, protože nekojím a manža mi sežene meridii tak uvidíme, taky se na sebe nemohu dívat ale jsem ráda že mám Verunku a je zdravá

jinak na 3 měs. kontrole dobrý, očkovali nás, večer ani žádná teplota nebyla, spinkala celou noc jak dudek,asi byla z toho očkování utahaná, pro jistotu jsem měla čípky na horečky, ale ani jsme je nepoužili, tak uvidíme dnes
vážíme 6500g a měříme 61 cm, hlavičku krásně zvedáme, dle dr ukázový miminko, tak jsem ráda :slight_smile:)
další kontrola a očkování 5.8

luci jinak ten prevenar jsme nakonec nedávali
a co vy šári a žofi budete ho vašim prckům dávat?? Myslím to placené očkování prevenar??

jdu něco udělat, ale budu nakukovat ju..
24. čer 2009 v 08:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.