• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Sarii ty máš vzorné dítko, když takhle uklízíš :grinning: :grinning: , to je paráda :wink:
24. čer 2009 v 15:18  • Odpověz
Sice dneska není můj velký den, ale Evči, ale mám chvilku než pojedu s Aničkou na kobyly, tak k tomu porodu ...
Ráno 15.6. jsem se vzbudila ve 3 s kontrakcema po 5 min, nepomohla sprcha a trvalo to asi hodinu, tak jsme zabalili věci a vyrazili směr HK. Po vyšetření jsem byla už na 5 cm, doktor mi přesto napíchl Gynipral a kortikoidy na dozrání plic dětí - byla jsem 33+1. Primářka se tak trošku rozčilovala že neměli nic zastavovat ale odrodit mě, ale nakonec za mnou byla na JIP, že to zkusíme do pátku udržet.
Po odběrech krve mi zjistili infekci v těle, nevědělo se kde, takže vysadili Gynipral a podávali nitrožilně atb. A čekalo se čekalo, až to začne.
Nic mi nebylo, kontrakce v pohodě, ve 13:30 mě dali na porodní sál, to jsem byla na 7 prstů. Luboš už tam byl se mnou, kontrakce stále slabé, já usměvavá.
15:45 - 8 prstů a stále skoro žádné bolesti, v 15:50 píchnutí 1. vody, Oxytocin a pak to začínalo být zajímavé, zmizel mi úsměv na rtech. 3 kontrakce jsem myslela že nerozdýchám, počkalo se až se všichni sejdou na sále a na 4. kontrakci se narodilo naše zlatíčko - Amálka. Pak se MUDr. nemohla trefit a píchnout 2. vodu ale nakonec se povedlo a na 5. kontrakci se narodil andílek Mikulkda. Sranda byla, že nám nejdřív řekli že je to taky holka a pak že vlastně ne, že je to kluk :grinning: :grinning: :grinning: V tu chvíli nám to bylo jedno ale nakonec jsme byli rádi, že to je tak jak to je.
Rodila jsem bez nástřihu, mám 3 stehy, 1 pidi midi na hrázi a 2 pidi midi nastraně (spíš je to prý odřené).
Toť vše, rodilo se mi dobře (až na ten finiš ale nějak se na svět prostě dostat museli, že jo :dizzy_face: ) ale hned po porodu jsem vykřikovala, že už tam nikdy nepojedu.
Toť vše .... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Dětičky jsou šikovné, když tam jsem tak kojíme, Amálka má dneska 1830 g a Mikulda 1870 g. Jsou to andílci, jsou strašně hodní a od pondělí tam s nimi už asi budu nastálo. :wink: :wink: :wink: Tak se moc těším, když od nich odcházím, tak trpím jako pes, ale vím že je tam o ně dobře postaráno a nic jim nechybí. :wink:
24. čer 2009 v 15:25  • Odpověz
Arti tak se držte a je fajn, že to šlo tak rychle a že jste všichni zdraví :wink: :grinning:

Eviku tak jak?? mysíme na tebe :slight_smile:
24. čer 2009 v 15:55  • Odpověz
Jéé Artep tak porod proběhl zdá se hladce :wink: tě šetřili zlatíčka :dizzy_face: :dizzy_face: to je dobře už aby byli doma viď :wink: :dizzy_face:
24. čer 2009 v 16:01  • Odpověz
Sari já už sama nevím co mi moje tělo říká :sweat_smile: dyť ono mě klame už pěěkně dlouho.Zatím mě bolí břicho jako když to mám dostat :unamused: ale až v sobotuuž jen 2 dny .. uteklo to jako voda...zase

myslím na tu Evu :confused:
24. čer 2009 v 16:03  • Odpověz
Chvíli mi nešel kůň....

Zprávy žádné. Už mi to přijde dlouhé! Kámošce dali vyvolávačku v 7 ráno a v jednu byla holčička na světě. Ach jo, chudák Evík....
24. čer 2009 v 16:06  • Odpověz
jo a holky včera mi segra říká, Gabčo nevím proč, ale já si tentokrát myslím, že jsi těhotná.No a já na ní dle čeho tak soudíš???? :confused: A ona, že si to teď prostě myslí, že se to povedlo, že předtím tak nějak tušila že ne a že teď jo.A že se klidně se mnou vsadí sice jen o oběd v pizzerii.Nevím proč já si zas myslím že opět nebude nic :sweat_smile: dle toho břicha..
24. čer 2009 v 16:10  • Odpověz
Artep, díky za informace o porodu. No, si šikula, to nejde jinak komentovat!!! Zkrátka ukázkové!
Drž se a opatruj se i nadále! :wink:
24. čer 2009 v 16:10  • Odpověz
hoj kočky...Arti 4 kontrakce a takovej úspěch, super :wink:

přemejšlým zda nešel Evík na císaře a zatím nám psát nemůže, třebas ještě spinká :confused:
24. čer 2009 v 16:25  • Odpověz
jinak za 3 týdny jdeme znovu na KO, Váša mě pokandil a pana dokyho počůral...jinak ale dobrý....
24. čer 2009 v 16:26  • Odpověz
ahoj holky!
aj ja drzim Evicke palce!!!!

miso, citala som, ze ides zajtra do sanusu..aj ja....ty chodis do Jihlavy, vsak? aj ja.....a k dr. Fikerovi.....? lebo ja ano..kedy tam ides? ja som na 10,30...ze si sa uvidime... :wink:

ozaj, dani, dik za tie infosky o tom hoteli, ale nakoniec som to rezervovala inde, je to bliz a myslim si, krajsie miesto, takze nas caka romanticky vikend na hoteli Štamberk.....ak ste zvedave, kuknite na stranky hotela .... :wink:
24. čer 2009 v 16:42  • Odpověz
Ahoj kočky,

tak u dr dobrý...na UZ nic nemá, pohmatově se mu taky nezdálo, že by tam něco bylo...ale kulhá :unamused: takže má mít týden klidový režim, při bolesti ibalgin a když se vrátíme z dovči a bude pořád kulhat, tak máme přijít :unamused: chci vidět, jak bude Anetka držet klidový režim a nebde chodit :sweat_smile:

žofi, jsme se tam minuly, my byly ve fakultce na 13 hodinu..pan dr byl moc hodný, viď :dizzy_face:

Jinak, noc opět strašná, od půlnoci spala s mamkou v posteli,s e picnu, fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě to počasí, jsem nějaká hotovson :unamused:

Na Evču moc myslím :dizzy_face:
24. čer 2009 v 16:43  • Odpověz
Luci a co se Anetce stalo s nožkou???Mě to nějak uniklo??Chuděra to jí to bolí když kulhá :frowning2:
24. čer 2009 v 16:47  • Odpověz
Luci my byli ve 14 hod....
24. čer 2009 v 16:51  • Odpověz
gabi, právě že si nejsem vědoma, že by někde spadla nebo se bouchla a od neděle kulhá :unamused: a když jí to dr prohmatával a dělal UZ kyčlí, tak ani nekníkla..tak envím, jestli jí to bolí :confused: Fakt tomu nerozumím, dr říkal, že to může mít natažený a nebo zánět v kloubu, ale to by jí asi bolelo..uvidíme
24. čer 2009 v 16:51  • Odpověz
žofi, tak to jsme se o chvilku minuly...škoda :frowning2:
24. čer 2009 v 16:54  • Odpověz
já nevěděla že jdeš tam :confused: :dizzy_face:
24. čer 2009 v 16:57  • Odpověz
Luci to je teda záhada :confused: no hlavně ať se to zlepší..
24. čer 2009 v 16:58  • Odpověz
Nazdárek,

Culi, já zítra jedu na 10.15 hod :grinning: se uvidíme, nejspíš
24. čer 2009 v 17:05  • Odpověz
jo Culi jsem neodpověděla na všechno

jezdím do Jihlavy k MUDr. Kučerovi :grinning:
24. čer 2009 v 17:08  • Odpověz
žofi, jj, byly jsme u dr Škonera nebo nějak tak..vy taky? :dizzy_face:
24. čer 2009 v 17:15  • Odpověz
jejda tak Luci jméno netuším, takovej mladší...jak říkám Vašík ho počůral, ale se smál :dizzy_face:
24. čer 2009 v 17:30  • Odpověz
žofi, jj, mladší a sympoš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Anetku oslovoval človíčku :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 17:31  • Odpověz
Ahoj jdu jen dočíst a jdu matlat květákové placky.
24. čer 2009 v 17:43  • Odpověz
je tak super, když je doky sympatickej :wink: to je hned člověku líp na duši...já vím, že toho ti lékaří a personál mají všeude hodně, ale prostě stejně....
24. čer 2009 v 17:44  • Odpověz
Míšo nevím co je to za album, nějaký holčiny z koně, jen mě zaujali ti malí jorkšírci...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zofi taky mě napadlo, jestli nechrní Evča po CŘ.

Very faaaaaaaaaaaakt, vidíš to vůbec nevím, naháněla jsem kámošku a měla pořád obsazeno...... a měla jsem tilko a na tom jakoby mikinu jooo, takže žádný nalehko :wink: Měla jsi do mě kopnout :grinning:

Luci tak třeba jí moře udělá dobře ... V CA v pcích usínáčky nemaj..... :angry:

Já jdu plácat placky, zatím pa
24. čer 2009 v 17:53  • Odpověz
Tak mi odešla návštěva - kámoška se třítýdenní holčičkou, co ji vytlačila koncem pánevním. Ale byl to druhý porod a v Ústí n. O., bez problémů, říkala ale, že u prvního by to neriskovala ani náhodou. Stejně jsou ty miminka krásný :dizzy_face: :dizzy_face: Nějak se začínám víc těšit :dizzy_face: asi hormony...

Evča pořád nic... :confused:
24. čer 2009 v 17:54  • Odpověz
Dani já tě obdovuju že se těšíš na porod :wink:
24. čer 2009 v 17:55  • Odpověz
sanu, ještě k tý chůvičce..nám na doma taky stačí :sweat_smile: ale třeba na horách jsme měli, co dělat abysme měli v hospodě signál a to hospoda byla 4 patra pod pokojem :sweat_smile: doufám, že na dovče to dosáhne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sanu, ještě, že jsem koupila náhradní usínáčky..dneska jsme toho našeho umatlanýho někde ztratily :confused: noco, máme ještě 3 náhradní :grinning:
24. čer 2009 v 17:58  • Odpověz
Žofi, to se mýlíš, já se netěším na porod, já se těším na miminko :grinning:
Co se týče porodu, tak jsem se posunula od pocitu zděšení k pocitu smíření... nějak se na svět dostat musí, naše kopalka...
24. čer 2009 v 17:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.