• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
já vím Dani, jsem si blbe rejpla viď :wink:
24. čer 2009 v 17:59  • Odpověz
Sanu já jen, že autor už album smazal, tak jsem nevěděla co tam je, ak se ptám :wink: :grinning:
24. čer 2009 v 18:01  • Odpověz
Jo, kámoška, co je u Dejmka, měla z ET 12 hcg a teď z KET nulu. Tak jedou dál... (manželovi je 42, mají špatné spermio, ona je OK). Vzhledem k tomu, co se děje v práci, jí to zkrátka musí dopadnout, mají ještě 3 várky zmražených, tak uvidíme. Ve chvíli, kdy se vrátí do práce, dostane výpověď, takže tam nesmí...
Jdu vařit halušky. Jo a ke kafi jsem si dala krupičnou kaši, mňam :slight_smile:
24. čer 2009 v 18:01  • Odpověz
Dani už to máš taky za pár :grinning:

co Evik, snad už to má za sebou :slight_smile:
24. čer 2009 v 18:04  • Odpověz
Žofi, Ty můžeš ohledně porodu říkat cokoliv!! Tě nepřestanu obdivovat, jak si to zvládla!! :wink:
24. čer 2009 v 18:14  • Odpověz
já se náhodou žofi na porod těšila...a jak to dopadlo :frowning2:
24. čer 2009 v 18:14  • Odpověz
holky já se těšila...ale ty bolesti mě dostaly :astonished: mi nikdo neřekl, že je to až takový no....
24. čer 2009 v 18:16  • Odpověz
Dani tak kámošce držíme pěsti....

jinak ta moje kámoška co jí děla IUI dr. Václav, tak čekaj chlapečka...dr. Václav hold "vyrábí" chlapečky :dizzy_face:
24. čer 2009 v 18:18  • Odpověz
Tak holky ode dneška začínám cvičit. Máme zamluvenou dovču do Karlových Varů. Nevíte jak to je když budu jěště na neschopence? Napíše mi doktor změnu místa nebo se to hlásí na sociálce?
24. čer 2009 v 18:18  • Odpověz
Dabli tak to ti neporadím, netuším :unamused:
24. čer 2009 v 18:20  • Odpověz
žofi, po IUI chlapečka, jo? já kolem sebe mám z IUI jen holky :slight_smile: to je super, Václav je šikula :dizzy_face:
24. čer 2009 v 18:21  • Odpověz
jo jo Luci, chlapáka čekaj....
24. čer 2009 v 18:23  • Odpověz
zdravím kočky :slight_smile:
zase jen v rychlosti, nařuhuji jak Evča??? :confused: , ale zatím tu nic nevidím, doufám, že ji moc netrápí :wink:

Sanu, mě si přišla na lehko, ale jak ti to vyhovuje samo :wink: :grinning: , příště zaťukám :grinning:
24. čer 2009 v 18:30  • Odpověz
Gabča, už za chvilku má testovat, toto letí, teda kéž by ti to Gabi vyšlo, ale to ti samo přejeme všichni, vlastně všem tady :slight_smile:

mě ty dny tak strašně utíkají, jsem zvědavá jak mi to uteče do KO :unamused:

Dančo, jinak děkuji za info o tom železu, určitě po tom juknu, dá se to koupit v lékárně??asi jo viď :sweat_smile:

jéé, další chlap, jen v tý naší skupině jich je maliiiiiinkoooooo
24. čer 2009 v 18:32  • Odpověz
no jo Evík nic :unamused:
24. čer 2009 v 18:33  • Odpověz
načuhuju, co Evík, snad ji kočandy netrápí :pensive:
Péťo, díky za vyčerpávající popis :dizzy_face: takže nakonec byl porod docela fajn, ne :wink: kdy si budeš moci vzít prďoly domů, na dvou kilech?
Luci, tak alespoň že to není nic vážného...
24. čer 2009 v 18:42  • Odpověz
teď jsem dočetla popis porodu od Artep, no zní to strašně hezky, ale věřím, že to vůbec tak hezký nebylo a už vůbec né lehký :sweat_smile:
24. čer 2009 v 18:54  • Odpověz
Luci, tak co to Anetka má??? :confused: , snad to brzy přejde. Já si pamatuju, že mě strašně bolelo koleno v 18 z ničeho nic, taky jsem pajdala a když jsem přišla k dr. tak mi řekl, že jsem stále ještě ve vývinu :grinning: a chodila sem na takový červený světlo, na chvíli to přestalo a pak se to párkrát ještě objevilo, takže jsem se vyvíjela asi do 21 :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 19:00  • Odpověz
Tak koukám zatím Evik nic, my s Ani dojely od kobylek a jdu dělat večeři.
Evik už to má snad za sebou :wink: a spokojeně si už určitě užívá holčiček :wink:
Very neříkám že to bylo super, ale fakt jsem myslela že umřu jen u těch 5 posledních kontrakcí, no nějak se ty děti ven dostat musí :wink: :wink: :wink: Ale opravdu si nestěžuji, ségra když jsem jí to líčila tak říkala že bych to mohla dělat na kšeft :grinning: :grinning: :grinning: ale já už tam fakt nepáchnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: 3 děti mi bohatě stačí a 2, vlastně 3 porody taky :dizzy_face: :dizzy_face:
Je řada na jiných :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. čer 2009 v 19:09  • Odpověz
Jo a co se týče tipovačky našich ratolestí, tak vítězové jsou:
Sanu, Jajicek, Luciáš, Danuš, Věruška, Míša a Muchlinka :wink: :wink: :wink:
GRATULUJI :grinning: :grinning: :grinning:
A ještě jedna perlička z porodu ... když se narodil Mikulda, tak sestra co stála vedle mě, nám řekla že je to taky holka a pak asi za 5 sekund ... "néééééééé on je to kluk" :grinning: :grinning: :grinning: takže to byla docela kovbojka i ve finiši :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
Arti děkujiiiii :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 19:14  • Odpověz
Arti, ted jsem dočetla tvůj porod..to je nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: seš šikula :dizzy_face:
24. čer 2009 v 19:14  • Odpověz
Míšo ahaaa, to já nevěděla, že miminkovský album yorkšírků smazali :angry: :wink:
Byli to ještě ty černý myšíčky přicucnutý k mamce :dizzy_face:

O porodu mi nemluvte, snažím se pořád představit nejhorší krámy co jsem kdy měla a ještě je 100x vynásobit (a že jsem je na začátku teda silný měla... :confounded: )
Snad to zvládnu... :pensive:

Arti to popisueš tak, že bych se i na samotnej porod začala těšit :grinning:

Luci ahaaaaaaaaaaaaaaa no jo tak nějaký hotely a tak mi nedošly, já to beru tak jako barák u mamky, u ségry.....u nás.... :sweat_smile: No jo tak budem vybírat hotel dle vzdálenosti restauračky k pokoji :grinning:
A kde jste se pohybovaly, že bych to tam šla okouknout, jestli usínáčka nenajdu? :grinning:
Dneska jsem koupila pidi šatičky bo co to je pro špuntovou, jen z bavlny růžové s bílým květem a pod to bílé dupajdy.... :dizzy_face:
24. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
Luci fakt to bylo dobrý, jsem se bála jako blázen, hlavně toho druhého mimča, aby se nepřetočilo, ale sestřičky ho držely a navigovaly, kam se má uchýlit :grinning: :grinning: :grinning: Jsem je pořád přesvědčovala, ať mi udělají UTZ, že se hrozně melou, jsem se bála aby nakonec opravdu jeden z nich nešel KP :confounded: ale jsou to šikulky, věděli kudy kam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Míšo :wink:
24. čer 2009 v 19:16  • Odpověz
Sanu taky to byl můj 2. porod, takže ikdyž jsem rodila po 9 letech, tak stejně už ty cesty jednou byly protáhnutý :grinning: a hlavně moje dítka měly poloviční váhu třeba než Váša od Žofika :wink:
Jo a ŽOfi, koukala jsem do albíka, Vašík je krásnej a co jsem si všimla, narodil se na narozky mého manži a na moje narozky jste šli domů :wink:
24. čer 2009 v 19:18  • Odpověz
Holky jdu nasytit rodinu, odstříkat prťouskům a žehlit.
Budu načuhovat, co Evik :slight_smile:
24. čer 2009 v 19:19  • Odpověz
Holky to fakt je pocit na umření jo, no báječný, to říká každej koho znám :grinning: :confounded: No musím si to pamatovat, že to je jen pocit, že neumírám doopravdy :grinning: :pensive: Nepanikařit nemyslet tlačit.
24. čer 2009 v 19:20  • Odpověz
Evík nic... Třeba fakt spí po císaři, no...

Gratulace k chlapečkovi z IUI :wink:

Verčo, jo, v lékárně bez předpisu :wink:

Dabli... bych jela na dovču a na nějakou změnu místa neschopenky bych se vykašlala. Z práce Ti kontrolu nepošlou a ze sociálky na to nemají čas, si myslím :wink:

Arti, další, kterou obdivuju a budu obdivovat :wink:
24. čer 2009 v 19:20  • Odpověz
Po železu je ale zácpa prej že jo.... tak to nakombinovat s hořčíkem, ten to zase hmmmmmm, změkčuje :sweat_smile:
24. čer 2009 v 19:22  • Odpověz
sanu, blejskni šatky :dizzy_face: usínáčka jsme ztratily asi někde v HK u fakultky :frowning2: ale byl stejně pěkně umuchlanej a brácha mu říkal místo usínaček hnusáček :angry: :angry: :angry: al je fakt, že už byl dost jetej :stuck_out_tongue_closed_eyes: máš ho u mě schovanýho, nebudeš zítra ve městě??
24. čer 2009 v 19:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.