• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Luci zítra jedem na ty depešáky už nějak dopolko a ráno musím odvézt trhače mamce.... :unamused: Ale pátek se kolem města budu motat.....????

Já obdivuju nejen Majerku, Arti a Zofika, já obdivuju všechny co porodily.
24. čer 2009 v 19:23  • Odpověz
miso, tak to sa teda urcite uvidime....ides sama, alebo s manzelom?
24. čer 2009 v 19:26  • Odpověz
sanu, jéé, v pátek máme plavčo, ale nějak odpol budem doma :wink: týjo, jdeš na ty Depešáky jo :dizzy_face: to bude super :dizzy_face:

sanu, taky porodíš :wink: ted už to jinak nepůjde :grinning:
24. čer 2009 v 19:27  • Odpověz
Culi jedu sama samička, jdu se MUDr. domluvit co a jak, jestli to zvládneme ted nebo se to o měsíc odloží, ale každopádně chci ay mi už ted začal dávat něco na sliznici at se trochu pohne fix do leva :angry: :wink:
24. čer 2009 v 19:29  • Odpověz
Já vím Luci, se utěšuju, že to ve mě nenechaj, nějak to ven dostanou, když já přestanu spolupracovat :grinning: :sweat_smile:

Odpol budete doma jo, hmmmmmmmmmmmm tak si pípnem, aby jsme se domluvili tak nějak časově.... bych se rovnou stavila ve Zlaté uličce pro ovoce a zeleninku.... :dizzy_face: Dneska jsem tam koupila meruňky a třešně. ALe na hrášky jsem ještě štěstí neměla :frowning2:

Jo jo jedem na DM, jsem se na ně pořád klepala, pak teda že radši nepojedu, ale máme místa na sezení, tak to snad bude ok. Jsem moc zvědavá a těším se.
Snad vyjde počasí je to na fotbal stadionu Slavie....
24. čer 2009 v 19:31  • Odpověz
sanu, to víš, že to bude OK, kor dkyž budete sedět :wink: to si užiješ :dizzy_face: třeba se tam uvidíš s agi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já ai v těhu užila Kabáty a byla to super pařba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak si písnem a domluvíme čas :wink:
24. čer 2009 v 19:33  • Odpověz
Luci to je starýýýýýýýýýýýýý, prodil už včera navečer :grinning:
24. čer 2009 v 19:37  • Odpověz
kuk, Luci co jste ztratily?

se směju jak píše Arti o porodu....holky přísahám jak mš doky pak šil a čistil dělohu či co, jsem se fakt musela držet abych mu jednu nedala nohou, pač to fakt už bylo moc :confused:
24. čer 2009 v 19:38  • Odpověz
ale nechám toho....viď Sanu, nebudem tě strašit....
24. čer 2009 v 19:39  • Odpověz
holky, to jsou zážitky, chudák Danča a všechny co to mají před sebou, ještě, že já až za 30týdnů :grinning: :grinning: :sweat_smile:
24. čer 2009 v 19:41  • Odpověz
jdu zalehnout do pelechu, mějte se hezky
všem pěkný večer :slight_smile:
24. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
Zofi mě? To už víc stejně nejde... :grinning:
Arti oni spletli holčinku za kluka, tak to je asi fakt pěknej blázinec v tom HK :grinning:
sanu, ahaaa, já to zjistila až dneska :sweat_smile:

žofi, usínáčka Anetčinýho milovanýho :wink: třeba se ještě někde najde :wink:
24. čer 2009 v 19:43  • Odpověz
SAnu když už teda, tak si vynásob si menstruační bolesti tak milionem....bohužel :frowning2:
Zofi ne kluka za holčičku :grinning:

Very no jooo ty už máš 10tt :confused: Tak brou
sanu, třeba bdueš mít kliku na dobrej porod :wink: nemůžeš to srovnávat s jinejma :wink: neboj, to dáš a malá ti to pak vynahradí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. čer 2009 v 19:44  • Odpověz
usínáčka milovanýho? jejda vám vypadnul? no jo, to je situace.....teda tvůj brašule mu říkal pěkně ošklivě...právě děti jsou na tohle dost závislý, to znám z USA...taky jsme měli Tedyho a furt člověk musel myslet, abychom ho někde nenechali....
24. čer 2009 v 19:45  • Odpověz
Zofi ok, už 100x jsem si nedovedla představit, tak u té stovky zůstanu :grinning: A doufám, že budu tlačit malou holčičku ne 4 kilového obra :sweat_smile: :confounded: Šak jsem taky říkala, že bych jim tam přirozeně neporodila ani omylem, bych jela do pard porodnice, aby mi udělali císaře, než z toho mít trauma na celej život :sweat_smile: :rolling_eyes:
24. čer 2009 v 19:46  • Odpověz
správně Sanu, bych volila stejně :wink:
24. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
žofi, no asi jsme ho někdě vytratily :pensive: na štěstí jsme měly doma náhradního, tak to ani nepostřehla :dizzy_face: je na něm fakt závisla..bez něj nedá ani ránu :dizzy_face:
24. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
jsem nervní za Evíka, taky je klidně možný, že nemá kontrakce, ale to by určo písla...ale já ji chápu, pokud děvčata rodila přirozeně dvojčátka, tak možná nemá sílu ani napsat....stačí mi když si vzpomenu na sebe :confused:
24. čer 2009 v 19:48  • Odpověz
Arti, splést si holčičku s klukem je zvláštní :grinning: se stejně divím, že máš sílu ještě jezdit na koníky, kam vůbec jezdíte, je to daleko??? :confused:
24. čer 2009 v 19:49  • Odpověz
no budu taky načuhovat...

Váša dneska dostal 2 dávky Nutrilonu a spí jak pařez...jdu se kouknout zda je OK....
24. čer 2009 v 19:49  • Odpověz
Zofi ale fakt každej to má jinak. Známá rodila holku a kluka jako dvojčata, hele a hodinu po produ vypadala jako když má ty děti od někoho jen vypůjčený na focení a strašně si vychvalovala jaká to byla pohoda, teda s epiduralem. :sweat_smile:
24. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
Ahojda holky, všem krásný večer!!! :wink:

Myslím na Evču,doufám,že holčiny jsou v pohodě, snad má po císaři a vychrupuje :wink:
24. čer 2009 v 19:51  • Odpověz
žofi, supr, že Vašík tak hezky spinká :dizzy_face: o je hned lepší, vid :wink: člověk toho stihne :grinning: ted jak už spí Anetka jen 1x denně, tak už toho moc nestíhám :sweat_smile:

jdu hodit spršku
děcka já už bych v pondělí začínala 4 měsíc :dizzy_face:
Míšo za chvilku ho budeš začínat doopravdy, počkej to strašně letí..... :wink:
Jo a tak asi ber ten Estrofem ne, já po něm měla pokaždé 12mm peřinu...

Bery hoj :slight_smile:
24. čer 2009 v 19:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.