• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Sanu už mě to nezabírá, doktorka to do mě loni prala pod tlakem skoro půl roku :unamused:
24. čer 2009 v 19:54  • Odpověz
Estrofem jo????? :confused: A kolik jsi brala?????????, Já 2x denně 2mg
24. čer 2009 v 19:55  • Odpověz
Sanu já už nevím, mě dávala kždý 3 dny náký injekce
24. čer 2009 v 19:56  • Odpověz
Nešel koník :angry: ... a pak jsem žehlila :wink:

Dabli... o změnu pobytu na neschopence se žádá na sociálce. Kámoška to využívala, když jezdila na víkendy k rodičům... Myslím, že se za to něco platí.

Arti... viz. report z porodního sálu... bez nástřihu :astonished: Se máš... Budeme se těšit na další fotečky :wink: .

Sanu... tak nakonec jedeš na koncert? Počasí bude... Tý jo, tak si to užij... Jakpak asi Agi, jestli taky jede?
24. čer 2009 v 19:58  • Odpověz
Jo tak, aha aha, mě tenkrát říkala Šári, že by jsme dali i minimální dávky Puregonu místo toho Estrofemu.... no na štěstí se zadařilo.
Ale viděla jsem to taky jako řešení....
24. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
Agi jede na 100%

Tohle jste taky někdo dostal???????????????????????????? :confused:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=2917063#navigator
24. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
Sanu věříš, že mě ten puregon už taky napadl, jenže já ted píchala 225mg a sliznice sotva 8mm, takže to asi nebude k ničemu
24. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
Míšo a důvod se ví proč ti tak málo narůsstá?????? I když 8mm už taky stačí, ale samo čím větší tím asi lepší...
24. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
Sanu týýýýjo to je výbava :grinning: :grinning:
24. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
Evík stále nic... to je čudné :confused:

Sanu, jeden kufřík se dostává u gynekologa a druhý v porodce :wink: :wink: :wink:
24. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
Sanusko, právě po tom železu, co píšu, po něm zácpa není. Je kombinované s listovkou a v těhotenství ho fakt doporučují. Mě vyhovovolo :wink:
Míšo, neboj, brzy už budeš doopravdy začínat ten 4. ěmsíc..nezapoměn na sázku :wink: to klapne, věřím tomu

Sanu, my jsme dostávaly ten prenatal box v proodnici
No já že jsem nic takového nedostala víš :grinning: :grinning:
Arti ted jsem dočetla tvůj komentář k porodu,seš holka šikovná!!!!! Obdivuji ,obdivuji,obdivuji.....At už je pondělek a jseš pořád s nima. :wink:

Luci kdy odjíždíte na dovču? Snad už Anetčina nožička bude poslouchat a nebude zlobit

Já ted letím s partičkou na pivko ,pak ještě juknu
24. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
Sanu, nikdo nemá ponětí proč mi neroste, hormonální hladinu mám v cajku

MUdr. říkala, že to sliznice děla po potratu
24. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
sanu, já ho taky nedostala :wink:

bery, jedeme v úterý, ale ještě nevím kdy..možná se už v pondělí budem přesouvat do Prahy
24. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
Jako že jsi potratila aniž by jsi o tom věděla dřív....???

Jo dotaz:

Když mě zítra nedostihne služba PPL, tak co pak????? Teda oni mě na tel dostihnou, ale ne osobně. Jedině se domluvit u někoho a odeslat je tam že jo, když to bude ve stejném městě...
24. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
Luuci já věřím, že jo, moje Dr. tomu taky věří, ale ta sliznice to je problém

Sanu mě se doktorka asi 3x ptala, jestli jsem někdy nebyla na potratu, nějak nemohla pochopit, že mi ta věc vevnitř na nic nereaguje
24. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
Sanu, já u dokyho taky kufr nedostala...

Ještě k porodu... mě bolel i porod placenty... jsem ji měla nějak přichycenou...
24. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz
Sanu přesně tak, pravděpodobně už jsem jednou potratila aniž jsem to zjistila

jinak 8mm je dost pokud ti sliznice takhle roste každý měsíc, já ji měla 8mm snad poprvé v životě a jak už jsem říkala, si myslím, že nebyla dost silná aby to všechno pobrala a proto jsem dopadla tak jak jsem dopadla
24. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
Sari tebe něco bolelo jo :grinning: To čumim teda, mě přijdeš, jako by jsi tam podporovala ještě porodní asistentku :grinning:

Míšo no to je teda věda, ani nějaké ty kapičky od Naděje jsi nezkoušela....?
24. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
Míšo a piješ ten kontryhel? mě dost pomáhal :wink: nebo je ještě dobrej na sliznici čaj od Mojžíšové :wink:

Sanu, můřeš se s nima dohodnout na termínu, kdy budeš doma :wink: ale teda co vím tak v pce jezdí s PPL šílenej debil :angry: mě nechal ve 20.tt táhnout balík s postýlkou a matrací do prvního patra a ještě byl hnusnej :angry: :angry:
24. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
Sanu... no, tak opravuji: trochu bolel....... :grinning: :grinning: :grinning:

Kapky od Naděje mám... vezmu je na příští sraz... se někomu hoděj.
24. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz
Sanu jaký kapičky??? žádný neznám sem s nima :grinning:

Luuci piju kontryhel, piju maliník, čaj od Mojžíšové neznám :confused:
24. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
Sanu, já ten kufřík dostala u svého doktora. Ale vím, že ho nedával všem...

Míšo, fakt myslím, že se Ti zadaří, neboj se nic :wink:

PPL - nejlíp vyložit u sousedů nebo odložit na další den. Já tedy s nimi mám skvělé zkušenosti :wink: Fakt.

Jo, Evča furt nic...
24. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
Míšo, čaj od Mojžíšové se pije při nemožnosti otěhotnět..já po měsíci pití, měla 2 vajucha..bez hormonů :dizzy_face: i dr koukala :grinning:

Sanu, taky mi sarii tak připadá :wink: že všechno zvládá levou zadní a ještě podporuje dr a asistentky :grinning:
24. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
Dani děkuju, já věřím, pořád věřím, že ano, ale nic naplat, bez sliznice nemá smysl ET a to mě hodně trápí, víc než kdyby se případně nezadařilo, páč na tom všechno stojí a padá
24. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
Míšo, manžel bral kapičky od Naděje na spermiogram. Projdi to, uvidíš, podle mě to funguje :wink:

http://www.nadeje-byliny.eu/
24. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
Luuci kde se dá ten čajík splašit???

Dani kují za link, asi objednám, zkusím všechno
24. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz
miso, s tou sliznicou sa netrap, ja som tiez mala s tym problem, kontryhel mi tiez pomaha, mne napriklad robili KET az na 27.den, ked mi sliznica narastla..sa mi paci, ze mi to v sanuse tak odsledovali.... :slight_smile:

tak zajtra sa vidime.. :wink:
24. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.