• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dobré ráno.

8,27 zpráva od Evči Majerovic: Tak holky, jdu na to. Jsem na přípravně. Čeká mě klystyr, tabletka a píchnutí vody, takže dnes už to bude, hurááá :wink: Jsem kapku nervní, ale šťastná, že to dostalo spád. Držte pěstičky :slight_smile:
24. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
Držím moc palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. čer 2009 v 08:39  •  2 děti  • Odpověz
Sari, zamykám, odemykám, to se Ti pěkně povedlo :wink:

Tak Evča rodí... Napsala jsem jí, že na ni myslíme. Budu tu (tedy, za hodinu jedu na plavání, to mám od 10 do 12), asi o nic nepřijdem, tipuju, že mezi dvanáctou a třetí budou holky na světě. Tak pak budu informovat. :wink:
24. čer 2009 v 08:44  • Odpověz
držím pěstičky at Evy vše dobře dopadne :slight_smile:)))
24. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se po třech dnech trochu dostala ze spící mánie a únavového syndromu. Ještě jednou se omlouvám,že jsem nebyla na srazu, prostě jsem na to neměla. Jen tak pro info - s tříselnou kýlou se nic nedělá, klid,ležet asnad to vydržím do porodu - ten může proběhnout spontálně,v případě komplikací rovnou chirurgický zákrok na sále...ale tak jako tak operace po šestinedělí....
Holky, dnes myslím na Evika,ť vše dobře dopadne a má to za sebou, vy se tady držte a opatrujte se...M.
24. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
Ahoj...

Maru, vítej v klubu spavých a nedospalých... :grinning:
24. čer 2009 v 09:26  • Odpověz
Maru, tak to držím palce, ať vše proběhne a ať to po šestinedělí zmáknete k plné spokojenosti.

Jdu na to plavčo, od Evy zatím žádné zprávy. Pa.
24. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
Jo, Maru, už jsem viděla "tvůj" kočík na prochajdě :wink: ... jakou barvu jste vybrali? S tou kýlou to je o.k. Jak to jde s úpravami bytu?

Dani, tý jo... budem netrpělivě čekat, až se vrátíš z plavča, jestli Evča "UŽ" :wink: :wink: :wink: Copak vymyslí tetka koníkovka tentokrát... Snídaně s Novou už skončila :wink: :wink: :wink:

Jaji...tak paráda, očkování Verunka zvládla bez ztráty kytičky :wink: .
24. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
Taky zdravím!
Dneska to vypadá,že budeme ve spaní pokračovat,ne??? Soudě dle pohledu z okna... :rolling_eyes:

A kdo nebude spát,bude držet Evíkovi palčáky,ať to má už beruška za sebou a může se z těch svých cácorek už jen radovat. :dizzy_face:
24. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
Ahojda

Holky s tou prací nic moc. Ráno možná svoz dětí, pak školka a pak letět do kroužků. Celej den rozcrcanej a za málo peněz.

Jé Evík rodí tak držím pěstičky. :slight_smile:
24. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
Ahooj všechny zdravím

Jdu dočíst

a pak se chystat do města, pak juknu nějak odpol...
24. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
Věru... večer už jsi sem nezavítala... unavená pobíháním a událostmi, co?

Dabli... to víš, člověk by chtěl málo práce a hodně peněz... ale to má málo kdo... A třeba se brzy zadaří a budeš mít vystaráno :wink: !!! :wink: :wink:
24. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
Přesně tak Sarii.Nějak mě to včera zkolilo. A navíc Tera chtěla taky na pC,tak jsem ji musela taky na chvilku pustit. :wink:
24. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
kočky, tak jsem vám chtěla naspat o Evíkovi, ale Dani už podala infošky :slight_smile: tak Evíku moc na tebe myslím a budou další miminka :wink:

my razíme za chvíli k tchýňce na oběd a pak jdem na kyčle do fakultky, takže tak....
24. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
Tak jsem dočetla

Majušce držím pěst, aby měla holky bez problémů co nejdřív u sebe!!!

To poženu z města jak urvaná...

Sari jsem se zasmála, zamykám odemykám :grinning:

Maru tak pod kudlu půjdeš tak jako tak jo, to je taky svsinstvo ta kýla. Už jsi ji měla?

Joooo a včera manžu holčinka kopla :dizzy_face:

Končím, jdu na sebe, odpol se ozvu pa
24. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
Jooo Luci ta vzdálenost nebude problém, barák je udělanej tak, že je všechno pěkně oddělený, ale zase ne daleko od sebe, tak 200m nebude problém..... i když se bude sedět na terase.......
Tak to bude pohoda.....
No a tipuju, že zítra mi to přivezou max pozítří :wink:

Tak čusik
24. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
Žofi... UZ kyčlí v porodce nedělali? Nám jo, doporučili široké balení. Tak to dávám jen s papírovou, na látkovku ne... Na kontrolu jdeme příští úterý... Holky, ortoped má být v Rokycanově ul., asi jak je Sanus... Dá se tam někde zaparkovat??? Jináč bych musela busem...
24. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
Sari nám prďolky očíhly ortopedové a teď jdeme na UTZ víš....
24. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
JAji Verunka už má 3 měsíce? to to letí teda...
24. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
Sarii,zaparkovat můžeš přímo před Sanusem. :wink: Ten ortoped bude určitě taky tam,protože adresa Sanusu je taky Rokycanova.
24. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
holky chci se zeptat dnes jsem týden po té revizi myslíte že můžu začít cvičit Mojžíšovou?

Miso po kolika dnech jsi pak dostala po revizovou MS?
24. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
Od Evči zatím žádné zprávy.

Dabli, Mojžíšovou určitě cvičit můžeš, to ničemu neuškodí :wink:
24. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
zdravím kočky,
nestíhám se hlásit, včera jsem hned z práce letěla na nehty a přijela domů v 8 večer :stuck_out_tongue_closed_eyes:, padla jsem za vlast :grinning:

Sanu, jsme se potkaly na přechodě před Afi, ale byla jsi zamyšlená a ani nevím jestli jsi dokonce netelefonovala, ale nesla sis jen taštičku, že by nákupy??? :grinning: a zase bez bundy :sunglasses: , to je dneska pařák :grinning: :grinning:
24. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
Koukám, že dnes budeme o další dva členy bohatší :dizzy_face: , tak ať to jde Evče co nejlíp a jsou všichny v pořádku :wink:
24. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
ahoj ahoj,

jsem něco dočetla

držím pěsti Evikovi, tfuj tfuj

Dabli po 6 týdnech, přesněji včera, zítra jedu do Sanusu

Sanu co to je za album, ten odkaz co jsi tam včera dávala??
24. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
Dabli , ale podotýkám, že je to individuální páč někdo to dostane hned po 4 týdnech

jo a moje slavná sliznice je opět tam kde byla, tudíž cca 2mm celej cyklus, je to v pr....
24. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
ahoj holky zdravím všechny jsk se máte?? :slight_smile:

Koukám evča už se konečně dočká holčiček :wink: to je dobře..

jdu Vás dočíst..
24. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz
Holky,to je počasí,co??? Tak akorát na spaní. :pensive: Jenomže já když si dáchnu přes den,tak potom v noci čumím do stropu a to je šílený... :angry: Takže nic,spát se nebude! Budu se muset jít trošičku aktivovat. Nějaká ta "šuchračka" se doma vždycky najde... :sweat_smile:

Jenom doufám,že zítra se to počasí umoudří,jak hlásili,protože Terezka má rozlučku s tancováním a v plánu je opékání buřtíků. :confused:
24. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
Ahojda holky,
dočítat nemá cenu ale koukám že jsem přišla včas :slight_smile: Evička rodí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Snad už to má za sebou, držím palečky i s prckama :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. čer 2009 v 15:14  • Odpověz
Jdu dočítat... nějak jsem se dala do úklidu... okna, odmrazila mrazák a pak jsem si taky četla...

Dabli... já to po revizi taky dostala za 6 tý... a cvičit určitě můžeš :wink: .

Gabi... blíží se testování :wink: , co hlas těla???

Dani... žádné zprávy od Evči :confused: ???

Sanu... co jsi pokoupila :dizzy_face: ? Á frajerka lítá bez bundy :astonished: ...
24. čer 2009 v 15:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.